Awatar użytkownika
Walter W.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:15

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Trzeba przyznać Zverevowi, że zagrał świetny mecz. Szybkościowo był nie do zagonienia. Serwis - kopalnia punktów. Kilka razy zagrał też pięknie wolejem. Premier nie miał punktu zaczepienia, żeby go ugryźć. Nawet w długich wymianach, bardziej regularny i cierpliwy okazywał się Sasza. Kontrolował mecz od początku do końca.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Zverev świetnie dzisiaj returnował i tu widzę powód tak w sumie gładkiej wygranej.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Walter W. pisze: 21 lis 2021, 15:04 Potwierdził to, co już wcześniej słyszałem od dwóch niezależnych zupełnie osób: Djoković zawsze da Ci autograf, a nawet pozwoli zrobić z sobą selfie. Wow...
Natomiast "uwielbiany" Roger to kawał "...", który dwukrotnie odmówił zwykłego autografu, o selfie nie wspominając. Gdyby tylko jedna osoba mi to powiedziała, uznałbym, że 50/50 mógł to być przypadek. Przy drugiej - uznałem że to raczej nie przypadek, ale wciąż jest szansa, że może jednak. Przy trzeciej - nie mam już żadnych wątpliwości, kto z Wielkiej Trójki jest ułomny emocjonalnie.
No to jeżeli 3 osoby tak twierdzą to to musi być prawda, o ile statystyka to dla Ciebie nie dziedzina naukowa a bajka dla dzieci rotfl Są wyznaczone sesje gdzie tenisiści rozdają autografy i robią sobie zdjęcia z fanami, czasami dzieje się to też przy opuszczaniu kortu. Natomiast poza tymi sytuacjami napadanie na sportowców w jakiś prywatnych momentach to chyba brak kultury osobistej kibica a nie tenisisty? To też jest człowiek a nie Akropol, że każdy musi sobie zrobić z nim zdjęcie… więc pytanie brzmi jaka to była sytuacja w każdym z tych przypadków?
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Walter W.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:15

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Statystycznie idąc z psem na spacer mamy po 3 nogi :wink: A ile osób musiałoby coś potwierdzić, aby było to wiarygodne? Od razu się poddaję, bo nie znam osobiście setek czy tysięcy osób, które podchodziły do Rogera czy Novaka z prośbą o autograf. Ja mam od tym "ch..." swoje zdanie i go nie zmienię ale oczywiście każdy może mieć swoje :)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Przysłuchuję się tej dyskusji o tym, kto jest spoko gościem a kto bufonem. Rozbawiliście mnie. :D
Co prawda Federer nie gra i nie wiadomo kiedy go znowu zobaczymy na korcie, znalazłem jednak fajny filmik, w którym to on jest głównym bohaterem. rotfl
Poznajcie i Rogera. :-/ Ale żeby króla tenisa wygwizdać... O_O No co ci kibice robią normalnie. :::hmm:::

https://www.youtube.com/watch?v=yCTpZpJc1j0
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Walter W.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:15

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Przewrotnie muszę tu być advocatus Diaboli. To są reakcje Rogera w trakcie meczu. Ja takich wybryków akurat nie oceniam, bo wiem z doświadczenia, że na korcie są czasami wielkie emocje i w ferworze walki trudno nad nimi zapanować i kiedyś mnie też zdarzało się głośno przeklnąć czy strzelić piłką w tylną siatkę. Nikogo co prawda nie obrażałem... I nie łamałem rakiet, ale to chyba z wrodzonej oszczędności:). Gorzej, jak poza kamerami wychodzi z kogoś jego prawdziwe oblicze.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Właśnie.
Tutaj zarzuca się Serbowi nieodpowiednie zachowania na korcie. Gdzie wszyscy powinni wiedzieć, że podczas meczu emocje potrafią wygenerować różne, nieprzewidziane i nieplanowane reakcje u zawodników. Dlatego podsunąłem Rogera za przykład. Trochę przewrotnie - bo to właśnie jego uznaje się za wzór cnót wszelakich. :sadisptd:
A wracając do meritum... Djokovic poza kortem jest bardzo sympatycznym i miłym facetem. Słyszałem o tym. :::cheese:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Biniu
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 9 wrz 2018, 09:32

