Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Najlepszy turniej od dawna, minimum od AO2018, oba finały świetne. Było co oglądać, a i emocji nie brakowało. :)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Maestro pisze: 13 wrz 2021, 20:49 Najlepszy turniej od dawna, minimum od AO2018, oba finały świetne. Było co oglądać, a i emocji nie brakowało. :)
Kamień z serca, co? :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

optymista pisze: 13 wrz 2021, 14:18 Dajemy Wam czas i miejsce na forum, aby się wyszumieć i pastwić nad jego losem :D
Wreszcie mają swoje pięć minut, bo wcześniej to cisza jak makiem zasiał. Tak gdzieś od półfinału RG chyba. Tylko gdzieś po kątach słychać było cichutkie zawodzenie " Ale Rodża i tak gra najpiękniej.., słaby tour.." :wink:

Jasne, że dla fanów Serba zdobycie Klasyka byłoby spełnieniem najdzikszych fantazji, ja w każdym razie byłabym spełniona jako kibic, ale nie pierwszy raz coś takiego się dzieje, chociaż 2015 też miał potencjał, pierwszy raz było tak blisko.
Los Novaka nie taki znowu tragiczny jak się bliżej przyjrzeć. Imponująca seria zwycięstw w Szlemie, zwłaszcza przejście z mączki na trawę, ile tam było czasu, trzy tygodnie między turniejami?
No i było nie było, podwójny karierowy wpadł przy okazji.
Show must go on.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

ayshe pisze: 13 wrz 2021, 21:22
Maestro pisze: 13 wrz 2021, 20:49 Najlepszy turniej od dawna, minimum od AO2018, oba finały świetne. Było co oglądać, a i emocji nie brakowało. :)
Kamień z serca, co? :wink:
Przyznaję, że tak, szczególnie ze i IO i US Open w plecy. Chociaż i tak Rod Laver ma dwa klasyczne szlemy. :wink:
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

ayshe pisze: 13 wrz 2021, 21:43
optymista pisze: 13 wrz 2021, 14:18 Dajemy Wam czas i miejsce na forum, aby się wyszumieć i pastwić nad jego losem :D
Wreszcie mają swoje pięć minut, bo wcześniej to cisza jak makiem zasiał. Tak gdzieś od półfinału RG chyba. Tylko gdzieś po kątach słychać było cichutkie zawodzenie " Ale Rodża i tak gra najpiękniej.., słaby tour.." :wink:
No właśnie tylko problem polega na tym, że większość osób tutaj nie wiwatuje wcale niesamowicie, że Novak przegrał. Raczej wszyscy zachwycają się świetnym turniejem. Bo jak można teraz porównać to USO przykładowo do Wimbledonu? Przecież tarcie chrzanu jest ciekawsze niż to co się tam działo przez cały turniej.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Maestro pisze: 13 wrz 2021, 22:07
ayshe pisze: 13 wrz 2021, 21:22
Maestro pisze: 13 wrz 2021, 20:49 Najlepszy turniej od dawna, minimum od AO2018, oba finały świetne. Było co oglądać, a i emocji nie brakowało. :)
Kamień z serca, co? :wink:
Przyznaję, że tak, szczególnie ze i IO i US Open w plecy. Chociaż i tak Rod Laver ma dwa klasyczne szlemy. :wink:
Ale nie na trzech różnych nawierzchniach. :wink: Masz rację, to był świetny turniej zarówno u Panów jak i Pań.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

ESP pisze: 13 wrz 2021, 17:57
Artlight pisze: 13 wrz 2021, 13:00
ESP pisze: 13 wrz 2021, 10:41Dobrze, że chociaż sezon NFL ruszył to będzie coś do oglądania do Australii.
Mam nadzieję, że nie złapałeś przesadnych złudzeń po wczorajszym 38-3 z Green Bay O_O.

W dywizji i tak będziecie oglądać plecy sam wiesz kogo :::yay:::.

Ale nie martw się, w lutym sam wiesz kto ponownie zwycięży w Super Bowl, tradycyjnie doprowadzając resztę ligi do rozpaczy... :dvl(:.
NFL już zaczęło wspierać kolejny tytuł dla "sam wiesz kogo" drukując wynik pierwszego spotkania (to nieodgwizdywanie OPI już się robi nudne). :[
Ale fakt, "zjadacz palcy" mnie wczoraj zaskoczył: 5TD 0INT. I to przeciwko serogłowym O_O .
A ty zmieniłeś już barwy? Niebiesko-czerwone koszulki spalone, kupione szaro-czerwone? Myślałem, że Pats4Life a nie jakieś bandwagionarstwo uprawiasz? :]
Dlatego lepiej być team TB niż Patriots, to dzięki temu teraz można być podwójnie TB. ;) Jeśli mam wybierać to TB > BB, więc skoro NEP go olali to wiadomo, że sympatia przechodzi na TBB. ;)

