Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

ATP/WTA Miami 2009

Już w środę rusza impreza. I jak tym razem będzie szło? Pewnie dość podobnie jak w IW.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: ATP Miami 2009

Nie wiem jak reszta, ale Nadal na pewno wysoko.
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: ATP Miami 2009

Ta, pewnie Rafa znowu wygra....

Jutro losowanie drabinki. :)
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: ATP Miami 2009

Ja czekam na odrodzenie Federera. Może to płonne nadzieje, ale jednak są. Czekam na finał Nadal-Federer. Wszystko leży w głowie Szwajcara. Miejmy nadzieję że nie będzie miała miejsca sytuacja w której Roger, mając przeciwnika na deskach (dosłownie), nie wygrywa do końca seta żadnego gema ze stanu 1:1 w trzecim. :([
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Miami 2009

Chyba się przeliczysz Napalm. Ale na pewno szkoda bo grę Feda lubię oglądać, Rafy nie bardzo.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: ATP Miami 2009

napalm pisze:Ja czekam na odrodzenie Federera. Może to płonne nadzieje, ale jednak są. Czekam na finał Nadal-Federer. Wszystko leży w głowie Szwajcara. Miejmy nadzieję że nie będzie miała miejsca sytuacja w której Roger, mając przeciwnika na deskach (dosłownie), nie wygrywa do końca seta żadnego gema ze stanu 1:1 w trzecim. :([
Nie ma takiej możliwości. Na dzień dzisiejszy to scenariusz do filmu z dobrym zakończeniem dla niezbyt inteligentynych odbiorców.
Vivid pisze:Chyba się przeliczysz Napalm. Ale na pewno szkoda bo grę Feda lubię oglądać, Rafy nie bardzo.
Z całym szacunkiem dla każdego, ale jak się komuś nie podoba tenis Federera, przy jednoczesnym lubieniu tenisa Nadala to ja nie wiem... Oczywiście podkreślam mówię wyłącznie o stylu gry!
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Andrew111
Bywalec
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2008, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Re: ATP Miami 2009

Fedzio musi jeszcze zgubić oponki z brzucha i nabrać więcej dynamiki. Pamiętam jak miałem problemy z ręką i nie grałem jakiś czas. Po tej przerwie byłem cięższy o 4kg. Niby nie aż tak tragicznie, ale człowiek czuje niesamowitą różnicę... Tak, jak wcześniej ogólnie byłem żywszy i bardziej żywiołowy, tak stałem się jakiś bardziej ospały i mniej dynamiczny. Teraz jest już w porządku, wręcz znakomicie, ale aby powrócić do szczytu formy należy chcieć i mieć mobilizację... Porównuje to do Federera, który przybrał na masie i żeby teraz powrócić do starej dynamiki musi po prostu wkładać więcej pracy niż kiedykolwiek, aby jego gra się polepszała. Myślę, że razem ze zmianą fizyczną Fedex stałby się troszkę żywszy i nabrałby chęci na kolejne tryumfy. Nie mogę patrzeć na wydętego Helweta... Po prostu nie ścierpię tego widoku... Ja chcę regularnego i żywiołowego Rogera :(
NTRP ~5.0
Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki. Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć...
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: ATP Miami 2009

I3 pisze:Nie ma takiej możliwości. Na dzień dzisiejszy to scenariusz do filmu z dobrym zakończeniem dla niezbyt inteligentynych odbiorców.
Vivid pisze:Chyba się przeliczysz Napalm. Ale na pewno szkoda bo grę Feda lubię oglądać, Rafy nie bardzo.
Z całym szacunkiem dla każdego, ale jak się komuś nie podoba tenis Federera, przy jednoczesnym lubieniu tenisa Nadala to ja nie wiem... Oczywiście podkreślam mówię wyłącznie o stylu gry!
Kto napisał że nie podoba mu się tenis Federera, a lubi tenis Nadala ?
I3 pisze:
napalm pisze:Ja czekam na odrodzenie Federera. Może to płonne nadzieje, ale jednak są. Czekam na finał Nadal-Federer. Wszystko leży w głowie Szwajcara. Miejmy nadzieję że nie będzie miała miejsca sytuacja w której Roger, mając przeciwnika na deskach (dosłownie), nie wygrywa do końca seta żadnego gema ze stanu 1:1 w trzecim. :([
Nie ma takiej możliwości. Na dzień dzisiejszy to scenariusz do filmu z dobrym zakończeniem dla niezbyt inteligentynych odbiorców.
Dla niezbyt inteligentynych to na pewno... :roll:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: ATP Miami 2009

napalm pisze:Kto napisał że nie podoba mu się tenis Federera, a lubi tenis Nadala ?
Ktoś musiał? :o
napalm pisze:Dla niezbyt inteligentynych to na pewno...
Jakaś aluzja? :)
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Chev_Chelios
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 7 lis 2007, 17:21

