Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Ale ta starość się daje we znaki. Po rozegraniu 44 uderzeniowej wymiany Rafa 3 gemy dochodził do oddechu - 2009 Australia wystarczył czas wycierania ręcznikiem 😑
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

ayshe pisze: 3 cze 2022, 18:37
Vivid pisze: 3 cze 2022, 18:26 Czyli po vividowemu ...
Nie musisz mi tłumaczyć, że żyjesz w świecie równoległym :D .
Spoko, tym bardziej przecież, że do dziś nikt nie znalazł kontrargumentów :::gd:::
Wychodzi na to, że Vivid to Neo, a reszta Matrix? :lol:
Dobre, uśmiałem się od rana :::gd::: Przyda się, bo coś się chmurzy i może nie zagram dziś :/

A wracając do Twojego faworyta, tego wiesz, serbskiego bazarowego cwaniaczka prawomocnie skazanego i wywalonego na zbity pysk z Australii, to i tak najlepiej zaorał się sam w USO strącając sędzinę jak kaczkę na strzelnicy :lol: Simo Hayha się w grobie przewraca :lol: Co za cham-pion :lol: :lol: :lol:

I przed półfinałami napisałem że Ruud maksymalnie w 4-ech. Kolejny raz miałem rację ;), tak w równolegle-prostopadle-zwichrowanej rzeczywistości, oczywiście ... :)
Kto tam na Cilica stawiał? :dvl(: Mart12, Derler, live, no sama elita ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Vivid pisze: 4 cze 2022, 08:26 I przed półfinałami napisałem że Ruud maksymalnie w 4-ech. Kolejny raz miałem rację ;), tak w równolegle-prostopadle-zwichrowanej rzeczywistości, oczywiście ... :)
Kto tam na Cilica stawiał? :dvl(: Mart12, Derler, live, no sama elita ;)
Ja to mam wyj***** na to czy trafię czy nie. To tylko sport. Ale widzę, że Ty potrzebujesz sukcesu, który najwyraźniej podtrzymuje Twoje kruche <ego> i zaciera kompleksy. :teathy:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Derler pisze: 4 cze 2022, 08:54
Vivid pisze: 4 cze 2022, 08:26 I przed półfinałami napisałem że Ruud maksymalnie w 4-ech. Kolejny raz miałem rację ;), tak w równolegle-prostopadle-zwichrowanej rzeczywistości, oczywiście ... :)
Kto tam na Cilica stawiał? :dvl(: Mart12, Derler, live, no sama elita ;)
Ja to mam wyj***** na to czy trafię czy nie. To tylko sport. Ale widzę, że Ty potrzebujesz sukcesu, który najwyraźniej podtrzymuje Twoje kruche <ego> i zaciera kompleksy. :teathy:
Po lekturze wątków każdy rozumny człowiek stwierdzi, że nie ma na świecie nic głupszego niż wiara w nieomylność pingwina
w dodatku pingwina :idioticus: samozwańczego pogromcy :!c-here!: :lol:

Widzę, że ta cała Coco w Łameryce już została namaszczona medialnie na następczynie Sereny.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Vivid pisze: 3 cze 2022, 11:09
Sport jest tylko sportem, każdy wynik możliwy, ale nie podzielam takiej wiary w Cilica.
A cóż to za pełnoportkowa asekuracja :::sooo_big::: , nieśmiałe: "nie podzielam takiej wiary" bojaźliwe: "każdy wynik możliwy" . :)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

live pisze: 4 cze 2022, 11:55
Derler pisze: 4 cze 2022, 08:54
Vivid pisze: 4 cze 2022, 08:26 I przed półfinałami napisałem że Ruud maksymalnie w 4-ech. Kolejny raz miałem rację ;), tak w równolegle-prostopadle-zwichrowanej rzeczywistości, oczywiście ... :)
Kto tam na Cilica stawiał? :dvl(: Mart12, Derler, live, no sama elita ;)
Ja to mam wyj***** na to czy trafię czy nie. To tylko sport. Ale widzę, że Ty potrzebujesz sukcesu, który najwyraźniej podtrzymuje Twoje kruche <ego> i zaciera kompleksy. :teathy:
Po lekturze wątków każdy rozumny człowiek stwierdzi, że nie ma na świecie nic głupszego niż wiara w nieomylność pingwina
w dodatku pingwina :idioticus: samozwańczego pogromcy :!c-here!: :lol:

Widzę, że ta cała Coco w Łameryce już została namaszczona medialnie na następczynie Sereny.
Ciut późny zapłon, to miało miejsce jakieś 5 lat temu.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Vivid pisze: 4 cze 2022, 08:26
ayshe pisze: 3 cze 2022, 18:37
Vivid pisze: 3 cze 2022, 18:26 Czyli po vividowemu ...
Nie musisz mi tłumaczyć, że żyjesz w świecie równoległym :D .
Spoko, tym bardziej przecież, że do dziś nikt nie znalazł kontrargumentów :::gd:::
Ty mówisz o kontrargumentach, my o faktach. Dowody kontra poszlaki jeśli wolisz taką paralelę.
Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi na dnie stawu, tak to leciało mniej więcej?

