Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Majorka pisze: 12 lut 2021, 15:52
Vivid pisze: 12 lut 2021, 15:30 Były djokozgony? :)
Wszystko było. Zgony i zmartwychwstanie. :wink:
A jak napisałem,, że kmiot i klaun to się niektórzy spuszyli .... rotfl
To się chyba może nasilać, takie zachowanie, lata lecą, sił coraz mniej, a by się jeszcze chciało ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

ayshe pisze: 12 lut 2021, 21:02 Tak typowy, że można włączyć i zapętlić albo zrobić kopiuj/wklej. Co okazja, to włączacie tę samą, cienką jak disco polo płytę o djokozgonach, cyrkach i symulkach, rzygać mi się chce jak to czytam pięćsetny raz.
Te dwa zdania właściwie idealnie opisują scenariusz tych kontuzji Djokovica, bo wielu fanom tenisa, też się chce rzygać jak Novak przy każdej okazji odpala tę samą płytę z djokozgonami, cyrkami i symulkami i też to można zapętlić i zrobić kopiuj/wklej. Inicjatorem całej karuzeli, która ma miejsce na korcie i kontynuację na forum jest wielki Nole. Zatem pretensje, że musisz to czytać to do Novaka raczej powinny być kierowane. Serb przez całą karierę zapracował sobie na to, że trybuny są mu przeciwne, a poza jego kibicami prawie nikt nie wierzy w jego cyrki i potem efekty są takie, że jak mu rzeczywiście coś dolega to również, nikt za bardzo nie chce w to wierzyć. Piszesz, że innym tenisistom się to zdarzało, tak zdarzało się, ale nie 50 razy! To taka malutka różnica, która powoduje, że nawet jeśli uznać, że dziś Serbowi coś dolegało, to trybuny zamiast go wspierać w walce z kontuzją to miały jego gesty w głęboko w ....
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Fani Serba na otarcie łez ;) mogą powiedzieć, że poprawił się w smeczowaniu, zatem djokosmecze już ciut mniej pasują do ogólnej beki z tego gościa. :P
Nadal jednak zostaje Djokozgonem Dnokovicem. :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 13 lut 2021, 04:35 Fani Serba na otarcie łez ;) mogą powiedzieć, że poprawił się w smeczowaniu, zatem djokosmecze już ciut mniej pasują do ogólnej beki z tego gościa. :P
Nadal jednak zostaje Djokozgonem Dnokovicem. :twisted:
Ale Rafe to Ty szanuj.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

ReTo pisze: 13 lut 2021, 05:57
Vivid pisze: 13 lut 2021, 04:35 Fani Serba na otarcie łez ;) mogą powiedzieć, że poprawił się w smeczowaniu, zatem djokosmecze już ciut mniej pasują do ogólnej beki z tego gościa. :P
Nadal jednak zostaje Djokozgonem Dnokovicem :twisted:
Ale Rafe to Ty szanuj.
Czyli jak głaszcze hemoroida przed serwisem to mam się odwracać i nie patrzeć? :P
OK, może da się zrobić. ;)
Rafa jak Nole? Nie no, nie te bicki. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Muchova O_O gra dalej! Ograła Karolinę Pliskovą 2:0 w setach. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Chyba zupełnie niechcący zrobiłem z Czeszki lokalną celebrytkę. ;)
Nie chciałem, przepraszam, serio. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid wytłumacz takiemu ignorantowi jak ja o co chodzi z Twoją retoryką w sprawie Muchovej?
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

https://www.sport.pl/tenis/7,64987,2678 ... wanie.html
Jak widać nie tylko grupa antyfanów Serba z tego forum zaczyna mieć tego po prostu dość.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

optymista pisze: 13 lut 2021, 10:51 Vivid wytłumacz takiemu ignorantowi jak ja o co chodzi z Twoją retoryką w sprawie Muchovej?
Muchovą przywołuję tylko jako tę, która wyklepywała Świątek. Grały ze sobą już ze 2-3 razy. Na razie bilans dla Czeszki do zera. Nic więcej :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Jutro na Rod Laver całkiem ciekawie...
Muguruza - Osaka -> Podobny tenis, można spojrzeć aby zobaczyć kto na dole może rządzić i dzielić.
Sabalenka - Williams -> Białorusinka ostatnio w formie, zobaczymy czy również mentalnie.
Thiem - Dimitrow -> Tak dla odmiany dwóch zawodników grający jednoręczny.
Iga - Halep -> Tylko Iga! :giv_hrt:
Djokovic - Raonic -> Wyjdzie czy problemy Serba poważne czy nie ale po tym wszystkim myślę, że Rafa idzie po 21 tytuł WS.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

El Diablo pisze: 13 lut 2021, 14:46 Jutro na Rod Laver całkiem ciekawie...
Muguruza - Osaka -> Podobny tenis, można spojrzeć aby zobaczyć kto na dole może rządzić i dzielić.
Sabalenka - Williams -> Białorusinka ostatnio w formie, zobaczymy czy również mentalnie.
Thiem - Dimitrow -> Tak dla odmiany dwóch zawodników grający jednoręczny.
Iga - Halep -> Tylko Iga! :giv_hrt:
Djokovic - Raonic -> Wyjdzie czy problemy Serba poważne czy nie ale po tym wszystkim myślę, że Rafa idzie po 21 tytuł WS.

