Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Szkoda, że Miedwiediew zagra z Thiem'em - w mojej opinii powinien to być finał. Ani Carreno Busta, ani Zverev na chwilę obecną nie dadzą rady żadnemu z wyżej wymienionych. Kibicuję dla Niedźwiedzia. :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Azarence nie chcieli dać kontraktu na rakiety to teraz będzie dobra pozycja negocjacyjna jak ew. dojdzie do finału albo wygra. :]
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

SevenUP pisze: 10 wrz 2020, 09:45 Azarence nie chcieli dać kontraktu na rakiety to teraz będzie dobra pozycja negocjacyjna jak ew. dojdzie do finału albo wygra. :]
Po US Open podpisze dwa kontrakty - jeden z Yonexem na rozgrywki wielkoszlemowe, drugi z Wilsonem na rozgrywki ATP Masters i inne :D :D
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

trainterr pisze: 10 wrz 2020, 09:06 Szkoda, że Miedwiediew zagra z Thiem'em - w mojej opinii powinien to być finał. Ani Carreno Busta, ani Zverev na chwilę obecną nie dadzą rady żadnemu z wyżej wymienionych. Kibicuję dla Niedźwiedzia. :)
Żeby Cię Zworek nie zaskoczył...
SevenUP pisze: 10 wrz 2020, 09:45 Azarence nie chcieli dać kontraktu na rakiety to teraz będzie dobra pozycja negocjacyjna jak ew. dojdzie do finału albo wygra. :]
Azarence nie chciał przedłużyć kontraktu Wilson. Yonex jak najbardziej ale Azarenka nie chciała używać niczego z gamy Yonexa i cały czas gra wilsonowską wersją Head LM Instincta.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Ciekawe, czy widząc drabinkę (przede wszystkim wyautowanie Novaka) Tsitsipas pluje sobie w brodę, że "hehe tak śmiesznie jest, że frajersko przegrał". Finał był w jego zasięgu.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Trzymam kciuki za finał Thiem - Zverev. Najlepszy możliwy skład z obecnych. W sumie chciałbym, żeby wygrał Thiem to może uskrzydli go na RG.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Ja z kolei trzymam kciuki za Miedwiediewa.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Gary pisze: 10 wrz 2020, 14:51 Ja z kolei trzymam kciuki za Miedwiediewa.
U mnie niestety podpadł zeszłorocznym finałem, że go wypuścił z rąk i jest trochę spalony.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Gary pisze: 10 wrz 2020, 14:38 Ciekawe, czy widząc drabinkę (przede wszystkim wyautowanie Novaka) Tsitsipas pluje sobie w brodę, że "hehe tak śmiesznie jest, że frajersko przegrał". Finał był w jego zasięgu.
Mściwie napiszę: Oby śniło mu się to po nocach przez następny sezon, jak rozdwojone końcówki blond loków. Zasłużył sobie za nexżenową etykę pracy.

Team Thiem, ale tylko dlatego, że mam nadzieję że po wygraniu USO osłabnie z ulgi i ułatwi wkurzonemu do białości Serbowi drogę do finału na RG.
Ale wygra Daniił.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Maestro pisze: 10 wrz 2020, 15:19
Gary pisze: 10 wrz 2020, 14:51 Ja z kolei trzymam kciuki za Miedwiediewa.
U mnie niestety podpadł zeszłorocznym finałem, że go wypuścił z rąk i jest trochę spalony.
Ja go lubię. Po pierwsze, ma charakterek. Po drugie, ma dziwną technikę, identyfikuję się z jego sposobem grania bekhendu, mój też wygląda pokracznie, ale wchodzi. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Gary pisze: 10 wrz 2020, 14:51 Ja z kolei trzymam kciuki za Miedwiediewa.
Ja też. Kozak.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Maestro pisze: 10 wrz 2020, 15:19
Gary pisze: 10 wrz 2020, 14:51 Ja z kolei trzymam kciuki za Miedwiediewa.
U mnie niestety podpadł zeszłorocznym finałem, że go wypuścił z rąk i jest trochę spalony.
Eeeee to Rafa mógł wypuścić finał z rąk, a nie Miedwiediew.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

