Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Ciekawe czy pokażą naszego narodowego miksta? Ma być o 8-mej...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

TomPL pisze: 16 lut 2021, 07:32 Ciekawe czy pokażą naszego narodowego miksta? Ma być o 8-mej...
Na ES Player pokażą. :twisted:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

wyczesany pisze: 16 lut 2021, 07:47
TomPL pisze: 16 lut 2021, 07:32 Ciekawe czy pokażą naszego narodowego miksta? Ma być o 8-mej...
Na ES Player pokażą. :twisted:
Milcz, toż to kosztuje 5zł mies. (15 poza promocją) :o
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

rafbat pisze: 16 lut 2021, 08:08
wyczesany pisze: 16 lut 2021, 07:47
TomPL pisze: 16 lut 2021, 07:32 Ciekawe czy pokażą naszego narodowego miksta? Ma być o 8-mej...
Na ES Player pokażą. :twisted:
Milcz, toż to kosztuje 5zł mies. (15 poza promocją) :o
:fainted:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

wwojtek pisze: 15 lut 2021, 23:20 Djoković jak zwykle dno i metr mułu.

Chciałem nieśmiało zwrócić uwagę na uformowanie niesamowitej pary deblowej Pavić/Mektić, która to para zdążyła już wygrać dwa turnieje w tym roku a na Australian Open zameldowała się już w 1/4 finału. Być może ten duet to spinoff zakończenia współpracy Kubota i Melo (Koolhof grał z Mekticem, wygrali ATP Finals) a i też przygotowania deblistów do Tokio, gdyż w drabince AO dało się zauważyć "podejrzanie" dużo par narodowych. W każdym razie Chorwaci mają wszystko, by na lata zdominować deblowy tour. Pamiętam do dziś, jakie wrażenie zrobiła na mnie gra Pavica w pamiętnym finale Wimbledonu 2017.
Pavic/Mektic to niewątpliwie wybór na Olimpiadę, gdzie mają być pary narodowe. Teraz na Eurosport Player końcówka drugiego seta tej pary z Francuzami Herbertem i Mahut. Taki może być finał Olimpiady w deblu. A ten obecny mecz to dla mnie przedwczesny finał AO w deblu. Stawiam na to, że zwycięzcy dzisiejszego meczu wygrają AO.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

rafbat pisze: 16 lut 2021, 08:08
wyczesany pisze: 16 lut 2021, 07:47
TomPL pisze: 16 lut 2021, 07:32 Ciekawe czy pokażą naszego narodowego miksta? Ma być o 8-mej...
Na ES Player pokażą. :twisted:
Milcz, toż to kosztuje 5zł mies. (15 poza promocją) :o
Gdzie taka promocja? Ja dałem 7,50 O_O
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

rafbat pisze: 16 lut 2021, 07:22 Dimitrov totalnie się nie rusza - podobno uraz biodra/miednicy. Jednak nie widać u niego pretensji do całego świata i zgonowania. Jak to się nazywa? Klasa?
Ale przerżnął... Djoko by pogrymasił i wyciągnął mecz :twisted:

Nawiasem mówiąc, ćwierćfinaliści w górnej części drabinki to 3 połamańców i kwalifikant z odmętów rankingu, na dole najwyżej rozstawieni, w pełni sił i zdrowia - czekam na jutrzejsze mecze :::gd:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Dałbym i 15 ale to jest po prostu niewygodne takie oglądanie na kompie a mój telewizor tego nie łyka :(
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

A propos ESP Playera - ktoś z Was używa na Android TV? Apka ściągnięta, wszystko ok, tylko zalogować się nie sposób... nie otwiera się okno.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

W obecnym układzie jedynym rozsądnym wydaje mi się finał Zverev vs. Nadal/Miedwiediew (z naciskiem na tego pierwszego). Który z nich by to nie był, nie daję większych szans Niemcowi w finale. Sercem chciałbym, żeby 21 tytuł trafił do Rafy.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

wyczesany pisze: 16 lut 2021, 07:47
TomPL pisze: 16 lut 2021, 07:32 Ciekawe czy pokażą naszego narodowego miksta? Ma być o 8-mej...
Na ES Player pokażą. :twisted:
Bardzo smieszne, bardzo :dvl(: Pokazywali powtórkę Osaka-Hsieh :/ a teraz pewnie Serena...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Tom zainwestuj w jakieś urządzenie które kablem hdmi łączysz z TV. Może być sam laptop albo coś bardziej dedykowanego i mniejszego.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Ten dzisiejszy mikst to jakaś żenada. O tyle, co na początku Iga coś tam jeszcze grała, to Kubot od samego rozpoczęcia tego śmiesznego pojedynku gra piach. Smutno to się oglądało, nie wiem czemu olali sobie ostatni mecz, który mieli do zagrania w Australian Open. Normalny człowiek wyszedł by na kort i walczył do upadłego. Kibicuję Polakom zawsze, ale tutaj była taka żenada, że odechciewało się na to patrzeć. Niestety wychodzi z tego mega hejt, ale uzasadniony w 100% :::bd::
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

4:6, 1:6 - koniec polskich akcentów w tegorocznym Australian Open.

