Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 1000: Miami 2021

arttenis pisze: 7 kwie 2021, 00:31 Będzie coś z tego, czy teraz już zostaje przeżynanie ;(
Przy swoim wzroście daje radę taki slalom. :::skis2::: https://twitter.com/i/web/status/1378783042865672199
No tak, bo skakanie po krzesłach i szafkach predysponuje do bycia goatem na korcie. Proszę Cię, zastanów się, zanim cokolwiek napiszesz. Po prostu przeczytaj, zastanów się i... skasuj :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: ATP 1000: Miami 2021

rafbat pisze: 7 kwie 2021, 07:19
arttenis pisze: 7 kwie 2021, 00:31 Przy swoim wzroście daje radę taki slalom. :::skis2:::
... zastanów się, zanim cokolwiek napiszesz. Po prostu przeczytaj, zastanów się i... skasuj :)
Zastanowiłem się i niestety :( od kasowania jest Gary aka Vivid. Inaczej bym kasował wszystko.

A Hubert po prostu chciał zaimponować Jannikowi robiąc taki slalom. I ładnie go wymanewrował, backhandem.
https://www.atptour.com/en/news/hurkacz ... brain-game

Swoją drogą, jak się nie śledzi głębiej zawodnika, to widzi się tylko kwaśne minki na korcie, fikuśne filmiki na twitterze, i słyszy kulinarne dywagacje. Cała ciężka praca i człowiek nie dociera. Dobry ruch Huberta z tym Craigien i Florydą. Iga też powinna to zrobić, za trochę, np. w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 1000: Miami 2021

arttenis pisze: 7 kwie 2021, 10:56 A Hubert po prostu chciał zaimponować Jannikowi robiąc taki slalom. I ładnie go wymanewrował, backhandem.
https://www.atptour.com/en/news/hurkacz ... brain-game

Swoją drogą, jak się nie śledzi głębiej zawodnika, to widzi się tylko kwaśne minki na korcie, fikuśne filmiki na twitterze, i słyszy kulinarne dywagacje. Cała ciężka praca i człowiek nie dociera. Dobry ruch Huberta z tym Craigien i Florydą. Iga też powinna to zrobić, za trochę, np. w przyszłym roku.
Drwię z Ciebie z prostego powodu. Z taką pewnością opowiadasz o tym, co zawodnicy z PRO touru powinni, jakbyś miał jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Jeżeli nawet grasz w tenisa amatorsko (w co wątpię po bzdurach, które tu często wrzucasz; ew. dopuszczam myśl o tym, że co najwyżej potrafisz względnie poprawnie trzymać rakietę i na tym się tenisowa wiedza kończy), powinieneś wiedzieć, że amatorskie myślenie i podejście nijak ma się do tego, co się dzieje w świecie tenisa zawodowego. Proces pracy nad zawodnikiem, nad wynikami, nie jest tak prosty, czy wręcz prostacki, jak się Tobie wydaje.

Czytając te wypociny widzę typowego Janusza siedzącego przed telewizorem z piwem w ręku i komentującego, jak to jego zdaniem prosto jest grać w tenisa czy jakikolwiek inny sport. Poniższego mema tak tylko tu zostawię.

Obrazek
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: ATP 1000: Miami 2021

rafbat pisze: 7 kwie 2021, 11:26
arttenis pisze: 7 kwie 2021, 10:56 A Hubert po prostu chciał zaimponować Jannikowi robiąc taki slalom. I ładnie go wymanewrował, backhandem.
https://www.atptour.com/en/news/hurkacz ... brain-game

Swoją drogą, jak się nie śledzi głębiej zawodnika, to widzi się tylko kwaśne minki na korcie, fikuśne filmiki na twitterze, i słyszy kulinarne dywagacje. Cała ciężka praca i człowiek nie dociera. Dobry ruch Huberta z tym Craigien i Florydą. Iga też powinna to zrobić, za trochę, np. w przyszłym roku.
Drwię z Ciebie z prostego powodu. Z taką pewnością opowiadasz o tym, co zawodnicy z PRO touru powinni, jakbyś miał jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Jeżeli nawet grasz w tenisa amatorsko (w co wątpię po bzdurach, które tu często wrzucasz;

