Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Indian Wells 2009

I3 pisze:Nie jest źle, co więcej bardzo dobrze, jeśli Murray jutro spierze Nadala w dwóch krótkich setach :).
Czy tutaj wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem? :? Bo ostatnio dostrzegam spore problemy.

A co do meczu to wyszedł ekonomiczny tenis Murrayowi bokiem. Warunki warunkami nie ma co na nie zwalać, ale fakt faktem jednemu one bardziej służą innemu mniej, to bezapelacyjne fakty, ale są takie same dla obydwu i nie można ich stawiać jako główny czynnik o ile jakikolwiek (najwyżej wspomniany minimalny).

A co do przypłaszczania piłek przez Szkota to jasne, tym bardziej w meczach z Nadalem, tym bardziej na twardych kortach, tylko ludzie jak Wy nie widzicie tej rotacji z fh, która ma zapewne podłoże w treningach w Hiszpanii za młodu to ja muszę usiąść...
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Indian Wells 2009

Mecz fatalny, wygrała pogoda i nie należy w ogóle większej uwagi przywiązywać do tego spotkania. Nadal sobie lepiej poradził w takich warunkach, dodatkowo miał jeszcze trochę farta, a Murray'owi nic nie wychodziło, głównie za sprawą wiatru. Według mnie powinien być jednak jakiś przepis, aby w takich skrajnych warunkach gdzie na prawdę mocno już wieje, a tak było, można było przerwać taki cyrk.

Bardzo ciekawi mnie jakby Fed sobie radził z Nadalem przy takiej aurze, może zwycięstwo przyszło by mu łatwiutko i by był jakiś przełom, kto wie...można sobie gdybać....
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Indian Wells 2009

bodysek pisze:Według mnie powinien być jednak jakiś przepis, aby w takich skrajnych warunkach gdzie na prawdę mocno już wieje, a tak było, można było przerwać taki cyrk.
Tylko "na prawdę mocno" to pojęcie względne i ciężko je scharakteryzować, tu odsyłam do posta Vivida.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Indian Wells 2009

BM pisze:O tak, bo Fed sobie znakomicie radzi z wiatrem... Dorzuć do tego jeszcze rotacje Nadala i z pewnością byłby przełom. 6:0 6:0 dla Hiszpana
bodysek pisze:Bardzo ciekawi mnie jakby Fed sobie radził z Nadalem przy takiej aurze, może zwycięstwo przyszło by mu łatwiutko i by był jakiś przełom, kto wie...można sobie gdybać....
Wynik podany przez BM'a przy "dobrym wietrze" to mógłby być bez żadnego wiatru... Bodysek, jeszcze widać nie masz przybliżenia jakiegokolwiek sam jako tenisista co może czuć Federer, skoro tak piszesz.
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Indian Wells 2009

A ja się tak zastanawiam czy Ty, aby nie pomyliłeś swoich idoli, bo za każdym razem tak psioczysz na Feda, że ciężko trochę zrozumieć dlaczego mu kibicujesz.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Indian Wells 2009

Może zgodnie z zasadą, żeby wymagać od siebie, a w tym wypadku od swojego idola więcej niż od innych?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: Indian Wells 2009

bodysek pisze:Mecz fatalny, wygrała pogoda i nie należy w ogóle większej uwagi przywiązywać do tego spotkania. Nadal sobie lepiej poradził w takich warunkach, dodatkowo miał jeszcze trochę farta, a Murray'owi nic nie wychodziło, głównie za sprawą wiatru.
bodysek pisze:A ja się tak zastanawiam czy Ty, aby nie pomyliłeś swoich idoli, bo za każdym razem tak psioczysz na Feda, że ciężko trochę zrozumieć dlaczego mu kibicujesz.
Nie no teraz tym postem wygrałeś konkurs "Na największe klapki na oczach"

Że niby co nie można krytykować swoich idoli? Zresztą bez komentarza. Widać że ty jesteś fanatykiem a nie kibicem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Indian Wells 2009

Zamykamy i jedziemy do Miami :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”