Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Jak słucham tych komentarzy, że Iga to wszechstronna i świetna w każdym elemencie tenisistka i mówi to doświadczona Chris Evert to nie wiem czy się śmiać czy oni są ślepi...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Na które miejsce awansuje w obu przypadkach?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Wyczes mi to podesłał...
SPOILER:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
CFA
Orator
Orator
Posty: 650
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

fortomorrow pisze: 8 paź 2020, 15:52
hohvar pisze: 8 paź 2020, 15:46
E tam, wyobraź sobie jak by się zachowywali ci od skoków narciarskich rotfl
Już widzę jak Stopa krzyczy "Jeszcze jeden punkt i będzie puchar! Dalej, Iga, po złoto, po medal, dla nas, dla wszystkich... JEEEEEEEEEST", jak Szaranowicz w Predazzo w '03 r. rotfl
Żeby tylko nie skończyło się zapachem Kenin czy Kvitowej :-)
(to chyba Zimoch ma licencję na to)
Ostatnio zmieniony 8 paź 2020, 16:35 przez CFA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

hohvar pisze: 8 paź 2020, 16:29 Na które miejsce awansuje w obu przypadkach?
Jest 24. Może być 17.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

RatRace pisze: 8 paź 2020, 16:23
Artlight pisze: 8 paź 2020, 16:14 No to jak widzicie finał?
Do przodu z Zośką, ale „raczej jednak chyba mimo wszystko niestety kurczę ale było blisko” w plecki z Petrą?
Ma szansę z oboma. Kwestia jak sama Iga zagra.
Prawda. Ale wydaje mi się, że w ewentualnym meczu z Kvitovą sporo też zależeć bedzie od samej Czeszki - jak zagra na swoim najwyższym poziomie, to Polce może zabraknąć argumentów.

Choć jak pisaliście powyżej - Iga sprawia wrażenie jakby kompletnie nie spinała jej ranga tego co się dzieje dookoła.

Żeby tylko teraz nie zaczęły się te typowo polskie kretynizmy, czyli wydzwanianie do niej setki redakcji (od telewizji śniadaniowych począwszy) z prośbą o wywiad jeszcze przed finałem, albo łączenia na zoomie czy skajpie na oczach całej Polski z premierem czy innym prezydentem którzy koniecznie będą chcieli się ogrzać w jej blasku...
Ostatnio zmieniony 8 paź 2020, 16:35 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Luqoz
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 5 cze 2017, 23:52

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 8 paź 2020, 16:14 No to jak widzicie finał?
Do przodu z Zośką, ale „raczej jednak chyba mimo wszystko niestety kurczę ale było blisko” w plecki z Petrą?
Zestawiając Igę z Kvitovą i Kenin w tym turnieju to Iga w obydwu przypadkach powinna wygrać i to bez straty seta. Dochodzi jednak ranga finału, a Kenin jeśli chodzi o te najważniejsze piłki jest niesamowicie mocna, dlatego to jej obawiam się bardziej.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 8 paź 2020, 16:34Żeby tylko teraz nie zaczęły się te typowo polskie kretynizmy, czyli wydzwanianie do niej setki redakcji (od telewizji śniadaniowych począwszy) z prośbą o wywiad jeszcze przed finałem, albo łączenia na zoomie czy skajpie na oczach całej Polski z premierem czy innym prezydentem którzy koniecznie będą chcieli się ogrzać w jej blasku...
Oby... bo to wyjątkowo samolubne. Dajcie dziewczynie spokój aby mogła odpocząć fizycznie i psychicznie.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

I to typowe pieprzenie naszych pseudopolityków: pani Igo, cała Polska za panią trzyma kciuki, jest pani największym skarbem naszego narodu (w tym tygodniu), lewandowskim polskiego tenisa, proszę się nie stresować przed finałem, ale pani zwycięstwo będzie jasnym sygnałem dla całej lewacko-laickiej Europy, że Polska wstaje wreszcie z kolan!!!

...czy inne tego typu pierdoły, które mogą tylko rozpieprzyć oazę, że tak zacytuję klasyka naszego Forum.
Ostatnio zmieniony 8 paź 2020, 16:42 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 8 paź 2020, 16:34
RatRace pisze: 8 paź 2020, 16:23
Artlight pisze: 8 paź 2020, 16:14 No to jak widzicie finał?
Do przodu z Zośką, ale „raczej jednak chyba mimo wszystko niestety kurczę ale było blisko” w plecki z Petrą?
Ma szansę z oboma. Kwestia jak sama Iga zagra.
Prawda. Ale wydaje mi się, że w ewentualnym meczu z Kvitovą sporo też zależeć bedzie od samej Czeszki - jak zagra na swoim najwyższym poziomie, to Polce może zabraknąć argumentów.

Choć jak pisaliście powyżej - Iga sprawia wrażenie jakby kompletnie nie spinała jej ranga tego co się dzieje dookoła.

