Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

CFA pisze: 9 wrz 2022, 10:01
Artlight pisze: 9 wrz 2022, 05:05 Iga od 2-4 w trzecim secie wygrywa resztę gemów i melduje się w finale USO. Brawo!
Cóż, jest finał a tu cisza. Że jeden cicho siedzi, ze względu na obecność Igi w finale, to rozumiem, ale reszta? Pewnie forum się ożywi przy męskich półfinałach. Ja akurat USO najmniej lubię ze wszystkich szelemów. O ile w AO zdarzało mi się oglądać po nocy, to nowojorskich zawodów nigdy.
No to sam sobie odpowiedziałeś dlaczego taka cisza.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

TomPL pisze: 9 wrz 2022, 10:58
CFA pisze: 9 wrz 2022, 10:01
Artlight pisze: 9 wrz 2022, 05:05 Iga od 2-4 w trzecim secie wygrywa resztę gemów i melduje się w finale USO. Brawo!
Cóż, jest finał a tu cisza. Że jeden cicho siedzi, ze względu na obecność Igi w finale, to rozumiem, ale reszta? Pewnie forum się ożywi przy męskich półfinałach. Ja akurat USO najmniej lubię ze wszystkich szelemów. O ile w AO zdarzało mi się oglądać po nocy, to nowojorskich zawodów nigdy.
No to sam sobie odpowiedziałeś dlaczego taka cisza.
Chyba zostało już ustalone, "że Iga się skończyła bo zawodniczki rozpracowały jej prosty tenis", czy jakoś tak to leciało, autorem oczywiście był ludowy twórca tenisowy :!:brv_cmn:!: :!ok!:
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Tenisówka pisze: 8 wrz 2022, 18:22 Oby jednak coś się zmieniło w nowym roku w kwestii stroju. Nie wiem jakie to są różnice w takich kontraktach pomiędzy poszczególnymi firmami w odniesieniu do samej Igi i jej takiej czy innej wartości marketingowej ale moim zdaniem te stroje rodem z Pcimia obniżają jej wartość marketingową a w każdym razie nie pomagają wizerunkowo . W 99 % przypadków jak jest pokazywana w mediach to na korcie i często gęsto wyglada jak uboga krewna drugiej zawodniczki. Tak se narzekam bo mnie wybitnie te seledynowe wdzianka irytują. (:]
Zgodze się z Tenisówką. Iga w Asicsach nigdy nie wyglądała ładnie. Ten seledynowy i tak jest w miarę. Najładniejszy strój chyba miała na hardy na początku roku - lila wymieszane z zółtym, niebieskim i odrobniką szarego. Kojarzę też że miała wdzianka, które sprawiały wrażenie starych - taki wypłowiałe kolory.

Ddyby chciała mieć ładne wdzianka, to powinna podpisać kontrakt z Emporio Armani.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

a żem zapytał żony o zdanie :D , bo wiem że lubi modowe klimaty, twierdzi że:
"zważywszy na obecne trendy kolor jeszcze ujdzie, problem jest, że są tam dwa kolory w poprzek, które razem z niskim stanem sprawiają, że sylwetka robi się zbyt przysadzista(skraca nogi), i do tego jeszcze te falbany, które niezbyt pasują do ogólnie sportowego sznytu tego wdzianka, sam materiał jest byle jaki ale może być bardzo przyjemny do noszenia"
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Osobiście nie uważam, żeby strój Igi był brzydki, ale mnie Iga w tym wdzianku kojarzy się z grzeczną córką pastora, a nie najlepszą zawodniczką na świecie, która ma siać strach na kortach :twisted:
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Widzę że już towarzystwo się oswoiło i znudziło wygranymi naszej agresorki i zaczynamy dyskutować strój. :)

Jak dla mnie strój jest ok, byle by nie przesłaniał tenisa. Co z tego jakby wystroiła się super modnie, a gra kulała. A tak chcielibyśmy aby wygrywała i do tego ładnie i modnie się prezentowała - no bo przecież ona ma reprezentować suwerena i wszystko o czym suweren marzy :-o .

Lepszy strój z kolekcji niż miałaby czas tracić na projektowanie własnych wdzianek i torebek.
Byle nie jajecznica (Sakkari), piżama (Venus), jurasic park (Serena), czy demoludowy skansen (Ostapenko). Dobrze że porzuciła kiecuchę retro a la Jadzia J.

