Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Majorka pisze: 11 cze 2021, 23:02 Ale dużo podwójnych Rafy :/
A co z Euro? :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

ayshe pisze: 11 cze 2021, 23:07
Majorka pisze: 11 cze 2021, 23:02 Ale dużo podwójnych Rafy :/
A co z Euro? :wink:
No, mecze na Euro trwają krócej. rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Ale akcja Djoko na 5-2 w czwartym…
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

O kurde. :D To teraz od podwójnego karierowego dzieli nas tylko Cipas?
i w ogóle, poza tym, że dzięki Rafa, to Novak ze swojej strony w czwartym zagrał dokładnie to, czego oczekiwałam od pierwszego seta.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Vivid pisze: 10 cze 2021, 08:47
CFA pisze: 10 cze 2021, 06:41
Vivid pisze: 10 cze 2021, 06:09
ayshe pisze: 9 cze 2021, 23:56 Wołał Rogera, żeby popatrzył jak się z Beretem wygrywa. :wink:
To w piątek pokarze Nadala
Tak przycięty cytat wygląda znacznie ciekawiej :-)
Czy s-f jest nadal tak popularne? :)
Widzę, że kolega się słabo orientuje w bieżących trendach.
Awatar użytkownika
Pinas
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2010, 21:47
Lokalizacja: Lublin

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

No no, ładnie. Mimo że przegrałem kupon (fajne AKO było na Nadala i Cipasa), to mimo wszystko się cieszę, bo Rafa nie bije rekordu Rogera. Ehhh, pięknie by było gdyby każdy z Wielkiej Trójki zakończył karierę z 20 WS na liczniku, idealne podsumowanie ich rywalizacji i dominacji.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Roger na trawie. Rafa na mączce... Goat(niestety) jest tylko jeden. Bez względu na WS
21 WS..
Awatar użytkownika
Pinas
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2010, 21:47
Lokalizacja: Lublin

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Lukasz_b20 pisze: 11 cze 2021, 23:37 Roger na trawie. Rafa na mączce...
Novak na betonie? :D
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Pinas pisze: 11 cze 2021, 23:43
Lukasz_b20 pisze: 11 cze 2021, 23:37 Roger na trawie. Rafa na mączce...
Novak na betonie? :D
Zapomnij, prędzej się udławi. :wink:
Vivid pisze: 11 cze 2021, 19:37 Rafa Djoko wyautuje bo mu Vivid kibicuje :)
Bo miejsce klauna jest w cyrku :P
Coś ostatnio Ci predykcje na Garrosie nie wychodzą, uważaj, bo Ci w nałóg wejdzie. :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

I wtedy wchodzę JA, cały na biało. :D
https://twitter.com/rolandgarros/status ... 7167321094

Ciągle nie mogę tego ogarnąć. :::cldno9:::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Oj długo było czekać na tak fantastyczny mecz w Roland Garros! Brawo Novak i Rafa! Jak tak mają grać, to niech Ich kariery trwają jak najdłużej. Fajnie, że byli kibice i że ich nie wygoniono o 23. Ostre wymiany Novaka i Rafy po krosie ile fabryka dała będę pamiętał już chyba zawsze. Brawa dla zwycięzcy, ale też wielki szacun dla Króla Mączki.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

ayshe pisze: 12 cze 2021, 02:08 I wtedy wchodzę JA, cały na biało. :D
https://twitter.com/rolandgarros/status ... 7167321094

