Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Gorzej jak obydwaj nie udźwigną i wtedy może być gorsze do oglądania niż USO 2014
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

htb pisze: 30 lip 2021, 15:59 Gorzej jak obydwaj nie udźwigną i wtedy może być gorsze do oglądania niż USO 2014
Czyli optujemy za dźwiganiem synchronicznym :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

hohvar pisze: 30 lip 2021, 16:42 Czyli optujemy za dźwiganiem synchronicznym :wink:
Dokładnie tak, inaczej nie da się tego oglądać :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Oglądam sobie 3. set Djoko ze Zverewem i... Dziwnie mi się słucha K. Stopy krytykującego zawodników za zachowanie (Novaka bo krzyknął i Zverewa za reakcje na aut).
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Szkoda mi Djokovica. Można go nie lubić ale jest aktualnie najmocniejszym tenisistą i akurat traf chciał, że Zworkowi zębatki się dobrze ułożyły i szanse na złoto prysły...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Vivid pisze: 29 lip 2021, 19:53 Nie udało się, trudno. Z kelnerami w grze w parach w końcu nie przegrali.

Ile to razy można mówić trudno. Jak jest szansa to się ją wykorzystuje.
A współpartner Okkera i Ś. P. Meilera ciągle wyjeżdża : że Sakari, Jabeur czy Badosa rozgrywały mecz życia. Bez przesady. Teraz to Panna Iga tylko czeka na błędy rywalek a jak ich nie ma , to płacze. ( A tak przy okazji, Orantes nie szczytował wtedy a z nim przegrał )
Tylko Radwańska mogła popełnić 5 dosłownie pięć niewymuszonych błędów w trzech setach finału Masters 2015 . Kvitova miała ich 51 , dziesięć razy więcej.
Iga Swiątek gra na dużo większym ryzyku i tych błędów jest znacznie więcej.
Ale tak sobie myślę , że na tych tokijskich przebijankowych kortach Radwańska ( przy braku Szarapowej i S. Williams) miała by takie same szanse jak ma teraz Bencic.
Jak mam na myśli S. Williams to piszę o jej formie z dawnych czasów , powiedzmy z Pucharu Hopmana , w którym to jedyny raz Aga z nią wygrała jak wcześniej przerżnął Jerzyk z Isnerem.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

El Diablo pisze: 30 lip 2021, 17:19 Szkoda mi Djokovica. Można go nie lubić ale jest aktualnie najmocniejszym tenisistą i akurat traf chciał, że Zworkowi zębatki się dobrze ułożyły i szanse na złoto prysły...
Mi też w pewnym sensie go szkoda. Bo można powiedzieć, że to złoto mu się „należało” i tak naprawdę szansa że nie zdobędzie złota będzie bardzo niska. Ale z drugiej strony to też pokazuje, że wcale Djoković nie jest wcale nie do pokonania i po prostu brakuje mu sensownych rywali (lub żeby ci rywale którzy są zagrali na 100% możliwości).
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Majorka pisze: 30 lip 2021, 11:56 I wszystkim się zdawało że to Novak gra jeszcze a to echo grało.. :wink:
Ja myślałem, że jej już nie ma. O_O Że wraz z Nadalem okopała się gdzieś w czeluściach Majorki. A tu taka niespodzianka. Jeden post, jedno uderzenie, jeden chłam. :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Puszczają ci nerwy? Jeśli cokolwiek Majorki można nazwać chłamem, to twoje wypociny jak, ściekiem?
Czekaj spokojnie na kozę, może kiedyś się doczekasz, na razie ruki pa szwam.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

hokej pisze: 31 lip 2021, 06:42 Puszczają ci nerwy? Jeśli cokolwiek Majorki można nazwać chłamem, to twoje wypociny jak, ściekiem?
Czekaj spokojnie na kozę, może kiedyś się doczekasz, na razie ruki pa szwam.
Mi absolutnie nie. Cała ta Olimpiada to w przypadku tenisa jeden, wielki kabaret. Niech sobie medale cenią biegacze, tenis rządzi się innymi prawami. Co do nerwów to myślę, że po pokonaniu Nadala w Paryżu ból d*** spotkał właśnie wyznawców Hiszpana. A przy pierwszym potknięciu Serba dali upust swoim emocjom i mu ironicznie dokopali. Przecież to od razu widać. A koza przyjdzie, jak nie w NY to w przyszłym roku.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Derler pisze: 31 lip 2021, 08:18
hokej pisze: 31 lip 2021, 06:42 Puszczają ci nerwy? Jeśli cokolwiek Majorki można nazwać chłamem, to twoje wypociny jak, ściekiem?
Czekaj spokojnie na kozę, może kiedyś się doczekasz, na razie ruki pa szwam.
Mi absolutnie nie. Cała ta Olimpiada to w przypadku tenisa jeden, wielki kabaret. Niech sobie medale cenią biegacze, tenis rządzi się innymi prawami. Co do nerwów to myślę, że po pokonaniu Nadala w Paryżu ból d*** spotkał właśnie wyznawców Hiszpana. A przy pierwszym potknięciu Serba dali upust swoim emocjom i mu ironicznie dokopali. Przecież to od razu widać. A koza przyjdzie, jak nie w NY to w przyszłym roku.
W kilku wątkach spamujesz że Novak zdobędzie złotego szlema i co to nie on i nie ma go kto pokonać i jak dostał teraz lanie to teraz IO be i impreza jest nieistotna ? rotfl rotfl rotfl Weź się nie ośmieszaj… albo przynajmniej zdecyduj się na jednolitą narracje. Zaraz przegra w US Open to się okaże że co tam Szlemy i tak Novak wygrał 3 w tym roku i odpuścił sobie Nowy Jork rotfl
A co do Nadala to szkoda, że Djokovic nie poczekał do 50-tki Hiszpana żeby wygrać to RG. Niestety tyle lat nic nie miał do powiedzenia i też musiał poczekać aż Rafa padnie fizycznie…0
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

