Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 16 sty 2021, 15:27 Powtórzę kolejny raz: to nie był prawdziwy i pełnowartościowy Szlem i dopóki Świątek nie wygra takiego to nigdy nie będzie dla mnie wielkoszlemową mistrzynią.
Na szczęście wygra i będzie po kłopocie. ;-)
A tak na poważnie. Gdyby nie miała tak trudnych przeciwniczek, mógłbym częściowo się z Tobą zgodzić, ale jednak co by nie mówić, moim zdaniem Halep zagrała bardzo dobrze, za to finał mógł w każdej chwili skończyć się przegraną, wystarczyło na moment odpłynąć jak dawniej nasz ulubiony rodak - ten od bunga-bunga i byłoby pozamiatane.
Poza tym, może się za kimś powtórzę, ale ten turniej był i łatwiejszy i trudniejszy. Po pierwsze pieprzona niepewność (c19), po drugie - publika mogła teoretycznie Igę przydusić, ale też mogła ją mega ponieść (patrz co się działo podczas finałowego medicala).
Wydaje mi się, że jestem dość obiektywny w ocenie i nie dlatego, że Iga to Polka, ale za styl gry, który jako jedyny styl tenisowy - szczerze uwielbiam. I po odejściu Fedzi - jest to jedyna osoba, która może mi to wynagrodzić.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Nie chce mi się szukać, ale założę się, że znajdzie się na pewno sporo turniejów Wielkiego Szlema, w których nie uczestniczyło więcej graczy z Top 20 niż w RG Anno Domini 2020.

BTW, @Vivid, szlema Rafy też kwestionujesz?
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Marcin_L pisze: 21 sty 2021, 10:59 Nie chce mi się szukać, ale założę się, że znajdzie się na pewno sporo turniejów Wielkiego Szlema, w których nie uczestniczyło więcej graczy z Top 20 niż w RG Anno Domini 2020.

BTW, @Vivid, szlema Rafy też kwestionujesz?
Marcin, jak naprawdę chcesz się w to bawić, to napisz też do Macierewicza w sprawie tego raportu, i spytaj, czy on też tak na serio, bo są inne opinie itd itp. rotfl rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Marcin_L pisze: 21 sty 2021, 10:59 BTW, @Vivid, szlema Rafy też kwestionujesz?
A jak Ci się wydaje? Dla mnie to retoryczne pytanie.
hohvar pisze: 21 sty 2021, 12:12 Marcin, jak naprawdę chcesz się w to bawić, to napisz też do Macierewicza w sprawie tego raportu, i spytaj, czy on też tak na serio, bo są inne opinie itd itp. rotfl rotfl
Hohvar, rozumiem, że nie możesz przetrawić, iż ktoś nie akceptuje tej wygranej w wiadomym kontekście, i co więcej uzasadnia swoje stanowisko (z czym się nie zgadzasz). Ale to Ci nie pomoże ;) Jak tak bardzo Cię to boli to może pogadaj z psychologiem :P, albo napisz do "Przyjaciółki", tam ponoć pomagają rotfl rotfl
Tu masz bardziej konstruktywne podejście do tematu (też tak postulowałem, nie raz ...):
Jacek iREM pisze: 21 sty 2021, 10:28 Na szczęście wygra i będzie po kłopocie. ;-)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 21 sty 2021, 14:21 Hohvar, rozumiem, że nie możesz przetrawić, iż ktoś nie akceptuje tej wygranej w wiadomym kontekście, i co więcej uzasadnia swoje stanowisko (z czym się nie zgadzasz). Ale to Ci nie pomoże ;) Jak tak bardzo Cię to boli to może pogadaj z psychologiem :P, albo napisz do "Przyjaciółki", tam ponoć pomagają rotfl rotfl
Uderz w stół, nożyce się odezwą.... Przecież nie pisałem do Ciebie, ale skoro utożsamiasz się z Antonim, to tylko potwierdzasz trafnośc mojej intuicyjnje diagnozy. W moim, może naiwnym, paradygmacie myślowym, jeśli "ktoś nie akceptuje" faktów, a cały świat robi dokladnie na odwrót, to nie świat, tylko "ten ktoś" ma problem psychologiczny (a może nawet psychiatryczny). Rozumiem, że Ty myślisz odwrotnie, ale spoko, ja to przyjmuję, daję Ci prawo do takiej ekstrawagancji.