Czytając te wypociny widzę typowego Janusza siedzącego przed telewizorem z piwem w ręku i komentującego, ...
Niestety, granie w tenisa ani w piłkę nożną, nie daje gwarancji że jest się ekspertem, może tylko bessewiserem, bo widział coś od szatni. Inaczej Hajto czy Tomaszewski byliby guru, a tak są gurami.
Mylisz wiedzę eksperta że zwykłymi opiniami szaraczków, dla Ciebie wszystko musi być na poziomie wujka Nadala albo morda w kubeł.
Co zrobi Świątek to jej sprawa i jej sztabu, moje słowa traktujesz jakbym był jakiś guru, który coś chce komuś wciskać.
Przecież nawet taki dyletant jak ja widzi, że HH czuje się świetnie na Florydzie, i to na pewno mu nie przeszkadza, klimat (nie tylko klimatyczny) mu wybitnie służy.
Jak nie zrozumiałeś slalomu, to twój problem. Jeźdź tylko w Himalajach, unikaj Tatr, plebsu, januszuw i oślich łączek.

Pytanie do super-experta: czemu HH wygrał (nie tylko finał), czy jest jakaś przyczyna, czy to tylko fuks, może 50-50, bo to że skakał sobie jak małpa na twitterze rozumiem wykluczasz.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 1000: Miami 2021

Powtórzę to, co już kiedyś napisałem, Stoflerze.

Za każdym razem, kiedy przypomnisz sobie o tym forum, musisz zakładać nowe konto, bo Twoi rozmówcy orientują się żeś (patrzy wyżej).

Co do skakania na Twitterze, wygooglaj sobie hasło "floor is lava". Było popularne - w ostatnich latach :wink:
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Miami 2021

rafbat pisze: 7 kwie 2021, 07:19
arttenis pisze: 7 kwie 2021, 00:31 Będzie coś z tego, czy teraz już zostaje przeżynanie ;(
Przy swoim wzroście daje radę taki slalom. :::skis2::: https://twitter.com/i/web/status/1378783042865672199
No tak, bo skakanie po krzesłach i szafkach predysponuje do bycia goatem na korcie. Proszę Cię, zastanów się, zanim cokolwiek napiszesz. Po prostu przeczytaj, zastanów się i... skasuj :)
Ale w zasadzie to o co ci chodzi? O_O
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 1000: Miami 2021

TomPL pisze: 7 kwie 2021, 13:05
rafbat pisze: 7 kwie 2021, 07:19
arttenis pisze: 7 kwie 2021, 00:31 Będzie coś z tego, czy teraz już zostaje przeżynanie ;(
Przy swoim wzroście daje radę taki slalom. :::skis2::: https://twitter.com/i/web/status/1378783042865672199
No tak, bo skakanie po krzesłach i szafkach predysponuje do bycia goatem na korcie. Proszę Cię, zastanów się, zanim cokolwiek napiszesz. Po prostu przeczytaj, zastanów się i... skasuj :)
Ale w zasadzie to o co ci chodzi? O_O
Wyjaśniłem to w kolejnym poście. Zdawało mi się, że wystarczająco dokładnie.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: ATP 1000: Miami 2021

rafbat pisze: 7 kwie 2021, 12:32 Za każdym razem, kiedy przypomnisz sobie o tym forum, musisz zakładać nowe konto, bo Twoi rozmówcy orientują się żeś (patrzy wyżej).

Co do skakania na Twitterze, wygooglaj sobie hasło "floor is lava". Było popularne - w ostatnich latach :wink:
Chłopie, jesteś nadwrażliwy. Gdybym był prezydentem ;-P to byś musiał się tłumaczyć z tego debila, przed Prokuraturą Tenisowego Forum :o . A może jesteś reprezentanten świętej hiszpańskiej tenisowej inkwizycji, nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji 😇.

Twittera nie śledzę, i żadnych głupot o lawach, ale filmik HH wydał mi się sympatyczny. Jak go to relaksuje to czemu nie.

Jak mam pisać łaskawco:
(a) zaraz przerżnie (b) zaraz na pewno przerżnie (c) przerżnie przed meczem
(d)(długi wywód dlaczego) zaraz przerżnie (e) może przerżnie (f) ?

Do zobaczenie w Monte Carlo, Nadal też zgłoszony, HH z numerem 35.

