Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Finals 2019

Mógł tak grać z Thiemem to dzisiaj byłby dziadek miałby luz... Serb zaczyna grać lepiej niestety.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP Finals 2019

Okropna jest ta publiczność. :::bd::

Zaskakujące Roger ma nieuczesane włosy - kukuryku mu sterczy - tego się po nim nie spodziewałam :wink: .

Przełamanie, dasz radę dla Rafy!
Ostatnio zmieniony 14 lis 2019, 22:14 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: ATP Finals 2019

Ano publika pomogła Novakowi zagotować czajnik.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP Finals 2019

Niby wszystko wskazuje na łatwe zakończenia meczu dla Rogera, ale mając w pamięci ich ostatni mecz czuję, że coś się tam jeszcze zadzieje. Serb póki co wyjątkowo słaby, zachowania publiki nawet nie komentuję.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

Przelamal Rog? :::gd:::
A ja przełączylam na Ronniego wbijajacego setkę.. I nie widzialam.
Teraz dowieść..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP Finals 2019

Na żywo są jeszcze gorsi. :::bd::. Prostackie bydło.
Swoją drogą, Nole dziś walczy z Fedem, z publicznością, a przede wszystkim ze sobą, bo totalnie mu nie idzie. Niestety, chyba nie ma dla nas nadziei. ;(
Po meczu, dawno nie widziałam tak zrezygnowanego Novaka.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2019, 22:27 przez ayshe, łącznie zmieniany 1 raz.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP Finals 2019

Chociaż może się mylę, wszystko skłania się ku Rogerowi a w Novaku nie widać cienia ikry, chęci nawiązania walki, jest jakby nieobecny. Chyba nie da nawet okazji "podpalić" się Rogerowi przy serwowaniu na mecz.

e: Jestem w ciężkim szoku, nie dawałem Rogerowi 10% szans a to był spacerek. O_O
Ostatnio zmieniony 14 lis 2019, 22:26 przez Barti, łącznie zmieniany 1 raz.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Finals 2019

Jeżeli Roger następne 2 mecze zagra na tym samym poziomie ( w co wątpię) to spokojnie wygra turniej.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

ayshe pisze:..Niestety, chyba nie ma dla nas nadziei. ;(
Uczyć sie od Rafy jak sie wychodzi z 1:5 rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP Finals 2019

Kapitalny mecz Federera. 3 razy Roger przełamał Djokovica. Nie stracił serwisu. I jeśli dobrze liczę wygrał swoją grupę. Bo nie pamiętam czy liczą sety czy bezpośrednie mecze. Tylko 5 niewymuszonych błędów. A dodatkowo jedynie jednego BP bronił.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2019, 22:32 przez Maestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2019

A myślałem, że Dzień Dziadka jest w styczniu rotfl Brawo Roger :::yay::: :::yay::: :::yay::: W półfinałach trzech jednoręcznych backhandowców. To lubię :::gd:::
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP Finals 2019

Forma Novaka była mocno przereklamowana co nie zmienia faktu, że dzisiejsze zachowanie publiczności było żenujące i nie dziwię mu się , że go to frustruje.
Pierwsza wygrana nad Serbem od bardzo dawna.

Cóż dzięki Rogerku za pomoc.

Kończymy rok na 1. Brawo Rafa.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP Finals 2019

Majorka pisze:
ayshe pisze:..Niestety, chyba nie ma dla nas nadziei. ;(
Uczyć sie od Rafy jak sie wychodzi z 1:5 rotfl
Dziś się dziadek nie raczył zagotować, a Nole ewidentnie miał tego wszystkiego dosyć. Dawno nie widziałam go tak zdołowanego zachowaniem publiki.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

Niezależnie od publiczności i wszelkich problemów nowakowych - Szwajcar rozegrał znakomite spotkanie :::gd:::
Imponowal szybkością, koncentracją, serwisem.. każdy element gry jak w najlepszych czasach. Wielkie brawa.