Żeby tylko teraz nie zaczęły się te typowo polskie kretynizmy, czyli wydzwanianie do niej setki redakcji (od telewizji śniadaniowych począwszy) z prośbą o wywiad jeszcze przed finałem, albo łączenia na zoomie czy skajpie na oczach całej Polski z premierem czy innym prezydentem którzy koniecznie będą chcieli się ogrzać w jej blasku...
Obawiam się że nie dalej jak dziś wieczorem dowiemy się w telewizyjnej stacji matce, że lekcje tenisa Idze opłacał pan prezydent, natomiast piłki podaje jej sam dyktator prezes rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Jakuboto pisze: 8 paź 2020, 16:32
hohvar pisze: 8 paź 2020, 16:29 Na które miejsce awansuje w obu przypadkach?
Jest 24. Może być 17.
Chyba 23. Na stronie gdzie jest 24 chyba nie policzyli spadku Vondrousovej. A za wygranie będzie jeszcze 700, Kenin ani Kvitovej nie przeszkoczy. Mnie wychodzi 14, za Azarenką a przed Muguruzą.

Ale zobaczymy.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Premier z prezydentem już pewnie się licytują, który poleci mrozić odwłok na trybunach (obowiązkowo w biało-czerwonym szaliku) plus kombinują dlaczego to się liczy od 15 przez 30 do 40-tu.

No i najważniejsze - jak idą po francusku słowa „pieśni o małym rycerzu” żeby wiedzieć kiedy wstać, w teatralnym geście umieścić prawicę na piersi i uronić patriotyczną łezkę do kamer.

Za to prezes ma na to wyje... odkąd dowiedział się, że nie ma takiego zwyczaju, aby to koty podawały piłki zawodniczkom.

Dobra, koniec.
Ostatnio zmieniony 8 paź 2020, 16:49 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 8 paź 2020, 16:46...kombinują dlaczego to się liczy od 15 przez 30 do 40-tu.
Chyba nie oglądałeś nauki matematyki z TVP. Tam nie takie rzeczy były! :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

RatRace cytowałem za live tennis ranking aplikacją.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Strasznie dużo radości daje nam Iga! Naprawdę super ogląda się Jej tenis. Wielki sukces w wielkim stylu. Jak w finale zagra na tym samym stopniu koncentracji jak dzisiaj to wygra bez względu na rywalkę :::yay::: .
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 8 paź 2020, 16:34 Żeby tylko teraz nie zaczęły się te typowo polskie kretynizmy, czyli wydzwanianie do niej setki redakcji (od telewizji śniadaniowych począwszy) z prośbą o wywiad jeszcze przed finałem, albo łączenia na zoomie czy skajpie na oczach całej Polski z premierem czy innym prezydentem którzy koniecznie będą chcieli się ogrzać w jej blasku...
Iga wydaje mi się mądrą osobą (jak na babę oczywiście :wink: ), więc najrozsądniej by było na 2 dni oddać telefon ojcu/trenerowi. Piszę zupełnie poważnie. I nie czytać polskich portali, nie oglądać TV. Skupić się na turnieju.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Tylko Vivida, tylko Vivida, tylko Vivida braaak...hej!

A swoją drogą, to jego milczenie od kilku dni wygląda przekomicznie. Wylazłby z dziupli, pochwalił Igę, pośmiał się sam z siebie i byłoby okay.

Ale nie, lepiej przeczekać cały turniej, pitolić w swoim wątku jak to sprał na korcie kolejnego niepełnosprawnego oldboja, a w tym wątku pojawić się znowu kilka ładnych dni po finałach i udawać, że nic się nie zdarzyło.

rotfl
Ostatnio zmieniony 8 paź 2020, 17:01 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Kvitova słabiutko zaczęła. 4:1 Kenin
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 8 paź 2020, 16:58 Tylko Vivida, tylko Vivida, tylko Vivida braaak...hej!

A swoją drogą, to jego milczenie od kilku dni wygląda przekomicznie. Wylazłby z dziupli, pochwalił Igę, pośmiał się sam z siebie i byłoby okay.

Ale nie, lepiej przeczekać cały turniej, pojawić się znowu za kilka tygodni i udawać, że nic się nie zdarzyło.

rotfl
Aj tam, aj tam. Nie ma go. Jest. Tylko zajęty kombinowaniem jak odwrócić kota ogonem. A że kot robi się coraz większy to i patent na odwrócenie musi być bardziej skomplikowany. To nie są, mój drogi, łatwe do ogarnięcia sprawy.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 8 paź 2020, 16:58 A swoją drogą, to jego milczenie od kilku dni wygląda przekomicznie. Wylazłby z dziupli, pochwalił Igę, pośmiał się sam z siebie i byłoby okay.
Musiałby jeszcze posypać Big Maca głowę popiołem. :wink:

A tymczasem Iga trzy mecze od zostania multiszlemistką. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”