Kto wygra Australian Open 2009 ?

Roger Federer
44%
32
Rafael Nadal
21%
15
Novak Djokovic
4%
3
Andy Murray
22%
16
Andy Roddick
3%
2
Jo Wilfried Tsonga
Brak głosów
0
Gael Monfils
1%
1
Ktoś inny
5%
4
 
Liczba głosów: 73
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Udało się Federerowi jeszcze w tej rundzie w 5 ma już 4:0 wiec jedzie dalej.
Jelena odpadła wiec Serena ma chyba drogę wolną po tytuł choć z tego co widziałem Jelena Dokic gra bardzo ofensywny tenis.
Obrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

No cóż Federer wygrał 6:2 w ostatnim secie... ale w następnej rundzie jest Del Potro...

Co do Williams... teraz ma Azarenkę... potem w finale być może Safinę.
Na Dokic bym nie liczył... bardzo niestabilna zawodniczka.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Do stanu 2-2 w trzecim secie Berdych grał nieziemsko.
None but Jesus...
http://thaleia.pl
adner
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:39

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Co do Marion, to zauważyliście, jak zeszczuplała? Od razu forma przyszła :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

adner pisze:Co do Marion, to zauważyliście, jak zeszczuplała? Od razu forma przyszła :)
Kleybanova też jest szczuplejsza niż rok temu ale i jednej i drugiej dalej za dużo.


Zwonariewa, Safina, Dokic, Dementiewa... nie będę płakał jeśli któraś z tych zawodniczek wygra... byle nie Serena vel Nosorożec Williams i Marion Ropucha Bartoli...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

adner pisze:Co do Marion, to zauważyliście, jak zeszczuplała? Od razu forma przyszła :)
Marion Baleron, nawet gdyby była chuda jak patyk, z jej tenisem jest nie do oglądania.
To jest karykatura tenisa, począwszy od serwisu, a skończywszy na oburęcznym woleju :D Popatrzyłem chwilkę po Fedzie i już wiem czemu Margaret Court postuluje skromniejsze mniej obcisłe stroje dla zawodniczek.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Dokic gra w kratkę i nie zmusza Kleybanowej do biegania... mimo to 7:5 dla Australijki. Ale jeśli będzie tak grać i przejdzie do następnej rundy to Safina ją zniszczy.

Swoją drogą oby Zwonarka rozprawiła się z Bartoli...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Dokic przegrywa praktycznie wszystkie swoje serwisy :? Zresztą Kleybanowa też :P
Jestem za Australijką. Ładniej gra. Nie wydziera się.... No i jaką ma piękną rakietę, chociaż tej czerwieni trochę za dużo :D
7:5, 5:7.
out of business
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

PitS pisze:
adner pisze:Co do Marion, to zauważyliście, jak zeszczuplała? Od razu forma przyszła :)
Marion Baleron, nawet gdyby była chuda jak patyk, z jej tenisem jest nie do oglądania.
To jest karykatura tenisa, począwszy od serwisu, a skończywszy na oburęcznym woleju :D Popatrzyłem chwilkę po Fedzie i już wiem czemu Margaret Court postuluje skromniejsze mniej obcisłe stroje dla zawodniczek.
A ja się zakochałem w tenisie Bartoli. Jest tak pokraczny, że aż przypomina mi moją paskudną technikę, zwłaszcza serwisu. :mrgreen: Ale ja przynajmniej nie gram z obu stron backhandem. <:D

Teraz oglądam mecz Dokic - Pasztetowa i chciałbym zgłosić wniosek, żeby ta druga musiała obowiązkowo grać w czadorze, bo jest tak spasiona, że mogłaby występować w spotach reklamowych programu walki z otyłością. <:D Dobrze, że nie jadłem śniadania, bo chyba bym się go szybko pozbył. Najpierw myślałem, że mam za mały telewizor, ale okazało się, że 32 cale są wystarczające na normalnie zbudowane tenisistki. Nawet bracia Williams się mieszczą, ale dla Alisy potrzeby jest chyba projektor. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Kleybanowa moim zdaniem się zeszmaciła kiedy kłóciła się z sędziną że zatrzymała akcje i chciała sprawdzić ślad. Widać było wyraźnie że po tym jak z rakiety Rosjanki wyleciała wystawka ta czeka i próbuje odczytać w którym kierunku zagra Dokic. Kiedy Australijka trafiła, Rosjanka z paszczą do sędziny...

No proszę Was! Podnosi się rękę i koniec. Kleybanowa tego nie uczyniła więc niech siedzi cicho. A na marginesie piłka na, a nawet przed linią była.

