Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

arttenis pisze: 12 sty 2023, 05:59 Niemeier 🇩🇪 - Osorio 🇨🇴 - Andreescu 🇨🇦 - Rybakina/Collins 🇰🇿 / 🇺🇸 - Gauff 🇺🇸 - Pegula 🇺🇸 - Sabalenka 🇧🇾

Niełatwe losowanie, ale jak przejdzie Jule i Collins/Rybakinę to potem już z górki.

https://ausopen.com/draws#!womens-singles
https://ausopen.com/draws#!mens-singles
Dużo zależy w jakiej formie Iga będzie na AO. Z Niemaier nie musi być łatwo. Osoria tak, Andreescu raczej tak. Rybakin/Collins - tu już może być wylot bo Collins jest w gazie, a Rybakina też nieźle gra. Potem raczej Badosa, a nie Gauff. I też nie będzie łatwo. Z Pegulą też się pomęczy.

Z dolnej połówki, nie wiem czy Sabalenka dojdzie nawet do finału. Pewnie jak zwykle głowa jej odmówi posłuszeństwa w połówce. Powiem, że Haddad Maia ją wykoleguje. A jak nie Maia to Garcia.

Oczywiście wszystko w konwencji zgadywania i zabawy.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Derler pisze: 12 sty 2023, 11:49
ReTo pisze: 12 sty 2023, 11:36 Djokovic zszedl z kortu, podczas sparingu z Medvedevem z powodu problemów ze ścięgnem kolanowym. Czyżby zaczęło się budowanie gruntu pod ewentualną porażkę w AO :D ?
Raczej zasłona dymna. U Nadala się sprawdza od kilku lat to postanowił skopiować. W pewnym wieku trzeba już sięgać po dodatkowe "środki zaradcze". :wink:
W każdym razie bukmacherzy nie dają sie nabrać. Kurs na Novaka na Forbecie to 1.72. Śledzę tenisa i bukmacherke od kilkunastu lat, ale tak niskiego kursu na zwycięzcę Wielkiego Szlema nie widziałem nigdy. Nawet na Nadala w Paryżu w jego primie.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 785
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

ReTo pisze: 12 sty 2023, 12:44
Derler pisze: 12 sty 2023, 11:49
ReTo pisze: 12 sty 2023, 11:36 Djokovic zszedl z kortu, podczas sparingu z Medvedevem z powodu problemów ze ścięgnem kolanowym. Czyżby zaczęło się budowanie gruntu pod ewentualną porażkę w AO :D ?
Raczej zasłona dymna. U Nadala się sprawdza od kilku lat to postanowił skopiować. W pewnym wieku trzeba już sięgać po dodatkowe "środki zaradcze". :wink:
W każdym razie bukmacherzy nie dają sie nabrać. Kurs na Novaka na Forbecie to 1.72. Śledzę tenisa i bukmacherke od kilkunastu lat, ale tak niskiego kursu na zwycięzcę Wielkiego Szlema nie widziałem nigdy. Nawet na Nadala w Paryżu w jego primie.
Ja myślę, że nie podniesie pucharu. :::stop_no_gd::: Widziałem go w ostatnim meczu z Kordą. To nie ten Novak już. Poza tym kiedyś mu kibicowałem, od czasu rozpoczęcia wojny w Ukrainie już mi jest obojętny :::moron::: i jego sukcesy również. A najchętniej to postawiłbym na jego przeciwnika i cieszył się z porażki Serba. ::!vgoodv!:: Kurs będzie na pewno tłusty. Muszę jedynie zgadnąć z kim i kiedy przegra. :mrngpress: :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Obrazek

Jest kilka potencjalnych banana skins. Z Bustą dwie spektakularne porażki, Rune na pewno wyjdzie na mecz nakręcony, Ruud podobno dobrze przepracował okres przygotowawczy na Majorce... Pożyjemy, zobaczymy.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

wyczesany pisze: 12 sty 2023, 09:03
Vivid pisze: 12 sty 2023, 05:16
wyczesany pisze: 11 sty 2023, 18:40 I tak się te wątki toczą na forum od 10 lat...
Zapomniałeś dodać, że zawsze w którymś momencie zostaję gwiazdą wątku rotfl , nie biorąc udziału w turnieju :P, czy nawet w jego komentowaniu O_O
Jest dobrze :lol:
Zapomniałeś dodać, że samozwańczą.
No gdzie? Mam tak szeroki elektorat negatywny, że nawet jak mnie nie ma to się do mnie odwołują i przywołują :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

wwojtek pisze: 12 sty 2023, 16:17 Obrazek

Jest kilka potencjalnych banana skins. Z Bustą dwie spektakularne porażki, Rune na pewno wyjdzie na mecz nakręcony, Ruud podobno dobrze przepracował okres przygotowawczy na Majorce... Pożyjemy, zobaczymy.

