Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

Grek i Austriak w finale. Grek zgarnia całość.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

Ale tłuką się na jednoręczne.. :wink:
Set jednak dla Greka, choć Roger walczył jak lew.
Za ósmą piłką
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Finals 2019

Włączyłem na gema serwisowego Tsitsipasa, ładnie grali :).

Vamos, Roger ;).
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2019

Ale gem na 2:2 w drugim secie. Dziadek odłamał Cipasa i jeszcze wszystko jest możliwe.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

Wytrzymuje Mlody ciśnienie. Nie przejmuje się publicznością.
Zagrał doskonale. Jutro finał.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2019

Nie można mieć do Dziadka pretensji. Grał bardzo dobrze, ale młody był lepszy. Roger ma następcę z jednoręcznym bh.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP Finals 2019

Fed miał 40:15 na odłamanie przy 4:5 w gemach.... rotfl
Gem, set, mecz Stefan :::gd:::.
Roger pisze:Nie można mieć do Dziadka pretensji. Grał bardzo dobrze, ale młody był lepszy. Roger ma następcę z jednoręcznym bh.
Nie no, obok ostatniego meczu to dzisiejsza forma nawet nie stała, ale Djoko był gorszy, to fakt. Beznadziejna skuteczność przy bp.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2019, 17:24 przez ayshe, łącznie zmieniany 2 razy.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP Finals 2019

Roger pisze:Ale kosmos grali w pierwszym półfinale debla. Farah/Cabal wygrali pierwszego seta 7:6, a w tb drugiego prowadzili 4:0, by przegrać 10:12 po kilku piłkach meczowych. W STB Klassen/Venus 10:6. Ogromne emocje, pełno zwrotów akcji i genialny poziom. Szkoda, że większość forumowiczów głównie podnieca się singlem. Dla mnie mecze deblowe są ciekawsze. Ale do tego chyba trzeba grać samemu w debla i dostrzegać szereg niuansów tej gry. Z punktu widzenia polskiego akcentu zachęcam jednak do oglądania na żywo półfinału z udziałem Kubota około 19.00. Dla mnie faworytem będą w tym meczu jednak Francuzi Mahut/Herbert. A w singlu obstawiam finałowy rewanż za mecz w grupie - Federer/Thiem.
Podpisuję się pod tymi słowami obiema rękami, poziom meczu znakomity, ten tb w drugim secie to był prawdziwy dreszczowiec. Też żałuję, że deblowi poświęca się tak mało uwagi, ale przynajmniej można obejrzeć te mecze w telewizji, co w przypadku gry poswójnej nie jest wcale takie oczywiste.

Grek w finale, sporo tych brejków obronił, teraz pozostaje trzymać kciuki za Austriaka.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP Finals 2019

Umarł Król niech żyje Król !!! Fedzia pozostawi tenis w dobrych rekach :::gd:::
A Cipek... no cóż... super !!!
W ubiegłym roku wygrał mastersa małolatów, a w tym kto wie...? może dorosły Masters ogarnie ????
ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: ATP Finals 2019

ayshe pisze:Fed miał 40:15 na odłamanie przy 4:5 w gemach.... rotfl
Gem, set, mecz Stefan :::gd:::.
Roger pisze:Nie można mieć do Dziadka pretensji. Grał bardzo dobrze, ale młody był lepszy. Roger ma następcę z jednoręcznym bh.
Nie no, obok ostatniego meczu to dzisiejsza forma nawet nie stała, ale Djoko był gorszy, to fakt. Beznadziejna skuteczność przy bp.
Wcześniej w 2 gemach przy serwisie Greka miał 0:40 i oba przegrał. Jego gra wyglądała dobrze do momentu gdy grał otwarty tenis. Zaczynał grać zachowawczo i przegrywał.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP Finals 2019

Trzeba przyznać, że najlepszy tenisista wśród youtuberów potrafi trzymać nerwy na wodzy. :)
ayshe pisze:Fed miał 40:15 na odłamanie przy 4:5 w gemach.... rotfl
Może strzelił focha jak Djoko bo ktoś z publiki na niego krzywo spojrzał? :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: ATP Finals 2019

