Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

SevenUP pisze: 6 wrz 2022, 10:22
CFA pisze: 6 wrz 2022, 09:45
live pisze: 6 wrz 2022, 08:57
Derler pisze: 6 wrz 2022, 08:18
CFA pisze: 6 wrz 2022, 08:00
Postawiłem. Zapomniałem, że kobiecy tenis nie ma zasad, ...
:::A!A!A:::
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB
Postawiliście na Collins bo miała w meczu 52 winnery? rotfl
Były też inne znaki. Dla mnie wystarczającym było, to, że Amerykanka wyglądała na bardziej myślącą w czasie gry
i to wystarczy do odprawienia automatu do przebijania. Ale jak widać nie wystarczyło.
Nie sprawdziłeś, że Collins miała bilans 0-3 z Sabalenką rotfl
Białorusa ostatnio nie grała za dobrze a Amerykanka miała za sobą kibiców. Wszystko wskazywało, że da radę. ;(
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Zachęcony tutaj obejrzałem sobie mecz Collins-Cornet jeszcze przed meczem z Białoruską, nic tam fantastycznego ze strony Collins nie zobaczyłem. Sugerowanie, że Amerykanka została nagle jakąś nadzwyczajnie myślącą tenisistką lub, że jej trybuny pomogą, wg. mnie to zbyt mało by postawić pieniądze,
ulegliście sugestii i tyle :::cheese:::

Ja bym postawił na siłę :::rocky::: , czyli na Alcaraza jako zwycięzcę turnieju :wink:
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

live pisze: 6 wrz 2022, 14:58 Zachęcony tutaj obejrzałem sobie mecz Collins-Cornet jeszcze przed meczem z Białoruską, nic tam fantastycznego ze strony Collins nie zobaczyłem. Sugerowanie, że Amerykanka została nagle jakąś nadzwyczajnie myślącą tenisistką lub, że jej trybuny pomogą, wg. mnie to zbyt mało by postawić pieniądze,
ulegliście sugestii i tyle :::cheese:::

Ja bym postawił na siłę :::rocky::: , czyli na Alcaraza jako zwycięzcę turnieju :wink:
W zasadzie nigdy nie stawiam na Sabalenkę. Więc jak kurs był ciekawy i przeciwniczka z szansami, to postawiłem przeciw niej. W męskim tenisie też mam swoich faworytów i postawiłem na Ruuda i Sinnera, więc Alcaraz nie miał szansy na mój kupon :-)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Wygląda na to, że Matteo się obudził.
Może jeszcze zrobi się mecz.
Przełamanie dla Włocha w trzecim.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

live pisze: 6 wrz 2022, 14:58 Zachęcony tutaj obejrzałem sobie mecz Collins-Cornet jeszcze przed meczem z Białoruską, nic tam fantastycznego ze strony Collins nie zobaczyłem. Sugerowanie, że Amerykanka została nagle jakąś nadzwyczajnie myślącą tenisistką lub, że jej trybuny pomogą, wg. mnie to zbyt mało by postawić pieniądze,
ulegliście sugestii i tyle :::cheese:::
Mogłeś to napisać przed meczem Collins - Sabalenka. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Gary pisze: 6 wrz 2022, 20:55
live pisze: 6 wrz 2022, 14:58 Zachęcony tutaj obejrzałem sobie mecz Collins-Cornet jeszcze przed meczem z Białoruską, nic tam fantastycznego ze strony Collins nie zobaczyłem. Sugerowanie, że Amerykanka została nagle jakąś nadzwyczajnie myślącą tenisistką lub, że jej trybuny pomogą, wg. mnie to zbyt mało by postawić pieniądze,
ulegliście sugestii i tyle :::cheese:::
Mogłeś to napisać przed meczem Collins - Sabalenka. :wink:
Racja. Wtedy uratowałbym 20 zł. Zawsze to 5 piw. :::A!A!A::: :::%%%:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Derler pisze: 4 wrz 2022, 14:21 Zatem trzeba na nią stawiać w meczu z białoruskim babochłopem. :::gd:::
Następnym razem zagraj za dychę rotfl

Na chwilę obecną Garcia wydaje się nie do pokonania, robi się coraz ciekawiej w kobiecym tenisie, jakby pewna stabilizacja czy cóś, w rozgrywce zostały już tylko rozstawione zawodniczki.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Chaczanow, Rublew, Tiafoe, Ruud….

Jeśli tak teraz mają wyglądać decydujące momenty wielkich szlemów, to ciężko się będzie tutaj czymkolwiek emocjonować. Wielka trójka plus Wawrinka, Murek, czy nawet Thiem albo Zworek, tak nas rozpieszczali przez te wszystkie lata, że teraz byle co nas raczej nie zadowoli.

A zanosi się na rządy przeciętniaków (w skali historycznej) w męskim tourze.

