asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

advantage pisze: 12 lut 2021, 14:11 No dla mnie będzie jasne, że udawał chyba, że nie wyjdzie na następny mecz.
Natomiast patrząc na historię występów Novaka to jeżeli udawał w przeszłości już wielokrotnie to robił to w innym celu niż żeby pograć dodatkowe sety. Ale nie chce mi się tego tłumaczyć, bo jeżeli ktoś nie wie o co chodzi, to albo jest ślepo zapatrzonym fanem Serba i wierzy w te wszystkie jego cyrki obwoźne, w których sam Novak gra główną rolę klauna albo niewiele wie o tenisie i jaką rolę odgrywa tu psychika.
Jeszcze napisz nowicjuszowi po co? Pewnie żeby zamieszać w głowie Nadalowi, niech myśli że Dżoko nie w pełni sił i niech ma nadzieję.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Brawo Djokovic, a Fritz niech się zastanawia ... :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Hahahaha, ale żenada te wrzaski. Janda powinna już dzwonić z gwiazdorskim kontraktem. 😂
Normalnie aż Kyrgios się chowa...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 12 lut 2021, 14:19
advantage pisze: 12 lut 2021, 14:11 No dla mnie będzie jasne, że udawał chyba, że nie wyjdzie na następny mecz.
Natomiast patrząc na historię występów Novaka to jeżeli udawał w przeszłości już wielokrotnie to robił to w innym celu niż żeby pograć dodatkowe sety. Ale nie chce mi się tego tłumaczyć, bo jeżeli ktoś nie wie o co chodzi, to albo jest ślepo zapatrzonym fanem Serba i wierzy w te wszystkie jego cyrki obwoźne, w których sam Novak gra główną rolę klauna albo niewiele wie o tenisie i jaką rolę odgrywa tu psychika.
Jeszcze napisz nowicjuszowi po co ? pewnie żeby zamieszać w głowie Nadalowi, niech myśli że Dżoko nie w pełni sił i niech ma nadzieję.
Jakiemu Nadalowi, człowieku, po drugiej stronie siatki stoi Fritz, który się posypał psychicznie po tych gierkach i przegrał piątego seta z "kontuzjowanym" Novaczkiem 2:6, scenariusz znany i lubiany, a niektórzy nadal w to wierzą. Ale w sumie mi to nie przeszkadza, wierzcie sobie w co tam chcecie, jak na razie wielki Nole po heroicznej walce z wszystkimi przeciwnościami losu w kolejnej rundzie. Co za niezłomna postawa. rotfl rotfl
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Obiektyw pisze: 12 lut 2021, 14:16
Gary pisze: 12 lut 2021, 14:11 Moim zdaniem Novak nie gra jak osoba 100% zdrowa, a już zwłaszcza jak w pełni zdrowy on. Ewidentnie się oszczędza i skraca wymiany. I za długo tak gra, żeby powiedzieć, że to jakieś gierki psychologiczne.
Mądre stwierdzenie.
P.S. Przeraża mnie fakt, że już dzisiaj drugi raz zgadzam się z Garym. ;)
Mnie też przeraża. :wink: Trzeba przejść na jakieś bardziej kontrowersyjne tematy, bo nie może być tak zgodnie. rotfl

PS. Uważam decyzję o wyproszeniu widzów w trakcie meczu za kuriozalną. Mogli ten lockdown wprowadzić np. od 2-3 w nocy, żeby mieć pewność, że mecze się zakończą.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Gary pisze: 12 lut 2021, 14:24PS. Uważam decyzję o wyproszeniu widzów w trakcie meczu za kuriozalną. Mogli ten lockdown wprowadzić np. od 2-3 w nocy, żeby mieć pewność, że mecze się zakończą.
Gary, znowu się zgadzam. Szok. O_O
Absurd goni absurd w dzisiejszych czasach.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Jakoś nie widzę Djokovica dalej w tym turnieju, moim zdaniem jest duża szansa że na mecz z Rao nawet nie wyjdzie, ale z drugiej strony to Nole.... niczego nie można być pewnym.
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

