Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

El Diablo pisze:Jakoś trudno mi uwierzyć. że Tsonga i tym razem wyrobi w 5 setówce. Wydaje mi się że mimo wszystko Djokovic wygra w 3 setach.
Ja też w to nie wierzę. Podobno jak się nie wygrywa w trzech, to przegrywa w pięciu.
Tsonga już nie fruwa jak w meczu z Federerem.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Jo jak Fed kilka lat temu, z beznadziejnej sytuacji, obronić się w takim stylu no, no...
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Co za pajac z tego Tsongi. rotfl
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Traw3k pisze:Tsonga już nie fruwa jak w meczu z Federerem.
Jak pszczoła też już nie żądli :P :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Przem
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 22 lut 2010, 01:05

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Dawaj Jo-Wilfried!!! :D
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Ale Tsonga maści w 4 secie. Cały czas nie mogę uwierzyć jak on z Fedem mógł wygrać.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Uszło powietrze z Tsongi, teraz to koniec.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Matioszu
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2010, 00:26

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

benno pisze:Ale Tsonga maści w 4 secie. Cały czas nie mogę uwierzyć jak on z Fedem mógł wygrać.
Raczej jak Roger mógł to przegrać. Gdyby Szwajcar nie sprowokował Tsongi do dobrej gry swoimi błędami... No ale żeby chociaż Francuz skorzystał na tym zwycięstwie, to nie, musi frajerzyć z Novakiem :[
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Raczej już pozamiatane.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Matioszu pisze:Raczej jak Roger mógł to przegrać.
W mojej ocenie była to kombinacja czynników w której dość znaczną rolę odegrała dyspozycja serwisowa Tsongi. Nie jestem fanem tak jednoznacznych stwierdzeń.
Vivid pisze:Raczej już pozamiatane.
To 1 przełamanie. Djokovic już raz oddał taką przewagę.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Pięknie gra Novak. Trzyma go na dystans, nie wymusza błędów, Tsonga sam się wyeliminuje. Francuz ma przebłyski, ale widać przy solidnej grze przeciwnika ma problemy by utrzymać wysoki poziom w całym meczu.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

I o to chodzi.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Szymo
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 7 maja 2011, 16:00
Lokalizacja: Busko-Zdrój.

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Bardzo dobra gra Djokovica.
Tsonga też nie grał najgorzej jednak niewystarczająco.
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Czy już Novak jest nr.1 w rankingu nawet jak Nadal wygra Wimbla?
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Pierwszy z półfinałów zakończył się źle. Jeszcze Nadal przegra i dzień będzie dramatyczny...

Tak. Novak jest liderem rankingu. Na razie co najmniej do sierpnia.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

benno pisze:Pięknie gra Novak. Trzyma go na dystans, nie wymusza błędów...
To moja indywidualna ocena, ale osobiście na trawiastym korcie wolałbym oglądać właśnie grę, która wymusza błędy, a nie "mądre przebijanie" do czasu gdy przeciwnik nie trafi. Dlatego nie nazwałbym jego gry "piękną".
out of business
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

No nie mów Ropbal że Tsonga z taką grą zasłużył na finał. Mam nadzieję, że drugi mecz wygra Rafael i będziemy mieli świetny finał bo Novak wie jak grać z Nadalem :)
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Nie widziałem meczu, ale czytam właśnie, że Willy zniósł jajo :/
Co poradzić, niech się Novak cieszy, że w drodze do finału nie miał nikogo z top15 :)
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Mój tata powiedział, że bardzo mu się podoba gra Novaka. Wg. niego "te uderzenia, slajsy pod końcową" itd. itp. Dla mnie gra Novak to zwykła przebijanina, dlatego będę kibicował Nadalowi (tylko niech nie spapra z Murrayem).
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

PIXI pisze:
benno pisze:Pięknie gra Novak. Trzyma go na dystans, nie wymusza błędów...
To moja indywidualna ocena, ale osobiście na trawiastym korcie wolałbym oglądać właśnie grę, która wymusza błędy, a nie "mądre przebijanie" do czasu gdy przeciwnik nie trafi. Dlatego nie nazwałbym jego gry "piękną".
Każdy ma swój styl gry i własną charakterystykę. Novaka gra opiera się na nie oddawaniu głupio punktów. To wymusza dodatkową presję na przeciwniku. A liczą się chyba wyniki nie? Zresztą Novak awansował na 1. miejsce w rankingu, to chyba o czymś świadczy?
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”