Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

htb pisze: 30 cze 2022, 21:13
Artlight pisze: 30 cze 2022, 20:35 Cornet wywali Igę z turnieju? Moim zdaniem są - niestety - spore szanse.
Ciężko się z tobą nie zgodzić patrząc na jej grę :( Jak nie nastąpi znaczna poprawa to chyba będzie wylot.
Czy tylko mi się wydaje czy Świtątek w ogóle nie gra slajsa. Czyżby trener zabronił ?
Oczywiście, że zabronił, już parę miesięcy temu i teraz to pewnie w ogóle zapomniała jak to sięrobi ;)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Vivid pisze: 30 cze 2022, 13:38 Ale ten ma moralność najwyżej Putina zatem by się nie przyznał :::bd::
Boże!!! Kimkolwiek jesteś! Dlaczegoś mnie pokarał koniecznością czytania idiotyzmów tego osła? :::A!A!A:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Artlight pisze: 30 cze 2022, 20:35 Cornet wywali Igę z turnieju? Moim zdaniem są - niestety - spore szanse.
A ja przekornie powiem, że Cornet nie ma na to papierów. Dla Igi to już będzie trzeci mecz na trawie, ten drugi z Pattinama Kerkhove będzie dla niej ostrzeżeniem. Jeśli w czwartej rundzie wpadnie na Krejcikovą to będzie miała poważny sprawdzian. Wtedy może odpaść. Krejcikova to bardzo dobra deblistka, ma czucie ale też i mocne uderzenia. Łatwo nie będzie, jeśli dojdzie do tego meczu.

W możliwej ćwiartce chciałbym zobaczyć ją z Qinwen Zheng. Młoda ją postraszyła. Rewanż mógłby być ciekawy. Jeśli dojdzie do połówki to Iga ją przejdzie.

A w finale, jeśli do niego dojdzie chciałbym ją zobaczyć z Ons.

...

Edit:
Derler pisze: 30 cze 2022, 21:42
Vivid pisze: 30 cze 2022, 13:38 Ale ten ma moralność najwyżej Putina zatem by się nie przyznał :::bd::
Boże!!! Kimkolwiek jesteś! Dlaczegoś mnie pokarał koniecznością czytania idiotyzmów tego osła? :::A!A!A:::
Nikt Cię nie pokarał. Możesz właczyć ignore albo omijać. Więc przestań pisać androny. Możesz też w ogóle przestać czytać forum i wtedy będziesz mieć święty spokój.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Mam nadzieję, że Iga zagra dokładniej z Cornet.

Cornet stawia na deble (dzisiaj grała debla po meczu ze Świątek), a jutro gra jeszcze miksta.

Zheng na trawie nie wygląda już tak dobrze, 2 tyg. temu dostała bęcki od Fręch 63 60, co prawda na trawie w Eastbourne.
Stawiam że odpadnie w 3R z Rybakiną.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

RatRace pisze: 30 cze 2022, 21:53
Derler pisze: 30 cze 2022, 21:42
Vivid pisze: 30 cze 2022, 13:38 Ale ten ma moralność najwyżej Putina zatem by się nie przyznał :::bd::
Boże!!! Kimkolwiek jesteś! Dlaczegoś mnie pokarał koniecznością czytania idiotyzmów tego osła? :::A!A!A:::
Nikt Cię nie pokarał. Możesz właczyć ignore albo omijać. Więc przestań pisać androny. Możesz też w ogóle przestać czytać forum i wtedy będziesz mieć święty spokój.
W zasadzie nikogo, nigdy nie ignoruję. I tak chyba zostanie. Forum czasami czytam, mniej lub więcej, raczej wybiórczo. Dla świętego spokoju staram się nie przyswajać tekstów mających więcej niż kilkanaście wersów. :wink:
Zatem piszcie krótko, zwięźle, ciekawie i... mądrze. :::cheese:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

TomPL pisze: 30 cze 2022, 20:13 A w czym problem - nie masz dostępu do żadnych transmisji?
Sądząc po wynikach nieźle jej idzie...
Posiadam tylko "kablowe" Polsaty ale może zajdzie na tyle daleko, że coś będzie można zobaczyć.

Dzisiaj nie widzę niczego ciekawego na rozkładzie...
Ze spotkań, które mają się odbyć chciałbym zobaczyć Tsitsipasa z Kyrgiosem, to będzie cyrk... rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Ja może zerknę na Kubota z Walkowem jak sobie radzą.
Oglądam w sieci, tam jest wszystko, choć nielegalnie ale jak chcesz to podeślę namiary...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

A ja żyłem w przekonaniu, że Wimbledon jest tylko na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, których nie mam i pogodziłem się z tym, że nie obejrzę nic z tegorocznego turnieju, a wczoraj przypadkiem dowiedziałem się, że transmisje są też na Polsatach Premium, które mam ze względu na Ligę Mistrzów. Tak więc jednak sobie pooglądam.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