Re: ATP Miami 2009

Już za 10 minut losowanie. Ciekawe gdzie tym razem los rzuci poszczególnych zawodników :)
Awatar użytkownika
Nevis
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 28 maja 2008, 14:55
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Miami 2009

A można gdzieś to obejrzeć, śledzić ?? :D
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: ATP Miami 2009

No i mamy drabinkę: http://www.sonyericssonopen.atponline.n ... P_MDS1.pdf

Nadal - Del Potro w 1/4. W następnej ćwiartce Nalb z Murray'em, i jeszcze Verdasco do tego, z 3 ćwiartki Djoko może dojść nawet do 1/2, w zasadzie nikogo w niej nie ma. Ewentualnie Simon może z nim wygrać. No i Fed z Roddickiem w powalczą o półfinał w 1/4.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: ATP Miami 2009

Ciekaw jestem Nadala, czy utrzyma dobrą formę - tydzień przerwy to przecież mało... No i najważniejsze - czy jego kolana utrzymają... Szykuje się ciekawy turniej biorąc pod uwagę mały odcinek czasu między IW:)
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: ATP Miami 2009

TadX pisze:Ciekaw jestem Nadala, czy utrzyma dobrą formę - tydzień przerwy to przecież mało... No i najważniejsze - czy jego kolana utrzymają... Szykuje się ciekawy turniej biorąc pod uwagę mały odcinek czasu między IW:)
Zacznie grać koło piątku/soboty, a jako, że w IW zbytnio się nie przemęczył, to raczej kolana wytrzymają.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP Miami 2009

Według mnie powinna ta czwórka przynajmniej tak mieć - że numer 1 gra z nr 4, a #2 z #3.
Chociaż z drugiej strony byłoby to monotonne...
Ostatnio zmieniony 23 mar 2009, 21:04 przez PIXI, łącznie zmieniany 1 raz.
out of business
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Miami 2009

Murray i Nadal są w jednej połówce, więc troszkę się Szwajcarowi przyfarciło, myślę, że finał powinien być spokojnie, ale co w finale ? :D
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ATP Miami 2009

W takiej formie jak jest Novak, to może przegrać i z Berdychem i z Simonem czy Tsongą.
Murray też trochę będzie się musiał powysilać i nie jestem taki pewien czy zagra z Nadalem.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Chev_Chelios
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 7 lis 2007, 17:21

Re: ATP Miami 2009

jaccol55 pisze:No i mamy drabinkę: http://www.sonyericssonopen.atponline.n ... P_MDS1.pdf

Nadal - Del Potro w 1/4. W następnej ćwiartce Nalb z Murray'em, i jeszcze Verdasco do tego, z 3 ćwiartki Djoko może dojść nawet do 1/2, w zasadzie nikogo w niej nie ma. Ewentualnie Simon może z nim wygrać. No i Fed z Roddickiem w powalczą o półfinał w 1/4.
Zapomnialeś chyba że w ćwiartce Djokovica jest Tsonga, który zlał go 4 razy z rzędu. Z taką formą Serb pewnie znowu polegnie.
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: ATP Miami 2009

Chev_Chelios pisze:
jaccol55 pisze:No i mamy drabinkę: http://www.sonyericssonopen.atponline.n ... P_MDS1.pdf

Nadal - Del Potro w 1/4. W następnej ćwiartce Nalb z Murray'em, i jeszcze Verdasco do tego, z 3 ćwiartki Djoko może dojść nawet do 1/2, w zasadzie nikogo w niej nie ma. Ewentualnie Simon może z nim wygrać. No i Fed z Roddickiem w powalczą o półfinał w 1/4.
Zapomnialeś chyba że w ćwiartce Djokovica jest Tsonga, który zlał go 4 razy z rzędu. Z taką formą Serb pewnie znowu polegnie.
Niech Tsonga wygra najpierw z Soderlingiem i Simonem. W IW przegrał z Andreevem w III rundzie.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: ATP Miami 2009

A co przepraszam, Andreev to jakiś jeleń z 3. setki ATP ?

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”