Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Artlight pisze: 8 lut 2021, 18:26 Giorgi? To ona jeszcze w ogóle na poważnie gra w tenisa? Myślałem, że jej główną działalnością jest już od dawna rozbieranie się na Instagramie...
Jedyny co śledzi babski tenis od właściwej strony ;) :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

No to Hubert mnie wkurzył :/ Dosyć zarywania nocki. Zostawiam go przy 1:1 z niewielką nadzieją, że jak się obudzę i spojrzę w smartfona, to nie będzie już poza turniejem.....
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Ciepła klucha już od pierwszej rundy kłopoty. Miejmy nadzieję że jakoś się doczłapie do meczu z Tsitsipasem w 3 rundzie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

I po Huberciku ...
Tak coś miałem przeczucie, że się może przejechać na młodziaku. Ale nie chciałem krakać ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Miny robił?
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Tak jak ciągle powtarzam. Ciepła klucha I nic więcej. I nie obchodzi mnie że za ten "popis" dostanie tyle pieniędzy, ile zarabiam w parę lat.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Mnie bardziej ciekawi jak będzie wyglądała gra w drugim tygodniu. Szczególnie WTA.
Przerwa w rozgrywkach w zeszłym sezonie, pewnie jednak zaburzone przygotowania do nowego, kwarantanna w Australii.
Ciekawi mnie jak będzie to od strony fizycznej i wydolnościowej wyglądało jak kilka spotkań (cięższych) w nogach będzie.
Z drugiej strony, póki co, pogoda sprzyja. Dziś rano słyszałem chyba, że 24 stopnie i wilgotność powietrza 40%. Warunki bardzo dobre, to działa na korzyść. Gdyby poszła wilgotność do góry i jeszcze temperatura ponad 30 stopni to by się chyba "działo" ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 9 lut 2021, 08:16 Mnie bardziej ciekawi jak będzie wyglądała gra w drugim tygodniu. Szczególnie WTA.
Przerwa w rozgrywkach w zeszłym sezonie, pewnie jednak zaburzone przygotowania do nowego, kwarantanna w Australii.
Ciekawi mnie jak będzie to od strony fizycznej i wydolnościowej wyglądało jak kilka spotkań (cięższych) w nogach będzie.
Z drugiej strony, póki co, pogoda sprzyja. Dziś rano słyszałem chyba, że 24 stopnie i wilgotność powietrza 40%. Warunki bardzo dobre, to działa na korzyść. Gdyby poszła wilgotność do góry i jeszcze temperatura ponad 30 stopni to by się chyba "działo" ...
Tak czysto z ciekawości, bez dociekania... Gdyby zdarzyło się, że Świątek wygrywa AO, byłby to pełnoprawny szlem? Nieco mnie to nurtuje :D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

A skąd. Przecież odbywa się w innym terminie niż normalnie ;)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

rafbat pisze: 9 lut 2021, 08:46 Tak czysto z ciekawości, bez dociekania... Gdyby zdarzyło się, że Świątek wygrywa AO, byłby to pełnoprawny szlem? Nieco mnie to nurtuje :D
Naprawdę Cię to nurtuje? O_O :::bd::

Kuriozalna piłka meczowa w wykonaniu De Minaura: z premedytacją przy meczpoincie trafł w łeb Sandgrena, rewanżując sie za identyczne zagranie Jankesa rotfl

A co do HuHu, to stara śpiewka: "nie dziwi nic...". Jakoś go nie widzę z dobrymi wynikami, w przeciwieństwie do Igi :wink: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 9 lut 2021, 10:15 w przeciwieństwie do Igi :wink: .
Jestem ostrożny co do szans Igi. Mecz I rundy w drugim secie nie wyglądał stabilnie, a lepsza zawodniczka niż Rus może nie wypuścić "momentum".

Jak Giorgi będzie strzelała, trafiała i zdominuje pierwszy set, to Iga w drugim może pync.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Marcin_L pisze: 9 lut 2021, 10:40
hohvar pisze: 9 lut 2021, 10:15 w przeciwieństwie do Igi :wink: .
Jestem ostrożny co do szans Igi. Mecz I rundy w drugim secie nie wyglądał stabilnie, a lepsza zawodniczka niż Rus może nie wypuścić "momentum".