Roger pisze:Nie można mieć do Dziadka pretensji. Grał bardzo dobrze, ale młody był lepszy. Roger ma następcę z jednoręcznym bh.
Nie no pojechałeś trochę z tym, że grał bardzo dobrze. Oczy bolały na grę Federera. Pięknie Roger podbudował młodego dwoma pierwszymi gemami, gdzie grał katastrofalnie potem było lepiej, ale to i tak ciągle poziom daleki od tego co prezentował w meczu z Novakiem. Statystyka BP u Szwajcara mówi sama za siebie (1/12).Natomiast zacytuję wypowiedź Federera po finale w Dubaju "Tenis zostanie w dobrych rękach", bo Stefanos obok Szapowałowa jest jedynym, którego jestem w stanie z next żen oglądać. Grek gra naprawdę fajny ofensywny tenis, który jest na wymarciu, więc cieszę się, że ktoś taki się pojawił.
I zgadzam się co do pierwszego półfinału debla, rewelacyjny mecz. :wink:
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP Finals 2019

wyczesany pisze:
ayshe pisze:Fed miał 40:15 na odłamanie przy 4:5 w gemach.... rotfl
Może strzelił focha jak Djoko bo ktoś z publiki na niego krzywo spojrzał? :D
A wiesz, coś w tym jest, na starość człowiek robi się wrazliwy :D. Strach pomyśleć, co by się stało gdyby dostał taki antydoping jak Serb..Tupnięcie nóżką i zejście kortu? :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP Finals 2019

Brawo.
Czy to już?
Wszystkie "Dziadki" poza turniejem :::yay:::

Stefek na piątkę :::gd::: - najbardziej mi się podoba, że po przegranym wyrównanym meczu nie uśmiecha się nieśmiało i nie przyjmuje z uwielbieniem słów pochwały przy siatce od starszego i bardziej utytułowanego przeciwnika tylko jest wyraźnie zły że przegrał.

Aż mi się finał chce oglądnąć i całkiem się cieszę, że nie było kolejnego Fedala.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Walter W.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:15

Re: ATP Finals 2019

RF miał strasznie dużo ram, jakby dziadek niedowidział. Roger (ten nasz forumowy) napisał mi w trakcie smsa, że RF powinien tak jak On, zamienić rakietę z 97 na 100 ;) I coś w tym jest. RF nie zagrał dobrze. Miał genialne momenty, ale przeplatał je naprawdę słabymi gemami. Mój ulubiony Stefanos trzymał poziom przez cały czas i dlatego wygrał. Brawo Stefciu!!!
Awatar użytkownika
Walter W.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:15

Re: ATP Finals 2019

Melo dziś postanowił nie serwować pierwszym serwisem i nie smeczować. Żenada.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Finals 2019

Z każdą chwilą debel mi brzydnie :).

Chyba nie potrafię się wczuć :).
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

Marcin_L pisze:Z każdą chwilą debel mi brzydnie :).
Chyba nie potrafię się wczuć :).
Bo ich jest za dużo i nie wiadomo w kogo się wczuwać :wink:

Dawno dawno temu..gdy sama grałam - lubiłam grać debla. Ale nigdy jakoś nie lubiłam debla oglądać.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP Finals 2019

O Madre Mio, cały Zworek O_O. Jak już człowiek chce go pochwalić za serwis, on traci seta df-em.
I po co mu były te płacze w stronę boksu od połowy seta, tylko stracił koncentrację, bez sensu.
Ed. Mecz jak trzydniowa pomidorowa, niby człowiek się naje, ale szału nie ma. Zworek przegrał w dwóch, a już symptomatyczne były te dwa przełamania - pierwsze na seta df-em, a drugie dwoma idiotycznymi błędami ze smecza. Podsumowując - nuda.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2019, 22:52 przez ayshe, łącznie zmieniany 1 raz.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP Finals 2019

Zverev zrobił wczoraj to, co miał zrobić (wyeliminował Nadala) i wystarczy, dobrze, że odpadł. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”