SABR pisze: 10 wrz 2020, 18:32
Maestro pisze: 10 wrz 2020, 15:19
Gary pisze: 10 wrz 2020, 14:51 Ja z kolei trzymam kciuki za Miedwiediewa.
U mnie niestety podpadł zeszłorocznym finałem, że go wypuścił z rąk i jest trochę spalony.
Eeeee to Rafa mógł wypuścić finał z rąk, a nie Miedwiediew.
Może nie do końca precyzyjnie się wyraziłem, ale nawiązywałem do powiedzenia, że jak się nie wygrywa z 2:0 w setach 3:0 to się przegrywa 2:3 i patrząc z tej perspektywy to cała pogoń Rosjanina była na darmo, bo zaprzepaścił ją w piątym secie. I tylko stracił siły i na chwilę rozbudził moje nadzieje.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Marcin_L pisze: 10 wrz 2020, 17:28
Gary pisze: 10 wrz 2020, 14:51 Ja z kolei trzymam kciuki za Miedwiediewa.
Ja też. Kozak.
I ja. Zza końcowej potrafi zagrać tak zaskakującą piłkę, że oczy otwierają się szeroko O_O Czyli jest, jak dla mnie, jedynym z młodych grających w tegorocznym USO, który wnosi do gry coś innowacyjnego, zaskakującego, ciekawego.
Co prawda jak wpada na pomysł gry przy siatce, to oczy szybko zamykam bo bolą.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Gary pisze: 10 wrz 2020, 14:38 Ciekawe, czy widząc drabinkę (przede wszystkim wyautowanie Novaka) Tsitsipas pluje sobie w brodę, że "hehe tak śmiesznie jest, że frajersko przegrał". Finał był w jego zasięgu.
Szczerze mówiąc nie sądzę. Odnoszę wrażenie, że z końcem lat 80 przestali się rodzić sportowcy-faceci, a w ich miejsce wchodzą wymoczki, dla których liczą się lajki. :(
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

wyczesany pisze: 10 wrz 2020, 20:34
Gary pisze: 10 wrz 2020, 14:38 Ciekawe, czy widząc drabinkę (przede wszystkim wyautowanie Novaka) Tsitsipas pluje sobie w brodę, że "hehe tak śmiesznie jest, że frajersko przegrał". Finał był w jego zasięgu.
Szczerze mówiąc nie sądzę. Odnoszę wrażenie, że z końcem lat 80 przestali się rodzić sportowcy-faceci, a w ich miejsce wchodzę wymoczki, dla których liczą się lajki. :(
Ruscy tacy nie są. Oni nie dansjory, oni jebcy :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Marcin_L pisze: 10 wrz 2020, 17:28
Gary pisze: 10 wrz 2020, 14:51 Ja z kolei trzymam kciuki za Miedwiediewa.
Ja też. Kozak.
Bo kiedyś chciał dogrywki na pięści z Cipasem? Jak Danil wystartował to jakoś grecki wymoczek nie miał już nic do powiedzenia, oczy w ziemię i zwiał do szatni. Sędzia dzielnie jako rozjemca stawał :::gd:::
Marcin_L pisze: 10 wrz 2020, 21:37
wyczesany pisze: 10 wrz 2020, 20:34 Odnoszę wrażenie, że z końcem lat 80 przestali się rodzić sportowcy-faceci, a w ich miejsce wchodzę wymoczki, dla których liczą się lajki. :(
Ruscy tacy nie są. Oni nie dansjory, oni jebcy :).
Konkretni są ;) U nich nie ma Vamos(!) czy Hajde(!). Od razu jest - job twoju mać, madjerfakjer rotfl
Tylko na Zvereva trzeba czekać bo zanim złoto pozdejmuje do solówki... :P
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2020, 05:48 przez Vivid, łącznie zmieniany 2 razy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Azarenka wygrywa z Williams 1:6, 6:3, 6:3.
W finale zagra z Osaką.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

No to mamy Azarenka - Osaka. Może i dobrze? Znowu by Serena baty fizycznie zaczęła zbierać i by kolejną szopę zrobiła, drugi raz na przykład młodej ewentualny sukces skiepściła ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Dobre półfinały dostaliśmy, choć poziomem bardziej podobał mi się mecz Brady Osaka. Japonka mocna, Vika także + mentalny kop po pokonaniu Sereny. Rematch nieodbytego finału Cincinatti.
Ciekawe, kto ostatnio u Panów czy Pań wygrał dublet Cincinatti + Us Open?
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”