Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar Davisa

hokej pisze:Nowszy news mówi o organizacji we Wrocławiu... na stadionie miejskim :D . Może niedowiarek jestem, ale gigantyzm naszego lokalnego Milusia i jego ekipy zaczyna mnie rozśmieszać.
Masz pewnie na myśli artykuł na gazeta.pl.
Dla mnie to trochę poroniony pomysł. Nawet jakby przyszło 20 tys. osób, co byłoby niezwykłą ilością jak na polskie standardy, to przecież na takim stadionie od razu rzucałyby się w oczy pustki.
Lepiej już rozegrać to spotkanie np. w Katowickim Spodku przy dostępnych wszystkich miejscach, czyli ok. 10 tys.
Choć ja ze względów lokalnych, wolałbym coś na północy kraju, najlepiej w Trójmieście. :wink:
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Puchar Davisa

McGyver pisze:
hokej pisze:Nowszy news mówi o organizacji we Wrocławiu... na stadionie miejskim :D . Może niedowiarek jestem, ale gigantyzm naszego lokalnego Milusia i jego ekipy zaczyna mnie rozśmieszać.
Masz pewnie na myśli artykuł na gazeta.pl
Dla mnie to trochę poroniony pomysł. Nawet jakby przyszło 20tys. osób, co byłoby niezwykłą ilością jak na polskie standardy, to przecież na takim stadionie od razu rzucałyby się w oczy pustki.
Lepiej już rozegrać to spotkanie np. w Katowickim Spodku przy dostępnych wszystkich miejscach, czyli ok. 10 tys.
Choć ja ze względów lokalnych, wolałbym coś na północy kraju, najlepiej w Trójmieście. :wink:
Ergo Arena i byłby git. :D
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

O planach organizacji wrześniowego Pucharu Davisa w Częstochowie czytałam już jakiś czas temu, dlatego też powołałam się na tą lokalizację, bo mam już ją wdrukowaną ;), ale oczywiście jest to na chwilę obecną tak samo realna lokalizacja jak każda inna. Jeśli kogoś wprowadziłam w błąd- oczywiście przepraszam. ;) Dla mnie osobiście miejsce nie ma znaczenia. Będzie Hewitt, będę i ja. :D
Awatar użytkownika
Midi
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 5 cze 2011, 11:00

Re: Puchar Davisa

Ja znów będę szczęśliwy jeśli będzie rozegrany w Spodku, wtedy na 99% tam będę. :D
azjia
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 sie 2012, 16:07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław

Re: Puchar Davisa

Wydaje się że Wrocław i Hala Stulecia (9000 miejsc) lub Katowicki Spodek będą brane realnie pod uwagę. Choć sądzę, że związek skusi się jednak na Warszawę i Torwar. ;)
Obrazek
Dunlop Biomimetic 500 Tour, MSV Focus Hex 1.18, Yonex Super Grap
NTRP 3.5 - 4,0
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Puchar Davisa

MagKor pisze: Dla mnie osobiście miejsce nie ma znaczenia. Będzie Hewitt, będę i ja. :D
I to jest postawa prawdziwego kibica/kibicki! Brawo! :::gd:::
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Puchar Davisa

Pewnie dziewczyny, jak się mieszka w Warszawie to wszędzie blisko ;-P .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

Kangurów wylosowali? No to będzie ciekawie, ale pewnie bęcki, ja tam realista jestem. :::jezor:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Puchar Davisa

Vivid pisze:(...)ja tam realista jestem. :::jezor:::
A ja Barcelonista, nie polubimy się. rotfl

Nie bardzo widzę nasze szanse z Australią, obawiam się, że ani z Tomicem, ani z Hewittem żaden z naszych singlistów nie wygra.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Puchar Davisa

Człowieku małej wiary :wink: zawsze można przejąć sposób Vivida i kontuzjować kogoś przy zmianie stron :bbbat: .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

Gary pisze:
Vivid pisze:(...)ja tam realista jestem. :::jezor:::
A ja Barcelonista, nie polubimy się. rotfl
A czemu właśnie Tobie wlepiłem rekordową liczbę banów i ostrzeżeń na tym forum? rotfl

Australijczyków bym generalnie nie demonizował aż tak, ale jednak jak na nasze możliwości to są za mocni.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Puchar Davisa

Vivid pisze:A czemu właśnie Tobie wlepiłem rekordową liczbę banów i ostrzeżeń na tym forum? rotfl
Tylko banów, ostrzeżeń więcej dał mi Yogi (i pewnie teraz się nie udziela, bo boi się odwetu rotfl ), bądź precyzyjny i nie myl faktów, w końcu zawsze możesz sprawdzić w archiwum KGB. :wink:
Vivid pisze:Australijczyków bym generalnie nie demonizował aż tak, ale jednak jak na nasze możliwości to są za mocni.
Nie demonizuję, ale sądzę, że punkt zdobędziemy tylko w deblu, ewentualnie Janowicz wygra jeden mecz z 2, jeśli będzie mu siedziało. Kubot w mojej ocenie przegra zarówno z Hewittem, jak i z Tomicem. No chyba że będą jakieś kontuzje czy inne problemy i Australia nie wystąpi w najmocniejszym składzie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

A ja myślę, że w deblu właśnie przegramy. Wydaje mi się, że jedyny punkt jaki może wpaść (w przypadku 3-0 czy 3-1 dla Kangurów nie patrzę na wyniki kolejnych pozostałych 2/1 spotkań) to w meczu Janowicz - Tomic (zakładam, że taki rozegrają).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Puchar Davisa

PZT przed chwilą poinformował, że wrześniowy mecz Pucharu Davisa Polska-Australia odbędzie się na Torwarze w Warszawie. :::yay::: Dla porządku dodam, że termin to 13-15 września.
J-WT17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 6 lis 2011, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

To świetnie! Kiedy można spodziewać się informacji o biletach?
Obrazek
Pure Drive
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Puchar Davisa

Szuma pisze:PZT przed chwilą poinformował, że wrześniowy mecz Pucharu Davisa Polska-Australia odbędzie się na Torwarze w Warszawie. :::yay::: Dla porządku dodam, że termin to 13-15 września.
Nie będę wybrzydzać, bo mogło być gorzej np. Częstochowa ;-).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

Ania pisze:Nie będę wybrzydzać, bo mogło być gorzej np. Częstochowa ;-).
Ania! ANIA!

No! (:]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

Ania pisze:Nie będę wybrzydzać, bo mogło być gorzej np. Częstochowa ;-).
Raczej nie mogło być lepiej. :D ;)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

Otaczają mnie kolaboranci! :::fcplm:::

rotfl :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Puchar Davisa

El Diablo pisze:Otaczają mnie kolaboranci! :::fcplm::: rotfl :wink:
Wiedziałam, że się odezwiesz rotfl . Na pocieszenie tylko dodam, że mogło być jeszcze gorzej np. Lublin ;-P .
A Warszawa to dobry wybór, w końcu stolica, więc Lleyton nie powie później, że go na wieś wywieźli :wink: . No i dobre połączenie komunikacyjne.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”