Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Vivid pisze: 25 maja 2022, 20:06
ayshe pisze: 25 maja 2022, 20:05
Gary pisze: 25 maja 2022, 20:01
ayshe pisze: 25 maja 2022, 19:52
Gary pisze: 25 maja 2022, 19:48
Jestem tu za Vinolasem, więc lepiej nie.
WHY??!! :o
Why not? :wink:
You just left me speechless. :wink:
For how long? :twisted: Make a statement :P
Don't fuss, You'll barely have time to miss me. :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Cyrk, nie mecz.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Ehhh. Blisko było uwalenia gówniarza…
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Za szybko zrobili z niego tenisowego boga, z taką grą to starzy go zamiotą pod dywan raz dwa.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2022, 20:40 przez Madox, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Madox pisze: 25 maja 2022, 20:23 Za szybko zrobili z niego tenisowe boga, z taką grą to starzy go zamiotą pod dywan raz dwa.
No właśnie dlatego byłem w tym meczu za Vinolasem (wciąż ciężko mi napisać, że kibicuję Ramosowi rotfl ), młodemu przyda się lekcja pokory, wyszłaby mu na dobre. Nic do niego nie mam, nawet całkiem lubię, ale wydaje mi się, że zimny prysznic nie zaszkodzi.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

To się już Linette nagrała w Paryżu... I Kvitova też.
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

TomPL pisze: 25 maja 2022, 21:34 To się już Linette nagrała w Paryżu... I Kvitova też.
No i bomba 💣, zobaczymy czy Świątek pogra. Trenowała pokazowo z Krecikową, a ta ma covivida.
Mogą być nici że szlema, po co się ta Baśka człapała do Paryża.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

To na RG jeszcze robią testy na covida?
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

arttenis pisze: 26 maja 2022, 01:02 zobaczymy czy Świątek pogra. Trenowała pokazowo z Krecikową, a ta ma covivida.
Mogą być nici że szlema, po co się ta Baśka człapała do Paryża.
Spokojnie, z tego co sobie poczytałem przynajmniej za gov.pl to taki trening raczej nie wyczerpuje formalnie
"kontaktu z osobą zakażoną"


-Pozostawanie w bezpośrednim kontakcie z osobą chorą lub w kontakcie w odległości mniej niż 2 metrów przez ponad 15 minut
-Prowadzenie rozmowy z osobą z objawami choroby twarzą w twarz przez dłuższy czas
-Osoba zakażona należy do grupy najbliższych przyjaciół lub kolegów
-Osoba mieszkająca w tym samym gospodarstwie domowym, co osoba chora, lub w tym samym pokoju hotelowym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Na gov.fr też tak piszą? 😉
Pliskova nie lubi skrótów i przegrywa seta z WTA 224...
No i przegrała z Jeanjean, która całkiem niedawno męczyła się w ITF25 z Mają Chwalińską 😎
Na innym korcie Badosa też się męczy ale tak samo ociężała jak żyrafa Pliskova...
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Badosa też męczy kota z jakąś Juvan co to się wyprawia.

(O widzę teraz, że też dopisałeś o Badosie)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Coś te "rutynowane" rozstawione słabo dysponowane... a może po prostu starość wieku średniego? :wink:
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Iga Świątek.. zanim sobie człowiek zrobi herbatę 3:0 na tablicy. rotfl
6:0, 6:2.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

I HH też szybko załatwił sprawę...
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Dobrze gra w tenisa jak na kolarza.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

I popedałował,... ale przynajmniej nie na rowerku. :wink: Szkoda, nie chce mi się po raz kolejny oglądać, jak Grek dostaje oklep w kluczowej fazie turnieju, mógłby z łaski swojej wcześniej. :rolleyes:
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

live pisze: 26 maja 2022, 12:39 Badosa też męczy kota z jakąś Juvan co to się wyprawia.
Tę Juvan to powinieś znać. Ostatnio patrzyłem gdzie są dziewczyny, które w juniorskim tenisie mierzyły się z naszymi juniorkami te kilka lat temu. Kaja Juvan, Marta Kostiuk, Amanda Anisimowa - gdzieś tam w setce są. Danilovic grała kwalifikacje - jest poza TOP100. Najbardziej widoczne Andrescu, Gauff, Rybakina- kilka innych nazwisk Ann Lee czy Whitney Osuigwe zupełnie poza obiegiem. A Świątek została Nr1.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Coś mi świta, że Juvan to dobra koleżanka naszej Igi, chyba najlepsza z touru - stąd akurat ją kojarzę.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Zamiast Halep/Ostapenko będzie w 4R chiński talent 19-letnia Qinwen/32-letnia Cornet, jeśli Iga przejdzie Dankę.
Coś Ostapenko była rozregulowana, albo nie chciała Francuzom psuć imprezy. 06 61 36 wyglądało podejrzanie, szczególnie że Cornet pod koniec kulała.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2022, 23:33 przez arttenis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Barti pisze: 26 maja 2022, 22:28 Coś mi świta, że Juvan to dobra koleżanka naszej Igi, chyba najlepsza z touru - stąd akurat ją kojarzę.
Nie wiem, czy najlepsza ale parę razy zagrały razem debla w juniorskich Szlemach dochodząc chyba nawet do któregoś finału(?)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”