live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Są łykacze roleksów i łykacze szopek Novaka, już chyba drugą stronę o tym jest pisane. Nikogo nie obchodzą finaliści,
wciąż tylko czytam o Novaku a mały pingwin wydaję się wręcz w nim zakochany rotfl rotfl rotfl

Kiedy będziesz szczekał? :D
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Ostatni raz przenoszę śmieciowe posty - kolejne będę usuwał.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Nie zabrzmi to może najlepiej, ale mam wielką nadzieję, że to ramię naprawdę tak bolało Novaka, że nie było najmniejszej szansy na grę. I że teraz nie pogra kilka tygodni, gdyż będzie leczył ten uraz.

Bo w przeciwnym razie, wygląda to na focha gościa, któremu, umówmy się, ten brązowy medal w mikście kompletnie nic nie waży w sportowym resume. Ale już dla jego partnerki mikstowej to mógł być medal bezcenny, więc gdyby okazało się, że tylko i wyłącznie jego urażona duma po porażce w singlu pozbawiła Stojanovic szansy na medal olimpijski, to wyglądałoby to mega słabo.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Sposób w jaki pogratulował przeciwnikowi oraz samo bardzo wylewne pożegnanie przy siatce, raczej nie świadczy, że Novak
jakoś bardzo był przejęty porażką, no... chyba, że ma wybitne uzdolnienia aktorskie rotfl
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Artlight pisze: 1 sie 2021, 10:32 Nie zabrzmi to może najlepiej, ale mam wielką nadzieję, że to ramię naprawdę tak bolało Novaka, że nie było najmniejszej szansy na grę. I że teraz nie pogra kilka tygodni, gdyż będzie leczył ten uraz.

Bo w przeciwnym razie, wygląda to na focha gościa, któremu, umówmy się, ten brązowy medal w mikście kompletnie nic nie waży w sportowym resume. Ale już dla jego partnerki mikstowej to mógł być medal bezcenny, więc gdyby okazało się, że tylko i wyłącznie jego urażona duma po porażce w singlu pozbawiła Stojanovic szansy na medal olimpijski, to wyglądałoby to mega słabo.
Bardzo trafne spostrzeżenie.
Umiejętności tenisowych nie można Novakowi odmówić ale klasy nie miał nigdy i nie będzie miał. Jego spece od PR to mają nerwy.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Brawo Sasza :::no.I::: :::olgms:::
Mam nadzieję że to złoto będzie początkiem kolejnych sukcesów. Wielkich sukcesów.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Majorka pisze: 1 sie 2021, 11:42 Brawo Sasza :::no.I::: :::olgms:::
Mam nadzieję że to złoto będzie początkiem kolejnych sukcesów. Wielkich sukcesów.
Ten to mógłby nosić medal na co dzień i nikt by nie zauważył, zleje się z całą resztą. rotfl :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

hohvar pisze: Czyli optujemy za dźwiganiem synchronicznym :wink:
No i dali radę na szczęście, zwłaszcza Sasza. Fajnie się oglądało :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Artlight pisze: 1 sie 2021, 10:32 Nie zabrzmi to może najlepiej, ale mam wielką nadzieję, że to ramię naprawdę tak bolało Novaka, że nie było najmniejszej szansy na grę. I że teraz nie pogra kilka tygodni, gdyż będzie leczył ten uraz.

Bo w przeciwnym razie, wygląda to na focha gościa, któremu, umówmy się, ten brązowy medal w mikście kompletnie nic nie waży w sportowym resume. Ale już dla jego partnerki mikstowej to mógł być medal bezcenny, więc gdyby okazało się, że tylko i wyłącznie jego urażona duma po porażce w singlu pozbawiła Stojanovic szansy na medal olimpijski, to wyglądałoby to mega słabo.
Kilka tygodni to jednak przesada. Wyczynowi sportowcy to nie my. Oni regenerują się znacznie szybciej, mają też dostęp do najwyższej klasy specjalistów i sprzętu. Do tego mają dokładnie przeanalizowane swoje organizmy i terapia jest w takiej sytuacji również bardzo precyzyjna i skuteczna.
Może wystarczyć nawet tydzień.

Ale generalnie to kmiot więc przyfoszył i tyle. Słoma zawsze wyjdzie, jak nie z butów to spod kapelusza :::bd::
Dziewczyna szansę na medal straciła :( Akurat w tenisie to niezbyt istotne trofeum, ale to też nie zawodniczka, która ma jakieś inne sukcesu. Poza tym mogą być kwestie indywidualne, w jej rodzinie może mieć to znaczenie, mogą być jakieś tradycje itd.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Vivid pisze: 1 sie 2021, 13:39Kilka tygodni to jednak przesada. Wyczynowi sportowcy to nie my. Oni regenerują się znacznie szybciej, mają też dostęp do najwyższej klasy specjalistów i sprzętu. Do tego mają dokładnie przeanalizowane swoje organizmy [...]
Właśnie dlatego Djoko dowiedział się o celiakii będąc dobrze po 20-tce. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

A gluten kiedy odkrył? Jak WADA testy antydopingowe zmieniła? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

To nie ma związku. :V
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

wyczesany pisze: 1 sie 2021, 14:17 To nie ma związku. :V
To nigdy nie ma związku ;) i nie rzutuje :P
W sumie temat zamknięty. Turniej rozstrzygnięty, medale rozdane. Djokozgon Dnokovic nic nie dostał bo był w tej imprezie za cienki, nie ma tu filozofii rotfl

