Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Vivid pisze: 24 sty 2022, 19:16
Jakuboto pisze: 24 sty 2022, 17:12 A gdzie Djoko :P?
No właśnie, gdzie się zapodział? :D
Zapewne zwiedza "australijską" kopalnię litu... :::lghcry:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Darek84BB pisze: 24 sty 2022, 16:49 Serce: Berrettini - Shapovalov, Sinner - Auger Aliassime
Rozum: Monfils - Nadal, Tsitsipas - Miedwiediew

Ciekawe kto tym razem wygra w walce serca z rozumem, pewnie będzie pół na pół
Naprawdę rozum podpowiada Ci że słaby Grek po operacji który męczy się z Fritzem w pięciu setach, pokona grającego turniej życia Sinnera? To gratuluję.

Serce Nadal, Monfils, Medvedev, Sinner.
Rozum: Nadal ( aczkolwiek zwycięstwo Shapo nie zdziwi mnie), Berettini, Medvedev, Sinner.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

hohvar pisze: 24 sty 2022, 17:12 Tak się zastanawiam, czy nie nastawić budzika na jutro na 5..... :::hmm:::
Miałem podobny dylemat, ale obejrzałem pewien skrót spotkania z 2017 i decyzja zapadła, budzik nastawiony. :::gd:::
https://www.youtube.com/watch?v=8T0hxArkKRI
PS. Naprawdę dobrze ogląda mi się ten turniej! Genialny Sinner, którego mocny tenis uwielbiam, renesans formy Monfilsa, zadziwiająco solidny Nadal, napędzający strachu faworytowi turnieju Cressy... oby tak dalej! I tylko Stana i Rogera brak, no ale nie można mieć wszystkiego.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Barti pisze: 24 sty 2022, 21:50
hohvar pisze: 24 sty 2022, 17:12 Tak się zastanawiam, czy nie nastawić budzika na jutro na 5..... :::hmm:::
Naprawdę dobrze ogląda mi się ten turniej! Genialny Sinner, którego mocny tenis uwielbiam, renesans formy Monfilsa, zadziwiająco solidny Nadal,
Mam bardzo podobne odczucia. :::gd:::
No to i ja nastawiam :D
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Bardzo taki sobie ten mecz Rafy z Szapowałowem póki co - a już dwa sety za nimi . Powiedziałbym , że załatwia go Hiszpan doświadczeniem kortowym i pozwala mu się spalać i daje my szanse na te wszystkie głupie wybory i niewymuszone błędy .Może w trzecim secie będzie lepiej .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Rafcio słabuje.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Szykuje się piaty set, a w nim to Shapo będzie faworytem. Wydaje się jednak że Rafa ma jakiś problem ze zdrowiem.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Coś ten Rafa chodzi jak struty, co mu się stało?
Ale skubaniec nie odpuszcza a młody psuje ;)
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Wielki wojownik. Czapki z głów.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Stary lis uciekł spod topora. Szapo już witał się z gąską, aż tu nagle padlina wstała, otrzepała się, najeżyła sierść i pogoniła kota rotfl . I taki oto morał z bajek o zwierzętach: koniec jest wtedy, gdy stary wisi na haku w sklepie rzeźniczym, a zanim to nastąpi, zawsze może ożyć i zjeść cię bezzębnym doświadczeniem. :wink:

A młoda laska od podawania piłek wzięła sobie rozwaloną rakietę Denisa jak swoją rotfl Piękne :::gd:::

Rafa: "cudem udało mi się wrócić do gry". No tak, mesjasza nie ma, jest miejsce dla innego cudotwórcy :D .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Ale jak to takie oszukiwaństwo? Jakieś tabletki, jakieś medicale, jeszcze zejście z kortu pomiędzy setami? A do tego gadanie do sędziego w jakimś dziwnym, niezrozumiałym dla Anglosasów języku? O_O rotfl

Brawo dla Rafy :::gd::: Kolejny raz pokazano młodzieży, że ich rola ciągle polega na czekaniu na emeryturę BIG3.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

hohvar pisze: 25 sty 2022, 08:50 Stary lis uciekł spod topora. Szapo już witał się z gąską, aż tu nagle padlina wstała, otrzepała się, najeżyła sierść i pogoniła kota rotfl . I taki oto morał z bajek o zwierzętach: koniec jest wtedy, gdy stary wisi na haku w sklepie rzeźniczym, a zanim to nastąpi, zawsze może ożyć i zjeść cię bezzębnym doświadczeniem. :wink:
Mówisz jak komentatorzy: młody rzucał się jak w klatce a stary lew dostojnie ryczał ;)
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Swoją drogą to jest jakiś scenariusz nie z tej ziemii. Nadal wraca po półrocznej przerwie i awansuje do półfinału szlema, który statystycznie jest jego najgorszym, jednocześnie w tym półfinale jego rywalem może być Gael Monfils. Czy my naprawdę jesteśmy w 2022 roku?
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

ReTo pisze: 25 sty 2022, 09:14 Swoją drogą to jest jakiś scenariusz nie z tej ziemii. Nadal wraca po półrocznej przerwie i awansuje do półfinału szlema, który statystycznie jest jego najgorszym, jednocześnie w tym półfinale jego rywalem może być Gael Monfils. Czy my naprawdę jesteśmy w 2022 roku?
Też zadaje sobie to pytanie :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

ReTo pisze: 25 sty 2022, 09:14 Swoją drogą to jest jakiś scenariusz nie z tej ziemii. Nadal wraca po półrocznej przerwie i awansuje do półfinału szlema, który statystycznie jest jego najgorszym, jednocześnie w tym półfinale jego rywalem może być Gael Monfils. Czy my naprawdę jesteśmy w 2022 roku?
Na dodatek Djokovic nie przechodzi do II rundy rotfl
Tego szlema trzeba będzie zakwestionować. :]
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

hohvar pisze: 25 sty 2022, 09:21
ReTo pisze: 25 sty 2022, 09:14 Swoją drogą to jest jakiś scenariusz nie z tej ziemii. Nadal wraca po półrocznej przerwie i awansuje do półfinału szlema, który statystycznie jest jego najgorszym, jednocześnie w tym półfinale jego rywalem może być Gael Monfils. Czy my naprawdę jesteśmy w 2022 roku?

Na dodatek Djokovic nie przechodzi do II rundy rotfl
Tego szlema trzeba będzie zakwestionować. :]

Jeśli wygra go Iga to z pewnością :D
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Czy ktoś widział Madison Keys w akcji w tej edycji? Co ona dołożyła do swojego atomowego uderzenia? Trochę rozumu czy urozmaiciła grę czy co? Myślałem, że Krejcikova mieszająca trochę grę, ją zatrzyma a tu nic z tego.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Tak grającej Barty nikt nawet nie fiknie w tym turnieju.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Artlight pisze: 25 sty 2022, 10:20 Tak grającej Barty nikt nawet nie fiknie w tym turnieju.
Uważaj, Wilander też tak twierdzi rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

ReTo pisze: 25 sty 2022, 09:14 Swoją drogą to jest jakiś scenariusz nie z tej ziemii. Nadal wraca po półrocznej przerwie i awansuje do półfinału szlema, który statystycznie jest jego najgorszym, jednocześnie w tym półfinale jego rywalem może być Gael Monfils. Czy my naprawdę jesteśmy w 2022 roku?
Podobnie było w 2017. Tylko Roger w finale się wzniósł na wyżyny, a Rafała w semi podmęczył Dimitrov. No i wtedy drabinkę chyba miał trudniejszą dużo.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”