Rune i Ruud to niech najpierw doprowadza do meczu z Serbem :)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 785
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

ReTo pisze: 10 sty 2023, 21:45
SPOILER:
Wiem :D . Ja jestem jednak przebiegły i zagrałem to w listopadzie razem z mundialem i złapałem wtedy kurs 2.50 . Promocja od buka.
To pochwal się kuponem. Zobaczymy co tam jeszcze ma Ci wejść.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Derler pisze: 12 sty 2023, 22:57
ReTo pisze: 10 sty 2023, 21:45
SPOILER:
Wiem :D . Ja jestem jednak przebiegły i zagrałem to w listopadzie razem z mundialem i złapałem wtedy kurs 2.50 . Promocja od buka.
To pochwal się kuponem. Zobaczymy co tam jeszcze ma Ci wejść.
Tylko zwycięstwo Novaka. Zamyka mi kupon. Udało mi się już trafić zwycięstwo Argentyny przed mundialem, teraz już tylko formalność :D
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 785
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Co z tym Nadalem się dzieje? Że buki taki wysoki kurs ustawili na niego w I rundzie w Draperem?
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Derler pisze: 12 sty 2023, 13:16 Ja myślę, że nie podniesie pucharu. :::stop_no_gd::: Widziałem go w ostatnim meczu z Kordą. To nie ten Novak już. Poza tym kiedyś mu kibicowałem, ...
Też tego nie widzę. Nie te lata, nie te płuca po chyba 2-óch covidach. To są mecze przynajmniej 3-setowe w ciężkich warunkach. Jak będzie się utrzymywał większy upał to może nie wytrzymać.
Ale nie ściemniaj i nie zwalaj na Władimira Władimirowicza :P Czujesz, że to już nie to, więc nie chcesz stawiać na kobyłę/habetę rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 785
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Vivid pisze: 13 sty 2023, 15:19
Derler pisze: 12 sty 2023, 13:16 Ja myślę, że nie podniesie pucharu. :::stop_no_gd::: Widziałem go w ostatnim meczu z Kordą. To nie ten Novak już. Poza tym kiedyś mu kibicowałem, ...
Też tego nie widzę. Nie te lata, nie te płuca po chyba 2-óch covidach. To są mecze przynajmniej 3-setowe w ciężkich warunkach. Jak będzie się utrzymywał większy upał to może nie wytrzymać.
Ale nie ściemniaj i nie zwalaj na Władimira Władimirowicza :P Czujesz, że to już nie to, więc nie chcesz stawiać na kobyłę/habetę rotfl
Przestałem mu kibicować zanim jeszcze wygrał ostatni Wimbledon.
Dla mnie jest skreślony dlatego, że do wojny podchodzi z wielką rezerwą... krótko mówiąc ma na to wszystko co się dzieje w Ukrainie wyj*****. Może nie chce narobić sobie wrogów we własnym kraju, a może jest po prostu nadmiernie "poprawny" twierdząc, że sport nie powinien być upolityczniany. W tej akurat kwestii uważam, że nie ma racji bo konflikt, o którym mówimy jest wyjątkowy i w sferze sportowej też powinno się Rosjan traktować wyjątkowo - czyli pozbawić ich możliwości rywalizacji z cywilizowanym światem.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Derler pisze: 13 sty 2023, 13:09 Co z tym Nadalem się dzieje? Że buki taki wysoki kurs ustawili na niego w I rundzie w Draperem?
Chyba za bardzo do serca wzięli sobie jego ostatnie wyniki. United Cup to nie szlem. Bukmacher pozwala po prostu zarobić.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 785
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