TomPL pisze: 1 lip 2022, 09:42 Ja może zerknę na Kubota z Walkowem jak sobie radzą.
Oglądam w sieci, tam jest wszystko, choć nielegalnie ale jak chcesz to podeślę namiary...
Ty oglądasz legalnie, to ci co odkodowują sygnał robią to nielegalnie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Derler pisze: 30 cze 2022, 21:42
Vivid pisze: 30 cze 2022, 13:38 Ale ten ma moralność najwyżej Putina zatem by się nie przyznał :::bd::
Boże!!! Kimkolwiek jesteś! Dlaczegoś mnie pokarał koniecznością czytania idiotyzmów tego osła? :::A!A!A:::
Hm.... O_O
Człowiek to podobno istota rozumna obdarzona przez Boga wolną wolą. Zatem logika na poziomie podstawowym wskazuje, że albo nie jesteś człowiekiem, albo jesteś skończonym debilem skoro tu zaglądasz i czytasz....
Wiesz, tylko przemyśl wybór opcji. Ja bym sugerował opcję drugą. Jednak debilizm nie niesie większych konsekwencji, przynajmniej debile tak pewnie myślą. Za to jakbyś się przyznał do pozaziemskiego pochodzenia to idąc tropem spiskowych teorii, koniec nieuchronny i szybki :P Zgarną, wywiozą, pokroją w labie i koniec :lol:
I po stoflerze, we wszelkich edycjach :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

"Potential means that you ain't done it yet." - Darrell Royal

Spodobał mi się ten cytat w kontekście wszzystkich przewidywań czego to dany zawodnik/zawodniczka może osiągnąć. :)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Vivid pisze: 1 lip 2022, 10:50 Ale ten ma moralność najwyżej Putina zatem by się nie przyznał :::bd::
Vivid pisze: Hm.... O_O
Człowiek to podobno istota rozumna...
Do niedawna też tak myślałem. :sadisptd:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

El Diablo pisze: 1 lip 2022, 11:55 "Potential means that you ain't done it yet." - Darrell Royal

Spodobał mi się ten cytat w kontekście wszzystkich przewidywań czego to dany zawodnik/zawodniczka może osiągnąć. :)
Wystarczy popatrzeć na zwycięzców juniorskich szlemów czy Orange Bowl i co potem ugrali. Jaki odsetek z nich w seniorskim tenisie nie zaistniał znacząco. Dlatego inwestycja w tenisistę juniora to kompletna ruletka.
Nie wiadomo, czy się nie zatrzyma, nie podoła fizycznie lub mentalnie. Czy kontuzja nie złapie, albo zwyczajnie mu się nie odechce grać ...

Miałem popatrzeć na debla z udziałem Fręch ...
Włączam, i jak tu oglądać?! Kuzmova - kolejna locha kortowa :::bd:: :dvl(:
Ostatnio zmieniony 1 lip 2022, 14:41 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Po południu będzie grany mikst Rosolska, M. Venus - Murray, Venus Williams!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Patrzę na debel z udziałem Fręch. Zmieniłem kanał na chwilę...
Niemeier, następny kortowy tucznik WTA :/ Ja rozumiem, że korty trawiaste, ale trzody chlewnej się nie wypasa ... :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Jabeur póki co wygląda na trawie jak Iga niedawno na mączce. Czyli nieosiągalnie dla przeciwniczek.

Ale to damski tenis, więc niczego nie da się do końca przewidzieć :).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

arttenis pisze: 1 lip 2022, 10:46
TomPL pisze: 1 lip 2022, 09:42 Ja może zerknę na Kubota z Walkowem jak sobie radzą.
Oglądam w sieci, tam jest wszystko, choć nielegalnie ale jak chcesz to podeślę namiary...
Ty oglądasz legalnie, to ci co odkodowują sygnał robią to nielegalnie.
Tiaaa, prawo u Rydzyka? Udostępnianie do 3, korzystanie do 2 lat. Plus spore grzywny. Korzystający są wyjmowani jak jajka z koszyka, po IP.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Jak dobrze mieć dostęp do BBC. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Jak sobie oglądam w Polsce tenis na ESPN, Tennis Channel, Eurosport (niepolski), czy BBC to kto ma mnie niby ścigać i za co? Może gdybym oglądał Polsat Trwam i to regularnie w większym gronie to ktoś by się zainteresował udostępnianiem sygnału Polsatu na terenie Polski. Ale tak to jest poza zainteresowaniem, poza zasięgiem, poza szkodą i poza jurysdykcją zagranicznych posiadaczy praw do sygnału.
Można powiedzieć że jest to ani legalne ani nielegalne.
Zresztą BBC zachęca do robienia kont i oglądania Wimbledonu zza granicy, za darmo, tylko trzeba mieć VPN i udawać że się odbiera z UK. I nikogo nie ściga.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Oglądam naszych deblistów, grają z rutyniarzami [6], Kubot gra świetnie, niestety Walkow tylko poprawnie i pierwszy set przegrany w ST. Będzie ciężko...

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”