Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Zdanie można zmienić mając ku temu podstawy. Nie widzę, nie słyszę, temat zamknięty ...
A co do mięsa z krowy, to w Big Mac-u jest chyba wołowina? :)
Liczę tylko, że hohvar wróci i się wypowie jak Iga przerżnie. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 25 sty 2021, 17:24 Zdanie można zmienić mając ku temu podstawy. Nie widzę, nie słyszę, temat zamknięty ...
Na dodatek ślepy i głuchy. rotfl
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 25 sty 2021, 17:24 jak Iga przerżnie ;)
Iga przerżnie jeszcze wiele razy, nie zmienia to faktu że jest genialną tenisistką. Obdarzoną niezwykłymi umiejętnościami i magicznym wyborem uderzeń.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

TomPL pisze: 25 sty 2021, 17:48
Vivid pisze: 25 sty 2021, 17:24 Zdanie można zmienić mając ku temu podstawy. Nie widzę, nie słyszę, temat zamknięty ...
Na dodatek ślepy i głuchy rotfl
Tak tompolisz jak tompolnięty, ale to chyba tak powinno być? rotfl
asad pisze: 25 sty 2021, 21:03 Iga przerżnie jeszcze wiele razy, nie zmienia to faktu że jest genialną tenisistką. Obdarzoną niezwykłymi umiejętnościami i magicznym wyborem uderzeń.
A co za różnica, czy przerżnie geniusz, czy ostatnia olama? Przegrana to zawsze przegrana. W tenisie to dość dobitnie widać. Jedna z niewielu dyscyplin gdzie nawet drugie miejsce stawia w cieniu i czyni nikim ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Ale zaraz, zaraz, my tu gadu gadu a zdaje się prezydent USA zamierza pozwolić mężczyznom startować w zawodach kobiet, wystarczy że Isner poczuje się kobietą i pozamiatane. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 25 sty 2021, 22:23 Ale zaraz, zaraz, my tu gadu gadu a zdaje się prezydent USA zamierza pozwolić mężczyznom startować w zawodach kobiet, wystarczy że Isner poczuje się kobietą i pozamiatane. :)
Statystyki asów by poszybowały. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 25 sty 2021, 21:17 A co za różnica, czy przerżnie geniusz, czy ostatnia olama? Przegrana to zawsze przegrana. W tenisie to dość dobitnie widać. Jedna z niewielu dyscyplin gdzie nawet drugie miejsce stawia w cieniu i czyni nikim ...
Zdaje się ostatnio w dość ważnym meczu niejaka Pani Serena Williams przerżnęła z Panią Robertą Vinci. Stała się nikim ?
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 26 sty 2021, 08:38
Zdaje się ostatnio w dość ważnym meczu niejaka Pani Serena Williams przerżnęła z Panią Robertą Vinci. Stała się nikim ?
Odpowiedź jest oczywista dla każdego. :wink:

Ups, przesadziłem :::cheese:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 26 sty 2021, 08:38
Vivid pisze: 25 sty 2021, 21:17 A co za różnica, czy przerżnie geniusz, czy ostatnia olama? Przegrana to zawsze przegrana. W tenisie to dość dobitnie widać. Jedna z niewielu dyscyplin gdzie nawet drugie miejsce stawia w cieniu i czyni nikim ...
Zdaje się ostatnio w dość ważnym meczu niejaka Pani Serena Williams przerżnęła z Panią Robertą Vinci. Stała się nikim ?
Domyślam się, że to ironia, niemniej jednak bardzo mocno wyrywasz zdanie z kontekstu. ;)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 26 sty 2021, 08:38
Vivid pisze: 25 sty 2021, 21:17 A co za różnica, czy przerżnie geniusz, czy ostatnia olama? Przegrana to zawsze przegrana. W tenisie to dość dobitnie widać. Jedna z niewielu dyscyplin gdzie nawet drugie miejsce stawia w cieniu i czyni nikim ...
Zdaje się ostatnio w dość ważnym meczu niejaka Pani Serena Williams przerżnęła z Panią Robertą Vinci. Stała się nikim ?
Gdyby to przerżnięcie było jej największym życiowym osiągnięciem to zdecydowanie tak ...
Tenis jest zero-jedynkowy, nikt nie zwraca uwagi nawet na finalistę. To nie jest sport dla mentalnych mięczaków.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 26 sty 2021, 16:57 Gdyby to przerżnięcie było jej największym życiowym osiągnięciem to zdecydowanie tak ...
Tenis jest zero-jedynkowy, nikt nie zwraca uwagi nawet na finalistę. To nie jest sport dla mentalnych mięczaków.
Gdybanie i kilka ogólnikowych frazesów. Rozczarowujące. :tired:
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 Mało tego, ja tego nawet już nie będę miał szansy przeczytać, no, chyba że ktoś coś zacytuje.... :wink:
O tak, czytanie tenis.net.pl stało się dawno temu po użyciu tego widżetu znacznie przyjemniejsze. No bullshit zone.
Prośba do moderatora: czy można posprzątać te bzdury powyżej, które widać w cytatach? Nijak się to odnosi do wątku.
Fatalnie rozegrano umieszczenie tenisistów w dwóch różnych miejscach (Adelajda i Melbourne), różniących się komfortem przebywania i sprawy fundamentalnej dla tenisistów, czyli dostępu do kortów i treningu(!). Niestety powoduje to duże napięcia, przez co sam turniej może obfitować w niepotrzebne napięcia po obu stronach siatki.
8:7 40:15
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