No i dzięki Roger. rotfl Za numero uno Rafy :giv_hrt:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: ATP Finals 2019

ayshe pisze:Na żywo są jeszcze gorsi. :::bd::. Prostackie bydło.
Swoją drogą, Nole dziś walczy z Fedem, z publicznością, a przede wszystkim ze sobą, bo totalnie mu nie idzie. Niestety, chyba nie ma dla nas nadziei. ;(
Po meczu, dawno nie widziałam tak zrezygnowanego Novaka.
Z tą publicznością to on walczy za każdym razem jak gra z Rogerem, więc raczej nic nowego. Ale faktem jest, że wyjątkowo zrezygnowany, końcówka i to pójście do siatki na hurra przy meczowej bardzo dziwne.

Nie mniej, 23 winnery i 6 niewymuszonych błędów to nieprawdopodobna statystyka z Djokovicem. Jak zostało to już wspomniane - przy takiej grze spokojnie może wygrać cały turniej, ale również nie chce mi się wierzyć w utrzymanie tego poziomu przez Rogera.
keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: ATP Finals 2019

ayshe pisze:O_O Wow. Po finale tegorocznego AO wydawało mi się, że bardziej beznadziejnie Rafa zagrać nie może, ale dziś chyba było gorzej. Mając w pamięci niedawne emocje związane ze ślubem, końcówkę sezonu, posklejany naprędce brzuch i parę innych drobnostek, zaryzykuję tezę, że wyścig po jedynkę na koniec sezonu właśnie się rozstrzygnął.
Racja - wyścig o jedynkę rzeczywiście się zakończył.
Na niechęć publiki (moją też) do siebie Serb solidnie sobie zapracował. Jakoś Rafa i Roger i wielu innych wielkich nie miewają z tym problemów.

Wielkie dzięki Roger :::gd:::
RAFA nr jeden na koniec :::yay:::
Ostatnio zmieniony 14 lis 2019, 22:37 przez keteim, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: ATP Finals 2019

Maestro pisze:Kapitalny mecz Federera. 3 razy Roger przełamał Djokovica. Nie stracił serwisu. I jeśli dobrze liczę wygrał swoją grupę. Bo nie pamiętam czy liczą sety czy bezpośrednie mecze. Tylko 5 niewymuszonych błędów. A dodatkowo jedynie jednego BP bronił.
Chyba nie mógł wygrać tej grupy przegrawszy wcześniej z Thiemem bezpośredni pojedynek.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2019, 22:37 przez Mart12, łącznie zmieniany 3 razy.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP Finals 2019

ayshe pisze: Dziś się dziadek nie raczył zagotować, a Nole ewidentnie miał tego wszystkiego dosyć. Dawno nie widziałam go tak zdołowanego zachowaniem publiki.
Wrażliwy ten Nole :wink:
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP Finals 2019

Muszę zacząć spisywać komentarze. ;)
- Fed: wygrywa: "niesamowite", "wiek to tylko liczba", "oszukał czas" / przegrywa: "słaba psychika", "słaby bekhend", "on już nic nie musi", "nie ma motywacji", "w tym wieku..."
- Nadal: wygrywa: "co za waleczność", "psychika ze stali" / przegrywa: "na bank kontuzja"
- Djoko: wygrywa: "on czerpie energię negatywnych zachowań publiki" + to co u Nadala / przegrywa: "zła publiczność". :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP Finals 2019

Mart12 pisze:
Maestro pisze:Kapitalny mecz Federera. 3 razy Roger przełamał Djokovica. Nie stracił serwisu. I jeśli dobrze liczę wygrał swoją grupę. Bo nie pamiętam czy liczą sety czy bezpośrednie mecze. Tylko 5 niewymuszonych błędów. A dodatkowo jedynie jednego BP bronił.
Chyba nie mógł wygrać tej grupy przegrawszy wcześniej z Thiemem bezpośredni pojedynek.
No to właśnie tego nigdy nie pamiętam. Bo jeśli liczyć sety to Szwajcar ma 4:2 a Austriak 4:3. I jeśli liczą bezpośredni mecz to demotywuja wtedy do walki, ale faktycznie chyba patrzą na bezpośredni mecz.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”