Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Fed Cup 2021

Polki wygrały z Brazylijkami w Bytomiu. Tyle chyba na plus ...

A tak poza tym to Radwańska puchnie pod koniec spotkania z zawodniczką chyba połowy drugiej setki rankingu.
Kawa serwuje po 104 km/h (sic!) O_O , a przy tym jak na normalne standardy sportowca wyczynowego jest zwyczajnie SPASIONA! :::bd::

Hitem jest jednak coś innego. Polskie zawodniczki i komentator narzekali na to, że nawierzchnia jest strasznie wolna O_O O_O O_O
Fakt, ja szkołę podstawową i średnią kończyłem ponad dwie dekady temu, ale wydaje mi się, że Bytom to jest w Polsce, a nie w Brazylii. Zatem skoro Polska jest gospodarzem, to Polska wybiera i przygotowuje nawierzchnię.
To jak to było - macie i grajcie? O_O
Chyba należało to uzgodnić z samymi zawodniczkami i sztabem. W końcu wybór nawierzchni i jej przygotowanie NORMALNEJ Federacji służy, a nie jest elementem utrudnienia. W takim razie u nas miał miejsce normalny sabotaż .... rotfl
Tylko czemu mnie to nie dziwi? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Fed Cup 2021

Było jeszcze gorzej, Brazylijki są w 4tej setce rankingu...
I dopiero 3ci set debla wygrany 6:4 decydował, że nie spaliły się ze wstydu!
A mogły i debla przegrać bo Stefani to topowa deblistka w WTA...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Fed Cup 2021

Słabo wyglądało, jak przeciwniczka Radwy młodszej, gdy piłka była za szybka grała windę a Ula nie dość, że sobie z tym nie bardzo radziła, to jeszcze frustracik ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”