Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Obrazek

Ściągnąłem z sieci. Sam bym tyle nie napisał. :::hot::: Trochę się uspokoiłem. Może się uda... :!:brv_cmn:!:
SPOILER:
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2021, 22:20 przez Derler, łącznie zmieniany 2 razy.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Vivid pisze: 11 wrz 2021, 20:22
Jakuboto pisze: 11 wrz 2021, 10:00
Vivid pisze: 11 wrz 2021, 09:27 Co to się narobiło. Finał pań będę oglądał z dużym zainteresowaniem. A finał panów? Też popatrzę, ale który z nich nie wygra to i tak jakoś mniej ciekawe.
Czyli kręcą Cię tylko takie U-20?
Między 18 a 20 jest bezpiecznie :P

No akurat teraz będziesz miał okazję popatrzeć sobie na dwie w odpowiednim przedziale wiekowym. :wink:
Która jest Waszym zdaniem przyjemniejsza dla męskiego oka Panowie?

#teamemma
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

@Derler nie uważasz, że jeśli to nie Twoje słowa, przejrzyściej byłoby po prostu podlinkować? ;). @Ayshe dla mnie Brytyjka, chociaż do zwyciężczyni Wimbledonu z 2004 żadna nie ma ''podjazdu''. 😜
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Barti pisze: 11 wrz 2021, 22:12 @Derler nie uważasz, że jeśli to nie Twoje słowa, przejrzyściej byłoby po prostu podlinkować? ;). @Ayshe dla mnie Brytyjka, chociaż do zwyciężczyni Wimbledonu z 2004 żadna nie ma ''podjazdu''. 😜
Mogłem tak zrobić, to prawda. Uznałem jednak, że tekst skopiowany w całości przewinie się wszystkim użytkownikom i bardziej odda atmosferę, napięcie, które towarzyszy jutrzejszemu finałowi. Ja ledwo już żyję od tego stresu. Muszę się jakoś dzisiaj podleczyć... :wink:
Zaraz zwinę to w spoiler.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Zaczynamy. :)
No nigdy bym nie przypuszczała , że obejrzę dwie nastolatki w finale.
Ciekawy jest młody tenis. Zawsze lubiłam oglądać np Mediolan ,dziewczyn nie znałam do tego USO..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

ayshe pisze: 11 wrz 2021, 22:05 Która jest Waszym zdaniem przyjemniejsza dla męskiego oka Panowie?

#teamemma
Emma ładniejsza, ale Laylah ładniej gra moim zdaniem i to jej kibicuję.
Barti pisze: 11 wrz 2021, 22:12 dla mnie Brytyjka, chociaż do zwyciężczyni Wimbledonu z 2004 żadna nie ma ''podjazdu''.
Czy ja wiem? Na pewno nie ma podjazdu do triumfatorki RG 2008.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Bardzo ciekawy, urozmaicony tenis gra kanadyjka, chciałbym żeby wygrała. Chociaż obie wydają się wszechstronne, nie boją się podejść do siatki, czy nadać piłce mocnej rotacji. Trochę kontrast w porównaniu do tego, co pokazała tutaj Iga, lepiej się na to patrzy niż na typową ''łupaninę''. @Gary zdecydowanie, żałuję, że za czasów triumfów Any nie interesowałem się jeszcze tenisem... swojá drogą wcześnie zakończyła karierę, kontuzje?
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Tenis Wysokiej Jakości. Brawo Emma.
Bardzo dobrze się ułożył ten matchup. Obie młode i bez bagażu emocjonalnego, aż miło popatrzeć.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

6:4 Brytyjka. Ale obie grają na wysokim poziomie. Nie tylko jest to technicznie tenis bez "dziur" ale obie trzymają nerwy na wodzy, nie gwiazdorzą ani nie histeryzują.
Znakomicie się to spotkanie ogląda . Oby tak do końca.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Barti pisze: 11 wrz 2021, 23:14 swojá drogą wcześnie zakończyła karierę, kontuzje?
Bardziej spadek formy i motywacji.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Ma głowę Fernandez... Wyciągnąć z 0:40...
Prezes fanklubu Staśka :D
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Barti pisze: 11 wrz 2021, 23:14 Bardzo ciekawy, urozmaicony tenis gra kanadyjka, chciałbym żeby wygrała. Chociaż obie wydają się wszechstronne, nie boją się podejść do siatki, czy nadać piłce mocnej rotacji. Trochę kontrast w porównaniu do tego, co pokazała tutaj Iga, lepiej się na to patrzy niż na typową ''łupaninę''.
A i owszem - przyjemnie się ogląda. Spora intensywność gry - ostatni taki finał to chyba Vika z Sereną- jeśli utrzymają poziom i będą 3 sety.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

wyczesany pisze: 11 wrz 2021, 23:29 Ma głowę Fernandez... Wyciągnąć z 0:40...
I przełamać w następnym gemie :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Emma, co za zwierzę na returnie. :giv_hrt: Novak byłby dumny.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Momentum change? Btw, trochę bez sensu handryczyć się o coś co musi być zrobione, żeby krew nie zaświniła kortu.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

I as na koniec. Brawo Emma Raducanu. :::no.I:::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Szkoda, liczyłem, że jeszcze to potrwa - mimo dość jednostronnego wyniku mecz oglądało się naprawdę bardzo dobrze.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Barti pisze: 12 wrz 2021, 00:16 Szkoda, liczyłem, że jeszcze to potrwa - mimo dość jednostronnego wyniku mecz oglądało się naprawdę bardzo dobrze.
Ja się cieszę że Raducanu wygrała w dwóch setach, bo chciałem żeby przeszła do historii jako pierwsza kwalifikantnka, która wygrała, a na dodatek bez straty seta. Bilans setów 20:0 robi mega wrażenie. Tak samo dojrzała gra i chłodna głowa. A wisienką na torcie był poziom finału i bardzo pozytywna energia bijąca od obu finalistek.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Cisza przed burzą? Osobiście już nie mogę się doczekać dzisiejszego finału. ;)
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Nie widzę Medvedeva jako zwycięzcy WS. Myślę że skończy się 3:1 dla Serba, jakieś 7:6 5:7 6:4 6:4 i do domu. :)
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”