Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

To przeklinanie i używanie słów wulgarnych nazywasz szczerością?! Chyba że chodzi ci o szczere wyznanie (comming out!), że gościu jest burakiem do potęgi :]
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Jakuboto pisze: 27 lip 2021, 14:22 A może to Fabio zgarnie złoto?
Fabio już out (Niedźwiadek), Giorgi też out (Svitolina!) a Badosa kontuzja i nie wiadomo czy zagra miksta przeciw Idze i Kubotowi
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

SevenUP pisze: 27 lip 2021, 15:58
TomPL pisze: 27 lip 2021, 14:00 Osaka out, Pliskova out (z Giorgi!), to kto tam jeszcze został... Muguruza?! Aaa, jeszcze jest Svitolina, 3x3-setówki ale do przodu. Może... Badosa wygra ;)
Muguruza po prostu jeszcze z nikim sensownym nie zagrała, daj jej czas :rolleyes: :]
Sensowne się posypały, jedyna sensowna możliwość to finał ze Svitoliną :]
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Może lepiej, że Iga przegrała. Hiszpance zwycięstwo nie wyszło na zdrowie. Coś mi się zdaję, że perspektywa gry w kolejnych rundach przeraziła zawodniczki, w szczególności te lepsze bo one mają najwięcej do stracenia. Nie, żeby zrobiły to świadomie,
bardziej organizm odmówił współpracy. Ciekawe jaką temperaturę osiąga asfaltowa nawierzchnia?
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

TomPL pisze: 28 lip 2021, 08:04
SevenUP pisze: 27 lip 2021, 15:58
TomPL pisze: 27 lip 2021, 14:00 Osaka out, Pliskova out (z Giorgi!), to kto tam jeszcze został... Muguruza?! Aaa, jeszcze jest Svitolina, 3x3-setówki ale do przodu. Może... Badosa wygra ;)
Muguruza po prostu jeszcze z nikim sensownym nie zagrała, daj jej czas :rolleyes: :]
Sensowne się posypały, jedyna sensowna możliwość to finał ze Svitoliną :]
Ohh jednak dobrze przewidziałem rotfl Muguruza out.

Nie sposób dostrzec, że zostały same przebijaczki, ale biorąc pod uwagę jakie sukcesy w Tokio odnosiła Radwańska, to chyba żadne zaskoczenie. Karol Stopa też już dosadnie na antenie skomentował jaka jest nawierzchnia i do czego się nadaje rotfl Kort idealny pod Benic i myślę, że może wygrać :)
Prince Textreme Tour 100 310
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

SevenUP pisze: 28 lip 2021, 10:52

Nie sposób dostrzec, że zostały same przebijaczki, .........
Ja tam widzę wyraźnie, znaczy dostrzegam... :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

live pisze: 28 lip 2021, 16:01
SevenUP pisze: 28 lip 2021, 10:52

Nie sposób dostrzec, że zostały same przebijaczki, .........
Ja tam widzę wyraźnie, znaczy dostrzegam... :D
Czyli zaraz zrobi ....... Muuuuuuuuuuu :lol:

Ciekawe swoją drogą, czy te składy końcówki turnieju to wypadkowa prawdziwego stosunku graczy do Olimpiady, warunków gry i nawierzchni?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Vivid pisze: 28 lip 2021, 19:31 Ciekawe swoją drogą, czy te składy końcówki turnieju to wypadkowa prawdziwego stosunku graczy do Olimpiady, warunków gry i nawierzchni?
Zaraz się okaże, że jak Novak wygra to nie będzie się liczyło... :bbbat: Tak jak w przypadku Igi i RG2020. Przyjdzie retoryka, że to tylko Olimpiada i nikt jej na poważnie nie brał. :::olgms::: :!ojoj!: Ale jaki będzie argument? Że liczą się tylko szlemy? rotfl :oldtimer: :::no.I::: :::loled::: :!party!: :::chitchat::: :lol:
No to nara... :::XD!::: :::bye::: USO2021... :!:brv_cmn:!: :!:brv_cmn:!: :!:brv_cmn:!: :!:brv_cmn:!: :!:brv_cmn:!: :!:brv_cmn:!: :::cheese::: :::cheese::: :::cheese::: :::cheese::: :::cheese::: :::cheese::: :::gtr::: :::gtr::: :::gtr::: :::gtr::: :::gtr::: :::gtr::: :!party!: :!party!: :!party!: :!party!: :!party!: :!party!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :::sooo_big::: :::sooo_big::: :::sooo_big::: :::sooo_big::: :::sooo_big::: :::sooo_big::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

To co by tu dzisiaj obejrzeć...

