Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: WIMBLEDON 2021

Vivid pisze: 14 lip 2021, 05:26 Ogólnie mówiąc to w sumie każdy trzyma poziom. Tylko jeden wysoki a inny dna i wodorostów ...
I tu jeszcze najistotniejsza chyba uwaga ;) Bardzo często ocena własnego poziomu przez nas samych może kompletnie rozjeżdżać się z tym co sądzą inni. Czyli wszystko w myśl starego porzekadła - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

Kolejna inkarnacja stoflera? :)
Zaproponowałbym nową wyliczankę, nawet mam opracowaną, ale nie nauczył się poprzedniej więc nie mogę, minister Czarnek mógłby protestować :P
Co do poziomów - jeśli masz na myśli moją skromną osobę to gdzie zaszufladkować Twoją? Ach, groteskowo to wszystko wygląda. Zwłaszcza wyliczanki...
Ja bym też mógł zaproponować jakieś przypowieści, np. Djokovic, Nadal, Federer - i tak już zostanie. Ale tego nie zrobię. Życie samo napisze swój scenariusz.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: WIMBLEDON 2021

Co stoflerowskie zostawiam stoflerowi :) Alfred/stofler, jeszcze uchodziło, kolejne 532 inkarnacje to tandeciarska wtórność, lipa mówiąc krótko.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: WIMBLEDON 2021

Powiedz lepiej co myślisz o mojej przypowieści? :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: WIMBLEDON 2021

Derler pisze: 14 lip 2021, 20:39 Powiedz lepiej co myślisz o mojej przypowieści? :::scratchy:::
Tylko jedno mi przychodzi na myśl - gdyby alfredostofler był już w grobie to by się w nim przewrócił rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: WIMBLEDON 2021

Vivid pisze: 15 lip 2021, 05:26
Derler pisze: 14 lip 2021, 20:39 Powiedz lepiej co myślisz o mojej przypowieści? :::scratchy:::
Tylko jedno mi przychodzi na myśl - gdyby alfredostofler był już w grobie to by się w nim przewrócił rotfl
Z tym przywoływaniem duchów już przesadzasz, zostaw tych biedaków w spokoju. :priest: Zajmij się raczej życiem doczesnym.
Wracając do tematu - 01.01.2030 r.:
1. Novak Djokovic - 25
2. Rafael Nadal - 21
3. Roger Federer - 20.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: WIMBLEDON 2021

Tak sobie myślę, dziś psychiatra, psycholog, psychoanalityk to również często biznesman. Liczy od każdego wcielenia osobno? Alfred, stofler i 532 kolejne. To się dorobią ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: WIMBLEDON 2021

Vivid pisze: 17 lip 2021, 20:52 Tak sobie myślę, dziś psychiatra, psycholog, psychoanalityk to również często biznesman. Liczy od każdego wcielenia osobno? Alfred, stofler i 532 kolejne. To się dorobią ... :)
Pamiętam jak alfred lub stofler (nie ważne który) powiedział kiedyś (oj, chyba z 6, 7 lat temu), że Novak pobije rekord Rogera w ilości zdobytych szlemów. Wtedy Twój śmiech nie miał końca. I nawet jak do tego nie dojdzie, sytuacja aktualnie wygląda dla Ciebie mocno wstydliwie. To chyba dlatego wysyłasz mnie teraz do psychiatry. (:]
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: WIMBLEDON 2021

Pisanie o sobie w trzeciej osobie to już lekka przesada….,

…powiedział mi kiedyś Artlight.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: WIMBLEDON 2021

"Dyskusje" ze stoflerem były chwilami zabawne. Ale nie wytrzymał presji i zwiał. Zabrakło wiary do końca w sukces. Temat się wyczerpał. Szkoda, żeby był twardszy to teraz miałby szansę, a tak, cóż, było minęło ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: WIMBLEDON 2021

Vivid pisze: 18 lip 2021, 06:10 "Dyskusje" ze stoflerem były chwilami zabawne. Ale nie wytrzymał presji i zwiał. Zabrakło wiary do końca w sukces. Temat się wyczerpał. Szkoda, żeby był twardszy to teraz miałby szansę, a tak, cóż, było minęło ...
Co Ty bredzisz? Teraz to już nawet ja Cię nie rozumiem. A idź Ty... :tired: :!ojoj!:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”