Dla mnie Twoje wywody są z tego samego poziomu co teorie spiskowe Antoniego M. Nie musisz tego uznawać, mało tego: wątpie, abyś to uczynił.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 21 sty 2021, 14:59 Uderz w stół, nożyce się odezwą....
...
Dla mnie Twoje wywody są z tego samego poziomu co teorie spiskowe Antoniego M. Nie musisz tego uznawać, mało tego: wątpie, abyś to uczynił.
To żeby nie wałkować tego w nieskończoność, reasumując - wybrałeś psychologa czy "Przyjaciółkę"?
W zasadzie to nieistotne, ale tak ze zwykłej ludzkiej ciekawości pytam ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 21 sty 2021, 16:02
hohvar pisze: 21 sty 2021, 14:59 Uderz w stół, nożyce się odezwą....
...
Dla mnie Twoje wywody są z tego samego poziomu co teorie spiskowe Antoniego M. Nie musisz tego uznawać, mało tego: wątpie, abyś to uczynił.
To żeby nie wałkować tego w nieskończoność, reasumując - wybrałeś psychologa czy "Przyjaciółkę"?
W zasadzie to nieistotne, ale tak ze zwykłej ludzkiej ciekawości pytam ;)
Pozostajemy w różnych światach równoległych. Ja jestem tu, a Ty w rzeczywistości kontrfaktycznej, gdzie "nie uznaje się" pewnych zaistniałych w mojej rzeczywistości faktów. Nie widzę zatem żadnych powodów, abym odnosił się do Twoich personalnych zaczepek, które są (przyznam) dość sprytnym wykorzystaniem technik erystycznych opisanych przez Schopenhauera, a dokładniej mieszanką sposobu 18 "mutatio controversiae" i sposobu 29 :rolleyes: . A to, że uciekasz się do coraz mniej wyrafinowanych sposobów, świadczy o tym, że dotyka to twojego czułego punktu i czujesz, że tylko w ten sposób możesz się "uratować". Kto wie, może nawet jakoś uwiera Cię to, że jesteś tam, gdzie jesteś, tylko nie za bardzo wiesz, jak z honorem wrócić do nas :wink: .

W rzeczywistości kontrfaktycznej, w której sam się umieściłeś, zaprzeczając pewnym faktom, prawa logiki nie obowiązują. Z tych samych powodów nie piszę m.in. do komisji Macierewcza, do płaskoziemców, do "wygranego" Trumpa.... Oczywiście również Ciebie nie zamierzam do niczego przekonywać, rozsiądź się wygodnie i karm swoimi teoriami :::gd::: . Wiedz tylko, że jak zaczniesz mędrkować na temat szlema Igi czy jej szans, to jak bumerang powróci w jakiejs formie Twojej proroctwo, że "nie wygra szlema nigdy" i upieranie się przy jego "prawdziwości" w sytuacji, gdy się nie sprawdziło na RG 2020.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Może w tej równoległej rzeczywistości Vivid (przy okazji duże podobieństwo do covid - tu by można zrobić mocniejszą teorię spiskową) jest szczupły i przystojny dlatego nie chce wracać...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 22 sty 2021, 13:55 Pozostajemy w różnych światach równoległych. Ja jestem tu, a Ty w rzeczywistości kontrfaktycznej, gdzie "nie uznaje się" pewnych zaistniałych w mojej rzeczywistości faktów. Nie widzę zatem żadnych powodów, abym odnosił się do Twoich personalnych zaczepek, które są (przyznam) dość sprytnym wykorzystaniem technik erystycznych opisanych przez Schopenhauera, a dokładniej mieszanką sposobu 18 "mutatio controversiae" i sposobu 29 :rolleyes: . A to, że uciekasz się do coraz mniej wyrafinowanych sposobów, świadczy o tym, że dotyka to twojego czułego punktu i czujesz, że tylko w ten sposób możesz się "uratować". Kto wie, może nawet jakoś uwiera Cię to, że jesteś tam, gdzie jesteś, tylko nie za bardzo wiesz, jak z honorem wrócić do nas :wink: .
Nieprzerwanie bawi mnie ten Twój paniczny strach, że Iga podzieli dotychczasowy los Ostapenko czy Stephens. Z tym, że one są pełnowartościowymi i prawdziwymi mistrzyniami wielkoszlemowymi. Iga nią nie jest. Bije od Ciebie, i kilku innych, że jej się już nigdy nie uda i na końcu zostaniesz bez argumentów. Cóż, tak też może być. Ale tu Cię pocieszę, zakładamy normalną z punktu widzenia ram czasowych karierę Igi. Zatem masz dużo czasu by się przygotować i na ten "najgorszy" scenariusz i przemyśleć co wtedy powiesz ;)