Jak Giorgi będzie strzelała, trafiała i zdominuje pierwszy set, to Iga w drugim może pync.
Ale ja miałem na myśli ogólnie karierę, a nie tegoroczne AO :)
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Pytanie trochę z innej beczki. Czy jest jakiś kanał/stream na którym można oglądać AO w 4k? Chciałbym, żeby to wyglądało przynajmniej tak jak to:
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 9 lut 2021, 10:15 Kuriozalna piłka meczowa w wykonaniu De Minaura: z premedytacją przy meczpoincie trafł w łeb Sandgrena, rewanżując sie za identyczne zagranie Jankesa
Aż muszę zobaczyć powtórkę. Ale ciekawe, że wyczekał do ostatniej piłki. Cierpliwy... :D Kiedy Australijczyk oberwał? Dużo wcześniej?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Gary pisze: 9 lut 2021, 11:37
hohvar pisze: 9 lut 2021, 10:15 Kuriozalna piłka meczowa w wykonaniu De Minaura: z premedytacją przy meczpoincie trafł w łeb Sandgrena, rewanżując sie za identyczne zagranie Jankesa
Aż muszę zobaczyć powtórkę. Ale ciekawe, że wyczekał do ostatniej piłki. Cierpliwy... :D Kiedy Australijczyk oberwał? Dużo wcześniej?
Musiało to być kilka gemów wcześniej, bo oglądałem tylko fragment ostatniego seta. Odniosłem wrażenie, że się Kangur ostro wkurzył po tym, jak sam oberwał, ale pięknie się odwdzięczył w ostatniej piłce :wink: . Chłodne pożegnanie z jego strony też o tym może świadczyć.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Roger pisze: 9 lut 2021, 02:37 No to Hubert mnie wkurzył :/ Dosyć zarywania nocki. Zostawiam go przy 1:1 z niewielką nadzieją, że jak się obudzę i spojrzę w smartfona, to nie będzie już poza turniejem.....
Ja przestałem oglądać po 4 min., gdy było 3:0 dla Hurkacza ... No i chłop się rozkojarzył, 100 UE O_O, a może niedożywiony.
Za dużo je ogórków, i sam się powoli staje ogórasem.
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

