Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

benno pisze:Zresztą Novak awansował na 1. miejsce w rankingu, to chyba o czymś świadczy?
Cała nadzieja w Nadalu :D Bo jak nie wygra Wimbledonu, to Djoko siądzie na calutki rok...
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

No Maryś dzisiaj czas na 110% grę. Anglia potrzebuje swojego reprezentanta w finale! :::yay:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Kolejny raz, oglądając Novaka, mam wrażenie, że jest do ogrania. I kolejny raz okazuje się, że nie :dvl(:
Vamos Rafa... bez wykrzykników, bo już sama nie wiem, czy wolę porażkę w semi czy finał z... patrz wyżej :dvl(:
Ale jaka słodka byłaby wygrana... VAMOS!!
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

El Diablo pisze:No Maryś dzisiaj czas na 110% grę. Anglia potrzebuje swojego reprezentanta w finale! :::yay:::
ED ten plan spali na panewce. rotfl
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

O Nadalu też się tak mówi... Do ogrania, do ogrania a jakoś prawie nikt nie może ;)

Jak Murray wygląda w finałach WSów - wszyscy wiemy. I ten finał nie będzie inny (bo dzień jest zły i zapowiada się jeszcze gorzej! :dvl(: ). Dopóki nie dostanie tam kogoś nad kim ma wyraźną przewagę tenisową to on szlema nie wygra moim zdaniem. Musi mieć na starcie taką przewagę, że słaba głowa jej nie zniweluje w całości.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Pierwszy wynik dobry, teraz niech tylko Murray się nie spali to może nie polegnie w 3 setach.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

benno pisze:ED ten plan spali na panewce. rotfl
Mnie to mówisz? Ja to wiem ale skoro Nadal gra z "kontuzją" rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
michaelrox
Bywalec
Bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 22 cze 2011, 22:15

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Każdy ma swój styl gry i własną charakterystykę. Novaka gra opiera się na nie oddawaniu głupio punktów. To wymusza dodatkową presję na przeciwniku. A liczą się chyba wyniki nie? Zresztą Novak awansował na 1. miejsce w rankingu, to chyba o czymś świadczy?


Pełna zgoda. Djokovic w pełni zasłużył na ten sukces swoją grą w tym sezonie. Tutaj nie imponował ale dzisiaj zagrał już dużo lepiej moim zdaniem niż w poprzednich meczach. Przede wszystkim świetnym returnem zminimalizował zagrożenie serwisowe ze strony Tsongi.
Co do drugiego SF to wierzę, że Murray w końcu zrobi ten krok do przodu i ogra wreszcie Rafę na Wimbledonie. Dokonał tego już zarówno w USO jak i AO na pewno może to powtórzyć przed własną publicznością. C'mon Andy :D
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Niech tylko nie będzie nudniej niż w poprzednim półfinale...
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Ostatnio moje przepowiednie są beznadziejne, aczkolwiek Andy urwie max 1 seta. Rafa ma coś w sobie co paraliżuje tego po drugiej stronie siatki. Kontuzja Rafie nie przeszkodzi, on w walce bólu nie czuje ;] Jak będzie finał Andy-Djoko w co wątpię to Djoker zgarnie Wimbla i można się pochlastać.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Murray jest tak przestraszony, że trafił wszystkie pierwsze :D
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

robpal pisze:Murray jest tak przestraszony, że trafił wszystkie pierwsze :D
Ta Rafa go parę razy skarci passing shotami i Szkot okopie się za linią końcową. Nie asekuruj się, Rafa jest faworytem.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Tak w ogóle dzisiaj oficjalnie skończyła się era Federera i Nadala. Po 387 tygodniach w końcu liderem nie jest żaden z nich.

P.S. Liniowi jak ssali, tak ssają.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

benno pisze:Każdy ma swój styl gry i własną charakterystykę. Novaka gra opiera się na nie oddawaniu głupio punktów. To wymusza dodatkową presję na przeciwniku. A liczą się chyba wyniki nie? Zresztą Novak awansował na 1. miejsce w rankingu, to chyba o czymś świadczy?
Dlatego podkreśliłem, że to moje zdanie. Nie mówię o tym co jest skuteczne, tylko poddałem pod wątpliwość stwierdzenie, że ta gra jest piękna, tym bardziej, że nawierzchnia w pewien sposób zachęca do gry s&v. To wszystko kwestia indywidualnych preferencji, ja wolę ruch do przodu i atak, inni grę bardziej "z głową".
out of business
Albert
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 7 cze 2011, 19:32

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Jak na razie Murray gra ok, zobaczymy co dalej.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

O co Tomaszewskiemu chodziło, że publiczność klaszcze po błędzie Nadala? Przecież tam klaskają zwykle po każdej wymianie niezależnie od zdobytego punktu...
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Nadal atakuje... i wygrywa piłki przy siatce :D .
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Kaman Endy! :D
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Na razie "duże punkty" zdobywa Nadal, czyli jest tak jak zawsze :).
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Dajcie spokój... Zdaje się, że Murray ma setowe piłki.

SET Murray.

Lepszy on, niż Nadal :P.
Ostatnio zmieniony 1 lip 2011, 18:38 przez Traw3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”