Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Jakuboto pisze: 10 lut 2021, 09:46 Halep chyba chce się ewakuować z drogi Igi.
Czyżby dawała znać o sobie przewaga obywateli Australii w postaci przygotowań i innego traktowania?
Oczywiście że tak Barty teraz będzie grała z zawodniczka z trzeciej setki rankingu ,czyżby przypadek i taki ma szczęśliwe losowanie.
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

TomPL pisze: 10 lut 2021, 08:55
asad pisze: 10 lut 2021, 08:40
Vivid pisze: 10 lut 2021, 05:29 Akcja nieprzemyślana i nieskoordynowana.
Nie bardzo rozumiem czemu w ramach protestu uderza się w widza?...
Chcecie rządzącym dokopać?
Wczoraj to bym się podpisał pod protestem. Po tym co dziś rano widzę - NIE! Jak bije się we mnie, widza, to jest mi obojętne.
Pełna zgoda, mechanizm - dokopać ludziom niech myślą że to wina PIS - mnie nie przekonuje.
Mnie przekonuje, bo to wina PiS. Oczywiście do nich to nie trafi i nic nie zmieni ale kolejnych kilkadziesiąt tysięcy osób zastanowi się, czy głosować na PiS...
Wręcz przeciwnie, ale zobaczymy. Jedno jest pewne, jak KO zdobędzie władzę to niczego nie zmieni. Socjalizm jest niereformowalny.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

"jak KO zdobędzie władzę to niczego nie zmieni" - slogan, nie definiujący "niczego", coś konkretnego masz na myśli?
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Tadek 11 pisze: 10 lut 2021, 10:04
Jakuboto pisze: 10 lut 2021, 09:46 Halep chyba chce się ewakuować z drogi Igi.
Czyżby dawała znać o sobie przewaga obywateli Australii w postaci przygotowań i innego traktowania?
Oczywiście że tak Barty teraz będzie grała z zawodniczka z trzeciej setki rankingu ,czyżby przypadek i taki ma szczęśliwe losowanie.
Spisek, ewidentnie spisek... (sarkazm, bo niektórzy tutaj mają problem z wyłapywaniem)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

TomPL pisze: 10 lut 2021, 10:17 "jak KO zdobędzie władzę to niczego nie zmieni" - slogan, nie definiujący "niczego", coś konkretnego masz na myśli?
Większość decyzji PIS jest warunkowana z EU lub Waszyngtonu, nie ma znaczenia kto rządzi, ponadto brakuje kasy, jak zwykle w socjalizmie i stąd podnoszenie podatków, to niekończąca się historia z finałem w postaci bankructwa. Warto zauważyć że przez 30 lat nieustającego rozwoju PL rządy się zmieniały jak w kalejdoskopie ale żaden nie uchwalił budżetu bez deficytu. czyli pieniędzy było coraz więcej i jednocześnie zawsze brakowało. Przypadek ? Nie sądzę. Sprawy typu aborcja z punktu widzenia interesu Polaków są zupełnie nieistotne. Co więcej idę o zakład że żaden z podatków nałożonych
przez PIS po zmianie władzy nie zostanie zlikwidowany, przeciwnie, nowa władza nałoży nowe podatki, patrz w przeszłość.
Konfederacja coś by mogła zmienić ale też nie koniecznie. Jak się przekonają kogo muszą słuchać to im rura zmięknie.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Proszę adminów o wyczyszczenie stąd wątku politycznego...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Jakuboto pisze: 10 lut 2021, 10:38 Proszę adminów o wyczyszczenie stąd wątku politycznego...
Ja też.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Jakuboto pisze: 10 lut 2021, 10:38 Proszę adminów o wyczyszczenie stąd wątku politycznego...
Po pracy przeniosę posty, a tymczasem proszę o niedokładanie mi roboty i pisanie tu o AO, zaś o polityce w stosownym wątku.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

