Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

WTA 2023

Trwa turniej Indian Wells. Kibicowałem wczoraj Peguli i udało się. :::gd:::
Zobaczcie co odwaliła Ruska... Jak się ubrała, co chciała zamanifestować, kogo sprowokować.
Dla mnie takie zachowanie trzepoczącej się żaby na gorącym piasku bo wodę odcięli jest żenującym skomleniem prostackiego elementu tego okropnego narodu.

Obrazek
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
tenfan
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 4 sty 2013, 22:58

Re: WTA 2023

Moderatorzy globalni co to jest, jakie ma uprawnienia nienia i gdzie się znajduje?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2023

Derler pisze: 13 mar 2023, 12:55 Zobaczcie co odwaliła Ruska... Jak się ubrała, co chciała zamanifestować, kogo sprowokować.
Dla mnie takie zachowanie trzepoczącej się żaby na gorącym piasku bo wodę odcięli jest żenującym skomleniem prostackiego elementu tego okropnego narodu.
Koszulka sponsora zapewne, wyprodukowana .... przez NIKE (USA) O_O .... pewnie podróbka? :lol:
Nie ekscytuj się niezdrowo kolejny raz. Przedstaw lepiej raport ile uprowadzonych ukraińskich sedesów odzyskałeś? To była Twoja misja dziejowa jak pamiętamy rotfl

Co do imprezy. Tak patrzyłem na trening Badosy i Rybakiny i potem na ich mecz. I jak to się ma do męskiego tenisa? ... :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023

Vivid pisze: 14 mar 2023, 16:50
Derler pisze: 13 mar 2023, 12:55 Zobaczcie co odwaliła Ruska... Jak się ubrała, co chciała zamanifestować, kogo sprowokować.
Dla mnie takie zachowanie trzepoczącej się żaby na gorącym piasku bo wodę odcięli jest żenującym skomleniem prostackiego elementu tego okropnego narodu.
Koszulka sponsora zapewne...
Koszulka klubu, którego kibole mordują ludzi w imię własnej, imperialistycznej doktryny.
Twój cynizm jest już niesmaczny i żałosny. Między innymi z tego powodu nikt Cię już nie traktuje tu poważnie. Ale najwidoczniej masz to w d...e. To też ciekawa poza.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2023

Derler pisze: 14 mar 2023, 19:12 Twój cynizm jest już niesmaczny i żałosny. Między innymi z tego powodu nikt Cię już nie traktuje tu poważnie. Ale najwidoczniej masz to w d...e. To też ciekawa poza.
Zajmij się może swoją hipokryzją? Nie, nie chodzi o mnogość wcieleń forumowych rotfl
Rozumiem, że zaczniesz krucjatę przeciw firmie Nike i może Ameryce w ogóle, że pozwala rodzimej firmie na produkcję (raczej nie darmo) dla rosyjskiej firmy bez wątpienia finansującej wojnę na Ukrainie. Jak jesteś taki ortodoks to takie coś nie powinno być OK, nie? :twisted:

Czy ktoś mnie traktuje poważnie, czy nie, faktycznie mam głęboko w d...e ;)
A co do tego, czy to ciekawa poza, cóż, to tylko świadczy, że mam sporą dupę jak na swoje rozmiary skoro tylu w Twoim mniemaniu się tam mieści ... :lol:

A z tenisa. Brawo Kvitova. Świetne spotkanie z Pegulą. Grecki buldog też nieźle :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023

Vivid pisze: 15 mar 2023, 13:39
Derler pisze: 14 mar 2023, 19:12 Twój cynizm jest już niesmaczny i żałosny. Między innymi z tego powodu nikt Cię już nie traktuje tu poważnie. Ale najwidoczniej masz to w d...e. To też ciekawa poza.

Rozumiem, że zaczniesz krucjatę przeciw firmie Nike i może Ameryce w ogóle, że pozwala rodzimej firmie na produkcję (raczej nie darmo) dla rosyjskiej firmy bez wątpienia finansującej wojnę na Ukrainie. Jak jesteś taki ortodoks to takie coś nie powinno być OK, nie? :twisted:
https://www.money.pl/gospodarka/nike-wy ... 7968a.html
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: WTA 2023

Jeśli ktoś chce wierzyć w embargo, to może lepiej niech nie ogląda, jak wyglądają sklepy w Rosji i jak teraz nazywają się tam McD, Reserved czy Croptown. A oglądających namawiam do zadania sobie pytania "jeśli ktoś z powodu optymalizacji podatkowej ma 20 firm pozakładanych w różnych krajach (jedna szyje, druga wozi, trzecia udostępnia logo, itd.) i odsprzedał Chińczykom firmę odpowiedzialną za sprzedaż detaliczną w Rosji zachowując zyski z pozostałych 19 firm, to wycofał się czy się nie wycofał?".

Zostawiam link ze znacznikiem czasowym do sklepu z butami sportowymi: https://youtu.be/CmO7BR_Tq04?t=890. Nike widzę, ale to na pewno jeszcze ze starych zapasów... na pewno.

edit: Widzę, że pojawił się nowy reportaż z lutego 2023. Zostawiam link ze znacznikem do zestawienia nowych nazw (Reebok -- SneakerBox, Levis -- JNS, Reserved -- RE, itd.): https://youtu.be/rvse_pha7Ec?t=525.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2023

Stofler, nie odbiegajmy jednak od tematu pobocznego :twisted:
Co z tymi sedesami, ile odzyskałeś? Choć namierzyłeś? :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023

Vivid pisze: 15 mar 2023, 22:03 Stofler, nie odbiegajmy jednak od tematu pobocznego :twisted:
Co z tymi sedesami, ile odzyskałeś? Choć namierzyłeś? :lol:
Plecak!

Wiesz co to znaczy? Wyjeb się na plecy! Jak ten żuk. Który nie może się podnieść jak się na plecy wywali. Tak jak ty.

:::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2023

Derler pisze: 18 mar 2023, 00:26 Wiesz co to znaczy? Wyjeb się na plecy! Jak ten żuk. Który nie może się podnieść jak się na plecy wywali. Tak jak ty.

:::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd:: :::bd::
Oj O_O
Nie marnuj agresji :twisted: Przyda się w Rosji ;) Inaczej nie odzyskasz tych sedesów, po dobroci nie oddadzą :P
Za dużo mielesz jęzorem, jak krowa jakaś rotfl , za mało robisz :::bd::
No tawariszcz Stjafljor, pa sedesy paszoł! :lol: :lol: :lol:

Stofler, gratuluję kariery ;) Najpierw zagadka, potem parias, a teraz nasz człowiek od sedesów :::gd:::
Imponujesz :lol:

Ponieważ często zmieniasz forumowe jestestwa to w związku z tym zasugeruję byś kolejne wpisał w swoją sedesową wschodnią krucjatę :D
Kim teraz będziesz? Sedesler, Klopler, Kibler, Szaletler? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”