advantage pisze: 12 lut 2021, 14:23 Jakiemu Nadalowi, człowieku, po drugiej stronie siatki stoi Fritz, który się posypał psychicznie po tych gierkach i przegrał piątego seta z "kontuzjowanym" Novaczkiem 2:6, scenariusz znany i lubiany, a niektórzy nadal w to wierzą. Ale w sumie mi to nie przeszkadza, wierzcie sobie w co tam chcecie, jak na razie wielki Nole po heroicznej walce z wszystkimi przeciwnościami losu w kolejnej rundzie. Co za niezłomna postawa. rotfl rotfl
Czyli według Ciebie żeby rozstroić psychicznie Fritza konieczne było oddanie mu 2 setów? Aha...
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Te uśmieszki Djokovica kwitujące przesadnie dobre zagrania przeciwnika, które według Serba są szczęśliwe charakteryzują amatorski tenis. Po kimś kto tyle wygrał można spodziewać się więcej sportowej klasy, ale wieś z człowieka nigdy nie wychodzi jednak...
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 12 lut 2021, 14:28
advantage pisze: 12 lut 2021, 14:23 Jakiemu Nadalowi, człowieku, po drugiej stronie siatki stoi Fritz, który się posypał psychicznie po tych gierkach i przegrał piątego seta z "kontuzjowanym" Novaczkiem 2:6, scenariusz znany i lubiany, a niektórzy nadal w to wierzą. Ale w sumie mi to nie przeszkadza, wierzcie sobie w co tam chcecie, jak na razie wielki Nole po heroicznej walce z wszystkimi przeciwnościami losu w kolejnej rundzie. Co za niezłomna postawa. rotfl rotfl
Czyli według Ciebie żeby rozstroić psychicznie Fritza konieczne było oddanie mu 2 setów? Aha...
Jest perfidny, nie ma co. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 12 lut 2021, 14:28
advantage pisze: 12 lut 2021, 14:23 Jakiemu Nadalowi, człowieku, po drugiej stronie siatki stoi Fritz, który się posypał psychicznie po tych gierkach i przegrał piątego seta z "kontuzjowanym" Novaczkiem 2:6, scenariusz znany i lubiany, a niektórzy nadal w to wierzą. Ale w sumie mi to nie przeszkadza, wierzcie sobie w co tam chcecie, jak na razie wielki Nole po heroicznej walce z wszystkimi przeciwnościami losu w kolejnej rundzie. Co za niezłomna postawa. rotfl rotfl
Czyli według Ciebie żeby rozstroić psychicznie Fritza konieczne było oddanie mu 2 setów ? Aha...

No też jakoś tego nie widzę żeby ryzykować odpadniecie z turnieju tylko po to żeby zrobić w ...uja swoich mocniejszych przeciwników. To był jeden set w ktorym Wszystko się mogło zdarzyć. Równie dobrze Fritz mógł serwować asa za asem i wygrać 3:2. No ale naiwni niech wierzą, co nie zmienia faktu, że tylko sam Nole wie co się w tym meczu wydarzyło.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Gość prowadzi 2:0 w setach, w trzecim pojawia się problem, i dokładnie widać moment, kiedy Novak pośliznął się na korcie. Gołym okiem widać zapaść w grze, bo nie wmówicie mi, że to co pokazał Novak w trzecim i czwartym to było normalne. Niech mi ktoś poda racjonalny powód, dla którego zawodnik miałby puszczać bez powodu dwa sety w trzeciej rundzie? Bardzo proszę, naprawdę chciałabym to wiedzieć.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