Z ostatnim zdaniem jak najbardziej się zgadzam W Serba ozdrowienie w żadnym wypadku nie wierzę, jeżeli fizjo potwierdził naderwanie to jego wyjście na mecz z Raonicem byłoby skrajnie nieodpowiedzialne. Nadal dostanie przez to niesamowitej mocy mentalnej, zupełnie nie rozumiem czemu bukmacherzy wyżej oceniają szansę Medvedeva ( być może chodzi o plecy Hiszpana), ale moim zdaniem za tydzień w niedzielę stanie się naprawdę historyczna rzecz.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

El Diablo pisze: 13 lut 2021, 14:46 Jutro na Rod Laver całkiem ciekawie...
Muguruza - Osaka -> Podobny tenis, można spojrzeć aby zobaczyć kto na dole może rządzić i dzielić.
Sabalenka - Williams -> Białorusinka ostatnio w formie, zobaczymy czy również mentalnie.
Thiem - Dimitrow -> Tak dla odmiany dwóch zawodników grający jednoręczny.
Iga - Halep -> Tylko Iga! :giv_hrt:
Djokovic - Raonic -> Wyjdzie czy problemy Serba poważne czy nie ale po tym wszystkim myślę, że Rafa idzie po 21 tytuł WS.
Dorzuciłbym do tego zestawu drugi mecz na Margaret Court, czyli Karacew vs Auger-Aliassime. Zapowiada się niezła strzelanina.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

A ja podtrzymuję, że wygra Zvorek. Jeżeli kontuzja Novaka jest prawdziwa to Niemiec ma w tym momencie najłatwiejszą drabinkę do finału, szczególnie, że gra Thiema delikatnie mówiąc nie przekonuje (mimo, wyciągnięcia meczu z Kyrgiosem od 0-2, za co wielki szacun).

Odnośnie samego Djokovica, jestem jego ogromnym fanem, ale nie zamierzam go bronić. Nie zamierzam też oceniać co to za kontuzja, na ile miała wpływ, na ile było aktorzenia. Niestety też coraz mniej podoba mi się jego całościowy obraz, z którego wyłania się osoba, którą można lubić, tylko gdy wszystko się układa i gładko wygrywa. Daleko przyczyn szukać nie trzeba, czas ucieka, a szlemów brakuje. Coraz więcej jest w nim frustracji, negatywnych emocji, gestów i mowy ciała. Niestety... Oczywiście kibicuję mu dalej i życzę jak najlepiej, mam nadzieję, że swoje dołoży (za tydzień raczej nie, trzeba czekać na Wimbledon ;) )
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 13 lut 2021, 13:26
optymista pisze: 13 lut 2021, 10:51 Vivid wytłumacz takiemu ignorantowi jak ja o co chodzi z Twoją retoryką w sprawie Muchovej?
Muchovą przywołuję tylko jako tę, która wyklepywała Świątek. Grały ze sobą już ze 2-3 razy. Na razie bilans dla Czeszki do zera. Nic więcej :)
Biedne fakty: :hanky:
https://www.wtatennis.com/head-to-head/326408/322191
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

To tylko dowodzi, jak bardzo mnie to obchodzi ... ;)
A grały dwa razy. Raz pokazówka. Nie przypominam sobie bym napisał o oficjalnych turniejach WTA ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 13 lut 2021, 20:58
To tylko dowodzi, jak bardzo mnie to obchodzi ... ;)
Czyli "nie znasz się, ale się wypowiesz"? :D
Vivid pisze: 13 lut 2021, 20:58A grały dwa razy. Raz pokazówka. Nie przypominam sobie bym napisał o oficjalnych turniejach WTA ...
To dolicz jeszcze wygrane losowania przed meczem, rozgrywki w szachy i "papier, kamień nożyce". rotfl
Prezes fanklubu Staśka :D
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Bo to jest tak, jak Iga przegrywa to przegrywa, porażka jest definitywna, bezapelacyjna i całkowicie pełnowartościowa, jak wygrywa to niechcący, przypadkiem a jej sukces jest zupełnie bez znaczenia. Czyli logika Kalego.
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Osaczka ucieka spod topora, dwóch toporów :!exec!: :!exec!: . Muguruza robi Muguruzę.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”