Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Majorka pisze: 13 wrz 2020, 23:18
ayshe pisze: 13 wrz 2020, 23:11
Majorka pisze: 13 wrz 2020, 22:22 Grają.
Ja za Saszą. Właściwie trudno powiedzieć dlaczego.
Może ten jego odruch z zadzieraniem koszulki tak Cię uwodzi, bo co by nie mówić, przyjemny sześciopak. :wink:
A może złoto.. Zloto najlepszym przyjacielem kobiety rotfl
Co kto lubi kochana, ja tam wolę sześciopaki.. rotfl
Zworek zamyka seta i proszę bardzo, już dwa df-y, jeden kilometrowy out w stuprocentowej sytuacji i mamy odłamanie. Ciekawe czy to jest TEN moment.
Ed. Już zaczynałam sobie przypominać dlaczego nie cierpię Zworka, ale na szczęście dla siebie ogarnął i drugiego seta.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2020, 23:38 przez ayshe, łącznie zmieniany 1 raz.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

2:0 Zverev - ale zmieniło sie.. Jeszcze Dominik powalczy.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

2:0 w setach. Zverev nadal mocny. Może być bardziej wyrównany mecz teraz, ale jednak stawiam na Niemca. Za duża zaliczka.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Majorka pisze: 13 wrz 2020, 23:18
ayshe pisze: 13 wrz 2020, 23:11
Majorka pisze: 13 wrz 2020, 22:22 Grają.
Ja za Saszą. Właściwie trudno powiedzieć dlaczego.
Może ten jego odruch z zadzieraniem koszulki tak Cię uwodzi, bo co by nie mówić, przyjemny sześciopak. :wink:
Mimo tego jednorecznego bekhendu tak kochanego przez co niektorych..
Nie ukrywam, że ten jednoręczny bekhend przyczynia się do mojej sympatii do Austriaka i byłoby mi go zwyczajnie szkoda, gdyby przegrał czwarty finał wielkoszlemowy.
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Thiem coś pisał ma Twitterze, że jak przegra to pójdzie na konsultacje do Murraya, który też poprzegrywał. Chyba powinien już pytać o numer.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Thiem musi zapisać się na korepetycje do Murray'a. rotfl

//Uprzedziłeś mnie o kilka sekund. :/
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

SABR pisze: 13 wrz 2020, 23:51 Thiem musi zapisać się na korepetycje do Murray'a. rotfl

//Uprzedziłeś mnie o kilka sekund. :/
Do Lendla raczej :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Sasza pomógł. :rolleyes: Ile było podwójnych w tym gemie?
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

ayshe pisze: 13 wrz 2020, 23:29
Majorka pisze: 13 wrz 2020, 23:18
ayshe pisze: 13 wrz 2020, 23:11
Majorka pisze: 13 wrz 2020, 22:22 Grają.
Ja za Saszą. Właściwie trudno powiedzieć dlaczego.
Może ten jego odruch z zadzieraniem koszulki tak Cię uwodzi, bo co by nie mówić, przyjemny sześciopak. :wink:
A może złoto.. Zloto najlepszym przyjacielem kobiety rotfl
Co kto lubi kochana, ja tam wolę sześciopaki
Piwa? rotfl

Jestem pod wrażeniem gry Zvereva w tym meczu, choć to sypanie podwójnymi niepokoi.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

:::crsbll::: Wieszczę tu Zworkowy dół konkretny na resztę seta..
Gary pisze: 14 wrz 2020, 00:01 Piwa? rotfl
Właśnie otworzyłam, prosto z lodówki. rotfl
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Majorka pisze: 13 wrz 2020, 23:57
SABR pisze: 13 wrz 2020, 23:51 Thiem musi zapisać się na korepetycje do Murray'a. rotfl

//Uprzedziłeś mnie o kilka sekund. :/
Do Lendla raczej :wink:
To już wyjaśnia, czemu Zverev prowadzi w meczu. Niby rok temu zakończyli współpracę, ale może owoce tej pracy widać dopiero teraz. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Te ujęcia jak Thiem stoi tak głęboko do returnu, że nie widać go w kamerze sq dobrym podsumowaniem tego finału jak na razie.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

ayshe pisze: 14 wrz 2020, 00:02 :::crsbll::: Wieszczę tu Zworkowy dół konkretny na resztę seta..
Gary pisze: 14 wrz 2020, 00:01 Piwa? rotfl
Właśnie otworzyłam, prosto z lodówki. rotfl
Ale od razu cały sześciopak? rotfl

Thiem gra wyraźnie lepiej niż na początku, ale jeśli Zverev nie pomoże podwójnymi, to może nie starczyć nawet na seta. Nie takiego przebiegu spotkania się spodziewałem.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Zverev pomaga. Totalnie się zawiesił w dziesiątym gemie.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Gary pisze: 14 wrz 2020, 00:23
ayshe pisze: 14 wrz 2020, 00:02 :::crsbll::: Wieszczę tu Zworkowy dół konkretny na resztę seta..
Gary pisze: 14 wrz 2020, 00:01 Piwa? rotfl
Właśnie otworzyłam, prosto z lodówki. rotfl
Ale od razu cały sześciopak? rotfl
A już miałam Cię pochwalić za dobre pomysły.. rotfl
Maestro pisze: 14 wrz 2020, 00:28 Zverev pomaga. Totalnie się zawiesił w dziesiątym gemie.
Wróżka ayshe prawdę Ci powie. rotfl
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Ten mecz coraz bardziej mi się podoba. Wprost proporcjonalnie do ilości wypitego alkoholu do tego meczu.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Thiem zaczyna przypominać samego siebie. Niemiec w sumie też tylko u niego to jest zmiana na minus.

Nogi Saszy też już nie takie szybkie.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Poziom sędziowania... amerykański...
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Cambrinus pisze: 14 wrz 2020, 00:40 Thiem zaczyna przypominać samego siebie. Niemiec w sumie też tylko u niego to jest zmiana na minus.

Nogi Saszy też już nie takie szybkie.
Ja tam aż tak diametralnie poprawionej gry Thiema nie widzę. Owszem- ograniczył niewymuszone błędy, lecz to daleka droga do gry Austriaka z turnieju.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

2:2 w setach. Jestem całym sercem za NextGen, ale patrząc na poziom, to jak na dłoni widać, że brakuje tej Wielkiej Trójki. Zeszłoroczny finał aż kipiał od emocji i ekscytacji, ten jest jak herbata, która już dawno wystygła.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”