ayshe pisze: 12 lut 2021, 14:34Gołym okiem widać zapaść w grze, bo nie wmówicie mi, że to co pokazał Novak w trzecim i czwartym to było normalne.
Ale "normalne normalne" czy "normalne jak na niego"? :D
Prezes fanklubu Staśka :D
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Prawda jest taka że gdyby dzisiaj po drugiej stronie siatki zamiast Fritza, tylko nawet ktoś pokroju Raonica to Serba w turnieju już by nie bylo. Został nasmarowany masciami, więc trochę mu pomogło i w 5 secie już wyglądało to nieźle ale nadal kiepsko jak na Serba, do tego dochodzi adrenalina którą sprawia że ból jest mniej odczuwalny. Moim zdaniem dopiero teraz zacznie się prawdziwa walka z bólem i tak jak już mówiłem, nie widzę już Serba odgrywajacego jakaś większa role w tym turnieju, no ale czas pokaże.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

wyczesany pisze: 12 lut 2021, 14:38
ayshe pisze: 12 lut 2021, 14:34Gołym okiem widać zapaść w grze, bo nie wmówicie mi, że to co pokazał Novak w trzecim i czwartym to było normalne.
Ale "normalne normalne" czy "normalnie jak na niego"? :D
Czy Ty mnie naprawdę chcesz dziś bardziej wkurzyć? :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

ayshe pisze: 12 lut 2021, 14:42
wyczesany pisze: 12 lut 2021, 14:38
ayshe pisze: 12 lut 2021, 14:34Gołym okiem widać zapaść w grze, bo nie wmówicie mi, że to co pokazał Novak w trzecim i czwartym to było normalne.
Ale "normalne normalne" czy "normalnie jak na niego"? :D
Czy Ty mnie naprawdę chcesz dziś bardziej wkurzyć? :D
Kto wie? :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Luqoz
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 5 cze 2017, 23:52

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Prawda jest taka, że jak Novaka coś boli, to musi pokazać całemu światu jak bardzo cierpi i jakim jest herosem, że z taką kontuzją i tak jest w stanie wygrać mecz. Gdyby to był naprawdę poważny uraz, to nie wyciągnąłby tego meczu. Z resztą o tym jaka jest prawda to się dowiemy podczas meczu z Raonicem.
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 12 lut 2021, 14:28
advantage pisze: 12 lut 2021, 14:23 Jakiemu Nadalowi, człowieku, po drugiej stronie siatki stoi Fritz, który się posypał psychicznie po tych gierkach i przegrał piątego seta z "kontuzjowanym" Novaczkiem 2:6, scenariusz znany i lubiany, a niektórzy nadal w to wierzą. Ale w sumie mi to nie przeszkadza, wierzcie sobie w co tam chcecie, jak na razie wielki Nole po heroicznej walce z wszystkimi przeciwnościami losu w kolejnej rundzie. Co za niezłomna postawa. rotfl rotfl
Czyli według Ciebie żeby rozstroić psychicznie Fritza konieczne było oddanie mu 2 setów? Aha...
Zacznijmy, że Novak niczego nie oddawał, trzeciego seta przegrał bo miał kryzys, zaś czwartego przewalił na początku bo Fritz był na fali. Po 1:3 na początku czwartego Novaczek zbierał tylko siły na seta piątego i cudownym uzdrowieniem wybił Fritza z rytmu.
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Pamiętam jak wielu tutaj nie mogło również znieść aktorzenia Murraya, wyszło że jednak nie udawał.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Luqoz pisze: 12 lut 2021, 14:48Gdyby to był naprawdę poważny uraz, to nie wyciągnąłby tego meczu.
Tego chyba nikt nie kwestionuje. ;)

P.S. Ostatnio w meczu wygrałem seta i na początku drugiego strzeliły mi plecy. Przegrałem seta prawie bez walki. W trzecim skupiłem się, zacisnąłem zęby i wygrałem ... ale kortu już nie zasiatkowałem, bo ledwo łaziłem. Mam coś z Novaka. ;) Do takich zdarzeń jakie widzieliśmy podchodzę z ostrożnością. Prawdę zna zawodnik.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”