ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

:::gd::: :::gd:::
rafbat pisze: 4 lip 2022, 16:59
ReTo pisze: 4 lip 2022, 16:48 Garin w ćwierćfinale Wimbledonu. Boże widzisz i nie grzmisz.
No to stety/niestety chyba Rafa ma autostradę jednak do finału :D
Jedynie Fritz naprawdę wygląda bardzo solidnie.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

ReTo pisze: 4 lip 2022, 16:48 Garin w ćwierćfinale Wimbledonu. Boże widzisz i nie grzmisz.
W tym roku niestety Wimbledon nie zachwyca. Poza tym meczem Kyrgios - Tsitsipas to wyjątkowa nuda.

EDIT: Kyrgios 78 winnerów - 42 błędy, Nakashima 37 winnerów - 32 błędy, a mecz 5 setów :]
Prince Textreme Tour 100 310
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

SevenUP pisze: 4 lip 2022, 17:31
ReTo pisze: 4 lip 2022, 16:48 Garin w ćwierćfinale Wimbledonu. Boże widzisz i nie grzmisz.
W tym roku niestety Wimbledon nie zachwyca. Poza tym meczem Kyrgios - Tsitsipas to wyjątkowa nuda.

EDIT: Kyrgios 78 winnerów - 42 błędy, Nakashima 37 winnerów - 32 błędy, a mecz 5 setów :]
Poczekaj na finał Djokovic vs Nadal. Tam wynagrodzą Ci słaby poziom tegorocznego turnieju.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Patrzę sobie na bardzo ładny mecz Cornet-Tomljanovic - solidnie grają, mocno, mało błędów. Cornet chyba w końcu zaczyna odczuwać trudy kondycyjne (grała jeszcze długie mecze miksta)tego turnieju.
Żal patrzeć, jak Cornet przegrywa ze swoim ciałem... a jeszcze jak skończy ma dzisiaj grać ćwiartkę miksta :rolleyes:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Miss Piggy mocno pociska :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

ReTo pisze: 4 lip 2022, 18:11
SevenUP pisze: 4 lip 2022, 17:31
ReTo pisze: 4 lip 2022, 16:48 Garin w ćwierćfinale Wimbledonu. Boże widzisz i nie grzmisz.
W tym roku niestety Wimbledon nie zachwyca. Poza tym meczem Kyrgios - Tsitsipas to wyjątkowa nuda.

EDIT: Kyrgios 78 winnerów - 42 błędy, Nakashima 37 winnerów - 32 błędy, a mecz 5 setów :]
Poczekaj na finał Djokovic vs Nadal. Tam wynagrodzą Ci słaby poziom tegorocznego turnieju.
Chyba tak będzie....Jeszcze się łudzę, że Sinner powalczy jutro z Novakiem, ale jakbym miał stawiać pieniądze, to wiadomo na Kogo.....
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

SevenUP pisze: 4 lip 2022, 17:31
ReTo pisze: 4 lip 2022, 16:48 Garin w ćwierćfinale Wimbledonu. Boże widzisz i nie grzmisz.
W tym roku niestety Wimbledon nie zachwyca.
Od 5 latam czytam na tym forum, że poziom turniejów/touru/zawodników nie zachwyca... a jednak ciągle wszyscy oglądają?

edit: ktoś kogo poziom na pewno wzrósł na tym turnieju to Tomasz Tomaszewski, zwykle nie potrafię słuchać jak marudzenia, tutaj jakby bardziej zaangażowany, widać również większe przygotowanie :::gd:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Liczy się efekt końcowy ale końcówka trzeciego seta w wykonaniu Rafy to jakaś żenada :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Majorka pisze: 4 lip 2022, 22:00 Liczy się efekt końcowy ale końcówka trzeciego seta w wykonaniu Rafy to jakaś żenada :/
W każdym razie zapowiada się emocjonujący ćwierćfinał z Fritzem.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

optymista pisze: 4 lip 2022, 19:34
SevenUP pisze: 4 lip 2022, 17:31
ReTo pisze: 4 lip 2022, 16:48 Garin w ćwierćfinale Wimbledonu. Boże widzisz i nie grzmisz.
W tym roku niestety Wimbledon nie zachwyca.
Od 5 latam czytam na tym forum, że poziom turniejów/touru/zawodników nie zachwyca... a jednak ciągle wszyscy oglądają?

edit: ktoś kogo poziom na pewno wzrósł na tym turnieju to Tomasz Tomaszewski, zwykle nie potrafię słuchać jak marudzenia, tutaj jakby bardziej zaangażowany, widać również większe przygotowanie :::gd:::
Bo to prawda, ale mi chodziło bardziej o to że nawet w porównaniu do RG jakoś nie porywa. Tam było sporo emocji na róznych etapach turnieju, np. Alcaraz - Vinolas, Alcaraz - Zverev, Zverev - Nadal, Nadal - Djokovic, Nadal - Felix, Rune - Tsitsipas. A tu jeden dobry mecz ;(
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Nie zrozumcie mnie źle - ja też z przyjemnością obejrzę kolejny meczyk Novak - Rafa, ale mam nadzieję, że wcześniej ktoś jeszcze (Taylor Fritz?) przyniesie nam jakieś emocje.

