Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Vivid pisze: 7 lip 2022, 09:04 Za co Nick dostał 4K kary za strój? Cały strój ma w sumie przepisowy, biały. Tylko czapeczka lekko ujeb...na :P (wygląda jakby odbarwienie). Ale czy to jest powód? Garego czapkę by zobaczyli ... rotfl
Ale to nie za strój chyba, a przynajmniej nic o tym nie znalazłem, tylko za szeroko pojęte "obsceniczne" zachowanie.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

:D :D
Majorka pisze: 6 lip 2022, 20:33 Zwłoki wygrały.. :wink:
Tyle że w końcówce to nie grały "zwłoki" a zupełnie dobry Rafa.
Jak to zrobił - bóg raczy wiedzieć..
No cieszę się, bo zawsze wygrana Rafcia mnie cieszy..ale wszystko to jest trudne do ogarnięcia.
.. And for the main male role the Oscar goes to.. RAFA NADAL! :::thq^2:::
Piękny spektakl to był, na uwagę zasługuje zwłaszcza scena ze zrozpaczonym ojcem nad zwłokami bohaterskiego syna. Brawo, aż ręce składają się do oklasków. Jako, że show must go on, teraz wszyscy czekają w napięciu na decyzję, czy będzie mecz z Kyrgiosem, może krecz, może wycof, a może jednak walniemy kolejną szprycę i wyjdziemy na Central zadziwić świat kolejny raz.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
lake
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 13 cze 2010, 21:52

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Powinien zacząć od konsultacji medycznej z dr Djokovicem, samodiagnozującym 17mm rozcięcie, samoleczącym się i nawalającym kolejne 4 rundy. :D
Sezon 2019 w liczbach:
#15
#18
#40:15
#16
#19
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Ja tam jestem w zasadzie pewny że jutro zagra, a jeśli zagra to wygra bo na Kyrgiosa to wystarczy. Być może jest to jego turniej życia, ale wiadomo jak z psychiką u niego. Jednak nie widzę większych szans dla Hiszpana w ewentualnym finale z Djokovicem.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

rafbat pisze: 7 lip 2022, 14:41
Vivid pisze: 7 lip 2022, 09:04 Za co Nick dostał 4K kary za strój? Cały strój ma w sumie przepisowy, biały. Tylko czapeczka lekko ujeb...na :P (wygląda jakby odbarwienie). Ale czy to jest powód?
Ale to nie za strój chyba, a przynajmniej nic o tym nie znalazłem, tylko za szeroko pojęte "obsceniczne" zachowanie.
Jednak o strój była jakaś przepychanka. O buty, że za dużo czerwonego i o czapkę. Ale nie o tę w której gra, ale o zmianę na czerwoną przy wywiadzie.
Bialoczerwony :wink: Nasz człowiek z wyboru Niektórzy komentatorzy mogliby poszukiwać korzeni.. rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Halep, ty babo….ehhh
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

lake pisze: 7 lip 2022, 15:04 Powinien zacząć od konsultacji medycznej z dr Djokovicem, samodiagnozującym 17mm rozcięcie, samoleczącym się i nawalającym kolejne 4 rundy. :D
No nie wydaje mi się. Po tamtym slizgu na napisie nie był w stanie wyprowadzić normalnego zamachu z fh. przez resztę meczu. Diagnoza była szpitalna, poparta skanem, a to jaką medycyną dysponują na takie okazje to najlepiej widać u Rafy. Ja nie kwestionuję stanu jego zdrowia, tylko wykorzystywanie sytuacji, które wybija żenadometr poza skalę. Te "przecieki " ze sztabu, że być może ostatni mecz, że nie wiadomo czy zagra w Wimbledonie, festiwal bólu na korcie, sam wiesz jak można rywalom siąść na banię w ten sposób. Po każdym meczu cyrk w mediach, jeszcze chwila i go obwołają świętym męczennikiem tenisa.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

ayshe pisze: 7 lip 2022, 19:23
lake pisze: 7 lip 2022, 15:04 Powinien zacząć od konsultacji medycznej z dr Djokovicem, samodiagnozującym 17mm rozcięcie, samoleczącym się i nawalającym kolejne 4 rundy. :D
No nie wydaje mi się. Po tamtym slizgu na napisie nie był w stanie wyprowadzić normalnego zamachu z fh. przez resztę meczu. Diagnoza była szpitalna, poparta skanem, a to jaką medycyną dysponują na takie okazje to najlepiej widać u Rafy. Ja nie kwestionuję stanu jego zdrowia, tylko wykorzystywanie sytuacji, które wybija żenadometr poza skalę. Te "przecieki " ze sztabu, że być może ostatni mecz, że nie wiadomo czy zagra w Wimbledonie, festiwal bólu na korcie, sam wiesz jak można rywalom siąść na banię w ten sposób. Po każdym meczu cyrk w mediach, jeszcze chwila i go obwołają świętym męczennikiem tenisa.
Jak Nole wygrywa grając z kontuzją to oszukuje/manipuluje/błaznuje, jak Nadal wygrywa to jest bohaterem i cierpiętnikiem, on kontra świat, bo przecież ze śmiertelnikiem nie przegra, a jedynie z sobą samym. Czego tu nie rozumiesz? :twisted:

PS a tak serio to gratki dla Rafy :::gd::: Fritz do wora, wór do jeziora, kolejny z heblem :rolleyes:
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Artlight pisze: 7 lip 2022, 18:20 Halep, ty babo….ehhh
Jakoś kobiecy tenis tutaj nie gości w komentarzach.
Halep jak nigdy zatraciła precyzję a Rybakina była zadziwiająco skuteczna.
Stawiam wszystko co mam na Kazaszkę w finale u buków (jakieś 2 zł mi zostało)
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Vivid pisze: 7 lip 2022, 09:04 Za co Nick dostał 4K kary za strój? Cały strój ma w sumie przepisowy, biały. Tylko czapeczka lekko ujeb...na :P (wygląda jakby odbarwienie). Ale czy to jest powód? Garego czapkę by zobaczyli ... rotfl
Wlazł na kort w czerwonych butkach 😁
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

No i wziął się i wycofał podobno
https://www.thetimes.co.uk/article/wimb ... -xdx83b30z
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Zajechał się Nadal w tym ćwierćfinale z Fritzem. Zawsze niesamowicie szanowałem Nadala i jego waleczność, ale jak na to spojrzeć tak z perspektywy to... warto było? No ale nic, Nick Kyrgios w finale Wimbledonu. Jakkolwiek okoliczności specyficzne z powodu wycofania się Nadala, jest to niesamowita sprawa. Czekam z niecierpliwością na finał
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Tak to oficjalnie.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

No tak wczoraj symulował, że sam uwierzył we własne symulacje i się dziś wycofał. Z tym Nadałem to dajcie spokój ,kto to widział. :]
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
lake
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 13 cze 2010, 21:52

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

ayshe pisze: 7 lip 2022, 19:23 No nie wydaje mi się. Po tamtym slizgu na napisie nie był w stanie wyprowadzić normalnego zamachu z fh. przez resztę meczu. Diagnoza była szpitalna, poparta skanem, a to jaką medycyną dysponują na takie okazje to najlepiej widać u Rafy. Ja nie kwestionuję stanu jego zdrowia, tylko wykorzystywanie sytuacji, które wybija żenadometr poza skalę. Te "przecieki " ze sztabu, że być może ostatni mecz, że nie wiadomo czy zagra w Wimbledonie, festiwal bólu na korcie, sam wiesz jak można rywalom siąść na banię w ten sposób. Po każdym meczu cyrk w mediach, jeszcze chwila i go obwołają świętym męczennikiem tenisa.
O rozcięciu powiedział już w wywiadzie na korcie. Owszem grał padakę 2 sety i klasyczne Djokozmartwychstanie w piątym zakończone epickim roar, zabrakło tylko rozdarcia koszulki. :) Tak się akurat składa, że obaj z identyczną kontuzją ograli tego samego żena, więc polecam dla porównania ocenę Fritza obu tych przypadków. To tak dla wyjaśnienia, choć wcale nie taki był zamiar mojego żartobliwegoo przecież wpisu. Raczej zastanawia mnie jak można nie widzieć belki we własnym oku, jednocześnie potępiając źdźbło u kogoś, kogo się nie lubi. Pomijam już, że opinia Fryca o Serbie, delikatnie mówiąc, nie należy do odosobnionych. Ale jeżeli Twoim zdaniem żenadometr wybija skale mniej gdy mamy cudowne ozdrowienie w trakcie meczu, niż gdy pacjent traci swój serwis, no nie z mistrzem returnu, najwięcej razy w ponad 60 meczach rozegranych na Wimbledonie, to obstawiam, że nie jesteś w stanie wydobyć z siebie nawet krzty obiektywizmu, a hipokryzja równie wywala skalę. Oczywiście ja również mogę być do pewnego stopnia nieobiektywny, ale nie latam po forach i nie zaczynam prawie każdego posta od cyrków Serba, których przez kilkanaście lat odwalił dobre kilka razy więcej niż Hiszpan. Dopuszczam również fakt, że Nadal dodaje od siebie, zrzucając w ten sposób presję i ryjąc przy okazji banie przeciwnikom. Ale, być może nieobiektywnie, uważam, że daleko mu to wyczynów Serba w tym względzie i jak mówię moja aktywność nie sprowadza się do ciągłego pitolenia o serbskim oszuście.