Tak, zgadzam się, mamy dwie rzeczywistości. Ty masz swoją - odbył się turniej nazwany RG2020, wygrała Iga,
Uważasz, że skoro tak powiedziano to tak jest i kropka. Wiesz co, widzę tu pewien dysonans. W wątku społ.polit. jedziesz czasem po PiS jak po burej suce, a przecież PiS wygrał niezakwestionowane ostatecznie wybory i władzę sprawuje legalnie. To coś tu się chyba nie spina, nie? ...
Zachowujesz się jak ... politycy (nie tylko PiS). Jak coś pasuje to wszystko gra, choć wali jak z d..y tatrzańskiego misia aż po Bałtyk rotfl Ale gdyby nie było po myśli, oj, wtedy to już lipa, żenada, no wręcz kryminał rotfl To mnie nawet nieźle bawi, dzięki :::gd:::

Ja mam swoją, jak nazwałeś - rzeczywistość? Ze względu na kasę, widmo ogromnych kłopotów finansowych kłopotów Federacji Francuskiej urządzono na chama jakiś pseudo "RG20". Poza terminem, w zupełnie innych warunkach pogodowych, na nawierzchni, na którą akurat te ostatnie wpływ mają znaczący. Do tego w mocno "skomplikowanym" układzie kalendarza - konieczność przemieszczenia się wielu graczy z USA do Europy po zawsze wyczerpującym USO granym dodatkowo po wielomiesięcznym zawieszeniu rozgrywek. Tu warto przypomnieć, iż w normalnym kalendarzu rozgrywek jest przed RG cała seria imprez na mączce w Europie.
Ja stoję na stanowisku, iż jednak ma to wszystko znaczenie. Ty uważasz, że nie.

Różnica między nami polega na tym, że ja nie potrzebuję przekonywać Ciebie. Mam swoje zdanie i akceptuję, że Ty masz inne. Nie mam też ciśnienia, że Świątek może wygrać jeszcze normalnego Szlema.
Ty za to, jak wspomniałem, panicznie się chyba boisz, że to będzie jednorazowy epizod, i to jeszcze na mocno wątpliwej imprezie ... Dość nieporadnie próbujesz mnie wykpić i zdeprecjonować, ja tego nie robię.
Fakty są takie, że to chyba jednak ja jestem tu bardziej przekonujący bo już dwa razy na forum widziałem sformułowanie - pseudo RG. I nie było to wzięte w cudzysłowie lub opatrzone emotką typu - ;) :P :)
To oczywiście absolutnie nie znaczy, że autorzy podzielają moje zdanie, najwyżej, że mój przekaz jest czytelniejszy, spójniejszy i lepiej dociera ;)
Ja Ci się nawet nie dziwię. Biorąc pod uwagę, że nawet część środowiska dziennikarskiego i profesjonalnego tenisa pozwala sobie czasem z lekką pogardą mówić o tzw. one slam wonder, to co by mogli powiedzieć, jak Iga zakończy karierę tylko z ... tym czymś(?) ?
Jakuboto pisze: 22 sty 2021, 15:03 Może w tej równoległej rzeczywistości Vivid (przy okazji duże podobieństwo do covid - tu by można zrobić mocniejszą teorię spiskową) jest szczupły i przystojny dlatego nie chce wracać...
Wiedząc, że zaskakująco często trybisz jak stary diesel na mrozie :P, przejawiając empatię ;), powtórzę Ci:
Iga Świątek nie jest dla mnie mistrzynią wielkoszlemową po wygraniu pseudo "RG20".
Stanie się nią, jeżeli wygra taki turniej w jego "natywnym" terminie.