Ciągle nie mogę tego ogarnąć. :::cldno9:::
Oj tam, to bardzo proste. Novak zrobił to dla......mnie. Mam dokładnie taki zestaw biało-czerwony Lacoste i czerwone Asics Novak FF i za kilka godzin będę miał piękne wejście na otwarcie tenisowego turnieju prawników na kortach Warszawianki :D . Po takim wspaniałym meczu Novaka, piękne :wink: . No cóż, żebym jeszcze zagrał w tym turnieju efektownie i skutecznie....To będzie trochę trudniejsze, niż pokazanie się w efektownym stroju i butach O_O .
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

ayshe pisze: 11 cze 2021, 23:57
Vivid pisze: 11 cze 2021, 19:37 Rafa Djoko wyautuje bo mu Vivid kibicuje :)
Bo miejsce klauna jest w cyrku :P
Coś ostatnio Ci predykcje na Garrosie nie wychodzą, uważaj, bo Ci w nałóg wejdzie. :D
Oddzielam kpiny od poważnych prognoz ;)
Ale wiesz, Nadal poklepał z Igą, skiepściła go, i mamy efekt :P Do tego klaun za siatką i nie wytrzymał nerwowo ;) O, i taka będzie wersja oficjalna rotfl
Wszystko wina Igi, w końcu ... BABY :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Vivid pisze: 12 cze 2021, 06:50
ayshe pisze: 11 cze 2021, 23:57
Vivid pisze: 11 cze 2021, 19:37 Rafa Djoko wyautuje bo mu Vivid kibicuje :)
Bo miejsce klauna jest w cyrku :P
Coś ostatnio Ci predykcje na Garrosie nie wychodzą, uważaj, bo Ci w nałóg wejdzie. :D
Oddzielam kpiny od poważnych prognoz ;)
Ale wiesz, Nadal poklepał z Igą, skiepściła go, i mamy efekt :P Do tego klaun za siatką i nie wytrzymał nerwowo ;) O, i taka będzie wersja oficjalna rotfl
Wszystko wina Igi, w końcu ... BABY :twisted:
To poproś Igę, żeby przed Wimbledonem poklepała z Djokovicem, a nie jakimś emerytem SER MURRAYEM rotfl .
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Oglądałem to wczoraj. Mieszane uczucia. Niby tenis totalny, ale jakoś tak mi się z rzeźbą w g. kojarzy. Jakoś fajniej ogląda mi się Tsitsipasa czy Miedwiediewa.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Marcin_L pisze: 12 cze 2021, 08:28 Oglądałem to wczoraj. Mieszane uczucia. Niby tenis totalny, ale jakoś tak mi się z rzeźbą w g. kojarzy. Jakoś fajniej ogląda mi się Tsitsipasa czy Miedwiediewa.
Zupełnie się nie zgadzam. Chyba inny rodzaj rzeźb preferujemy :wink:

Totalne wymiany, taktyka na najwyższym poziomie, parę wymian absolutnie kosmicznych. Supermecz! Zwyciężył lepiej przygotowany fizycznie i chyba jednak mentalnie Serb, wciąż jestem pod wrażeniem tego co pokazali...

No, to teraz jazda na kort :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

hohvar pisze: 12 cze 2021, 08:40
Marcin_L pisze: 12 cze 2021, 08:28 Oglądałem to wczoraj. Mieszane uczucia. Niby tenis totalny, ale jakoś tak mi się z rzeźbą w g. kojarzy. Jakoś fajniej ogląda mi się Tsitsipasa czy Miedwiediewa.
Zupełnie się nie zgadzam. Chyba inny rodzaj rzeźb preferujemy :wink:

Totalne wymiany, taktyka na najwyższym poziomie, parę wymian absolutnie kosmicznych. Supermecz! Zwyciężył lepiej przygotowany fizycznie i chyba jednak mentalnie Serb, wciąż jestem pod wrażeniem tego co pokazali...
Ten mecz miał WSZYSTKO. Stawkę podbitą do stratosfery, niesamowitą atmosferę ( i tym miejscu odszczekuję moje obelgi pod adresem Francuzów. Vive la République, choć raz zachowali się przytomnie, bo sądzę, że gdyby próbowano wywalić kibiców, wybuchłyby zamieszki. ), a przede tak jak mówisz, TAKTYKA. To, jak Serb rozpracował crossem fh narożnik bh Nadala było jak wytrych do tego meczu. Do tego return drugiego serwisu, pierwszy też był niezły, ale drugi, znowu większość na bh. To mi przypominało włam do sejfu, gdzie nękasz najsłabszy punkt aż pęknie i zacznie się reakcja łańcuchowa. Trzeci set jest moim zdaniem w pierwszej trójce najlepszych setów na cegle EVER.
Dropszoty Rafy i w ogóle obrona. Jasne, serwis zawiódł i ten nieudany wolej, u Novaka ten kiepski początek, ale jakość tenisa, którą z siebie wydobyli na przestrzeni całego meczu - kosmos.
Nie wyobrażam sobie jakie ciśnienie zeszło z Serba po tym meczu ( chociaż scenka z Beretem dała do myślenia), ale wyobrażam sobie z jakim nastawieniem wyjdzie na finał. Będzie zabawa.
Roger pisze: 12 cze 2021, 02:18
ayshe pisze: 12 cze 2021, 02:08 I wtedy wchodzę JA, cały na biało. :D
https://twitter.com/rolandgarros/status ... 7167321094

