Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Majorka pisze: 25 sty 2020, 11:16 Oho, Nick już mial przełamanie w trzecim i nagle stracil koncentrację i oddal co zdobył.
Ale ogólnie dobrze gra. I pewnie dojdzie do meczu z Rafą.
Kyrgios i koncentracja? :::hmm:::
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Bardzo dobre spotkanie :::gd::: .
A wisienką na torcie jest Marat Safin :::cldno9::: .

Na plus dodatni Chaczanow serwuje jako pierwszy w piątym.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2020, 12:46 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

wyczesany pisze: 25 sty 2020, 12:28 Kyrgios i koncentracja? :::hmm:::
:wink: A jednak. Pierwsze dwa sety zagrał jak nie on. Na pelnej koncentracji, bez pajacowania. Mógł spokojnie wygrać w trzech setach.
A teraz zagra 5.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Tomaszz
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 3 maja 2017, 22:16

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

optymista pisze: 25 sty 2020, 10:39 Przy okazji, wygląda na to, że Sasza się ogarnął mentalnie, mniej rozgłosu wokół jego osoby i gra znowu całkiem przyzwoity tenis - a na pewno uniknął już kompromitacji, podobnie jak Uszaty :D . Poniedziałkowe mecze w górnej części drabinki zapowiadają się super :::gd:::
Sasza gra WS życia. Czwarta runda bez straty seta. Kto wie, może się ogarnął i niepostrzeżenie wygra.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Tomaszz pisze: 25 sty 2020, 20:57
optymista pisze: 25 sty 2020, 10:39 Przy okazji, wygląda na to, że Sasza się ogarnął mentalnie, mniej rozgłosu wokół jego osoby i gra znowu całkiem przyzwoity tenis - a na pewno uniknął już kompromitacji, podobnie jak Uszaty :D . Poniedziałkowe mecze w górnej części drabinki zapowiadają się super :::gd:::
Sasza gra WS życia. Czwarta runda bez straty seta. Kto wie, może się ogarnął i niepostrzeżenie wygra.
Nie da się zaprzeczyć, że wykazuje objawy ogarnięcia, ale na razie oznacza to tyle, że pierwszy serwis wchodzi. Ma za to nieco zbyt małą skuteczność z drugiego, a jak dojdzie do gry o stawkę, rączka już nie będzie taka pewna. Ponadto on w sytuacji zagrożenia ma skłonności do dekowania się za linią końcową, co mu bynajmniej nie pomaga.
Z tego samego powodu, tj. słabego drugiego serwisu nie widzę nadziei na lepsze jutro dla Rubleva, co nie znaczy, że mu źle życzę.
Z tych, co pozostali w stawce, dla mnie prawdziwym czarnym koniem jest Medvedev i w tej chwili jestem w równej mierze zaniepokojona i podjarana możliwą konfrontacją Nole vs Daniil w finale.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Lekarze zrobili kawał dobrej roboty, nie tylko naprawili Raonicza, ale zrobili z niego terminatora O_O , usunęli wszystkie drewniane części rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Madox pisze: 26 sty 2020, 04:48 Lekarze zrobili kawał dobrej roboty, nie tylko naprawili Raonicza, ale zrobili z niego terminatora O_O , usunęli wszystkie drewniane części rotfl .

Jest niesamowity jak na razie. Dzisiaj 34 asy w ciągu 3 setów, to wynik kosmiczny. Jak dotąd ani razu nie stracił w turnieju własnego podania! Jako jedyny zawodnik z całego turnieju, a za nim już 4 mecze przecież. Teraz w 1/4 jego rywalem na 99% Djokovic, no i kto wie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Madox pisze: 26 sty 2020, 04:48 Lekarze zrobili kawał dobrej roboty, nie tylko naprawili Raonicza, ale zrobili z niego terminatora O_O , usunęli wszystkie drewniane części rotfl .
Ale nadal wygląda jak pizduś :P rotfl

Co do Saszy, nie widziałem jak gra w AO20, niemniej jeżeli przechodzi bez straty seta to ... też jest to dla niego zagrożenie :twisted:
Historia tenisa, ale i całego sportu, pokazały wielokrotnie, że sukces lepiej rodzi się w mniejszych czy większych bólach. Jak komuś za gładko idzie to przy pierwszych "schodach" potrafi się konkretnie potknąć, a nawet koncertowo wyp….lić rotfl
Najkrócej mówiąc, jak dobrze idzie to człowiek łapie taki "błogostan". Pojawia się problem i wkrada się panika, do tego może i być jakaś frustracja - jak ktoś śmiał śmieć?! ;)
Efekt jest taki, że 2-3-4 mecze gładko i tak samo gładko wypad w kolejnym … :twisted:

Kenin się ogarnęła i jak na tę chwilę (początek 3 seta) leje Coco :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Madox pisze: 26 sty 2020, 04:48 Lekarze zrobili kawał dobrej roboty, nie tylko naprawili Raonicza, ale zrobili z niego terminatora O_O , usunęli wszystkie drewniane części rotfl .
A dodali mu skilla na bh? :wink:

Nieźle Novak dziś pogrywał, warto było nastawić budzik na 4:30.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Wygrał Fognini trzeciego seta. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Tennys górą :). 5/5 break pointów wykorzystanych.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Madox pisze: 26 sty 2020, 04:48 Lekarze zrobili kawał dobrej roboty, nie tylko naprawili Raonicza, ale zrobili z niego terminatora O_O , usunęli wszystkie drewniane części rotfl .
Na dodatek mocno mu się kręcą włosy , co oznacza że wcześniej je prostował lub teraz sobie zrobił ondulację :oops:.
Nie wiem co gorsze .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Ależ Roger fatalnie wyglada...

W drugim secie nieco lepiej, ale duża w tym zasługa Węgra który pomagał jak mógł. Jedyne co napawa optymizmem u Szwajcara to znakomita gra przy siatce.
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Federer się ogarnął... oby tak dalej i dwa szybkie sety.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Nie wiem, co mnie bardziej szokuje, czy to, że taki przeciętniak, jak nomem omen Fuksowicz dotarł do 4 rundy AO, czy to, że dziadek Fed przerżnął z nim pierwszego seta, a teraz dał się przełamać w 3 secie O_O
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Roger pisze: 26 sty 2020, 12:44 Nie wiem, co mnie bardziej szokuje, czy to, że taki przeciętniak, jak nomem omen Fuksowicz dotarł do 4 rundy AO, czy to, że dziadek Fed przerżnął z nim pierwszego seta, a teraz dał się przełamać w 3 secie O_O

Mnie zszokuje bardzo jak Roger ugra seta z Novakiem w półfinale jeśli do takiego dojdzie.
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

No pięknie, zaczynamy rok 2020 a Roger nadal w formie. 38,5 lat na karku, a on po 5 setowym meczu potrafi nieźle biegać. Myślę, że warto trochę szerzej spojrzeć na wszystkie okoliczności i docenić to w jakiej formie jest w porównaniu do innych zawodników, nawet jeśli nie jest to najwyższa forma.
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Brawo Roger! Nie jest to wielki turniej Federera, po raz pierwszy widać wiek po Szwajcarze. Nogi go nie "niosą" jak chociażby w zeszłym sezonie. Nawet pomimo tego gość zagrał wiele perełek a widok jego półwoleja to miód dla moich oczu. To czy Novak "zleje" Federera w ewentualnym półfinale jakoś średnio mnie obchodzi. Dla mnie dotarcie Federera do półfinału będzie wielkim sukcesem. No i Federer w pomeczowym wywiadzie z Johnem McEnroe ma nadzieję być tam za rok.(Czyli raczej nie zakończy kariery po tym sezonie, ale to za wcześnie by cokolwiek wróżyć...)
Co do Serba to nie byłbym taki pewien, czy Novak "łatwo i przyjemnie" ogra Raonica, bo gość gra bardzo dobrze w tym turnieju.(Przede wszystkim serwis).
Jeśli chodzi o jutro to hit Wawrinka-Medvedew. Będę oczywiście za Stanem, bo uwielbiam jego tenis, ale wiem, że Rosjanin będzie faworytem. :]
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Widać po Federerze upływ czasu. Widać po Nadalu. A po Djokovicu - nic. Wiem, że z nich najmłodszy, ale w końcu też po 30tce.
Wrecz powiedziałabym, że wchodząc w wiek "dziadowski" jest wytrzymalszy i mocniejszy niz w młodości.. O_O
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Nie rozumiem krytykowania Węgra, który już drugi raz gra w 4. rundzie w Australii, wiec nie jest to jakiś totalnie przypadkowy gracz. Federer widać, ze nie jest w jakiejś topowej formie, gra nierówno, dość powoli wchodzi w mecze. Ale stwierdzenia, że jest w fatalnej formie to też przesada. Ważne jak wejdzie w mecz z Sandgrenem. A forma Novaka wyjdzie w trakcie meczu z Raonicem.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”