Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

ATP 250 Doha

Qatar ExxonMobil Open
Termin: 08.03.2021-13.03.2021
Nawierzchnia: Twarda
Lokalizacja: Doha, Katar
Zwycięzca singla 2020: Andriej Rublow
Strona: http://www.qatartennis.org
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/curre ... /451/draws
Awatar użytkownika
170779
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lip 2010, 08:06
Lokalizacja: Głogów

Re: ATP 250 Doha

Czy ktoś się orientuje która stacja będzie transmitować ten turniej, bo nie mogę znaleźć ...
Yonex
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP 250 Doha

170779 pisze: 9 mar 2021, 11:28 Czy ktoś się orientuje która stacja będzie transmitować ten turniej, bo nie mogę znaleźć ...
Obawiam się, że żadna stacja TV nie pokazuje tego turnieju. Nad czym ubolewam, bo to najbardziej wyczekiwany przeze mnie turniej ostatnich miesięcy.
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP 250 Doha

Nie obeszło się bez problemów, ale Federer wygrywa swój pierwszy mecz po przerwie po trzech setach walki.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 250 Doha

Widziałem skrót meczu, brak pewności gry.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: ATP 250 Doha

Federer odpadł z Basilashvilim. Słabo z poruszaniem się dzisiaj było. Ogólnie wydaję mi się, że to jest taki powrót, żeby zrobić rundę honorową po turniejach bardziej niż żeby rzeczywiście coś ugrać.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 250 Doha

Raczej może by się rozegrać. W tym wieku nie jest sensownym by przyjechać i cisnąć na maksa. Mogłoby się przeciążeniem lub urazem skończyć.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 250 Doha

Dokładnie. Oglądałem jego mecz z Evansem, Fed grał trochę jak na pokazówce bez spiny, bez zostawiania zdrowia na korcie, chociaż grymasy i mowa ciała pokazywała, że mu zależy. Myślę, że sam nie miał wielkich oczekiwań wobec tego turnieju (oczywiście, że bardziej sponsorzy i organizatorzy takowe mieli). Nie sądzę, żeby cokolwiek ważnego wygrał w tym sezonie, ale pewnie kilka razy się jeszcze pokaże
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: ATP 250 Doha

Tylko wiesz, jemu w sierpniu stuknie czterdziestka. Nie ma już za wiele czasu rozgrywanie się. Na Wyspach szczepienie idzie w miarę sprawnie, więc może Wimbledon w tym roku będzie i może to być ostatnia szansa, żeby powalczyć o coś poważniejszego.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 250 Doha

Myślę, że gdzieś tam jednak trochę wierzy. Ale jednocześnie ma świadomość, że bez pomocy się nie da (dobra drabinka, zła dyspozycja dnia rywali w końcowej fazie turnieju).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 250 Doha

Trochę musi wierzyć, jakby nie wierzył, to by nie wracał, bo po co? By oglądać jak Nadal i Djokovic odzierają go z rekordów?
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: ATP 250 Doha

Ale cienias ten Fed, z takim ogórasem wtopić, skończył się ładnych kilka lat temu. Wilander dawno mówił, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, Fed przeoczył. Ładną bekę teraz mamy z przebrzmiałej sławy rotfl Miło popatrzeć.
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: ATP 250 Doha

asad pisze: 12 mar 2021, 19:22 Ale cienias ten Fed, z takim ogórasem wtopić, skończył się ładnych kilka lat temu. Wilander dawno mówił, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, Fed przeoczył. Ładną bekę teraz mamy z przebrzmiałej sławy rotfl Miło popatrzeć.
A kolega to dobrze się czuje? :/
Niemniej przywoływanie Wilandera wskazuje, że towar był niezły. :D W tej waszej Novakowej sekcie rozdają wam taki na spotkaniach? rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 250 Doha

