Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Rakieta dla początkującego

boro pisze:U mnie w klubie wisi Dunlop Aerogel 500 w kolorze żółtym :wink: rączka 4 jeszcze w foli, nowa, kolega sprzedaje, tylko cena, nie jestem na 100 % pewny ale chyba 300 zł.
Dunlopy najlepiej kupować w SportsDirect, ceny śmiesznie niskie jak za sprzęt tej jakości.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Rakieta dla początkującego

Pod warunkiem, że jeszcze mają. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Rakieta dla początkującego

Od dawna nie śledzę rynku, ale mieli też Wilsony w super cenach, a element niewiadomej co przyjdzie może się koledze spodobać.
Prezes fanklubu Staśka :D
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Rakieta dla początkującego

wyczesany pisze:Od dawna nie śledzę rynku, ale mieli też Wilsony w super cenach, a element niewiadomej co przyjdzie może się koledze spodobać.
Tak, to było dość dawno temu, chłopaki pokupowali Wilsony Juice chyba po 165 zł. :wink:
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Rakieta dla początkującego

boro pisze:
wyczesany pisze:Od dawna nie śledzę rynku, ale mieli też Wilsony w super cenach, a element niewiadomej co przyjdzie może się koledze spodobać.
Tak, to było dość dawno temu, chłopaki pokupowali Wilsony Juice chyba po 165 zł. :wink:
U mnie w mieście to prawie biznesy z tego robili, było też paru "biznesmenów" na Allegro. ;)

W każdym razie chyba ciągle warto śledzić jak czegoś potrzeba.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Rakieta dla początkującego

SportsDirect sprzedał Dunlopa więc raczej nie liczyłbym na tego typu okazje w przyszłości.
Przy mocnych markach sprzęt musi naprawdę zalegać żeby był dobrze przeceniony - sprzedawane za niecałe 340zł Wilsony PS 95 do których nie ma już dostępnych przelotek są dostępne w hurtowych ilościach na TWE (tysiące sztuk).
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rakiety”