Rafał wycofany, no pełna symulka i rycie banii. Nie to co Serb w AO :D
Sezon 2019 w liczbach:
#15
#18
#40:15
#16
#19
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Nawiasem mówiąc gdyby Nadal wycofał się przed ostatnią piłką, mając 5 meczboli, dostałby nagrodę fairplay i wieczną chwałę i uwielbienie "mam Cię młody, ale i tak nie dam rady zagrać, więc spróbuj swoich sił w połówce". Szczególnie, że punktów za to nie ma w tym roku. Ot, takie rozważania ;)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Za to nie dają fairplay. A po drugie sporo funtów by stracił...
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Myślę że Djoko już czuję się wygrany. Pytanie czy Nick wyprowadzi go z błędu jak Stsiek na RG, czy nie wytrzyma ciśnienia i gładko popłynie w finale
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

Cóż, dla mnie jest to tylko potwierdzenie fatalnego stanu fizycznego Rafy.
On powinien poważnie zastanowić się nad zakończeniem kariery, nie nad kolejnymi próbami zaleczenia stopy, brzucha, żeber czy innych wybranych części Rafaela :dvl(:
Wszystko ma swój kres, a próby gry kiedy grać nie można, są groźne dla niego , a dla jego kibiców trudne i do oglądania i do zaakceptowania .
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Wimbledon 2022

lake pisze: 7 lip 2022, 20:38
ayshe pisze: 7 lip 2022, 19:23 No nie wydaje mi się. Po tamtym slizgu na napisie nie był w stanie wyprowadzić normalnego zamachu z fh. przez resztę meczu. Diagnoza była szpitalna, poparta skanem, a to jaką medycyną dysponują na takie okazje to najlepiej widać u Rafy. Ja nie kwestionuję stanu jego zdrowia, tylko wykorzystywanie sytuacji, które wybija żenadometr poza skalę. Te "przecieki " ze sztabu, że być może ostatni mecz, że nie wiadomo czy zagra w Wimbledonie, festiwal bólu na korcie, sam wiesz jak można rywalom siąść na banię w ten sposób. Po każdym meczu cyrk w mediach, jeszcze chwila i go obwołają świętym męczennikiem tenisa.
O rozcięciu powiedział już w wywiadzie na korcie. Owszem grał padakę 2 sety i klasyczne Djokozmartwychstanie w piątym zakończone epickim roar, zabrakło tylko rozdarcia koszulki. :) Tak się akurat składa, że obaj z identyczną kontuzją ograli tego samego żena, więc polecam dla porównania ocenę Fritza obu tych przypadków. To tak dla wyjaśnienia, choć wcale nie taki był zamiar mojego żartobliwegoo przecież wpisu. Raczej zastanawia mnie jak można nie widzieć belki we własnym oku, jednocześnie potępiając źdźbło u kogoś, kogo się nie lubi. Pomijam już, że opinia Fryca o Serbie, delikatnie mówiąc, nie należy do odosobnionych. Ale jeżeli Twoim zdaniem żenadometr wybija skale mniej gdy mamy cudowne ozdrowienie w trakcie meczu, niż gdy pacjent traci swój serwis, no nie z mistrzem returnu, najwięcej razy w ponad 60 meczach rozegranych na Wimbledonie, to obstawiam, że nie jesteś w stanie wydobyć z siebie nawet krzty obiektywizmu, a hipokryzja równie wywala skalę. Oczywiście ja również mogę być do pewnego stopnia nieobiektywny, ale nie latam po forach i nie zaczynam prawie każdego posta od cyrków Serba, których przez kilkanaście lat odwalił dobre kilka razy więcej niż Hiszpan. Dopuszczam również fakt, że Nadal dodaje od siebie, zrzucając w ten sposób presję i ryjąc przy okazji banie przeciwnikom. Ale, być może nieobiektywnie, uważam, że daleko mu to wyczynów Serba w tym względzie i jak mówię moja aktywność nie sprowadza się do ciągłego pitolenia o serbskim oszuście.

Rafał wycofany, no pełna symulka i rycie banii. Nie to co Serb w AO :D
O jacie, ale Ci ciśnienie skończyło, hamuj bo żyłka może nie wytrzymać.
To nie było rozcięcie, tylko rozerwanie gwoli ścisłości i okazało się że miał rację.
Jeszcze raz powtórzę, bo chyba nie doczytałeś w amoku: nie kwestionuję stanu zdrowia Rafy, a cyrk który z tej okazji ciągnie się od Garrosa.
Całą resztę, począwszy od " latania po forach*, coś tam, coś tam, cyrków Serba, pitolenia o serbskim oszuście " możesz sobie pod tramwaj podłożyć i włączyć ignora, skoro tak Cię to uwiera w odwłoku.
* Ty, jak mniemam, zabłądziłeś tu przez sen? Bo raz to przypadek, dwa - zbieg okoliczności...
Ocena Fritza, która wcale a wcale nie jest wypadkową osobistego stosunku do obu przeciwników, lol.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”