Większość fanów przyjęła to ciszą (też metoda ;), tchórzliwej ucieczki :P), został live i chyba widziałem jakiś cytat z 354 wcielenia stoflera. Mogą sobie zrobić ładnie razem Muuuuuuuu i koniecznie odstawić gluten :lol: Żeby glutami nie zostali na stałe :lol: :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

El Diablo pisze: 1 sie 2021, 12:20
Majorka pisze: 1 sie 2021, 11:42 Brawo Sasza :::no.I::: :::olgms:::
Mam nadzieję że to złoto będzie początkiem kolejnych sukcesów. Wielkich sukcesów.
Ten to mógłby nosić medal na co dzień i nikt by nie zauważył, zleje się z całą resztą. rotfl :wink:
rotfl :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

live pisze: 1 sie 2021, 10:37 Sposób w jaki pogratulował przeciwnikowi oraz samo bardzo wylewne pożegnanie przy siatce, raczej nie świadczy, że Novak
jakoś bardzo był przejęty porażką, no... chyba, że ma wybitne uzdolnienia aktorskie rotfl
Nie zamierzam go bronić, bo niestety przyburaczył, ale postrzeganie (i zachowanie) w trakcie meczu i po meczu, gdy przeciwnik postawił kropkę nad i może być bardzo różne.

Szkoda tylko Stojanovic. Z drugiej strony głupio napisać "oby to serio była kontuzja' na miesiąc przed USOpen. Tak czy inaczej przegrana sytuacja dla Nole :::bd:: Jedyny pozytyw dla niego, że będzie odrobinę mniej presji w Nowym Yorku
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Widzę, że hieny grasują i właśnie dopadły Novaka. A on was wszystkich ma w d...e. Serb jest typem zawodnika, który powoli wchodzi w mecz, potrzebuje czasu, żeby złapać rytm. Przy graniu do dwóch wygranych setów jest zagrożenie, że ktoś go może pokonać. Nic w tym nadzwyczajnego ani tragicznego. Ot wygrał Ruski i niech się cieszy. Teraz liczy się tylko nadchodzący szlem. Olimpiada poszła w zapomnienie a jakieś miksty - ludzie co wy pieprzycie? Jeszcze niedawno ktoś wspominał, że niepotrzebnie gra w Tokio, powinien odpocząć przed NY. A teraz w deblu ma grać, czy mikście, wszystko jedno. Opanujcie się! Jeszcze jakaś kontuzja potencjalna... Może było tak, że coś poczuł i nagle się zreflektował - po co ja tu ku*** przyjechałem, zamiast na d...e w domu siedzieć i trenować. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Gość się zirytował bo go ograli na finiszu, zdarza się, i ma myśleć o jakiejś przebijance w pseudo grze tenisowej? On już duchem jest na Flushing Meadows i kombinuje jak tu wygrać przed turniejową wojnę psychologiczną. To samo czyni Nadal, ukryty gdzieś głęboko w zaroślach hiszpańskich wysp. Myślę, że Djokovic zagrał na Olimpiadzie nie dla własnych ambicji a dla swoich fanów, dla kraju. Prawdziwy patriota. Ale czy dobrze uczynił... :::scratchy:::
Ostatnio zmieniony 1 sie 2021, 21:29 przez Derler, łącznie zmieniany 1 raz.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Derler pisze: 1 sie 2021, 20:08 Myślę, że Djokovic zagrał na Olimpiadzie nie dla własnych ambicji
Daj spokój, nie brałeś nigdy udziału w jakichkolwiek zawodach na punkty, za kasę, o honor?
Akurat w tenisie medal olimpijski ma najmniejsze znaczenie, ale do kolekcji by się przydał (ale w takiej konfiguracji jak ma Serb, to tylko złoty). Jak będzie wygrywał - może nie z marszu ale w poważnych imprezach w kolejnych latach, to spróbuje jeszcze w 2024 dorzucić złoto olimpijskie już bez Złotego Szlema.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

CFA pisze: 1 sie 2021, 21:19
Derler pisze: 1 sie 2021, 20:08 Myślę, że Djokovic zagrał na Olimpiadzie nie dla własnych ambicji
Daj spokój, nie brałeś nigdy udziału w jakichkolwiek zawodach na punkty, za kasę, o honor?
Akurat w tenisie medal olimpijski ma najmniejsze znaczenie, ale do kolekcji by się przydał (ale w takiej konfiguracji jak ma Serb, to tylko złoty). Jak będzie wygrywał - może nie z marszu ale w poważnych imprezach w kolejnych latach, to spróbuje jeszcze w 2024 dorzucić złoto olimpijskie już bez Złotego Szlema.
Systematycznie wygrywałem zawody strzeleckie ale to już przeszłość, na szczęście. :::hot::: Zdarzało mi się również wygrywać turnieje brydżowe, nawet te ogólnopolskie. :::gd:::
Myślę, że Djokovic pogra jeszcze do następnej Olimpiady. Do tego czasu zgarnie ze 2-3 szlemy, więcej chyba nie. I rzeczywiście, jak będzie forma na złoto to wystartuje. Jak zdziadzieje - to już nie.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

El Diablo pisze: 1 sie 2021, 12:20
Majorka pisze: 1 sie 2021, 11:42 Brawo Sasza :::no.I::: :::olgms:::
Mam nadzieję że to złoto będzie początkiem kolejnych sukcesów. Wielkich sukcesów.
Ten to mógłby nosić medal na co dzień i nikt by nie zauważył, zleje się z całą resztą. rotfl :wink:
Dlatego się zmobilizował i wygrał, srebrny medal do złotego łańcucha by nie pasował. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Jeszcze trochę i do A-Team trafi ;) Tylko się musi bardziej opalić :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”