P.S.: Spotkanie dno... i za to mają dostawać taką samą $$$? Ehhh... szkoda gadać!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Fed się nieźle męczył, przypomniał mi się mecz jak grał z Andreevem na USO rok temu też 5 setów i wiadomo co to spowodowało potem oby tak było i tym razem.
Tak patrzę na ten mecz Dokic z Kley coś tam to hmm... właściwie już nie patrze, nudy jak nie wiem ani jednej akcji pod siatką jakby parzyła ta siatka, tragedia. A Kley. po byle jakiej piłce okazuje emocje większe niż Sharapova w finale...
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

W sumie nie wiem, czy bardziej wkurza mnie to, że Pasztetowa jest taka tłusta, czy to, że drze r**a po błędach rywalki. Uważam te jej "Come on" po błędach Dokic za brak kortowej kultury. Rozumiem, że w emocjach może się to czasami, przy ważnej piłce zdarzyć, ale 4 razy w trakcie gema? :?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Jak patrzę na tą Kleybanową (chyba tak się nazywa ;]), to stwierdzam, że niektóre kobiety (albo raczej stworzenia kobietopodobne, jak np. ona) powinny wrócić do długich sukni i kapeluszy... Ona jeszcze mogłaby mieć tłumik w ustach i kominiarkę na głowie do tego :D
Hej, Dokic ładnie gra! Tylko te 10 podwójnych... ała :|
El Diablo pisze:Kleybanowa moim zdaniem się zeszmaciła kiedy kłóciła się z sędziną że zatrzymała akcje i chciała sprawdzić ślad. Widać było wyraźnie że po tym jak z rakiety Rosjanki wyleciała wystawka ta czeka i próbuje odczytać w którym kierunku zagra Dokic. Kiedy Australijka trafiła, Rosjanka z paszczą do sędziny...
No proszę Was! Podnosi się rękę i koniec. Kleybanowa tego nie uczyniła więc niech siedzi cicho. A na marginesie piłka na, a nawet przed linią była.
Też oglądałem ten moment... To jest po prostu chamstwo i chęć wyprowadzenia z równowagi przeciwnika. Jak bym usłyszał o takim zachowaniu, to od razu bym wiedział, że to Ruska albo Niemiecka zawodniczka ;)
Myślę, że bardzo pomaga Jelenie publiczność, która naprawdę szaleje, ale szaleje w sposób pozytywny, czyli nie śpiewa, nie krzyczy przy serwach przeciwniczki, tylko cieszy się z każdego punktu dla ich faworytki. Życzę Dokic zwycięstwa w tym turnieju... A jak nie jej, to Safinie.

P.S. Jezu! Jak ona piska :shock: Chciałbym ją zobaczyć stojącą obok Hantuchovej ;]
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

PIXI pisze:To jest po prostu chamstwo i chęć wyprowadzenia z równowagi przeciwnika. Jak bym usłyszał o takim zachowaniu, to od razu bym wiedział, że to Ruska albo Niemiecka zawodniczka ;)
Rosjanka dostała też ostrzeżenie za coaching...
No i Dokic w ćwiartce... :mrgreen:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Brawo Jelena!!
A teraz ciekawy mecz... Baghdatis - Djokovic. Nie wiem komu kibicować, bo podoba mi się styl Novaka, ale lubię Baghdatisa za walkę. Chyba nie obejrzę meczu do końca :(
out of business
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Jak zobaczyłem że Dokicz wygrała pierwszego seta wiedziałem że prędzej czy później kilogramy zrobią swoje. Mogłem spokojnie pójść i opłukać autko, aby zobaczyć samą końcówkę. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Rafi
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:43
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Ja osobiście za Baghdatisem jestem. Djoker mnie irytuje.
Obrazek Aerogel 300, M-Fil 200

NTRP 3.0
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

Jest już w Melbourne dosyć późna pora i Novak chyba się spręża by jak najszybciej zameldować się w 1/4. Pierwszy set 6:1 dla Serba. Niech wygra.

A dla Jeleny Dokić brawa!!
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

kross pisze:Jest już w Melbourne dosyć późna pora i Novak chyba się spręża by jak najszybciej zameldować się w 1/4.
To chyba Baghdatis się spręża żeby pojechać do domu... obaj nic nie pokazali w pierwszym secie...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ayene-
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 13 paź 2008, 14:28

Re: Australian Open 2009 (Wielki Szlem)

W 2002 roku osiągnęła 4. miejsce w rankingu WTA. Kiedy wydawało się, że świat jest u jej stóp, wszystko zawaliło się przez szaleństwo ojca. Damir Dokić (51 l.) niemal na każdym kroku wszczynał awantury, pojawiał się na meczach pijany w sztok, potrafił pobić dziennikarza lub rzucić się z pięściami na sędziego, nazywając go nazistą. Podczas US Open mało nie zdemolował turniejowej restauracji, kiedy uznał, że... zażądano od niego zbyt wysokiej ceny za obiad!

Nieoficjalnie mówiło się także, że znęcał się nad córką psychicznie i fizycznie. W końcu tenisistka po prostu od niego uciekła.
Pierwszy raz słyszę o tej tenisistce, a tu okazuje się, że parę lat temu odnosiła całkiem spore sukcesy, gdyby nie tata ...
Obrazek

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”