SevenUP pisze: 31 lip 2021, 09:21
Derler pisze: 31 lip 2021, 08:18
hokej pisze: 31 lip 2021, 06:42 Puszczają ci nerwy? Jeśli cokolwiek Majorki można nazwać chłamem, to twoje wypociny jak, ściekiem?
Czekaj spokojnie na kozę, może kiedyś się doczekasz, na razie ruki pa szwam.
Mi absolutnie nie. Cała ta Olimpiada to w przypadku tenisa jeden, wielki kabaret. Niech sobie medale cenią biegacze, tenis rządzi się innymi prawami. Co do nerwów to myślę, że po pokonaniu Nadala w Paryżu ból d*** spotkał właśnie wyznawców Hiszpana. A przy pierwszym potknięciu Serba dali upust swoim emocjom i mu ironicznie dokopali. Przecież to od razu widać. A koza przyjdzie, jak nie w NY to w przyszłym roku.
W kilku wątkach spamujesz że Novak zdobędzie złotego szlema i co to nie on i nie ma go kto pokonać i jak dostał teraz lanie to teraz IO be i impreza jest nieistotna ? rotfl rotfl rotfl Weź się nie ośmieszaj… albo przynajmniej zdecyduj się na jednolitą narracje. Zaraz przegra w US Open to się okaże że co tam Szlemy i tak Novak wygrał 3 w tym roku i odpuścił sobie Nowy Jork rotfl
A co do Nadala to szkoda, że Djokovic nie poczekał do 50-tki Hiszpana żeby wygrać to RG. Niestety tyle lat nic nie miał do powiedzenia i też musiał poczekać aż Rafa padnie fizycznie…0
Przecież Ty nieprawdę piszesz. Gdzie ja napisałem, że nie ma go kto pokonać? Przypomnij. Napisałem wręcz, że przy takich zasadach (bo3) jest do pokonania, że jakiś Ruski może się do niego dobrać. I tak się stało.
A jeśli chodzi o tegoroczny USO - jak nie wygra to się nic nie stanie. To tylko sport. Widać, że niektórzy o tym zapominają i uskuteczniają hejt.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

A tymczasem Djokovic chyba sfiksował..., najpierw wyrzucił rakietę w stronę trybun, parę minut później rozwalił rakietę na słupku koło sędziego.

Na miejscu ludzi wokół kortu zacząłbym się obawiać o swoje zdrowie...
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

advantage pisze: 31 lip 2021, 10:33 A tymczasem Djokovic chyba sfiksował..., najpierw wyrzucił rakietę w stronę trybun, parę minut później rozwalił rakietę na słupku koło sędziego.

Na miejscu ludzi wokół kortu zacząłbym się obawiać o swoje zdrowie...
Jak zwykle, nie idzie to błazenadę czas zacząć rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Brawo Pablo! „Młodzież” górą ;). Kiedy ostatnio Djoko przegrał dwa mecze na tym samym turnieju?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Jakuboto pisze: 31 lip 2021, 10:56 Brawo Pablo! „Młodzież” górą ;). Kiedy ostatnio Djoko przegrał dwa mecze na tym samym turnieju?
Nie ma zbyt wielu turniejów, gdzie jest to możliwe :wink: , ale to akurat miało miejsce niedawno - ATP Finals 2020 (z Medvedevem w grupie i Thiemem w SF),
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Szerokie pole badań dla psychologów - obecność Hiszpana powoduje, że Serb musi czymś rzucać.. kto wie, czy Pablo nie będzie wobec tego największym zagrożeniem podczas US Open? rotfl
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Jak na razie Monfilina udowadnia, że nie nadaje się do wygrywania turniejów.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Serbowie oddali mecz walkowerem w mikscie. Czyżby problemy zdrowotne Novaka?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Djoko już w meczy ze Zverevem wykazywał braki fizyczne, przetrenował się albo mu ten japoński klimat nie pasuje...

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”