A jeszcze co do US Open to ciekawe czy to był ostatni ciekawy turniej sezonu czy jeszcze coś tam będzie się działo.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Jakuboto pisze: 14 wrz 2021, 11:06 Czy Djokovic jest jeszcze w stanie wygrać szlema? W przyszłym roku skończy 35 lat. Moim zdaniem ostatnia szansa na AO 2022. Później już szanse zmaleją…
Sam zresztą przed finałem US Open mówił, że chciał by zagrać jak by to miał być jego ostatni mecz w karierze. Młodszy nie będzie.
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby to był jego ostatni mecz w karierze ;)

A tak poważnie to myślę, że jeżeli w przyszłym roku utrzyma podobną do obecnej dyspozycję, to może liczyć na kolejny Szlem lub nawet dwa. Niby to już nie ten sam ogień, bo zdobycie Klasycznego Wielkiego Szlema było niewątpliwie ogromną mobilizacją, jednak nie widzę w tym momencie jakiegoś dominatora na horyzoncie. Nie sądzę, żeby Miedwiediew, czy którykolwiek inny zawodnik, był w stanie w każdym turnieju powstrzymać Serba. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że dobre czasy tenisa, czyli era Rogera, Rafy i w dalszej kolejności Novaka, powoli już mijają czy w przypadku dwóch pierwszych - minęły, a co za tym idzie - umiera era wyśmienitego, być może najlepszego w historii tenisa.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Ja myślę, że w AO i Wimbledonie i tak wygra Novak. Na RG zobaczymy w jakiej dyspozycji będzie Nadal, jeśli się odbuduje będzie głównym faworytem. Na Medvedeva/Zvereva liczę najbardziej w kontekście AO i USO, ale nie sądzę żeby wyrwali Melbourne.
Prince Textreme Tour 100 310
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

SevenUP pisze: 14 wrz 2021, 13:09 Ja myślę, że w AO i Wimbledonie i tak wygra Novak. Na RG zobaczymy w jakiej dyspozycji będzie Nadal, jeśli się odbuduje będzie głównym faworytem.
W obliczu przewidywanych zwycięstw Serba, to tej jego porażki w US Open chyba najbardziej żałują Roger i Rafa :-).
Bo i tak zostaną prześcignięci w liczbie szlemów ale mogli by mówić, że przegrali rywalizację z kimś nietuzinkowym, ze zdobywcą Wielkiego Szlema, graczem niezwykłym, który dokonał rzeczy historycznych. A tak będzie, że przegrali rywalizację z jakimś tam Serbem...
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Jestem w stanie uwierzyć, że na AO ktoś z grupy Miedwiediew, Tsitsipas, Zwieriew, Thiem (jeśli wróci do swojej normalnej gry), pokona Novaka, ale na Wimblu nikt z młodych wilczków nie wygląda dobrze. Widać, że większość z nich na trawie grała wcześniej pewnie raz w życiu na juniorskim Wimbledonie i prezentują się słabiutko na tej nawierzchni, więc Novak powinien zgarnąć tytuł.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Cambrinus pisze: 15 wrz 2021, 20:32 Miedwiediew, Tsitsipas, Zwieriew, Thiem ...nikt z młodych wilczków
Powoli przestają być młode te wilczki :-).
Z każdym rokiem dostają kolejne szanse i prawdopodobieństwo wyparcia dziadków rośnie.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Wyniki oglądalności finałów ESPN: Panie 2.44
mln, Panowie 2.05 mln ;)
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Ej, tyle było pisania cały rok o złotym szlemie, a jak wreszcie udało się go zrobić, to cisza i nikt z Forumowiczów nie zauważył.

A to takie wiekopomne wydarzenie. I to w przypadku aż dwóch osób na jednym turnieju, co nie zdarzyło się dotąd nigdy.

Diede de Groot i Dylan Alcott - witamy w gronie zwycięzców wszystkich czterech GS-ów i turnieju olimpijskiego w jednym roku!

Ale musi być teraz potrójnie głupio pewnemu Serbowi....:D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2021

Artlight pisze: 18 wrz 2021, 17:35 Ale musi być teraz potrójnie głupio pewnemu Serbowi....:D.
Niby dlaczego? Novak ma już swoje lata i trzeba się pogodzić z tym, że szlemy będą teraz przychodzić bardzo ciężko. Mam jednak nadzieję, że jeszcze ze dwa wygra. W każdym razie miał dobry sezon i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Aby do stycznia. :::cheese:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”