ReTo pisze: 13 sty 2023, 23:42
Derler pisze: 13 sty 2023, 13:09 Co z tym Nadalem się dzieje? Że buki taki wysoki kurs ustawili na niego w I rundzie w Draperem?
Chyba za bardzo do serca wzięli sobie jego ostatnie wyniki. United Cup to nie szlem. Bukmacher pozwala po prostu zarobić.
Stawiam 99:1, że Nadal przejdzie Drapera. Jeśli przegra, mając w głowie obronę tytułu, stwierdzę że nadszedł koniec Nadala. Nie wierzę.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Derler pisze: 13 sty 2023, 19:33 Przestałem mu kibicować zanim jeszcze wygrał ostatni Wimbledon.
Dla mnie jest skreślony dlatego, że do wojny podchodzi z wielką rezerwą... krótko mówiąc ma na to wszystko co się dzieje w Ukrainie wyj*****. Może nie chce narobić sobie wrogów we własnym kraju, a może jest po prostu nadmiernie "poprawny" twierdząc, że sport nie powinien być upolityczniany. W tej akurat kwestii uważam, że nie ma racji bo konflikt, o którym mówimy jest wyjątkowy i w sferze sportowej też powinno się Rosjan traktować wyjątkowo - czyli pozbawić ich możliwości rywalizacji z cywilizowanym światem.
A może nadal jednak idealizujesz? ;) A może on rozumie tę wojnę? :P
Może stoi na stanowisku, że Rosja miała powody i "prawo" reakcji?
Taki scenariusz też jest możliwy ...
Oczywiście wprost tego nie powie, w końcu żyje i zarabia na całym świecie, a ten świat generalnie jest przeciw tej wojnie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 785
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Vivid pisze: 14 sty 2023, 08:37
Derler pisze: 13 sty 2023, 19:33 Przestałem mu kibicować zanim jeszcze wygrał ostatni Wimbledon.
Dla mnie jest skreślony dlatego, że do wojny podchodzi z wielką rezerwą... krótko mówiąc ma na to wszystko co się dzieje w Ukrainie wyj*****. Może nie chce narobić sobie wrogów we własnym kraju, a może jest po prostu nadmiernie "poprawny" twierdząc, że sport nie powinien być upolityczniany. W tej akurat kwestii uważam, że nie ma racji bo konflikt, o którym mówimy jest wyjątkowy i w sferze sportowej też powinno się Rosjan traktować wyjątkowo - czyli pozbawić ich możliwości rywalizacji z cywilizowanym światem.
A może nadal jednak idealizujesz? ;) A może on rozumie tę wojnę? :P
Może stoi na stanowisku, że Rosja miała powody i "prawo" reakcji?
Taki scenariusz też jest możliwy ...
Oczywiście wprost tego nie powie, w końcu żyje i zarabia na całym świecie, a ten świat generalnie jest przeciw tej wojnie.
Właśnie. Może tak być. Dlatego moja sympatia do niego jest już przeszłością. Tym bardziej, że jego publiczne wypowiedzi o wojnie są mgliste i nie konkretne. Pod tym względem musiałby nagle stać się taki jak Iga Świątek. :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Zapowiadają się jaja smażone na patelni, i znów AO wraca do tego kto lepiej znosi upały :::hot::: .
Granie przy 35+ stopniach to parodia, Australijczycy zbudowaliby sobie duże stadiony z klimatyzacją, jak w Katarze,
bo tak to będzie wypaczenie tenisa.
Dobrze że Iga zaczyna od sesji wieczornej.
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Djokovic odwołał zarówno wczorajszy, jak i dzisiejszy trening. To może oznaczać tylko jedno. On ten turniej wygra.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Dzisiejszy to sobie przeniósł na inny kort. Ale mistrz w tej dyscyplinie (jestem wrakiem) jest tylko jeden.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
CFA
Orator
Orator
Posty: 650
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

ReTo pisze: 16 sty 2023, 18:44 Djokovic odwołał zarówno wczorajszy, jak i dzisiejszy trening. To może oznaczać tylko jedno. On ten turniej wygra.
Chyba, że Murray dotrwa do QF, to wtedy załatwi go doświadczeniem na tych kortach :-)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2023

Ależ spotkanie Murraya z Berrettinim. :::gd::: Emocje na najwyższym poziomie. Ileż zdrowia zostawił Szkot na korcie, jak walczył o każdy punkt.. Jak się pomyśli o dwóch operacjach biodra..
Niesamowity mecz :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”