Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Derler pisze: 30 sty 2022, 20:53
ayshe pisze: 30 sty 2022, 17:34 ...
W Twoich komentarzach wyczuwam ton pewnej frustracji. Tak jakbyś na siłę umniejszała wagę dzisiejszego sukcesu Rafy. Wiem, że nie odpowiesz na mój post, z jakiegoś powodu, zrozumiałego tylko dla Ciebie postanowiłaś mnie ignorować, ale czytając co piszesz czułem pewne zażenowanie.
Moja frustracja wynika raczej z faktu, że wczoraj od trzeciego seta miałam ochotę wydłubać sobie oczy oglądając nty raz jak Żen grając o stawkę zaczyna bez sensu kopać się po czole w sytuacji kiedy ma rywala właściwie na deskach. Do Rafy nic nie mam, gratulacje i na zdrowie, niech się tylko za bardzo nie przyzwyczaja, za rok puchar wraca na swoje miejsce ( jeśli łaskawca się zaszczepi of.c.) :wink: .

Powód dla którego nie wdaję się w Twoje werbalne mecze na słowa z Vividem jest prosty - przerost formy nad treścią z obu stron. Nie mój klimat, zwłaszcza jak się wyzywacie i porównujecie ludzi do nazistów, sorry.
Ale gratuluję kuponu. :)
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Artlight pisze: 31 sty 2022, 11:13 Ktoś chyba shackował konto Derlera na forum….

:D
rotfl
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

ayshe pisze: 31 sty 2022, 11:31
Artlight pisze: 31 sty 2022, 11:13 Ktoś chyba shackował konto Derlera na forum….

:D
rotfl
Mam nadzieję, że nie odzyska dostępów! rotfl
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Artlight pisze: 31 sty 2022, 11:13 Ktoś chyba shackował konto Derlera na forum….

:D
Jak na razie to nie. :D
Powiedziałem to co myślę. Zawsze tak robię. :::cheese:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

rafbat pisze: 31 sty 2022, 12:15
ayshe pisze: 31 sty 2022, 11:31
Artlight pisze: 31 sty 2022, 11:13 Ktoś chyba shackował konto Derlera na forum….

:D
rotfl
Mam nadzieję, że nie odzyska dostępów! rotfl
Płonne Twe nadzieje! :::dawall:::
Już tyle razy zmieniał tożsamość, że to dla niego betka. Pojawi się znów jako jakaś Betka. :wink:

Chociaż nie, czekaj, tam zawsze była jakaś kombinacja liter l, r, e, więc Betka odpada rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

hohvar pisze: 31 sty 2022, 17:06
Płonne Twe nadzieje! :::dawall:::
Już tyle razy zmieniał tożsamość, że to dla niego betka. Pojawi się znów jako jakaś Betka. :wink:

Chociaż nie, czekaj, tam zawsze była jakaś kombinacja liter l, r, e, więc Betka odpada rotfl
Betler
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

rafbat pisze: 31 sty 2022, 17:59
hohvar pisze: 31 sty 2022, 17:06
Płonne Twe nadzieje! :::dawall:::
Już tyle razy zmieniał tożsamość, że to dla niego betka. Pojawi się znów jako jakaś Betka. :wink:

Chociaż nie, czekaj, tam zawsze była jakaś kombinacja liter l, r, e, więc Betka odpada rotfl
Betler
:::gd::: rotfl
Bądźmy czujni :D
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

ayshe pisze: 30 sty 2022, 17:34 Powód dla którego nie wdaję się w Twoje werbalne mecze na słowa z Vividem jest prosty - przerost formy nad treścią z obu stron. Nie mój klimat, zwłaszcza jak się wyzywacie i porównujecie ludzi do nazistów, sorry.
Werbalne mecze? Ciekawe sformułowanie :D
Popatrz na to tak, przynajmniej nie porównujemy, który z nas ma dłuższą .... rakietę :)
Są tej samej długości, chyba że ma jakiegoś XL-a, wtedy poległem :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Vivid pisze: 31 sty 2022, 19:10
ayshe pisze: 30 sty 2022, 17:34 Powód dla którego nie wdaję się w Twoje werbalne mecze na słowa z Vividem jest prosty - przerost formy nad treścią z obu stron. Nie mój klimat, zwłaszcza jak się wyzywacie i porównujecie ludzi do nazistów, sorry.
Werbalne mecze? Ciekawe sformułowanie :D
Popatrz na to tak, przynajmniej nie porównujemy, który z nas ma dłuższą .... rakietę :)
Są tej samej długości, chyba że ma jakiegoś XL-a, wtedy poległem :P
Ty, mój drogi Przyjacielu, poległeś na RG 2020. I żadne manewrowanie Twoim ogonkiem nic tu nie pomoże.

:wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

ayshe pisze: 31 sty 2022, 11:30
Derler pisze: 30 sty 2022, 20:53
ayshe pisze: 30 sty 2022, 17:34 ...
... z jakiegoś powodu, zrozumiałego tylko dla Ciebie postanowiłaś mnie ignorować, ale czytając co piszesz czułem pewne zażenowanie.
Powód dla którego nie wdaję się w Twoje werbalne mecze na słowa z Vividem jest prosty - przerost formy nad treścią z obu stron.
Chyba źle mnie oceniasz. Nie stawiaj mnie w jednym rzędzie z Vividem, nie zasługuję na to. :wink:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

RatRace pisze: 31 sty 2022, 20:20 Ty, mój drogi Przyjacielu, poległeś na RG 2020. I żadne manewrowanie Twoim ogonkiem nic tu nie pomoże.
:wink:
O_O ???
I pseudo "RG20" jeżeli chodzi o ścisłość :twisted:
Derler pisze: 31 sty 2022, 22:03 Nie stawiaj mnie w jednym rzędzie z Vividem, nie zasługuję na to. :wink:
Skromniś? ;)
To trochę niestoflerskie :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

Vivid pisze: 31 sty 2022, 19:10
Popatrz na to tak, przynajmniej nie porównujemy, który z nas ma dłuższą .... rakietę :)
Są tej samej długości, chyba że ma jakiegoś XL-a, wtedy poległem :P
Ależ jesteś tutaj czołowym a właściwie jedynym przedstawicielem rozmiarowego nurtu rotfl rotfl rotfl , poniżej Twoje próbki tylko z ostatnich dni:

"No to mu pokazują, że jednak jest tylko małym korniszonkiem"

"Jednak wyjdzie na to, że ma bardzo małego ptaszka"

"pierwsze jaja tenisowej Serbii"

" ma kondora w gatkach."

Proponuje, żebyś wyszedł z cienia Novakowego kondora rotfl i chociaż przez chwilę przestał o tym myśleć rotfl rotfl rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2022

live pisze: 1 lut 2022, 10:12 Proponuje, żebyś wyszedł z cienia Novakowego kondora rotfl i chociaż przez chwilę przestał o tym myśleć rotfl rotfl rotfl
Ja to ci już chyba proponowałem byś postarał się przekuć może swój kompleks małego pingwinka w dumę kondora olbrzymiego. Daj sobie szansę, trzymam kciuki. A jak ci się uda to może i z czasem poskromisz przedwczesne wynurzenia i pocieszne próby zaczepek, żeby po koncertowym przerżnięciu faworyty znów nie zostać w przydrożnym rowie skamląc za oddalającą się karawaną ;)
Uwierz w siebie! :::gd::: I ćwicz swoje popisowe - Muuuuuuuuuuuu! :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”