Awatar użytkownika
Kamil2371
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, 16:09

Head Youtek IG Radical MP

Witam!

Przymierzam się do kupna rakiety Head Youtek IG Radical MP. Chciałem to zrobić już dawno, ale dopiero teraz mam na to fundusze. Poczytałem trochę forum i widzę, że sprzęt zbiera same świetne opinie (szczególnie pomocna dla mnie była recenzja Vivida- dziękuję :) ). Poza tym, zawsze chciałem mieć Radicala ;-P
No i właśnie, przechodząc do sedna, znalazłem świetną okazję do kupna tego sprzętu, na tyle świetną, że zacząłem się zastanawiać czy wszystko OK. Mianowicie, chodzi mi o ten sklep:

http://www.tygertenis.pl/head/rakieta-t ... mp-67.html

Jak widać, cena bardzo konkurencyjna. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z Was miał już do czynienia z tym sklepem? Czy jest to zaufana instytucja?

PS. Widzę, że sprzęt wystawiony w dziale komis/promocje, ale to raczej promocja niż komis, ponieważ sprawdziłem i można zamówić więcej sztuk sprzętu. Napisałem oczywiście e-mail do sklepu. Póki co, bez odpowiedzi. Zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: Head Youtek IG Radical MP

Znam właściciela tej firmy .
Jest bardzo uczciwy i pomocny.
Możesz spokojnie kupować :wink:
Awatar użytkownika
Kamil2371
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, 16:09

Re: Head Youtek IG Radical MP

Dzięki wielkie za odpowiedź! Dostałem również e-mail zwrotny od właściciela i jestem już spokojny. Na pewno kupię :)
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Head Youtek IG Radical MP

Również znam właściciela tego sklepu i polecam. Wcześniej był polskim przedstawicielem sklepu tennisplanet.eu i dystrybutorem sprzętu marki Tyger, nie wiem czy tak jest nadal, w każdym bądź razie widzę, że zabrał się za swój własny interes.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Youtek IG Radical MP

Rakieta też godna polecenia, z tym że ja poprzebijałem nią trochę i nie zauważyłem jakiś szczególnych różnic w stosunku do poprzedniego modelu, (mam stosunkowo niski NTRP - może dlatego).
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Head Youtek IG Radical MP

Również znam właściciela. Można brać w ciemno. :::gd:::
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Youtek IG Radical MP

To jakaś zorganizowana akcja? Wszyscy znają właściciela :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Youtek IG Radical MP

hitman pisze:To jakaś zorganizowana akcja? Wszyscy znają właściciela :)
Ja nie znam, cieszę się że nie jestem jedyny :P.
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: Head Youtek IG Radical MP

Nie po prostu dużo o nim mówi dobrego a jego firma się rozkręca.
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Head Youtek IG Radical MP

hitman pisze:To jakaś zorganizowana akcja? Wszyscy znają właściciela :)
Może zapachnie to teorią spiskową, ale....ja również go znam i potwierdzam.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
Kamil2371
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, 16:09

Re: Head Youtek IG Radical MP

Matko święta! :D Zaczynam mieć podejrzenia, że to jakaś zorganizowana kampania. Pan właściciel zatrudnia cały sztab ludzi. którzy potwierdzają jego wiarygodność rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Youtek IG Radical MP

Jak to komis jak normalny komis to się zastanawiam skąd ta rama? Bo jak stąd skąd myślę to sobie doliczył 99zł ... ;)
Kolega ma na zbyciu nowego tego Radka a obaj panowie się znają :)

Mnie jedno martwi w wypowiedzi autora - zawsze chciał mieć Radicala ...
A grałeś taką ramą? Rakieta to nie obraz na ścianę, ma służyć a nie wyglądać.
Mnie się też podoba kilka ram - szata graficzna, proporcje. Ale mimo to w życiu nie będę nimi grał, nie pasują do mojej gry.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Kamil2371
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, 16:09