Włącz funkcję: nie pokazuj postów tego prezydenckiego () ... i zbawienie tenisowe uratowane.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2021

Ja to jestem wami zawiedziony. Jesteście seksistami :P
Jak HuHu uczciwie łyknął porządny turniej to nikt nie wieszczy, że zaraz multiszlemy, a Monte Carlo to w ogóle teraz zwinie Nadalem z jednej a Thiemem z drugiej strony dywanu :)
A jak tylko Fręch się do turnieju głównego załapie, Linette ze dwie rundki zaliczy, czy Świątek pseudo "RG20" nawet wygra, to już klękajcie narody. Oj .... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Miami 2021

Naiwny... A HH to jak uczciwie jeśli nie było Djoko?!
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: ATP 1000: Miami 2021

Vivid pisze: 7 kwie 2021, 15:55 Jak HuHu uczciwie łyknął porządny turniej to nikt nie wieszczy, że zaraz multiszlemy, a Monte Carlo to w ogóle teraz zwinie Nadalem z jednej a Thiemem z drugiej strony dywanu :)
.. czy Świątek pseudo "RG20" nawet wygra, to już klękajcie narody. Oj .... :P
Bo HuHu pokonał "tylko" dwóch pizdusiów z Canady, jednego bujającego Rosjano-Greka, sfrustrowanego pełno-Rosjanina, i obiecującego narciarza z Italii. Nadal-Djoko-Federer jeszcze do pokonania. Co prawda Osaki i Barty nie było, ale ogranie przez Świątek (byłej?) królowej clay'u powaliło do pozycji klęczącej narody..
HuHu znalazł receptę (taktykę) na tych pięciu z Miami, czy znajdzie na pozostałych trzech? Renoma tych trzech jest tak wielka, że dopóki nie udowodni, to każdy patrzy z powątpiewianiem i nie odważą się wieszczyć.
Może Wimbledon, bo Hubi lubi fruwać na trawie? Gdyby tak USOpen przenieśli do Miami?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2021

TomPL pisze: 7 kwie 2021, 16:38 Naiwny... A HH to jak uczciwie jeśli nie było Djoko?!
To wyjaśni stofler rotfl
Tylko co się udowodni jak ogra się tło? :P Co innego Wielka Dwójka ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: ATP 1000: Miami 2021

Federer pisze: Trenowałem z Hurkaczem w Szanghaju. Przepraszał mnie za każdym razem, gdy zepsuł piłkę. To słodki chłopak.
No to taktyka na Rogera gotowa, Hubert weźmie go na słodko, i na trawie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2021

arttenis pisze: 8 kwie 2021, 17:09
Federer pisze: Trenowałem z Hurkaczem w Szanghaju. Przepraszał mnie za każdym razem, gdy zepsuł piłkę. To słodki chłopak.
No to taktyka na Rogera gotowa, Hubert weźmie go na słodko, i na trawie.
Tylko byle Lindt, czegoś innego może nie tknąć bo nie reklamuje ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: ATP 1000: Miami 2021

Vivid pisze: 9 kwie 2021, 05:14
arttenis pisze: 8 kwie 2021, 17:09 No to taktyka na Rogera gotowa, Hubert weźmie go na słodko, i na trawie.
Tylko byle Lindt, czegoś innego może nie tknąć bo nie reklamuje ;)
Lindt 🍬 i sorbet to na deser, ale może spróbować zaserwować jakąś pastę Barilla, tyle że jak bezjajeczna to może nie wystarczyć. Tu musi być pasta z jajami 🥚🥚.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2021

Akurat bezjajeczność w ostatnim czasie do niego pasuje ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP 1000: Miami 2021

rafbat pisze: 7 kwie 2021, 12:32 Powtórzę to, co już kiedyś napisałem, Stoflerze.
Nie, no coś Ty, stofler, alfred i ten od kota to zupełnie inna składnia i argumentacja :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 1000: Miami 2021

hohvar pisze: 10 kwie 2021, 16:40
rafbat pisze: 7 kwie 2021, 12:32 Powtórzę to, co już kiedyś napisałem, Stoflerze.
Nie, no coś Ty, stofler, alfred i ten od kota to zupełnie inna składnia i argumentacja :wink:
Jakby się w trzech osobach na raz uruchomił to aż strach pomyśleć, co by się działo. Stofler w trójcy jedyny. :D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2021

rafbat pisze: 10 kwie 2021, 17:07 Jakby się w trzech osobach na raz uruchomił to aż strach pomyśleć, co by się działo. Stofler w trójcy jedyny. :D
Dąży do swojego idola. Djokovic też trzeci. ;)

No Stoflerku, powtarzaj ładnie - Federer, Nadal i .... Djokovic z tyłu nadal. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 1000: Miami 2021

Kto założy wątek turnieju w Monte Carlo?

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”