wwojtek pisze: 26 sty 2021, 20:21 Nijak się to odnosi do wątku.
Spokojnie, na razie czekamy, kwarantanna, cisza przed emocjami.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 26 sty 2021, 18:46
Vivid pisze: 26 sty 2021, 16:57 Gdyby to przerżnięcie było jej największym życiowym osiągnięciem to zdecydowanie tak ...
Tenis jest zero-jedynkowy, nikt nie zwraca uwagi nawet na finalistę. To nie jest sport dla mentalnych mięczaków.
Gdybanie i kilka ogólnikowych frazesów. Rozczarowujące :tired:
Potrafisz się merytorycznie odnieść? Jeżeli według Ciebie ktoś zagrałby raz w finale WS-a to będzie latami wspominany? Chyba tylko w swojej rodzinnej miejscowości ...
Ja kilku takich graczy jestem w stanie wymienić, to kwestia wielu lat oglądania turniejów. Jednak pewnie nie jedna zaglądająca tu osoba nie bardzo by kojarzyła część czy wszystkie z tych nazwisk.
Tenisistów często postrzega się jako arogantów i buców. To mylny odbiór wyrazistego i twardego charakteru.
W sumie czemu się dziwić? Każdy "swoje" musiał przegrać i spitolić na korcie. To uczy, ale i kształtuje.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 27 sty 2021, 05:17 W sumie czemu się dziwić? Każdy "swoje" musiał przegrać i spitolić na korcie. To uczy, ale i kształtuje.
Proszę, proszę, jaka odmiana. Od przerżnęła - jest nikim do porażka uczy i kształtuje. rotfl
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

wwojtek pisze: 26 sty 2021, 20:21
hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 Mało tego, ja tego nawet już nie będę miał szansy przeczytać, no, chyba że ktoś coś zacytuje.... :wink:
O tak, czytanie tenis.net.pl stało się dawno temu po użyciu tego widżetu znacznie przyjemniejsze. No bullshit zone.
Faktycznie, rewelacja. :::gd::: Świetne narzędzie, miałbym tylko zastrzeżenie do nazwy "wrogowie", bo to jednak przesadne, wystarczyłoby "ignorowani".
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 27 sty 2021, 07:52
Vivid pisze: 27 sty 2021, 05:17 W sumie czemu się dziwić? Każdy "swoje" musiał przegrać i spitolić na korcie. To uczy, ale i kształtuje.
Proszę, proszę, jaka odmiana. Od przerżnęła - jest nikim do porażka uczy i kształtuje rotfl
Jedno nie wyklucza drugiego, ale może kiedyś to rozkminisz (wątpię) ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 27 sty 2021, 15:55 Jedno nie wyklucza drugiego, ale może kiedyś to rozkminisz (wątpię) ... rotfl
Nie wyklucza oraz nie determinuje, ale to zbyt skomplikowane dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 27 sty 2021, 17:46
Vivid pisze: 27 sty 2021, 15:55 Jedno nie wyklucza drugiego, ale może kiedyś to rozkminisz (wątpię) ... rotfl
Nie wyklucza oraz nie determinuje, ale to zbyt skomplikowane dla Ciebie.
Generalnie nie zajmuję się bzdetami, zostawiam to bardziej predystynowanym. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Kompletnie nie czuję tej "rozbiegówki" przed AO... wiem, że gdzieś grają ale nie wiem gdzie... wiem, że ktoś z kimś gra ale nie wiem kto z kim... i powiem Wam Panowie i Panie, stałem się pikniko-januszem... rzucę okiem na AO jak będzie mi pasować, będę starał się śledzić mecze Igi... i to w zasadzie tyle... :fugly:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”