Bo jak patrzę jak Djokovic zaczyna metodycznie rozkładać Sinnera na łopatki, to i mi zaczyna z londyńskich kortów zawiewać straszną nudą…

Edit: Jannik przeczytał mój wpis i postanowił wziąć się do roboty. Pytanie na ile starczy mu werwy…
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Tak. Jannik oprzytomniał i zaczął grać na swoim poziomie. Może jeszcze będzie z tego dobre spotkanie.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Hmmm. Mieć piłkę na 5-1 i przegrać seta? To takie „niedjokoviczowskie”…

A to dobre - Djoko i Sinner zwalniają antenę główną Polsatu, żeby w to miejsce wkroczyła emerytka Radwańska. Zajebiste priorytety w Polsacie…

To chyba specjalny prezent dla największego fana Agnieszki, czyli kolegi Vivida.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Sinner trochę agresywniejszy i przeciwko niemu taktyka "gram wszystko na bekhend" nie działa.
Przełamanie w drugim secie, zobaczymy jak będzie dalej :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Tomaszewski: Jannik Sinner to jest góral. Człowiek który urodził się w górach…
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Artlight pisze: 5 lip 2022, 15:36 Hmmm. Mieć piłkę na 5-1 i przegrać seta? To takie „niedjokoviczowskie”…

A to dobre - Djoko i Sinner zwalniają antenę główną Polsatu, żeby w to miejsce wkroczyła emerytka Radwańska. Zajebiste priorytety w Polsacie…

To chyba specjalny prezent dla największego fana Agnieszki, czyli kolegi Vivida.
Inna sprawa że ten turniej legend kobiet ciekawszy niż drabinka pań :D Clisjters/Hingis sam bym chętnie obejrzał.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Artlight pisze: 5 lip 2022, 15:36 A to dobre - Djoko i Sinner zwalniają antenę główną Polsatu, żeby w to miejsce wkroczyła emerytka Radwańska. Zajebiste priorytety w Polsacie…
Do przewidzenia biorąc pod uwagę co się działo w studiu oraz "genialnych" wynurzeniach na temat tego występu - "wielki powrót", "fantastyczne widowisko" etc. itp. itd.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

rafbat pisze: 4 lip 2022, 14:25
ReTo pisze: 4 lip 2022, 14:15 No moim zdaniem, jak Sinner ugra seta z Djoko to już będzie sukces. Serb zagrał tyle ile potrzebował, jak zobaczył że trzeba podkręcić tempo od 3 seta, to oddał już tylko 3 gemy do końca. Oczywiście Holender miał mnóstwo niewymuszonych błędów, ale wynikało to też z tego że po drugiej stronie kortu była ściana.
Ja z kolei myślę, że jeżeli Sinner przegra to będzie przynajmniej 5-setówka. To dużo lepszy zawodnik, agresywniejszy i o wiele bardziej powtarzalny od Holendra. To jest po prostu półka wyżej. Jedyne, co trzymało Rijthovena to serwis, z którym Djoko sobie nie radził, a te momenty, w których Djoko dominował, to nie były momenty jego niesamowitej gry, tylko momenty, w których Holender nie miał serwisu i walił co drugi bekhend w pół siatki.

Pamiętajmy, że Sinner ma lepszy serwis, a w dodatku nie ma dziury na bekhendzie. Mimo mojego pełnego uwielbienia dla jednoręcznego bekhendu, coraz bardziej przekonuję się do tego, że to już powoli pieśń przeszłości. Pozostaje nam czekać na emocjonujący pojedynek :)
Zwracam honor :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Artlight pisze: 5 lip 2022, 15:36 A to dobre - Djoko i Sinner zwalniają antenę główną Polsatu, żeby w to miejsce wkroczyła emerytka Radwańska. Zajebiste priorytety w Polsacie…

To chyba specjalny prezent dla największego fana Agnieszki, czyli kolegi Vivida.
Radwa? Luzik :::gd:::
Mnie martwi tucznik WTA, który może wejść do 1/2 :/ Oby Maria dała radę bo locha w połówce Szlema?! Choć z drugiej strony taka wizytówka tego babskiego "tenisa" :lol:
Nic, oglądam. Potem popatrzę czy Jajnik da radę wykopać serbskiego bazarowego cwaniaczka prawomocnie skazanego i wywalonego na zbity pysk z Australii. Jak Jajnik wygra to może obywatelstwo od Kangurów dostanie rotfl

EDIT: Tucznik wyatowany! :::yay::: Uff .... :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Wracam z pracy a tam taka przyjemna niespodzianka Novak przegrywa 0:2 w setach :wink: . Natomiast TT z kolegą w formie :rolleyes:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”