advantage pisze: 12 mar 2021, 21:06
asad pisze: 12 mar 2021, 19:22 Ale cienias ten Fed, z takim ogórasem wtopić, skończył się ładnych kilka lat temu. Wilander dawno mówił, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, Fed przeoczył. Ładną bekę teraz mamy z przebrzmiałej sławy rotfl Miło popatrzeć.
A kolega to dobrze się czuje? :/
Niemniej przywoływanie Wilandera wskazuje, że towar był niezły. :D W tej waszej Novakowej sekcie rozdają wam taki na spotkaniach? rotfl
Spokojnie ;) Dla niego Kluska Roman jest autorytetem rotfl To sporo wyjaśnia ;)
Novak był, jest i pozostanie tylko cieniem Wielkiej Dwójki. To sobie musi chłopak popsioczyć ;)

Agassiemu też wytykali wiek. Nie pamiętam ile miał jak kończył, chyba 36 lat. Ale grał, był rok wcześniej w finale USO. Karierę zakończył bodajże na 6 czy 8 miejscu rankingu.
Federer póki co też chyba jeszcze w top10. Myślę, że w przypadku byłych liderów zejście na stałe poniżej top30 może budzić wątpliwość. Z drugiej strony - a ilu w ogóle nawet top100 nie powąchało? ....

Przykładem ewidentnej lipy, która do dziś jest mu wypominana, to Ivan Lendl. Nie potrafił skończyć i w efekcie będąc pod koniec top300 wykłócał się z jakimiś juniorami w najniższej rangi turniejach. Gość, który wygrał kilka Szlemów i był ówcześnie zawodnikiem najdłużej w historii sklasyfikowanym na pozycji lidera rankingu O_O
To była żenada.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: ATP 250 Doha

Vivid pisze: 13 mar 2021, 08:30 Federer póki co też chyba jeszcze w top10.
Jeszcze chwilę, delektujmy się kolejnymi przerżnięciami "genialnego" a przede wszystkim wspaniałomyślnego Fedzia, oby jak najdłużej.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 250 Doha

asad pisze: 13 mar 2021, 09:52
Vivid pisze: 13 mar 2021, 08:30 Federer póki co też chyba jeszcze w top10.
Jeszcze chwilę, delektujmy się kolejnymi przerżnięciami "genialnego" a przede wszystkim wspaniałomyślnego Fedzia, oby jak najdłużej.
40 lat na karku, on jest w 10. Pierwszy mecz po 1,5 roku kontuzji i operacji wygrał. Cieszy się życiem, nadal zawodowo gra, czego sie czepiasz?
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 250 Doha

asad pisze: 13 mar 2021, 09:52
Vivid pisze: 13 mar 2021, 08:30 Federer póki co też chyba jeszcze w top10.
Jeszcze chwilę, delektujmy się kolejnymi przerżnięciami "genialnego" a przede wszystkim wspaniałomyślnego Fedzia, oby jak najdłużej.
Mam przypomnieć, z kim Djokovic przegrywał wracając po kontuzji w 2018 roku?
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 250 Doha

SABR pisze: 13 mar 2021, 12:27
asad pisze: 13 mar 2021, 09:52
Vivid pisze: 13 mar 2021, 08:30 Federer póki co też chyba jeszcze w top10.
Jeszcze chwilę, delektujmy się kolejnymi przerżnięciami "genialnego" a przede wszystkim wspaniałomyślnego Fedzia, oby jak najdłużej.
Mam przypomnieć, z kim Djokovic przegrywał wracając po kontuzji w 2018 roku?
Ja poproszę. Nie chce mi się szukać, a może to być ciekawa lektura. :)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 250 Doha

Chung, Taro Daniel, Benoit Paire, Edmund, Cechinatto, Klizan. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 250 Doha

SABR pisze: 13 mar 2021, 13:11 Chung, Taro Daniel, Benoit Paire, Edmund, Cechinatto, Klizan. :::gd:::
Nie są to mocarze ale Paire potrafi(ł) zaskoczyć, nawet grą, a nie tylko "janowiczowaniem" na korcie...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”