Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Iga - w tej formie masz potencjał na rzeczy wielkie w tym turnieju, nie ma co pompować balona, ale możemy mieć w przeciągu nadchodzącego tygodnia mnóstwo radości.
grzeszajac pisze: 4 paź 2020, 14:01
rafbat pisze: 4 paź 2020, 12:49 Radwańska, będąc przez tyle lat w czołówce WTA, jedyne co we mnie wzbudzała to antypatię pajacowaniem na poziomie Djokovica i przepychaniem piłki.
To ile już tygodni Djokovic jest na pierwszym miejscu w rankingu ATP, i ile tygodni mu brakuje aby pobić rekord Rogera???
Czy "pajacowanie" wystarczy do tego aby tak dużo osiągnąć w światowym tenisie??
Ciekawe, czy bardziej boli samego Serba bycie średnio lubianym, czy jednak jego sajkofanów. rotfl
#NKrising
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

W komentarzu anglojęzycznym, panowie rozpływali się (całkiem słusznie) nad grą Igi w tym meczu. Największe wrażenie robiło na nich to, jak mocno przyspieszający po odbiciu jest jej topspin forehand. Jeden z komentatorów stwierdził nawet, że jedyne co mu się nasuwa do porównania to...forehand Nadala :).

Z innej beczki: Kolego HeadShot, to nie sympatia.pl i nie ma większego sensu pisanie tutaj bezpośrednio do Igi rotfl.

Choć jak zaczynasz od "masz potencjał na rzeczy wielkie", to warto już iść za ciosem i dopisać "zadzwoń, napisz, czekam".
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Wybacz, nie mam tak dużego doświadczenia z portalami randkowymi jak Ty. :)
#NKrising
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Tu mnie masz :::gd:::.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 4 paź 2020, 14:56 Tu mnie masz :::gd:::.
Aż dziw, że tego fragmentu z pompowaniem balona i radością nie wykorzystałeś...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Jest niedziela, przed godziną 22, a poza tym nie znam osobiście HeadShota, więc nic nie wiem o pompowanym balonie i radości jaką to mu sprawia :).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Sinner prowadzi 2:0 w setach ze Zworkiem... ciekawe czy da radę go wyrzucić z turnieju...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 4 paź 2020, 14:59 Jest niedziela, przed godziną 22, a poza tym nie znam osobiście HeadShota, więc nic nie wiem o pompowanym balonie i radości jaką to mu sprawia :).
Ja już się do niczego nie przyznam.
#NKrising
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Jancio Grzesznik fajnie gra.
A Zverev w końcu ma pożytek z tych goldów na szyi - jest cięższy i ten wiatr tak łatwo go z kortu nie zwieje.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

HeadShot pisze: 4 paź 2020, 14:37
grzeszajac pisze: 4 paź 2020, 14:01
rafbat pisze: 4 paź 2020, 12:49 Radwańska, będąc przez tyle lat w czołówce WTA, jedyne co we mnie wzbudzała to antypatię pajacowaniem na poziomie Djokovica i przepychaniem piłki.
To ile już tygodni Djokovic jest na pierwszym miejscu w rankingu ATP, i ile tygodni mu brakuje aby pobić rekord Rogera???
Czy "pajacowanie" wystarczy do tego aby tak dużo osiągnąć w światowym tenisie??
Ciekawe, czy bardziej boli samego Serba bycie średnio lubianym, czy jednak jego sajkofanów. rotfl
Nie myślałem, że odnosząc się do wspaniałego wyczynu Świątek, jednocześnie nakarmię trolla.

Kolego grzeszajac, mało mnie to obchodzi, na którym miejscu jest i ile jeszcze uda mu się wygrać. Nigdy dla mnie nie będzie większym tenisistą od Rafy oraz Rogera. Novak jest wybitnym tenisistą, powiedziałbym nawet, że w swojej najlepszej formie najlepszym z tej trójki, ale jednocześnie jest błaznem i sam ma świadomość, że jest chyba najbardziej nielubianym z największych tenisistów w historii.

Pamiętam wywiad po wygranym przez niego finale Wimbledonu w 2015 roku. Opowiadał wtedy, że kiedy słyszał tłum skandujący "Roger, Roger!", on wyobrażał sobie, że tłum krzyczy "Novak, Novak!". To wiele mówi o Serbie i jego świadomości, jak bardzo kibice go "kochają".
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Oj tam, oj tam, Dżoko ma tylu antyfanów ilu fanów ma Rodżer, czyli dużo. Za klepanie dupska idolowi :) Ja na ten przykład nie lubię Rodżera a dlaczego? No dlaczego? ... oczywiście dlatego że pobił mojego ulubionego Samprasa. I tak kręci się karuzela. Zasada jest prosta, im bardziej nie lubię tym bardziej mi przeszkadza ten klaun i jego pajacowanie. Pamiętam jak wielu się krzywiło na "symulki" Murraya a okazało się że ból towarzyszył mu od lat.
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

JEŚLI NIE MASZ NIC DO PRZEKAZANIA TYLKO SZUKASZ ZWADY Z OSOBAMI, KTÓRE ŚMIĄ NIE LUBIĆ TWOJEGO FAWORYTA TO JEST OPCJA PRYWATNEJ WIADOMOŚCI. / ED
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Ten Gaston jest niesamowity. Wygląda jakby naprzeciw Thiema stał Rafa. Zapowiada się 5 setów.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Thiem jest w psychicznej rozsypce...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
darekjot
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:32

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Młody Francuz ma pomysł na grę, ciekawe czy sił mu wystarczy na 5 set.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Thiem gra dalej, 3:2 w setach.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Francuz pokazał serce do walki i wzniósł się ponad swój własny poziom. Za to Dominik zagubił się i grał poniżej swego poziomu. Ale wygrał i to on gra dalej. A to się w końcu liczy.
Rafa też wygrał- ale dalej nie mam przekonania do jakości i formy. Powolny jakiś taki.. :/ Zobaczymy w meczu z Jannikiem Sinnerem. Zawodnikiem, którego jakość potwierdza każdy kolejny mecz.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

grzeszajac pisze: 4 paź 2020, 19:16 JEŚLI NIE MASZ NIC DO PRZEKAZANIA TYLKO SZUKASZ ZWADY Z OSOBAMI, KTÓRE ŚMIĄ NIE LUBIĆ TWOJEGO FAWORYTA TO JEST OPCJA PRYWATNEJ WIADOMOŚCI. / ED
Nie musisz krzyczeć ED!!
Ja szukam zwady?? No bez jaj...
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Bardzo fajny tenisowo dzień dzisiaj. W prasie padło dziś określenie, że dziś oglądaliśmy najlepszy mecz
w historii polskiego tenisa, niestety nie mam punktu odniesienia, bo rzadko oglądam naszych zawodników, ale niewątpliwie był to mecz wybitny. Tak powinno się wchodzić do czołówki. Z buta. Ponadto Grzesznik wywalający Zworka z turnieju. Bardzo miło się ogląda gościa, który myśli na korcie i nie panikuje, a Thiem, który prawie wtopił z Gastonem to doprawdy wisienka na torcie.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

I tylko Vivid milczy w temacie wygranej Igi....:D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”