Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Vivid pisze: 4 maja 2022, 15:15
Derler pisze: 3 maja 2022, 07:28 Widzę pewną analogię takiego zachowania... ale się nią nie podzielę.
Masz na myśli Władimira Władimirowicza?
Raz coś zgadłeś. rotfl
Gary pisze: 4 maja 2022, 16:07 Mnie się wydaje, że bardziej Novaka Djokovica. Tylko że takich antyszczepów jak on są na świecie miliony, a sukcesy Igi negujesz tylko Ty.
O Djokoviciu, tym gamoniu już mi się nie chce dyskutować. :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Gary pisze: 4 maja 2022, 16:07
Vivid pisze: 4 maja 2022, 15:15
Derler pisze: 3 maja 2022, 07:28 Widzę pewną analogię takiego zachowania... ale się nią nie podzielę.
Masz na myśli Władimira Władimirowicza?
Mnie się wydaje, że bardziej Novaka Djokovica. Tylko że takich antyszczepów jak on są na świecie miliony, a sukcesy Igi negujesz tylko Ty.
Czemu uogólniasz? To nie prawda. Za sukcesy chwaliłem, tylko za te prawdziwe.
Neguję pseudo "RG20", i dlatego nie jest dla mnie mistrzynią wielkoszlemową. Do tego została 1-ką nie z gry, a przy stoliku, i nadal nią jest tylko dlatego, że prawdziwa 1-ka się wypisała, a ma i tak więcej punktów od Igi Ś. :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Czy któraś z nich da radę wygrać ze Świątek w Rzymie?
https://youtu.be/1Ev6hA3nXfY
Bardzo ładnie grają, Jil ma świetny leworęczny FH i dobrze się porusza, Kalinina doskonały BH ale i inne uderzenia spoko. Czy to by wystarczyło na Igę?
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Vivid pisze: 4 maja 2022, 23:24
Gary pisze: 4 maja 2022, 16:07
Vivid pisze: 4 maja 2022, 15:15
Derler pisze: 3 maja 2022, 07:28 Widzę pewną analogię takiego zachowania... ale się nią nie podzielę.
Masz na myśli Władimira Władimirowicza?
Mnie się wydaje, że bardziej Novaka Djokovica. Tylko że takich antyszczepów jak on są na świecie miliony, a sukcesy Igi negujesz tylko Ty.
Czemu uogólniasz? To nie prawda. Za sukcesy chwaliłem, tylko za te prawdziwe.
Neguję pseudo "RG20", i dlatego nie jest dla mnie mistrzynią wielkoszlemową. Do tego została 1-ką nie z gry, a przy stoliku, i nadal nią jest tylko dlatego, że prawdziwa 1-ka się wypisała, a ma i tak więcej punktów od Igi Ś. :lol:
Jak już podkreślałem w innym wątku Barty nie ma więcej punktów od Igi, tylko aktualnie około 1000 mniej.
Co do RG2020 - z czołówki nie grała tylko Barty, zatem RG2021 też jest pseudo i Krejcikova też nie jest mistrzynią, bo Barty się wycofała w 2r.?
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Supernapakowane losowanie Świątek w Rzymie WTA1000. 1R bye, a w drugiej to pewnie Rogers (Riske).
Będzie meczycho Wiktorowski-Sierzputowski.
Bye - Rogers - Azarenka - Muchova - Sabalenka - Ostapenko ?

Kalinina i Piguła też może się trafić w drodze do ew. finału. Teichmann w 2-połówce.

https://www.wtatennis.com/tournament/70 ... 2022/draws
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

SevenUP pisze: 6 maja 2022, 13:41
Co do RG2020 - z czołówki nie grała tylko Barty, zatem RG2021 też jest pseudo i Krejcikova też nie jest mistrzynią, bo Barty się wycofała w 2r.?
Według pingwiniego bredzenia: nigdy więcej nie będzie prawdziwej mistrzyni wielkoszlemowej ani prawdziwego nr1 bo Barty odeszła. :lol:
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

live pisze: 6 maja 2022, 22:19
SevenUP pisze: 6 maja 2022, 13:41
Co do RG2020 - z czołówki nie grała tylko Barty, zatem RG2021 też jest pseudo i Krejcikova też nie jest mistrzynią, bo Barty się wycofała w 2r.?
Według pingwiniego bredzenia: nigdy więcej nie będzie prawdziwej mistrzyni wielkoszlemowej ani prawdziwego nr1 bo Barty odeszła. :lol:
Ale jaka Barty? Przecież Sereny nie ma. Od kiedy Amerykanka nie gra już przecież żaden szlem nie może być uznawany za ważny. Przecież to logiczne. Mało tego - nawet jak grała i miała już słabszą formę, inne miały z tego powodu łatwiej, już na wstępie. Czy zatem zdobyty przez którąś dziewczynkę tytuł może się liczyć? Pójdę dalej. Czy jak odejdzie wielka trójka w męskim tenisie, jakikolwiek szlem będzie się liczył? I czy w ogóle granie takich turniejów będzie miało sens??? rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Średnio-trudne losowanie RG 2022:

Q/LL - Yastremska - Samsonova - Ostapenko/Halep - Kalinina - Kasatkina/Saba - Gauff :)

