Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: Open GDF Suez

Mauresmo, która w trzech kolejnych rundach traci łącznie 6 gemów to wynik w ostatnich dwóch sezonach niespotykany. Tylko, że w drugim meczu (z Rumunką) to ona miała z 25 brejkpointów - wykorzystała chyba z 5 i mogła wygrać zdecydowanie szybciej... Widziałem ten mecz i wynik 6:1, 6:2 jest trochę nieadekwatny do obrazu całego spotkania. Tak czy owak, cieszy mnie jej lepsza forma.
Nie wiem czy ktoś zauważył, że Amelie zmieniła trochę ustawienie rąk do serwisu, kiedyś wyglądało to tak: http://www.youtube.com/watch?v=WrpbSDnd0B8
A w tym roku przysuwa ręce bardziej w kierunku bioder przed wyrzutem piłki. Nie wiem tak za bardzo, co dzięki temu chciała zmodyfikować?

AKTUALIZACJA: Serena wycofała się z turnieju z powodu urazu kolana, a więc Dementiewa czeka albo na Janković albo na Mauresmo. Trwa trzeci set...
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Open GDF Suez

Nosorożec za burtą, jak mnie to cieszy :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Open GDF Suez

I dopłynęła Mauresmo do finału, w którym spotka się z Dementievą. Znowu wyborny tenis Amelie szczególnie w 3 secie, bo w 2 miała chwilowy okres dekoncentracji, a potem pod wpływem dopingu na hali zrobiła z siebie showmana. Kilka piłek no palce lizać (jeden fh. na przełamanie w pół kara (!)). Liczę na nią we finale. No rosjance udało się nie ma to tamto, ale chyba każdego to cieszy, że Nosorożca nie ma.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Open GDF Suez

Cóż za szczęśliwy dzień! :D Amelie w finale... Williams za burtą. Jest dobrze... nawet bardzo dobrze Obrazek
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Open GDF Suez

To Wy oglądacie WTA ? :shock:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Open GDF Suez

bodysek pisze:To Wy oglądacie WTA ? :shock:
Ale z obrzydzeniem. :D :oops:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Open GDF Suez

bodysek pisze:To Wy oglądacie WTA ? :shock:
WTA, ATP... Właściwie co to za różnica? :P

P.S. Ja nie oglądam i chyba się z tego do końca nie cieszę ;)
out of business
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Open GDF Suez

bodysek pisze:To Wy oglądacie WTA ? :shock:
Nie WTA tylko Amelie jeśli chodzi o mnie, a dlaczego to chyba jasne.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Open GDF Suez

kiket pisze:Nie WTA tylko Amelie jeśli chodzi o mnie, a dlaczego to chyba jasne.
Jak wyżej...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Open GDF Suez

PIXI pisze:WTA, ATP... Właściwie co to za różnica?
Jeśli o mnie chodzi to nie pytaj nawet :twisted: .

No nie ma pani S. już w turnieju z czego jestem dość uradowany. Jakoś jak widzę te jej kroki stawiane na korcie to moje oczy ogarnia lekkie zdziwienie i zaskoczenie. Jak ona może tyle dobrych zawodniczek ogrywać to dla mnie jest jedna z większych zagadek WTA. O ile się nie mylę to Dementieva ją obsadziła w 1/2 to i miło , że się zrewanżowała za AO :wink: .
adner
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:39

Re: Open GDF Suez

La_Patik- pisze:O ile się nie mylę to Dementieva ją obsadziła w 1/2 to i miło , że się zrewanżowała za AO :wink: .
Myślę, że akurat w tym wypadku tego nie można tak nazwać :roll:
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Open GDF Suez

kiket pisze:
bodysek pisze:To Wy oglądacie WTA ? :shock:
Nie WTA tylko Amelie jeśli chodzi o mnie, a dlaczego to chyba jasne.
No fakt Amelie jest taka trochę męska :D .

PS. W Roterdamie szlagierowy finał jutro się szykuję, szkoda, że żadna stacja nie transmituję.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Open GDF Suez

To było dobre :) .

A co do tego szlagieru to na pewno znajdzie się gdzieś na necie do obejrzenia na żywo :wink: .
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Open GDF Suez

Pewnie na http://atdhe.net/ będzie.
Prezes fanklubu Staśka :D
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: Open GDF Suez

Ja wiem, że nie wszystkie kobiety są urody wielkiej, ale kurczę, kiedy któraś ma twarz jak facet i takież same ruchy, to ciężko się na to patrzy :evil: Choć faktycznie dziś popisała się paroma świetnymi piłkami.
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Open GDF Suez

gato pisze:Ja wiem, że nie wszystkie kobiety są urody wielkiej
Ujawniłabyś swoją wielką urodę, żebyśmy mieli porównanie. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: Open GDF Suez

Gary pisze:
gato pisze:Ja wiem, że nie wszystkie kobiety są urody wielkiej
Ujawniłabyś swoją wielką urodę, żebyśmy mieli porównanie. :wink:
Ale ja właśnie z własnego doświadczenia to wiem :twisted:
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Open GDF Suez

Nieprawda, z doświadczenia własnego wiem, że wszystkie dziołchy z miasta patologii, czyli Gleiwitz są cudne. :wink:

PS. Odpadnięcie Williams cieszy mnie wyjątkowo. Bardziej od niej nie lubię chyba tylko... drugiej Williams. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: Open GDF Suez

Gary pisze:Odpadnięcie Williams cieszy mnie wyjątkowo.
Vivid pisze:Nosorożec za burtą, jak mnie to cieszy :)
kiket pisze:każdego to cieszy, że Nosorożca nie ma.
Chopaki, Wy to się cieszycie co najmniej tak, jakby jej ktoś dwa sety do zera wlał :twisted: A tymczasem ona sama się wycofała, więc właściwie to się nie godzi takich oznak radości wznosić, ja w każdym razie z nimi poczekam, aż jakaś zawodniczka ją odprawi w uczciwej grze :twisted:
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: Open GDF Suez

gato pisze:Ja wiem, że nie wszystkie kobiety są urody wielkiej, ale kurczę, kiedy któraś ma twarz jak facet i takież same ruchy, to ciężko się na to patrzy :evil: Choć faktycznie dziś popisała się paroma świetnymi piłkami.
Ojjj Gato! Sama ostatnio - podczas AO, broniłaś - co prawda tak między słowami - Klejbanowej, gdy rzeszę Forumowiczów dławiły mdłości na sam jej widok, a co z niej za tłuścioch... a co za smalec zwyczajny.
A tu, tak zniesmacza Ciebie widok Amelie? I kto w ogóle powiedział, że kobieta ma wyglądać jak kobieta. I jeszcze powinna zważać jak chodzi!! Toż dopiero wymagania. Wolisz pośladki Nadala, dobrze - rozumiem to na całej linii. Ale doprawdy, oryginalna uroda Amelie nie powinna przysłaniać piękna jej zagrań. Z momentem zakończenia jej kariery, a to prędzej niż później nastąpi, żeński tenis zubożeje już na dobre. Chyba że, Henin by zaświtał powrót do rozgrywek, a nic na razie na to nie wskazuje. Więc, póki co cieszmy się, że po chudym okresie zawitała do finału.

Tak na marginesie. Ostatni finał Mauresmo miał miejsce na trawie w Eastbourne w 2007, gdzie po trzysetowej walce uległa nie komu innemu, jak Henin. To były czasy...
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”