Re: Head Youtek IG Radical MP

Nie, nie grałem tą ramą, ale z tego co czytałem, pasuje do mojego stylu gry. Jest dla kogoś, kto gra z końcowej linii i bardziej niż moc ceni sobie kontrolę. Poza tym nie jest za trudna dla przeciętnego gracza, wbrew temu co wskazuje nazwa. Mam rację? Jeśli tak, to powinienem się z nią zaprzyjaźnić. Dostałem odpowiedź od właściciela, że rakieta oczywiście nowa, nieużywana itd... Mnie zastanowiła Twoja wypowiedź, Vivid, o tym komisie, że sobie doliczył do ceny, jeśli wziął ją stąd, skąd myślisz. Mógłbyś rozwinąć myśl? Byłbym wdzięczny.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Youtek IG Radical MP

Kamil2371 pisze:Nie, nie grałem tą ramą, ale z tego co czytałem.
Ja też czytałem, że Ferarri to fajne samochody. Potem nawet miałem przyjemność prowadzić po torze i w ruchu publicznym. Nie stać mnie na takie auto ale i tak bym nie kupił. Duża frajda ale mało w nich praktyczności bez względu na model. To nie ich wada, takie mają być, a ja mam inne oczekiwania wobec auta.

Z rakietą podobnie, ja Ci nie odradzam tej ramy tylko wskazuję, że możesz się przejechać na niej i może inny model będzie o wiele lepiej pasował do Twoich odczuć i potrzeb.
Ja bym zwyczajnie postarał się najpierw przetestować.
Kiedyś wyszedł pierwszy Instinct (z serii Liquid Metal). Na papierze wyglądało to super, rakieta jak dla mnie, do rekreacji i pogłębiania lenistwa kortowego. Zagrałem i dramat, nie pamiętam czy były inne ramy, poza Babolatami ;), jakie bym tak zjechał :). Inni znajomi też nie zostawiali na niej suchej nitki. A jeden grał i był zadowolony, ale teraz gra Babolatami to może dlatego rotfl .
Tak samo iPrestige Mid to też już dawno rakieta nie dla mnie. A miałem je kilka sezonów temu i grało mi się świetnie, przynajmniej pod balonem. Gra szybsza i inna optyka.
Jak wyszedłem na korty otwarte już było za ciężko, nie chciało mi się.
Tu na tych przykładach pokazuję Ci, że rakieta może pasować na papierze ale w praktyce tak nie jest i że może nie pasować a praktyce jednak pasuje ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Kamil2371
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, 16:09

Re: Head Youtek IG Radical MP

Biorę pod uwagę to, że rakieta może mi nie podpasować czy po prostu może być dla mnie zbyt wymagająca, ale przecież wtedy zwyczajnie można ją sprzedać i rozejrzeć się za czymś bardziej odpowiednim. Co do możliwości przetestowania, to niestety marne. Mieszkam w małej miejscowości (12 tyś mieszkańców), gdzie nie ma nawet normalnego sklepu sportowego, nie mówiąc już o tenisowym. Aby przetestować sprzęt, musiałbym jechać 70km do Poznania, wypożyczyć sprzęt co najmniej na tydzień za jakieś 50-70 zł (o ile w ogóle bym go tam znalazł), a po tygodniu wrócić i go oddać. Jeśli dodać te wszystkie koszta to wychodzi 1/4 ceny rakiety. Średnio mi się to kalkuluje niestety. Pewnie, że najlepiej przed zakupem wziąć do ręki, pomachać, zobaczyć i ocenić, ale w takiej sytuacji nie ma za bardzo jak. Ja jednak ciągle jestem ciekaw Twojej wypowiedzi co do tego komisu. Mógłbyś to jakoś uzasadnić?
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Head Youtek IG Radical MP

Jeśli takie są Twoje ograniczenia, to sadzę, że wybrałeś dobrą ścieżkę. Zwłaszcza, że Radical jest nam tu nie najgorzej znany i w razie czego "w drugiej rundzie" będzie nam się łatwiej odnieść do Twoich spostrzeżeń z gry tą rakietą. Cena jest przyzwoita jak za nową ramę, więc nie ma co cudować. Można szukać jakiejś używki w necie, ale... bez gwarancji sukcesu. Powodzenia.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
grzech
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 16 lip 2012, 17:22

Re: Head Youtek IG Radical MP

Jak to komis jak normalny komis to się zastanawiam skąd ta rama? Bo jak stąd skąd myślę to sobie doliczył 99zł ... ;)
Mógłbyś powiedzieć coś więcej, czy nie bardzo? Nie chciałbym wyrzucić w błoto 500 zł. Trochę strach.

Wróć do „Rakiety”