Finał USO 2022 - piękny wynik, strojem już teraz wygrywa z Ons.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Ogladaliście finał debla? Świetne spotkanie. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Ruud wygrywa! Ruscy i tak nie powinni pojawić się w tym turnieju. :]
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Co to się wyprawia w tym 2 półfinale . W 4 secie Franek się podniósł z kolan , obronił meczową i wygrał TB . Piąty set gramy ! Alcazar w finale . Bardzo dobry mecz i bardzo pozytywną postacią jest Frances ! Będzie w niedziele walka i o tytuł i o 1 kę . Kapitalnie się ten turniej ułożył. W boksie Carlosa siedzi doktor Rafy ciekawe rotfl
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Tenisówka pisze: 10 wrz 2022, 05:20 Alcazar
Ja po odwiedzinach pałacu królewskiego w Sewilli też nie mogę się przestawić :-)
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Alcaraz powinien zostać twarzą Duracella.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

SevenUP pisze: 8 wrz 2022, 15:46
Tenisówka pisze: 8 wrz 2022, 04:44 Czy Iga ma długi kontrakt z asics ? Przecież te stroje są fatalne . Kolory , fason, wszystko . Wydaje się , że firmy po to płacą zawodnikom, żeby potem sprzedawać te ciuchy. No ale to są takie nietwarzowe stroje, że raczej są antyreklamą.. W dzisiejszym tenisowo mocno średnim meczu Amerykanka była 100 razy lepiej ubrana, a Iga ciągle w tej ścierce.
Jest więc duża szansa, że któraś z firm teraz przebije te warunki Asicsa, oczywiście nie mówimy o kwotach nawet zbliżających się do Osaki czy Emmy, no ale jednak większych niż obecne.
Nie znam się, ale sądzisz, że Emma jest lub będzie jako osiemdziesiąta któraś w rankingu wciąż atrakcją reklamową pobierającą milionowe apanaże? Jeśli idzie o kontrakty Świątek to prawdę powiedziawszy niewiele o nich wiemy, bo sumy nie są podawane do publicznej wiadomości.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Zapowiadają się ciekawe finały, jeśli Alcaraz wygra kolejną pięciosetówkę, to będzie dopiero wynik :::paq:::
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Alcaraz jest w takiej formie że nie sądzę żeby przegrał finał. Jego niektóre akcje wyglądają jak z gry wideo. Będzie pociecha z jego oglądania przez najbliższe dwie dekady.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Co ta Iga gra O_O :D :::yay::: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Tenisówka pisze: 10 wrz 2022, 23:17 Co ta Iga gra O_O :D :::yay::: .
Tak na oko to gra jakąś połowę tego co grała podczas zdobywania Sunshine Double, inna sprawa, że Jabeur gra bardzo bardzo słabo.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

W końcówce nawet jakieś emocje były. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

No no.. brawo Iga. Ogromny sukces. :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Niepotrzebnie przedłużyła ten finał, mogło być 62 62, zamiast trochę nerwowej końcówki.
Trzy szlemy - czy to już multiszlemowa zawodniczka, czy multiszlemy liczą się od 24? rotfl
Brawo :::no.I::: :::no.I::: :::no.I:::
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

wyczesany pisze: 11 wrz 2022, 00:27 W końcówce nawet jakieś emocje były. :D
Kurczę, finał oglądałem w towarzystwie żony i dwóch córek, które specjalnie nie interesują się tenisem na co dzień. Gdy było 6:2, 3:0 dla Igi, zaczęły dopingować Tunezyjkę, żeby było więcej emocji...Naprawdę mogło dojść do tragedii rodzinnej (:] . Ja przeżywałem ten mecz strasznie. Już wydawało się, że jest pozamiatane, a potem wszystko się odwracało. I Iga i Ons były bardzo zdenerwowane, było dużo błędów, ale ktoś, kto gra w tenisa nawet amatorsko, ale o jakąś stawkę, czuł tak, jak ja, jakie to są nerwy....Brawo dla Igi i Jej sztabu. Brawo, że Iga wytrzymała to wszystko psychicznie i udowodniła, że jest Wielką Mistrzynią wbrew wieszczeniom niektórych naszych kolegów na forum :D .

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”