arttenis pisze: 9 lut 2021, 14:19
Roger pisze: 9 lut 2021, 02:37 No to Hubert mnie wkurzył :/ Dosyć zarywania nocki. Zostawiam go przy 1:1 z niewielką nadzieją, że jak się obudzę i spojrzę w smartfona, to nie będzie już poza turniejem.....
Ja przestałem oglądać po 4 min., gdy było 3:0 dla Hurkacza ... No i chłop się rozkojarzył, 100 UE O_O, a może niedożywiony.
Za dużo je ogórków, i sam się powoli staje ogórasem.
No właśnie mam takie same odczucia , nie wiem czy to wegetarianizm . Ale mniejsza o to , ja nawet lubię Hurkacza , stara się chłop jak może , jest sympatyczny i OK pracuje nad sobą , ale brakuje mu tego czegoś , w domyśle wiemy o co chodzi , a są takie kobiety i nawet jest jedna Polka , które chociaż biologia im poskąpiła tych atrybutów , jednak to mają .
I teraz trzeba by napisać chłopy do garów i sałatek jarzynowych . :D I jak tu jeden z moderatorów ma w głowie swojej nie banować tak tego czym możemy się trochę pocieszyć oglądając mecze tenisowe. Czy my w Polsce musimy jak w tym diabelskim kotle , co go diabły nie pilnują , bo wiedzą że Polaczki i tak nie dopuszczą żeby ktoś z kotła uciekł i coś wygrał , bo zawiść nie pozwoli na to.
Pozdrawiam miałem nie pisać w wątkach jajecznych ale po prostu lubię Hurkacza i życzę mu jak najlepiej .
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Tadek 11 pisze: 9 lut 2021, 18:40
arttenis pisze: 9 lut 2021, 14:19
Roger pisze: 9 lut 2021, 02:37 No to Hubert mnie wkurzył :/ Dosyć zarywania nocki. Zostawiam go przy 1:1 z niewielką nadzieją, że jak się obudzę i spojrzę w smartfona, to nie będzie już poza turniejem.....
Ja przestałem oglądać po 4 min., gdy było 3:0 dla Hurkacza ... No i chłop się rozkojarzył, 100 UE O_O, a może niedożywiony.
Za dużo je ogórków, i sam się powoli staje ogórasem.
No właśnie mam takie same odczucia , nie wiem czy to wegetarianizm . Ale mniejsza o to , ja nawet lubię Hurkacza , stara się chłop jak może , jest sympatyczny i OK pracuje nad sobą , ale brakuje mu tego czegoś , w domyśle wiemy o co chodzi , a są takie kobiety i nawet jest jedna Polka , które chociaż biologia im poskąpiła tych atrybutów , jednak to mają .
I teraz trzeba by napisać chłopy do garów i sałatek jarzynowych . :D I jak tu jeden z moderatorów ma w głowie swojej nie banować tak tego czym możemy się trochę pocieszyć oglądając mecze tenisowe. Czy my w Polsce musimy jak w tym diabelskim kotle , co go diabły nie pilnują , bo wiedzą że Polaczki i tak nie dopuszczą żeby ktoś z kotła uciekł i coś wygrał , bo zawiść nie pozwoli na to.
Pozdrawiam miałem nie pisać w wątkach jajecznych ale po prostu lubię Hurkacza i życzę mu jak najlepiej .
Kurczę, też mu życzę, jak najlepiej, a to już kolejny turniej WS, w którym daje d....Niestety, miałem iść spać około 1:30 gdy było 1:1 w setach a dotrwałem do 4:25 gdy w piątym secie było 1:4....Dobra, a tak merytorycznie. W meczu z Ymerem zawiodła po raz kolejny głowa. Może rozwiązaniem byłaby współpraca z psychologiem (tak, jak to zrobiła Iga). Najbardziej irytująca była gra Huberta w czwartym secie. Prowadził 2:1 w setach, do stanu 5:5 wygrywał pewnie swoje gemy serwisowe i miał wiele breaków. Gdy przełamanie wydawało się nieuniknione, niemiłosiernie partolił. Z reguły marnował breaka atakiem ze stosunkowo łatwej piłki w aut lub siatkę albo przebijając piłki w wymianach bardzo pasywnie....Gdy Szwed cudem się obronił i po swoim serwisie wygrywał 6:5,, Hubertowi posypał się kompletnie gem serwisowy. Podwójny błąd serwisowy, dwa kompletnie nieudane skróty. Set przegrany 5:7, a w piątym zaczęło się od 0:3 (przełamanie serwisu Hurkacza na 0:2) i było po meczu. Niestety.....
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Roger pisze: 9 lut 2021, 20:55 ....Dobra, a tak merytorycznie. W meczu z Ymerem zawiodła po raz kolejny głowa. Może rozwiązaniem byłaby współpraca z psychologiem (tak, jak to zrobiła Iga). ...
U Igi to jest trochę inaczej, Abramowicz robi bardziej za damę do towarzystwa, żeby Iga się nie zanudziła ani nie zmanierowała w męskim towarzystwie. Żeby nie straciła perspektywy. Poza tym czuje że ma poparcie trzech osób, a nie jednego tatusia czy mamusi. To robi bardziej psychologiczne wrażenie na innych dziewczynach. W kupie siła.
Ciekawe co Hurkacz ma do powiedzenia po meczu, bo u pań to tenisowi dziadersi :oldtimer: , ze mną włącznie :rolleyes: , już by znaleźli odpowiedź.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 9 lut 2021, 13:12
Gary pisze: 9 lut 2021, 11:37
hohvar pisze: 9 lut 2021, 10:15 Kuriozalna piłka meczowa w wykonaniu De Minaura: z premedytacją przy meczpoincie trafł w łeb Sandgrena, rewanżując sie za identyczne zagranie Jankesa
Aż muszę zobaczyć powtórkę. Ale ciekawe, że wyczekał do ostatniej piłki. Cierpliwy... :D Kiedy Australijczyk oberwał? Dużo wcześniej?
Musiało to być kilka gemów wcześniej, bo oglądałem tylko fragment ostatniego seta. Odniosłem wrażenie, że się Kangur ostro wkurzył po tym, jak sam oberwał, ale pięknie się odwdzięczył w ostatniej piłce :wink: . Chłodne pożegnanie z jego strony też o tym może świadczyć.
Znalazłem, pierwszy punkt 4. gema. W sumie nie dziwię się Alexowi, też bym się wkurzył. Nie tyle uderzeniem samym w sobie, lecz zachowaniem Sandgrena. Amerykanin był z siebie wyraźnie zadowolony.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”