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

No to ja przypomnę wszystkim fanom Djokovicia znaną historię.
Zaproponował Ninie Stojanović, wspólną grę w mikscie na Olimpiadzie.
Szło im nieźle , ale po batach od Zvierwa odechciało się Novakowi grać.
Miał w d...e , że przekreśla medalowe nadzieje Niny Stojanovic.
No ale czego się spodziewać po buraku.
CFA
Orator
Orator
Posty: 643
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Biniu pisze: 22 lis 2021, 20:03 No to ja przypomnę wszystkim fanom Djokovicia znaną historię.
Zaproponował Ninie Stojanović, wspólną grę w mikscie na Olimpiadzie.
Szło im nieźle , ale po batach od Zvierwa odechciało się Novakowi grać.
Miał w d...e , że przekreśla medalowe nadzieje Niny Stojanovic.
No ale czego się spodziewać po buraku.
Może czuł się rozbity i bez siły do walki i chciał uniknąć kompromitowania koleżanki.
Czyli raczej zrobił dla niej dobrze nie narażając jej na ośmieszenie.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

CFA pisze: 28 lis 2021, 11:12
Biniu pisze: 22 lis 2021, 20:03 No to ja przypomnę wszystkim fanom Djokovicia znaną historię.
Zaproponował Ninie Stojanović, wspólną grę w mikscie na Olimpiadzie.
Szło im nieźle , ale po batach od Zvierwa odechciało się Novakowi grać.
Miał w d...e , że przekreśla medalowe nadzieje Niny Stojanovic.
No ale czego się spodziewać po buraku.
Może czuł się rozbity i bez siły do walki i chciał uniknąć kompromitowania koleżanki.
Czyli raczej zrobił dla niej dobrze nie narażając jej na ośmieszenie.
Gdyby zagrał padakę to ośmieszył by siebie. Partner w deblu gra swoje i może zagrać bardzo dobrze bez względu na partnera.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Jakuboto pisze: 28 lis 2021, 11:58 Gdyby zagrał padakę to ośmieszył by siebie. Partner w deblu gra swoje i może zagrać bardzo dobrze bez względu na partnera.
Też tak uważam.
CFA pisze: 28 lis 2021, 11:12 Może czuł się rozbity ...
Miał prawo.
CFA pisze: 28 lis 2021, 11:12 ...i bez siły do walki ...
Mogło tak być...
CFA pisze: 28 lis 2021, 11:12 ...chciał uniknąć kompromitowania koleżanki.
Czyli raczej zrobił dla niej dobrze nie narażając jej na ośmieszenie.
Kula w płot. :::bd::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
CFA
Orator
Orator
Posty: 643
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

El Diablo pisze: 28 lis 2021, 12:04
CFA pisze: 28 lis 2021, 11:12 ...chciał uniknąć kompromitowania koleżanki.
Czyli raczej zrobił dla niej dobrze nie narażając jej na ośmieszenie.
Kula w płot. :::bd::
Może, ale widać, że dobrze się odbiło :-)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Wizerunkowo wypadło to fatalnie. Tak po ludzku w sumie też. Z drugiej strony to tylko jednak człowiek i jak każdy z nas ma prawo mieć chwile słabości. Oczywiście będąc na tzw. świeczniku jemu mniej, czy wręcz w ogóle, to nie przystoi. Ale ... patrz drugie zdanie ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Walter W.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:15

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Słabe to było z Niną i nie ma o czym dyskutować. Mimo całej mojej sympatii do Nole. Słabe też jest, że Nole nie chce się szczepić i możliwe, że z tego powodu nie zagra w AO. Ale to tylko sobie robi tym krzywdę.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Walter W. pisze: 29 lis 2021, 19:39 Słabe też jest, że Nole nie chce się szczepić i możliwe, że z tego powodu nie zagra w AO. Ale to tylko sobie robi tym krzywdę.
Jego zdrowie, jego prywatna, intymna sprawa.
Awatar użytkownika
Walter W.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:15

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Właśnie to napisałem:) Ale jako kibic żałuję, że tak jest.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 2021 Końcówka sezonu

Posty na temat Covid-19 zostały przeniesione do odpowiedniego tematu.
Kolejne posty na ten temat w tym dziale będą usuwane.
Obrazek

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”