Oglądałem tylko drugiego, bardzo krótkiego seta, niemniej warto zaznaczyć bardzo słabą grę Kubota, przeciętną grę Igi (z przebłyskami, ale deblistką to ona zdecydowanie nie jest). Po drugiej stronie bardzo solidny Belg i fenomenalnie grająca Amerykanka - momentami zdawało się, że tempo gry Kubota nie robi na niej żadnego wrażenia. W pełni zasłużona wygrana. Aż z ciekawości obejrzę w wolnej chwili powtórkę 1 seta, bo jestem bardzo ciekaw jakim cudem Łukasz i Iga potrafili tam nawiązać walkę.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

rafbat pisze: 16 lut 2021, 09:34 4:6, 1:6 - koniec polskich akcentów w tegorocznym Australian Open.

Oglądałem tylko drugiego, bardzo krótkiego seta, niemniej warto zaznaczyć bardzo słabą grę Kubota, przeciętną grę Igi (z przebłyskami, ale deblistką to ona zdecydowanie nie jest). Po drugiej stronie bardzo solidny Belg i fenomenalnie grająca Amerykanka - momentami zdawało się, że tempo gry Kubota nie robi na niej żadnego wrażenia. W pełni zasłużona wygrana. Aż z ciekawości obejrzę w wolnej chwili powtórkę 1 seta, bo jestem bardzo ciekaw jakim cudem Łukasz i Iga potrafili tam nawiązać walkę.
Tempo gry Kubota nie robiło na niej wrażenia? Przecież u Kubota dzisiaj nie było żadnego tempa. Wszystko wyrzucał, pchał się do siatki po słabych returnach i swoich drugich serwisach. Dostawał piłki pod nogi co chwilę i bezradny wyrzucał poza kort albo oddawał prostą piłkę. To nie Amerykanka zagrała fenomenalnie, tylko nasz mikst nie zagrał NIC.
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

A propos tempa, to w meczu Halep Williams czuje się jakbym oglądał facetów. Naprawdę imponujący poziom.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hokej pisze: 15 lut 2021, 22:30 Ayshe - nie próbujesz zrozumieć, że problem nie w kontuzji tylko aktorstwie? Przecież to ewidentnie wpływa na przeciwnika, pamiętasz jak Wawrinka zgłupiał w finale AO z Nadalem?
Berretini grał i nikt sie wiedział, Zworek nie daje po sobie poznać itd. Mam wrażenie, że dla Serba porażka w "normalnym" stylu jest nie do przyjęcia, dlatego nie kupuję tych popisów aktorstwa.
Rozumiem, że narracja zmienia się w zależności od potrzeb.. Były już tradycyjne argumenty o oszustwie, bo przecież " nie da się tak grać z kontuzją", o zmęczeniu, teraz o nadmiernym werbalizowaniu problemu. Serbowi dowala się za to co zrobił, czego nie zrobił, co powiedział i czego nie powiedział, zawsze coś się znajdzie jakiś powód żeby mieszać go z błotem. Napisz mi proszę, co takiego zrobił z meczu z Frycem co Cię tak oburza? Medicala wziął? A z Raonicem? Jęczał podczas wymian? Może problem polega na tym, że od meczu trzeciej rundy jest maglowany przez dziennikarzy o tę kontuzję jakby miał obowiązek przedstawiać dokumentację medyczną i na te pytania odpowiada? Podsumowując, bo nie chce mi się maglować tego tematu dalej, a co chyba stanowi sedno bólu d..py oponentów to fakt, że że dla Serba porażka jest nie do przyjęcia.

I zostawię to tutaj, bo ten artykuł bardzo dobrze wyraża moją opinię w temacie.
https://tennisbuzz.net/comment-novak-dj ... 6WP74wp4Ok
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

TomPL pisze: 16 lut 2021, 09:05
wyczesany pisze: 16 lut 2021, 07:47
TomPL pisze: 16 lut 2021, 07:32 Ciekawe czy pokażą naszego narodowego miksta? Ma być o 8-mej...
Na ES Player pokażą. :twisted:
Bardzo smieszne, bardzo :dvl(: Pokazywali powtórkę Osaka-Hsieh :/ a teraz pewnie Serena...
Nieobejrzenie miksta może ci wyjść jedynie na dobre.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Jakuboto pisze: 16 lut 2021, 09:13 Tom zainwestuj w jakieś urządzenie które kablem hdmi łączysz z TV. Może być sam laptop albo coś bardziej dedykowanego i mniejszego.
A daj pan spokój, nie będę dla jakiegoś żenującego miksta dokupował dodatkowego laptopa! :]
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Blisko 40-letnia Serena rusza się po korcie jak ta lala, reszta sobie biega od lewej do prawej i nabija kilometry. Niesamowite.
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”