Vivid pisze: 3 cze 2022, 18:26 A wracając do Twojego faworyta, tego wiesz, serbskiego bazarowego cwaniaczka prawomocnie skazanego i wywalonego na zbity pysk z Australii, to i tak najlepiej zaorał się sam w USO strącając sędzinę jak kaczkę na strzelnicy :lol: Simo Hayha się w grobie przewraca :lol: Co za cham-pion :lol: :lol: :lol:
Zapomniałeś dodać antyszczepa, pajaca, symulanta, oszusta i kortowego buraka. Czekaj, czekaj, co tam za rogiem się wyłania? Czyżby Wimbledon? :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

live pisze: 4 cze 2022, 11:55 Widzę, że ta cała Coco w Łameryce już została namaszczona medialnie na następczynie Sereny.
Prasa i środowisko co chwilę to robi.
hokej pisze: 4 cze 2022, 12:31
live pisze: 4 cze 2022, 11:55 Widzę, że ta cała Coco w Łameryce już została namaszczona medialnie na następczynie Sereny.
Ciut późny zapłon, to miało miejsce jakieś 5 lat temu.
Na moją sklerozę to jakieś 5 lat temu to Stephens była obwieszczona jako "nowa Serena".
Jakieś 2 lata temu mówili już tak o Cori Gauff co bardzo nie podobało się ojcu Kenin, który podkreślał to szczególnie w roku kiedy wygrała tytuł Australian Open.

Zresztą co powiedzieli rodzimi komentatorzy - Świątek będzie dominowała w tourze przez paręnaście lat. O_O
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

hokej pisze: 4 cze 2022, 12:31

Ciut późny zapłon, to miało miejsce jakieś 5 lat temu.
13-latki mnie nie interesują a już z pewnością to co o nich piszą dziennikarze.
Rzeczywiście wokół żadnej innej 13-tki nie zbudowano takiej aury "pogromczyni", prawie jak u pingwina rotfl
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Zapinamy pasy! Jazda Iga👍
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Roger pisze: 4 cze 2022, 15:01 Zapinamy pasy! Jazda Iga👍
Jazda!!
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Chyba bym wolała, żeby finał WS był bardziej wyrównany . Nie takie jednostronne lanie . Walcz Coco.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Różnica 2 klas. Nie ma co zbierać z Amerykanki.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Tenisówka pisze: 4 cze 2022, 15:42 Chyba bym wolała, żeby finał WS był bardziej wyrównany . Nie takie jednostronne lanie . Walcz Coco.
E tam, niech ją szybko Iga pojedzie, głodny jestem, a obiad będzie dopiero po finale. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Yay! Ale domknęła serię, no coś pięknego. 6 turniejów z rzędu zakończone Szlemem. Pozdro dla Vivida. :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Niesamowita.

To wygląda jak dominacja Sereny lata temu.
Ostatnio zmieniony 4 cze 2022, 16:26 przez ciacho, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Wspaniały sukces. Brawo brawo brawo :::no.I:::
Gary pisze: 4 cze 2022, 16:00 E tam, niech ją szybko Iga pojedzie, głodny jestem, a obiad będzie dopiero po finale. ;-P
Wygrała. Stawaj Gary do garów i podaj obiad Pani Trener rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Jeeeeestttt! Brawo Iga!
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Kolejny przypadkowy tytuł rotfl Że ja się nie urodziłem z takim szczęściem…
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

SevenUP pisze: 4 cze 2022, 16:30 Kolejny przypadkowy tytuł rotfl
Tak, fuks szósty raz z rzędu, niebywałe. rotfl
Majorka pisze: 4 cze 2022, 16:25
Gary pisze: 4 cze 2022, 16:00 E tam, niech ją szybko Iga pojedzie, głodny jestem, a obiad będzie dopiero po finale. ;-P
Wygrała. Stawaj Gary do garów i podaj obiad Pani Trener rotfl
Ja to mogę co najwyżej przynieść chipsy (co w sumie zrobiłem do meczu), więc teraz kolej Pani Trener na przygotowanie jedzenia.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”