leppy
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2013, 15:16

Kobieta NTRP 1.0

Szukamy również rakiety dla kobiety - wiek 30 lat, 165 cm wzrostu, 50 kg wagi, średnia sprawność fizyczna. Planuje grywać rekreacyjnie, raz w tygodniu, szuka rakiety na kilka lat.
1. NTRP - 1.0.
2. Bekhend dwuręczny (tak podejrzewam). :)
3. Baseliner (jeszcze mocniej podejrzewam). :D
4. Waga rakiety (wydaje mi się) około 270 g (w każdym razie lekka), balans (wydaje mi się) neutralny, w stronę balansu na główkę (HH).
5. Brak doświadczenia w grze, będzie to pierwsza rakieta.
6. Główka rakiety w okolicach 102 cali (nie większa, ale raczej i nie mniejsza), poza tym wydaje mi się, że rakieta powinna mieć uśrednione parametry, ponieważ ciężko w tej sytuacji określić preferencje.
7. Rakieta ma być raczej dopasowana, ewentualnie bardzo leciutko w stronę trudnej.
8. Budżet na powyższą jedną rakietę - im mniej tym lepiej, chętnie około 200-250 zł, a maksymalnie 300 zł.
Byłoby idealnie, gdyby pojawiły się jakieś propozycje z Dunlopa (będę zamawiał rakietę dla siebie z Dunlop Store, więc zamówiłbym i dla tej kobiety :)), ale oczywiście to kwestia poboczna.
Dziękuję i pozdrawiam!
Obrazek
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Kobieta NTRP 1.0

Z Dunlopa to podchodzą: Bio 600, Bio 600 Lite, 400 Lite. We wszystkich waga nie przekracza 294g z naciągiem. Główki od 100 do 105.
leppy
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2013, 15:16

Re: Kobieta NTRP 1.0

Kurcze gubię się w klasyfikacji Dunlopa, istnieje jakiś opis, jak odczytywać serie i symbole ich rakiet? W sensie że np. im wyższa seria, tym rakieta bardziej zaawansowana, czy coś. A dochodzi nowa klasyfikacja 2.0, 3.0 itp., to już całkiem. :rolleyes:
W każdym razie wymienione przez Ciebie modele wydają mi się modelami dla całkiem zaawansowanych graczy..
Obrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Kobieta NTRP 1.0

Im wyższy numer tym łatwiejsza rakieta, przynajmniej w teorii.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
leppy
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2013, 15:16

Re: Kobieta NTRP 1.0

Dziękuję, właśnie o taką teorię mi chodziło (skądinąd tak też podejrzewałem).
A czym generalnie różnią się rakiety "tour" od tych "zwykłych"? Tzn. na co wskazuje słowo "tour" w nazwie rakiety?
Obrazek
Awatar użytkownika
klenczonu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 1 wrz 2011, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kobieta NTRP 1.0

Wydaje mi się, że wagą. Tour są cięższe
Obrazek COURTBALLISTEC 4.3; COURTBALLISTEC 3.3

Maciek Klenczon
NTRP 2.0
North Poland
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kobieta NTRP 1.0

Head YT IG Extreme Elite. :wink:

Wróć do „Rakiety”