Ciągle nie mogę tego ogarnąć. :::cldno9:::
Oj tam, to bardzo proste. Novak zrobił to dla......mnie. Mam dokładnie taki zestaw biało-czerwony Lacoste i czerwone Asics Novak FF i za kilka godzin będę miał piękne wejście na otwarcie tenisowego turnieju prawników na kortach Warszawianki :D . Po takim wspaniałym meczu Novaka, piękne :wink: . No cóż, żebym jeszcze zagrał w tym turnieju efektownie i skutecznie....To będzie trochę trudniejsze, niż pokazanie się w efektownym stroju i butach O_O .
Bardzo dobry gust odzieżowy masz, nie dziwię się, ze tak się postarał :wink: . Ciuchy Novaka od Lacoste są moim zdaniem najładniejsze w całym tourze (zero żarówiastych różowości, smętnych beży, kretyńskich wzorków). Czasem mam wrażenie, że projektant/tka buja się w Serbie, bo zawsze dobierają mu secik pod kolor oczu albo opalenizny :wink: Osobiście najbardziej mi się podobała szmaragdowa zieleń na AO. Swoją drogą, zauważyłeś, że od 2016 Novak na RG zawsze nosi czerwony zestaw? Powodzenia w turnieju i napisz jak wyszło wielkie wejście :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Jeden wolej w TB a ileż mógł zmienić 😎
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

hohvar pisze: 12 cze 2021, 08:40
Marcin_L pisze: 12 cze 2021, 08:28 Oglądałem to wczoraj. Mieszane uczucia. Niby tenis totalny, ale jakoś tak mi się z rzeźbą w g. kojarzy. Jakoś fajniej ogląda mi się Tsitsipasa czy Miedwiediewa.
Zupełnie się nie zgadzam. Chyba inny rodzaj rzeźb preferujemy :wink:

Totalne wymiany, taktyka na najwyższym poziomie, parę wymian absolutnie kosmicznych. Supermecz! Zwyciężył lepiej przygotowany fizycznie i chyba jednak mentalnie Serb, wciąż jestem pod wrażeniem tego co pokazali...

No, to teraz jazda na kort :::gd:::
To, że mecz był niezły to prawda - sam napisałem, że to tenis totalny. Ale to jakieś takie robokopy, oglądamy to co najmniej od 10 lat we wszystkich meczach z ich udziałem.

Wielcy gracze, niesamowite charaktery, młodzi do pięt im nie dorastają, ale mam już ich chyba dosyć.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2021

Vivid pisze: 10 cze 2021, 08:47 Czy s-f jest nadal tak popularne? :)
To co powiesz na taki scenariusz?
Powiedzmy, że Novak wygra w niedzielę. Powiedzmy, że wygra Wimbledon, bo czemu nie? I teraz wyobraź sobie, że całe Big 3 wjeżdża na US Open z taką samą liczbą szlemów. Novak dodatkowo z misją pomszczenia swojej ubiegłorocznej hańby na wieki, bo kto mu będzie wypominał próbę zabójstwa w obliczu Kalendarzowego? Ja bym chciała coś takiego zobaczyć, okazja raz na całe życie.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”