Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: ATP Finals 2019

Tak patrząc to chyba faktycznie idzie nowe, jest w top koleś co umie grać na clayu, jest rozczochrany z 1HBH i ofensywą we krwi i dwóch przebijaczy. :) Ten sztuczny Niemiec mnie trochę odpycha ale reszta ok. :)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

No to tajbrek.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Finals 2019

Brawo Tsitsipas :::gd::: . Do Thiema nic nie mam, ale oglądając jego grę czuję się zmęczony.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2019

Madox pisze:Brawo Tsitsipas :::gd::: . Do Thiema nic nie mam, ale oglądając jego grę czuję się zmęczony.
Ja lubię obu jednoręcznych finalistów. Trochę więcej kibicowałem Grekowi za bardziej ofensywny styl i więcej wolejów z bardzo dużą skutecznością trafień. Brawo dla obu za bardzo ładny mecz i przebicie się przez Big 3 do finału.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP Finals 2019

Roger pisze:Co jest Panie i Panowie? Rozumiem, że w finale nie ma nikogo z Big 3, ale nie oglądacie tego meczu?
Było oglądane, było. :) Acz z lekką nutką nostalgii i jakoś dziwnie było, bo skład osobowy inny niż zwykle ;-P.
Wynik mi pasuje, wolę Apolla niż Uszatka, chociaż lekko mnie zaczyna irytować te jego celebrowanie wygranej w stylu nowo wybranej miss Polonia: Nieee, ja? Naprawdę?? OJEJ!!
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: ATP Finals 2019

Widziałem tylko trzeciego seta - bardzo mi się podobał. Piękne jednoręczne backhandy chodziły :).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

Jakuboto pisze:Grek i Austriak w finale. Grek zgarnia całość.
Trafnie? To teraz wszyscy co obstawili wypłacają mi należny % :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2019

Jakuboto pisze:
Jakuboto pisze:Grek i Austriak w finale. Grek zgarnia całość.
Trafnie? To teraz wszyscy co obstawili wypłacają mi należny % :).
No, robi wrażenie, tym bardziej, że pierwsze zdanie napisał po półfinałach, drugie dopisał teraz. rotfl
Jaki gamoń na korcie taka i wróżka. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP Finals 2019

Piękny finał! Poziom wysoki, stabilny z nutą emocji, okryty lekkim zaskoczeniem..
21 WS..
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP Finals 2019

Roger pisze:
TomPL pisze:Brawo Francuzi! W całym turnieju grali na bardzo wysokim i równym poziomie. A Herbert to powtórzę - rewelacyjne czucie gry deblowej i sensacyjnie efektywny serwis. Może bym też tak dziwnie spróbował serwować... ;)
Też Im gratuluję! Bardzo lubię oglądać tą parę. Dla mnie z tej pary Mahut jest takim „klasycznym” deblistą z niesamowitym przeglądem sytuacji na korcie i miękkim kierunkowym wolejem. Rzadko wbija brutalne „ gwoździe”, raczej gra sprytnie, z czuciem i pewnie. Herbert też oczywiście gra bardzo ciekawie. Strasznie dziwacznie składa się do serwisu, ale jest w tym elemencie bardzo skuteczny. Wygrali zasłużenie pokonując wszystkich bez straty seta. Należało im się także za dramatyczny przegrany finał ATP Finals z ubiegłego roku z Bryanem i Sockiem.
Czytam dzisiaj, jak Kubot twierdzi, że "szybkie returny Herberta zrobiły różnicę" a Fibak że "trzech grało bardzo dobrze a jeden (Herbert) wybitnie". :D
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2019

TomPL pisze:
Roger pisze:
TomPL pisze:Brawo Francuzi! W całym turnieju grali na bardzo wysokim i równym poziomie. A Herbert to powtórzę - rewelacyjne czucie gry deblowej i sensacyjnie efektywny serwis. Może bym też tak dziwnie spróbował serwować... ;)
Też Im gratuluję! Bardzo lubię oglądać tą parę. Dla mnie z tej pary Mahut jest takim „klasycznym” deblistą z niesamowitym przeglądem sytuacji na korcie i miękkim kierunkowym wolejem. Rzadko wbija brutalne „ gwoździe”, raczej gra sprytnie, z czuciem i pewnie. Herbert też oczywiście gra bardzo ciekawie. Strasznie dziwacznie składa się do serwisu, ale jest w tym elemencie bardzo skuteczny. Wygrali zasłużenie pokonując wszystkich bez straty seta. Należało im się także za dramatyczny przegrany finał ATP Finals z ubiegłego roku z Bryanem i Sockiem.
Czytam dzisiaj, jak Kubot twierdzi, że "szybkie returny Herberta zrobiły różnicę" a Fibak że "trzech grało bardzo dobrze a jeden (Herbert) wybitnie". :D
Ok mogę się zgodzić, że Herbert w półfinale i finale zagrał wybitnie, Mahut bardzo dobrze, ale żeby stwierdzić, że ponaddwumetrowy Melo w półfinale też zagrał bardzo dobrze dając się 3 razy przełamać i nie potrafiąc wykorzystywać wystawek na smecze...., oj Panie Fibak, lekko Pan przesadziłeś. :D

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”