No dobra, przegrała moja ukochana Andresku z moją ukochaną Hsieh i teraz nie wiem czy płakać czy skakać z radości, ale chociaż było pięknie.
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Oglądał ktoś Djokovica? Jest na rzeczy jakaś kontuzja?
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Kyrgios znów kreuje widowisko, mecz z Humbertem całkiem, całkiem :::gd::: Przełamanie na 5:3 w trzecim secie dla Francuza, w setach po 1.
EDIT: I już 6:3 :::gd:::
EDIT 2: I już pierwsze przełamanie na 1:0.... Allez! :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Halep była blisko wylotu, ale ostatecznie wygrała z Tomljanovic 7:5 w 3 secie. Widział ktoś Zwieriewa? Naprawdę tak przypakował?
Obrazek
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Cambrinus pisze: 10 lut 2021, 11:55 Halep była blisko wylotu, ale ostatecznie wygrała z Tomljanovic 7:5 w 3 secie. Widział ktoś Zwieriewa? Naprawdę tak przypakował?
Czemu "przypakował"? Zdaje mi się, że jest podobnie, jak było, chociaż wiadomo - młody chłopak, może się pod kątem fizycznym jeszcze rozwijać. Ujęcie, które wybrałeś, pokazuje bardzo mocno napięte mięśnie w momencie faktycznego uderzenia (zetknięcia strun z piłką). W takiej sytuacji to i ja mogę wyglądać na przypakowanego :D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Szok! Kyrgios obronił 2 meczowe i przełamał, powrót na 5:5 O_O

Serwis z dołu, ten gość jest INNY rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Fakt. Włączyłem go na chwilę i wygląda w miarę normalnie. A Humbert nie wytrzymał napięcia przy serwowaniu na mecz i z 5:4 zrobiło się 5:6 dla Kyrgiosa w czwartym secie.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

No i wygrał nasz czarodziej seta O_O rotfl . W TB zagrał rewelacyjnie :::gd:::

EDIT: Ha, ha, teraz czaruje panią sędzię rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 10 lut 2021, 10:34
TomPL pisze: 10 lut 2021, 10:17 "jak KO zdobędzie władzę to niczego nie zmieni" - slogan, nie definiujący "niczego", coś konkretnego masz na myśli?
Większość decyzji PIS jest warunkowana z EU lub Waszyngtonu...
Po takim stwierdzeniu reszty już nie musze czytać :::bd::
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

TomPL pisze: 10 lut 2021, 12:49
asad pisze: 10 lut 2021, 10:34
TomPL pisze: 10 lut 2021, 10:17 "jak KO zdobędzie władzę to niczego nie zmieni" - slogan, nie definiujący "niczego", coś konkretnego masz na myśli?
Większość decyzji PIS jest warunkowana z EU lub Waszyngtonu...
Po takim stwierdzeniu reszty już nie musze czytać :::bd::
To nie czytaj, przecież ten ostatni podatek dzięki któremu nie ma transmisji został nałożony właśnie dlatego że na inną jego formę nie zgodziła się EU.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

No i Kyrgios wygrał, w piątym secie 6:4 :D O_O :::gd::: rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Cześć Chłopaki, najlepszego w Nowym Roku :).
ReTo pisze: 10 lut 2021, 11:38 Oglądał ktoś Djokovica? Jest na rzeczy jakaś kontuzja?
Nie wnikając czy pytasz z nadzieją :wink: odpowiadam: nie ma kontuzji. Mimo tradycyjnego bólu odwłoka jednego z przedmówców o jednorazowe rozciąganie barku w trzecim bodajże secie, fizycznie wszystko cacy, to Franciszek tak błysnął formą. 26 asów wsadził Novak w tym meczu bijąc swój personalny rekord, 23 asy poszło z drugiej strony. Coś tam kwękał Serb na konfie, że nie czuł dziś piłki za dobrze, słoneczko w ciemię grzało, korty szybkie jak nigdy, a i przeciwnik włączył prędkość strusia pędziwiatra (fakt), stąd było nieco pod górkę.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”