Długo to jeszcze będziemy wałkować? Nie to, że mnie to nudzi czy drażni. Ale innych pewnie tak. Ja i tak Wam nie odpuszczę. Wiecie, że jestem uparty, konsekwentny i nie odpuszczam :P Tylko innych to już pewnie dobija :(
Ponieważ to wątek AO21 to dajmy imprezie ruszyć. Dajmy Idze zagrać. Jak wygra (nie daj Boże O_O ) to powiem swoje. Jak przerżnie to też powiem swoje ;). A jak przerżnie szybko i przed Muchovą, to już w ogóle się rozwinę :twisted: rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 22 sty 2021, 17:23 Dajmy Idze zagrać. Jak wygra (nie daj Boże ) to powiem swoje.
Niech zgadnę, powiesz, że się nie liczy, bo było w lutym a nie w styczniu i nie jest w związku z tym mistrzynią WS.
Vivid pisze: 22 sty 2021, 17:23 Stanie się nią, jeżeli wygra taki turniej w jego "natywnym" terminie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Mało mnie obchodzi, co powiesz czy napiszesz po AO.

W powyższym poście przypisujesz mi słowa, myśli i emocje, których nigdy nie wypowiedziałem. Tak samo inne Twoje opinie są zupełnie oderwane od faktów. Dlatego też nie odnoszę się do tych urojeń, bo przynależą do świata kontrfaktycznego.

W jednym się zgodzę. Odbiegamy od tematu.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 22 sty 2021, 18:01 Mało mnie obchodzi, co powiesz czy napiszesz po AO.

W powyższym poście przypisujesz mi słowa, myśli i emocje, których nigdy nie wypowiedziałem. Tak samo inne Twoje opinie są zupełnie oderwane od faktów. Dlatego też nie odnoszę się do tych urojeń, bo przynależą do świata kontrfaktycznego.

W jednym się zgodzę. Odbiegamy od tematu.
:::gd:::
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Więcej tutaj pisania o paryskim turnieju wielkoszlemowym sprzed roku, niż o australijskim w temacie o... turnieju wielkoszlemowym w Australii. :rolleyes:

Już czworo uczestników Australian Open z covidem...
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 22 sty 2021, 18:01 Mało mnie obchodzi, co powiesz czy napiszesz po AO.
Ale nie wiń mnie, że sam się boisz :P
Choć może masz podstawy ;), w końcu nawet gdyby jakimś cudem wygrała to i tak smrodek wcześniejszego cykora będzie długo wspominany :twisted: rotfl
hohvar pisze: 22 sty 2021, 18:01 Tak samo inne Twoje opinie są zupełnie oderwane od faktów. Dlatego też nie odnoszę się do tych urojeń, bo przynależą do świata kontrfaktycznego.
Zmartwię Cię, nic kreatywnego, zwykłe naśladownictwo?
Kiedyś też wierzyli, że to Słońce krąży wokół Ziemi. Za inne myślenie groził stos.
Chyba jednak będę spał spokojnie, mnie stos nie grozi rotfl
Zatem tylko Ci przypomnę - na dziś dla mnie z Igi Świątek taka mistrzyni wielkoszlemowa jak z koziej d..y wuwuzela :)
W obu przypadka niby da się uzasadnić rotfl
I tylko dla porządku dodam, że kolejny raz nie potrafisz się merytorycznie odnieść :::bd:: Czemu mnie to już nie dziwi? ... :(
Potrafisz tylko napisać, że Cię nie obchodzi co napiszę. Spoko, tylko po co brniesz w dyskusję? O_O
Kolejny raz się ośmieszasz :::gd:::
hohvar pisze: 22 sty 2021, 18:01 W jednym się zgodzę. Odbiegamy od tematu.
Poniekąd i w pewnym sensie ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 22 sty 2021, 23:19 Zatem tylko Ci przypomnę - na dziś dla mnie z Igi Świątek taka mistrzyni wielkoszlemowa jak z koziej d..y wuwuzela :)
W obu przypadka niby da się uzasadnić rotfl
I tylko dla porządku dodam, że kolejny raz nie potrafisz się merytorycznie odnieść :::bd:: Czemu mnie to już nie dziwi? ... :(
Potrafisz tylko napisać, że Cię nie obchodzi co napiszę. Spoko, tylko po co brniesz w dyskusję? O_O
Kolejny raz się ośmieszasz :::gd:::
Tak, coraz bardziej czuję, że wchodząc w dyskusję na takim poziomie, ośmieszam się. To jeszcze tylko raz się odniosę i kończę karmienie trolla.

Od kilku miesięcy piszesz rzeczy pozostające w sprzeczności z faktami. Zauważ jednak, jakie to nieskuteczne. Nie znalazłem ani jednej osoby, która by choć w najmniejszym stopniu była przez Ciebie przekonana. Ani jeden głos na forum Cię nie poparł. To zapewne potęguje frustrację i tłumaczy w jakimś stopniu Twoje agresywne wypowiedzi. Może być zresztą też i tak, że Tobie nie chodzi wcale, by kogokolwiek na forum przekonać: jesteś sam dla siebie nadawcą i odbiorcą, a forum jest Ci potrzebne jako nieme audytorium, które ma być świadkiem Twoich wyimaginowanych intelektualnych przewag. Gdy ktoś ma inne zdanie lub nie dość się zachwyca, stosujesz erystykę dla zachowania pozorów zwycięstwa (o tym jeszcze parę słów niżej).

Przypominam: jestes odosobnionym mieszkańcem świata kontrfaktycznego. Rzeczywistość forumowa wygląda tak, że z jednej strony jest cała społeczność, która przyjmuje fakty do wiaodmości. Z drugiej strony jest osamotniony Vivid.

Normalnie to byłoby mi Cię szkoda, bo wykazuję się na ogół empatią, ale trudno mi o taki odruch w stosunku do kogoś, kto sam się ustawił w tej pozycji i w agresywny sposób walczy o to, by tam pozostawać. Wolna wola.