Wyszła mi ukraińsko-rosyjska ścieżka. :o

https://www.wtatennis.com/tournament/90 ... 2022/draws

Edit: Q = Curenko 🇺🇦 , zgodnie ze ścieżką.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2022, 20:07 przez arttenis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

arttenis pisze: 19 maja 2022, 20:54 Średnio-trudne losowanie RG 2022:

Q/LL - Yastremska - Samsonova - Ostapenko/Halep - Kalinina - Kasatkina/Saba - Gauff :)

Wyszła mi ukraińsko-rosyjska ścieżka. :o

https://www.wtatennis.com/tournament/90 ... 2022/draws
Dobre, a nawet bardzo dobre losowanie.
Choć w takiej sytuacji wypadałoby ewentualne przerżnięcie bardziej obśmiać :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Meczowe..

Ed. Miało być w temacie RG i dotyczyło Nadala ale niech służy Igusi :angel:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Majorka pisze: 1 cze 2022, 01:13 Meczowe..

Ed. Miało być w temacie RG i dotyczyło Nadala ale niech służy Igusi :angel:
Nie to, że się czepiam ;), ale meczowa może być też na rzecz przeciwniczki :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Ja tak w kwestii formalnej. Aktualnie obowiązującą formą pisowni imienia Świątek jest 1GA.
Ciekawi mnie tylko czy jak będzie na 11-tym miejscu rankingu WTA to będzie się pisało 11GA?
A jak nie daj Bóg na 111-tym (Vivid się ucieszy) to 111GA?

;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Marcoone pisze: 2 cze 2022, 09:31 Ja tak w kwestii formalnej. Aktualnie obowiązującą formą pisowni imienia Świątek jest 1GA.
Ciekawi mnie tylko czy jak będzie na 11-tym miejscu rankingu WTA to będzie się pisało 11GA?
A jak nie daj Bóg na 111-tym (Vivid się ucieszy) to 111GA?

;)
A jakby spadła na 4., to będzie 4ga? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Marcoone pisze: 2 cze 2022, 09:31 Ja tak w kwestii formalnej. Aktualnie obowiązującą formą pisowni imienia Świątek jest 1GA.
Ciekawi mnie tylko czy jak będzie na 11-tym miejscu rankingu WTA to będzie się pisało 11GA?
A jak nie daj Bóg na 111-tym (Vivid się ucieszy) to 111GA?

;)
Dwie jedynki będą oznaczać dwa lata jako nr1 WTA , kolejne jedynki dalej odpowiednio rotfl, tak twierdzi prof. Miodek rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Gary pisze: 2 cze 2022, 09:34 A jakby spadła na 4., to będzie 4ga? rotfl
To ryzykowna gra :twisted:
A jak na 3-cie to 3GA, czyli grą słów wyjdzie, że jest za darmo, czy (coś) daje za darmo? :twisted: rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Wczoraj czytałem jakieś dane na temat forehandu Igi, gdzie średnia prędkość w RG2022 wynosi 125 km/h (Nadal 126 km/h), a obroty ok. 3000 rpm rotfl Jak na kobiecy tenis, to trochę szok.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Też to słyszałem. Maksymalna prędkość ok, w średnią jakoś mi się nie chce wierzyć
Obrazek
_____
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Bardzo podobają mi się uderzenia Igi, przypominają mi ruchy wybitnego operatora chirurga, są błyskawiczne, precyzyjne i pewne. Z tym trzeba się urodzić nie da się tego wyuczyć tzn. można sle tylko do pewnego stopnia.
Iga operuje szybko w sposób mało inwazyjny dla pacjenta znaczy przeciwniczki rotfl ostatnio nawet bez większych komplikacji
Całość wielu wymian tworzy spójny geometryczny wzór, może się wydawać, że to nic trudnego (schemat). Tak to zwykle wygląda gdy mamy do czynienia z wybitnym rzemiosłem czy nawet sztuką, ta iluzoryczna lekkość i prostota to największe atrybuty wszelkich "mistrzów"
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

htb pisze: 3 cze 2022, 14:19 Też to słyszałem. Maksymalna prędkość ok, w średnią jakoś mi się nie chce wierzyć
To są dane turniejowe.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

live pisze: 3 cze 2022, 15:17 Bardzo podobają mi się uderzenia Igi, przypominają mi ruchy wybitnego operatora chirurga, są błyskawiczne, precyzyjne i pewne. Z tym trzeba się urodzić nie da się tego wyuczyć tzn. można sle tylko do pewnego stopnia.
Iga operuje szybko w sposób mało inwazyjny dla pacjenta znaczy przeciwniczki rotfl ostatnio nawet bez większych komplikacji
Całość wielu wymian tworzy spójny geometryczny wzór, może się wydawać, że to nic trudnego (schemat). Tak to zwykle wygląda gdy mamy do czynienia z wybitnym rzemiosłem czy nawet sztuką, ta iluzoryczna lekkość i prostota to największe atrybuty wszelkich "mistrzów"
W dalszym ciągu mam szczękościsk jak widzę u Igi łokieć przyklejony do ciała. Hatfu, ale to jest proszenie się o kontuzję z gatunku poważnych.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”