Obrazek
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Tenis w TVP. Wciaz czekamy na mecz Novaka Djokovica. Nieważne że on już od jakiegoś czasu gra. Czekamy i tyle.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Vivid pisze: 28 lip 2021, 19:31
live pisze: 28 lip 2021, 16:01
SevenUP pisze: 28 lip 2021, 10:52

Nie sposób dostrzec, że zostały same przebijaczki, .........
Ja tam widzę wyraźnie, znaczy dostrzegam... :D
Czyli zaraz zrobi ....... Muuuuuuuuuuu :lol:

Ciekawe swoją drogą, czy te składy końcówki turnieju to wypadkowa prawdziwego stosunku graczy do Olimpiady, warunków gry i nawierzchni?
Nie wiem czy umiem odpowiedzieć, ale przeraża mnie że Nishikori po 20 kontuzjach wciąż jest lepszy niż większość obecnych zawodników TOPu. Że już nie wspomnę o Kaczanowie w półfinale :rolleyes: :rolleyes: Ale pamietajmy o serbskiej retoryce, że Hewitt, Sampras czy Agassi to były płotki, a TERAZ to jest poziom! Zverev, Rublev, ... rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Tak tylko jednym okiem zerkam, bo trzeba trochę popracować, ale koncertowo Iga z Łukaszem oddali tego seta... mieli już 3:0 i 15:30 przy serwisie rywali... będzie ciężko.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Teoretycznie nasza para nie ma szans a jak jeszcze Kubot nie gra na 100% to już w ogóle...
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

NIestety fatalnie gra Łukasz...
Prince Textreme Tour 100 310
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Przełamanie w drugim gemie dwa dobre returny Panny Igi po serwisie Żyda.
Była szansa na 4 :0 brak szczęścia albo mało konsekwencji.
3:1
P. Kubot pal licho pierwszy serwis na górnej krawędzi siatki , zdarza się ale drugi serwis kiks, że Bolesław Wstydliwy w grobie się przewraca.
Polka źle oceniła, za długo się chowała albo myślała, że piłka pani z kraju Putina będzie autowa ( bardzo zła ocena P. Igi )
P. Kubot beznadziejnie serwuje szczęśliwy return Żyda przy linii.
Czemu Polka ciągle gra ( dwa razy w tym gemie ) po przekątnej na Żyda jak po prostej ma przeciwniczkę , nie rozumiem , przyzwyczajenie ; czy nie można zagrać po prostej aby przeciwniczka się wykazała.
Żyd był cwany dwa razy smeczował na Polkę a Panna Iga to chce rywalizować z mężczyznami jak Justyna Kowalczyk zamiast zagrać na przeciwniczkę ,niech się wykaże.
Tak trudno to zrobić. Jestem laikiem w tenisie , nigdy nie grałem. Ale mogę powiedzieć ,że byłem dobry w swojej dziedzinie i ręce mi się nie trzęsły od podejmowania szybkich samodzielnych decyzji i natychmiastowej ich realizacji w praktycznym działaniu. Każde takie działanie to za każdym razem milionowe korzyści.
Ale widzę ,że dzisiejsza młodzież tego nie potrafi.
To jest ogólne stwierdzenie .
To nie jest uszczypliwość do Panny Igi , bo jest tak, że można było sobie pomarzyć .
Mamy taką wspaniałą młodą Polkę. Ale mi jest bardzo smutno ,że trzeba wykorzystywać każdą sytuację a Nestor z Bolesławca za bardzo nerwowy.



A panna Iga tylko po przekątnej z przeciwnikiem , dać piłkę za siatkę pod nogi przeciwniczki . może być na ciało.

A z dwudziestu ciuli i ciulek na trybunach ani razu nie krzyknęło Polska Polska, beznadzieja .
A może reklamują 4F a Polska im jest obojętna.
Tylko było ruskie dawaj .

Return z Raszyna autowy
Return eksperta od returnów z Bolesławca autowy i po ptokach.

Była szansa może na brąz bo wygrana z Serbami to tylko mała szansa po długiej modlitwie.
Ale po fotkach na dachu Paryża w szlafroku Discovery ( Eurosport ) to nikłe szanse.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Nie udało się, trudno. Z kelnerami w grze w parach w końcu nie przegrali.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Szkoda, niestety. Szczególnie, że gdyby wygrała jaka fanka Nadala byłaby podwójnie zmotywowana na grę z Djokovicem :D
Niemniej przyznaję, że liczyłem na więcej w grze Kubota, ten sezon jego w wykonaniu to raczej przebłyski niż stabilna forma. W kolejnych igrzyskach już udziału nie weźmie, a jednak tu była szansa na strefę medalową
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Przykre trochę dla fanów tenisa że półfinał Zverev vs Djokovic nie jest transmitowany, podczas kiedy są skoki do wody no ale cóż... . Pozostaje czekać na US Open.
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

ReTo pisze: 30 lip 2021, 10:00 Przykre trochę dla fanów tenisa że półfinał Zverev vs Djokovic nie jest transmitowany, podczas kiedy są skoki do wody no ale cóż... . Pozostaje czekać na US Open.
To prawda, aczkolwiek igrzyska to dla Eurosportu też zadanie pokazania szerokiej gamy dyscyplin, a akurat tenisa ze względu na mecze polaków pokazywali już dosyć sporo. Sam pomimo oczywiście bardzo dużego zainteresowania tenisem dużo mniej śledzę turnieje tenisowe w Tokio niż turnieje podczas normalnego touru ze względu na transmitowane często bardzo ciekawe dyscypliny, których nigdy wcześniej nie miałem okazji oglądać lub miałem tylko podczas jakichś poprzednich igrzysk (np. koszykówka 3x3 wg mnie okazała się naprawdę fenomenalnym pomysłem - od pewnego momentu śledziłem każdy mecz :D )
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TOKYO 2020 /2021 r./

Przecież leci transmisja tenisa na tvp sport?

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”