Dzieci w wieku przedszkolnym mają tendencję do myślenia, że jak się powie ostatnie słowo, to się wygrało. Dotyczy to również dyskursów prowadzonych w bardzo prymitywnych ramach, gdzie nie liczy się jakość argumentacji, tylko np. donośność głosu, podniesiony ton, krzyk, epitety, chwyty erystyczne. W ten sposób dzieci (i przedstawiciele prymitywnych dyskursów) "wygrywają". Jak już nie mają argumentów, to na koniec mówią np. " A twoja mama ma brudne buty" i w ten sposób ich jest na wierzchu. Dałeś wielokrotnie powody do przypuszczeń, że też tak masz. Zapewne więc teraz napiszesz post, żeby "Twoje było na wierzchu". Dla mnie jednak rozmowa i dyskusja powinny opierać się na innych podstawach, zwłaszcza na pewnych wspólnych niepodważalnych faktach i argumentach. Z Tobą tego nie mam.
Dlatego ja się już do tego, co napiszesz, nie odniosę, nie będę Cię karmił, również z szacunku dla innych, którzy mogą być tym nieco znużeni. Mało tego, ja tego nawet już nie będę miał szansy przeczytać, no, chyba że ktoś coś zacytuje.... :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Faktem jest, że RG 2020 był nietypowy, było zimniej :!cold!: niż zwykle, duża wilgotność , przez co trudniej dla wielu. Ale AO też czasami nietypowe, temperatury wyższe :::hot::: niż zwykle, przez co nietypowe, nawet wprowadzono dodatkowe reguły ze wzgledu na nietypowość, przerwy itp.
Pytanie, czy to tylko nasza mistrzyni jest "niepełnoprawna", czy też jest więcej "niepełnoprawnych" czempionów wielkoszlemowych, na przestrzeni lat?
Tegoroczne AO będą super-nietypowe, ale nie ze względu na warunki atm. (mam nadzieje) tylko na covida/kwarantanny/nierówne szanse. już teraz możemy stwierdzić, że zwycięzcy będą "niepełnoprawni". Szykuje nam sie c:a 2 lata niepełnoprawnych szlemow. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Hohvar jest uparty :) A ja nader cierpliwy ;) Zatem kolejny raz odwalę tę "resocjalizacyjną" robotę :P
hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 Od kilku miesięcy piszesz rzeczy pozostające w sprzeczności z faktami. Zauważ jednak, jakie to nieskuteczne. Nie znalazłem ani jednej osoby, która by choć w najmniejszym stopniu była przez Ciebie przekonana. Ani jeden głos na forum Cię nie poparł.
Kolejny raz powtórzę - przedstawiłem swoją opinię. Nic poza tym, tylko tyle. Nie szukałem aprobaty czy poparcia.
Za to Ty, i kilka innych osób, niech będzie - od kilku miesięcy ;), nie wiedzieć czemu, staracie się mnie przekonać do swoich racji. I do tego bez sensownych argumentów O_O ZERO ABSOLUTNE
Skoro ja jestem nikim i moja opinia nic nie znaczy to czemu z takim uporem chcesz mnie przekonać do oczywistej (według mnie) BZDURY? I to jeszcze bez argumentów O_O
Ty mnie masz za jakiegoś pańszczyźnianego chłopa co scholastykę "wyznaje"? rotfl
Czemu o to tak walczysz? Przecież wiadomo. Już to wyjaśniłem wcześniej. Strach Cię obleciał, że ona już nic nie ugra na polu WS-owym i zostaniesz z ręką w nocniku na pastwę Vivida rotfl
Kolejny raz powtórzę - daj jej szansę, poczekaj i wyluzuj :)
hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 Może być zresztą też i tak, że Tobie nie chodzi wcale, by kogokolwiek na forum przekonać
O! Sukces!!! Jednak coś łapiesz :::yay:::
Tak, nie chcę i nigdy nie chciałem nikogo przekonywać. Wyraziłem swoją opinię kompletnie nie chcąc do niej innych przekonać. To Wy rzuciliście się na to jak hieny na padlinę (bez urazy).
Czy nie potrafisz zrozumieć, że jak ktoś przedstawia opinię to nie zawsze z automatu szuka aprobaty? Przedstawiamy często swoje zdanie tylko po to, by je przedstawić. Nic więcej.
Akceptacji za każdym razem szukają wyłącznie ludzie zakompleksieni i niepewni siebie.
Jeżeli jesteś kimś takim to OK, rozumiem, że tak to postrzegasz. W innym przypadku nie bardzo ...