I tak, wiem że jest Alcaraz i że niektórzy już mu wieszczą że pobije wszystkie rekordy dzisiejszych mistrzów. Pożyjemy, zobaczymy, ale…. nie sądzę :).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

live pisze: 7 wrz 2022, 08:46 Następnym razem zagraj za dychę rotfl
To zrób analizę i powiedz kto wygra ćwierćfinały. :!:id:!: Żeby wiara coś wygrała w końcu. :-/
Rublow- Tiafoe ..................................................
Sinner - Alcaraz ................................................
Pliskova - Sabalenka .....................................
Świątek - Pegula ..............................................
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Oglądałem trochę mecz Berrettini - Ruud, nudy na pudy...
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

live pisze: 6 wrz 2022, 14:58 Zachęcony tutaj obejrzałem sobie mecz Collins-Cornet jeszcze przed meczem z Białoruską, nic tam fantastycznego ze strony Collins nie zobaczyłem. Sugerowanie, że Amerykanka została nagle jakąś nadzwyczajnie myślącą tenisistką lub, że jej trybuny pomogą, wg. mnie to zbyt mało by postawić pieniądze,
ulegliście sugestii i tyle :::cheese:::
Jak często zawodniczka w dwóch setach strzela 50 winnerów? Nie wiem jakie miałeś oczekiwania, ale to był fantastyczny mecz Danielle. Co nie znaczy, szczególnie w kobiecym tenisie, że kolejne też takie będa.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

TomPL pisze: 7 wrz 2022, 10:57 Oglądałem trochę mecz Berrettini - Ruud, nudy na pudy...
W pierwszych 2 setach było kilka efektownych obron/kontr Ruuda, ale emocji faktycznie brak.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

live pisze:
Derler pisze: 6 wrz 2022, 21:45
Gary pisze: 6 wrz 2022, 20:55
live pisze: 6 wrz 2022, 14:58 Zachęcony tutaj obejrzałem sobie mecz Collins-Cornet jeszcze przed meczem z Białoruską...
...wg. mnie to zbyt mało by postawić pieniądze...
Mogłeś to napisać przed meczem Collins - Sabalenka. :wink:
Racja. Wtedy uratowałbym 20 zł.... :sadisptd:
To może obejrzyj te 8 meczy IV rundy i będziesz już wiedział... :::scratchy:::
Tylko żebyś się wyrobił do 18, żebyśmy zdążyli obstawić. Pomóż kolegom z forum bo biedaki nic ostatnio u buków nie wygrywają. :!crybaby!:
A Ty najprawdopodobniej masz to czucie tenisowego kibica i potrafisz poprawnie wytypować zwycięzcę. :::g'day:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Postaw bez lęku 21zł na Alcaraza :D
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Ciekawe oba półfinały. Tak zastanawiam się czyj tenis podoba mi się najbardziej. Pierwsza myśl - Carlos Alcatraz. Ale po chwili myślę, że pewny siebie Franciszek gra też ciekawy, zróżnicowany i przyjemny do oglądania tenis. Którykolwiek z tej dwójki zagra w finale to, o ile nie zje go trema, zapewni poziom godny szlema .
Druga para.. cóż.. bardziej rzemieślnicza chyba.. Wolałabym Jannika w półfinale, choć dość lubię Rudego Ruska.. Sorry, bezpaństwowca :wink:
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2022, 18:39 przez Majorka, łącznie zmieniany 1 raz.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Majorka pisze: 7 wrz 2022, 18:03 Ciekawe oba półfinały...
Koleżanka Nadaluhna miała oczywiście na myśli ćwierćfinały. Bo w półfinale to zameldował się na razie Norweg i inny Ruski.
Takie przejęzyczenia kobietom się wybacza. :::cheese:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Masz rację oczywiscie, o awans do półfinału a nie półfinał miało byc rotfl
Ruud z Chaczanowem - jakoś nie zachwycam się tenisem ani jednego ani drugiego. Choć Norweg czasem momenty ma :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Pierwszy set dla Franka. Bardzo dobrze rozegrany tajbrek :::gd:::
Ed. A drugi tajbrek to majstersztyk. Do zera. I Tiafoe prowadzi 2:0.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Ruski chłop buraczany poszedł w piz**!!! :lol:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: USO 2022

Czy Iga ma długi kontrakt z asics ? Przecież te stroje są fatalne . Kolory , fason, wszystko . Wydaje się , że firmy po to płacą zawodnikom, żeby potem sprzedawać te ciuchy. No ale to są takie nietwarzowe stroje, że raczej są antyreklamą.. W dzisiejszym tenisowo mocno średnim meczu Amerykanka była 100 razy lepiej ubrana, a Iga ciągle w tej ścierce.


Carlos z Janikiem zaczęli 6 godzinę meczu :] . W NY jest prawie 3 rano - bez sensu zupełnie są te gry układane.
Tylko Franek zadowolony z takie obrotu sprawy, śpi i śni o 3 krótkich setach w piątek! rotfl
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”