3.0

Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

3.0

Witam. Trochę już sobie odbijam i uznałem, że przyszła pora na zmianę rakiety. Poniżej trochę o mnie.
W tenisa gram mniej więcej od dwóch lat, w lecie mniej więcej sześć godzin w tygodniu, w zimie około dwóch. Na początku kilka lekcji z trenerem, potem już tylko rozgrywki ze znajomymi. Od października mam zamiar wrócić do doskonalenia swoich umiejętności pod okiem trenera. NTRP oceniłbym na 3.0. Bekhend jednoręczny, choć nie jest to moje najlepsze uderzenie, gram zazwyczaj gdy nie mam wyboru. Moim największym atutem jest serwis, często gdy siądzie jedynka wchodzę w kort, dobrze radzę sobie pod siatką. W wymianach zza końcowej nie czuję się za dobrze, ratuje mnie tylko przyzwoity forhend.

Mam 20 lat, 183 centymetry wzrostu, ważę 96 kg. Myślę, że dobrze czułbym się z ciężką rakietą - od wielu lat regularnie uczęszczam na siłownie. Do tej pory grałem jakąś marną, lekką rakietą kupioną na promocji w Tesco dość długo przez rozpoczęciem "kariery" ( rotfl ) tenisowej. :D

Chciałbym, żeby była to rakieta w miarę rozwojowa, bo jak już wspominałem, mam zamiar podnosić swoje umiejętności i w przyszłym roku być gotowym na udział w lidze. Co do ceny, to raczej nie chciałbym przekraczać 300 pln, rakieta może być używana.
Mam nadzieję, że opis jest wystarczający, pozdrawiam. ;)
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: 3.0

Może teraz mi się poszczęści - od czasu tytularnego wpisu niewiele się zmieniło, ewentualnie mój bh na jeszcze gorszy, rotfl sezon mączkowy się zbliża, ja mam jakiegoś marnego Heada i Wilsona L70 z podobizną Federera. ;-P Coś lepszego do, powiedzmy, 500 złotych? Ewentualnie 100 więcej.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: 3.0

Czy masz jakieś oczekiwania, jakie kwestie byłyby dla Ciebie najistotniejsze - kontrola, dynamika, rotacja. Przydałoby się też wiedzieć coś\więcej o tych Twoich rakietach. Jak się zapatrujesz na testowanie przed kupnem?

Jakie miasto? Poznań?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: 3.0

Kup se babolca piur drajwa :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: 3.0

Marcin_L pisze:Kup se babolca piur drajwa :).
Byle nie piure ... ziemniaczane. :P ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rakiety”