Co więcej, ja już przed tym pseudo "RG20" napisałem wyraźnie co o całej tej imprezie sądzę i jak będą postrzegani jej zwycięzcy. Pisałem już o tym jak pojawiły się pierwsze informacje o tak idiotycznym terminie.
Zatem jak w sumie w ogóle może dziwić moja opinia już po turnieju? O_O
hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 Gdy ktoś ma inne zdanie lub nie dość się zachwyca, stosujesz erystykę dla zachowania pozorów zwycięstwa.
Generalnie to z reguły proszę o uzasadnienie. Chcę poznać podstawy punktu widzenia, z którym się nie zgadzam. Niestety najczęściej, prawie zawsze :(, trafiam na jakiegoś cykora, który nie potrafi bronić własnego zdania, lub na niepełnosprytnego, który coś chlapnął żeby zaistnieć, a gdy zostaje sprawdzony to tchórzliwie milknie lub strzela focha i ... milknie. Ile razy już tak było? ;)
hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 Przypominam: jestes odosobnionym mieszkańcem świata kontrfaktycznego. Rzeczywistość forumowa wygląda tak, że z jednej strony jest cała społeczność, która przyjmuje fakty do wiaodmości. Z drugiej strony jest osamotniony Vivid.
Zadam proste pytanie - i gdzie tu widzisz problem? O_O
Czy Vivid, lub ktokolwiek inny, nie może mieć innego (według Ciebie - od czapy) zdania i nie można postawić kropki? Nie da się?
No widzisz, i tu Cię mam! Tu jest sedno! :::yay:::
Każdy inny mógłby mieć, ale nie Vivid. Czyli wynika z tego jasno, że zupełnie bezpodstawnie (dla mnie), ten Vivid jest dla Ciebie kimś więcej i z uporem maniaka walczysz by zmienił zdanie.
To trochę dziwne ...
hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 Normalnie to byłoby mi Cię szkoda, bo wykazuję się na ogół empatią, ale trudno mi o taki odruch w stosunku do kogoś, kto sam się ustawił w tej pozycji i w agresywny sposób walczy o to, by tam pozostawać. Wolna wola.
Może w końcu Ci ulży jak dojdzie do Ciebie, że ja mam swoje zdanie i nie ma szans bym je zmienił, a Ty masz swoje, odmienne, i ja nie mam żadnego ciśnienia byś je zmieniał.
hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 Dotyczy to również dyskursów prowadzonych w bardzo prymitywnych ramach, gdzie nie liczy się jakość argumentacji,
Gdybyś jakąś przedstawił to może byłoby pole do dyskusji ...
Niemniej tu jest to zbyteczne bo jak wspomniałem, wyraziliśmy swoje opinie. Nie dążę do przekonania Ciebie.
Ty za to wręcz chorobliwie starasz się mnie "nawracać".
hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 W ten sposób dzieci (i przedstawiciele prymitywnych dyskursów) "wygrywają". Jak już nie mają argumentów, to na koniec mówią np. " A twoja mama ma brudne buty" i w ten sposób ich jest na wierzchu.
Tak, dokładnie tak się zachowujesz od pewnego momentu. Trafna diagnoza. To Ty starasz się mnie ośmieszać i deprecjonować to co napisałem i uargumentowałem samemu nie przedstawiając żadnej własnej.
Widzę, że bardzo trafnie definiujesz - niestety siebie :::gd:::
hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 Zapewne więc teraz napiszesz post,...
Tak, napisałem, z grzeczności ;) Nie liczę, iż zrozumiesz, że brniesz w coś bez sensu bo już przekroczyłeś najwyraźniej poziom zacietrzewienia pozwalający na zachowanie resztek trzeźwego spojrzenia.
hohvar pisze: 24 sty 2021, 10:25 Dlatego ja się już do tego, co napiszesz, nie odniosę,
No nareszcie! :::yay:::
Dziękuję i trzymam za słowo! :::gd:::
Dla ułatwienia dodam tylko, że nie ma tu wygranych i przegranych bo nie było żadnej dyskusji ;)

A teraz będzie można spokojnie czekać na turniej AO21 :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 24 sty 2021, 18:46 ja mam swoje zdanie i nie ma szans bym je zmienił
Krowa ?
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

asad pisze: 25 sty 2021, 09:38
Vivid pisze: 24 sty 2021, 18:46 ja mam swoje zdanie i nie ma szans bym je zmienił
Krowa ?
Nie, Vivid. Napędzany mięskiem z krowy. :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Czyli kawał byka?!

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”