Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Puchar Davisa

Ferrer z Kolbą grają pięciosetówkę o wszystko. Sam poziom może nie zachwyca, ale emocji, co niemiara. :::gd::: 37 latek dalej tym samym walczakiem, co kiedyś. Potężny wiatr z pewnością utrudnia granie.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Puchar Davisa

SABR pisze:Ferrer z Kolbą grają pięciosetówkę o wszystko. Sam poziom może nie zachwyca, ale emocji, co niemiara. :::gd::: 37 latek dalej tym samym walczakiem, co kiedyś. Potężny wiatr z pewnością utrudnia granie.
No i David wygrał :::gd::: . Bardzo się cieszę, że mu się taki tryumf w końcówce kariery trafił i on dał końcowe zwycięstwo Hiszpanii.
On który zawsze w cieniu, zawsze trochę przegrany, a tu takie fajne okoliczności cały stadion za nim.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: Puchar Davisa

Nie wierzyłem, że Ferrer może to wygrać. Dobrze, że wygrane Rafy nie poszły na marne. :)
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Puchar Davisa

A w międzyczasie Polska (po dwóch zwycięskich meczach Majchrzaka, co warto odnotować) wygrywa z Zimbabwe i o wejście do drugiej ligi będzie walczyć z Rumunią.

Czy któraś ze stacji pokazywała mecze Polaków? TVP? Eleven? C+?
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

No to sukces niesłychany. ;-P
CIENIASY! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Puchar Davisa

Jakie cieniasy?! Wygrali? Wygrali. I to spokojnie, mimo, że bez swojego najlepszego kontuzjowanego (tak naprawdę, to podobno zabrakło kasy na wykupienie licencji ;) ) gracza. Zuchy! ;D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

Na jakimś zadupiu zadupia to ja pewnie też bym wygrał, nawet po wizycie w McD. :P
Tu się nie ma czym chwalić, ani z czego cieszyć. Nasz tenis tzw. "profesjonalny" nie mieści się nawet w czarnej d...e ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Puchar Davisa

Jak na zadupiu? W Sopocie grali, w wielkim kurorcie. :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

To Twoje horyzonty. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Puchar Davisa

Vivid pisze:To Twoje horyzonty. :P
Raz w życiu byś się postarał ogarnąć obecne Narodowe trendy! Polskę wielką od morza do morza, tych ludzi wspaniałych, dumę narodową byś poczuł. Sto lat niepodległości mamy... A Ty co? Wstyd i zgryzota I Sopot to mało? I jeszcze bez parawanu byś się chciał opalać jak nachodźca jakiś z naszą kulturą nieobeznany. Wstydź się !
:-)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

Z czego mam być dumny, z zakompleksionego faceta winiącego się za śmierć brata, wchodzącego na drabinkę co miesiąc? ...
A czy on w ogóle dopuszczenie do pracy na wysokości ma? ;)

A w temacie DC, kolega pojechał i biletów nie dostał, hala pełna. :P
Inna sprawa, co to za hala? Adekwatna do poziomu, można było w szopie ... rotfl
Jak szli kibice z Zimbabwe to do końca nie mogli uwierzyć, że to hala meczowa, uważali, że to treningowa. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Puchar Davisa

Bo z tą halą to pewnie było tak, że była tania. Podobno PZT ma pewien problem z terminową wypłatą wynagrodzeń za grę w reprezentacji. Może jak zmniejszą koszty meczy to zawodnicy szybciej dostaną kasę?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

Pewnie tak, w końcu mniejszy obiekt to teoretycznie mniejsze koszty. Choć u nas to nigdy nic nie wiadomo ...
Z drugiej strony logiki też nie można odmówić. Obie reprezentacje to głęboka prowincja tenisa, do tego to nie jest nasz sport narodowy, a z Zimbabwe też nie graniczymy bezpośrednio żeby nas kibice najechali, bogaty kraj to też nie jest. W takim razie organizować to w hali jaka ma szansę zapełnić się w 15%-20% i płacić za powietrze nie ma sensu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Puchar Davisa

Vivid pisze:Pewnie tak, w końcu mniejszy obiekt to teoretycznie mniejsze koszty...
Ogrzewania?
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Puchar Davisa

TomPL pisze:
Vivid pisze:Pewnie tak, w końcu mniejszy obiekt to teoretycznie mniejsze koszty...
Ogrzewania?
Chyba najmu....
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

TomPL pisze:
Vivid pisze:Pewnie tak, w końcu mniejszy obiekt to teoretycznie mniejsze koszty...
Ogrzewania?
Oświetlenia i generalnie zasilania.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Puchar Davisa

Nasi wygrali spotkanie z Rumunią 3:2. Niestety, swój mecz przegrali debliści, ale bardzo miło zaskoczył wiele osób Majchrzak, który wygrał decydujący mecz, a Hurkacz - swoje oba. :::gd:::
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Puchar Davisa

Skoro wątek Pucharu Davisa został odświeżony to napiszę tylko od siebie, że to koniec tych rozgrywek. Za rok będzie nowa formuła, o której nawet nie chce mi się tutaj pisać. Mam nadzieję, że spora inwestycja i wsparcie sponsorów się w ogóle nie zwróci...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

Te rozgrywki już dawno powinny ... zdechnąć ...
Ta idea miała sens i rację bytu jak było mniej imprez tenisowych i okołotenisowych.
Dziś, gdy kalendarz pęka w szwach, to tylko problem dla czołówki. Już nie wspominając o mieszaniu nawierzchniami.

Powinien przejść do historii. A tak to degraduje się od pewnego czasu.
Tradycja tradycją, ale nic na siłę. Równie dobrze w ramach tradycji to można dać Nadalowi tenisówki szmaciane, grubą bawełnianą koszulkę (akurat na jego nadpotliwość), i drewnianą rakietę. Potem poklepać po plecach i powiedzieć - Vamos! rotfl

Dziś ma większy sens impreza pokazowa grana przez weekend, czy nawet tydzień (jak turniej). Taki Laver Cup czy Hopman Cup.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Puchar Davisa

Vivid pisze:Dziś ma większy sens impreza pokazowa grana przez weekend, czy nawet tydzień (jak turniej). Taki Laver Cup czy Hopman Cup.
Akurat Hopman Cup ma być wycofany. A szkoda.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”